Nawilzajacemydlo do rak - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-05, 18:30   #1
Fiku-Jez
Raczkowanie
 
Avatar Fiku-Jez
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 307

Nawilzajacemydlo do rak


Hej! Moj brat poprosil mnie, zebym mu cos takiego znalazl. Ma straszne problemy z wysychajaca skora rak. Dostal od dermatolog masc, ale dalej szuka czegos czym moglby umyc rece bez zbytniego wysuszenia. No a ja nie wiem za bardzo, co mu doradzic. Na razie uzywa mydla w piance Bielendy, ono jest niezle ale to chyba jeszcze nie to.
Macie jakies propozycje?? Najlepiej cos z marketu albo polskiego aptecznego. Myslalem o mydle z LRP ale ono niestety jest drogie
Fiku-Jez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 18:42   #2
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Nawilzajacemydlo do rak

Powiem szczerze,że wydaje mi się że każde mydło, czy to w płynie czy w kostce, będzie wysuszać... Chyab przy poważnych problemach ze skórą dłoni poleciłabym coś ultra łagodnego - moim kosmetykiem wszechczasów do bardzo łagodnego mycia skóry twarzy i ciała (a nawet włosów) jest żel z linii Topialyse SVR. Bardzo delikatny, łagodzący, to produkt z serii dla cery atopowej. Polecam warto - najtanszych nie należy, ale ma dużą pojemność i jest wydajny, opakowany w wygodną butlę z pompką. Jedyny środek którym mogę umyć naprawdę wysuszoną skórę
Jeden minus to dla mnie niezbyt przyjemny zapach.

Pozdrawiam
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-07, 14:17   #3
Fiku-Jez
Raczkowanie
 
Avatar Fiku-Jez
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 307
Re: Nawilzajace mydlo do rak

Dzieki Smoczyco
Cos do mycia twarzy chcialem mu kupic swoja droga, wiec jesli bedzie mogl tego uzywac i do rak i do czyszczenia buzi to nie wychodzi tak zle Dzis kupilem, zobaczymy jak sie sprawdzi.
Fiku-Jez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-07, 14:49   #4
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Re: Nawilzajace mydlo do rak

Gdyby się natomiast okazało, ze potrzebujecie nie tylko prewencji, ale także i natłuszczenia- to jest takie mydłO, które nie wysusza, zaś natłuszcza i utrzymuje odpowiedni stan wilgotności skóry- to mydełko Oilatum- kostka ok 21zl- myłam nim moje dzieci, szczególnie synka, który miał fatalną skórkę na nóżkach po kontakcie z gipsem, a później detergentami. Jest niezastąpione w kwestii powrotu skóry do zdrowia takim trybem "przy okazji mycia", niejako przywraca utracony płaszcz lipidowy.
Pozdrawiam
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-07, 21:38   #5
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Nawilzajacemydlo do rak

jesli niedroga kostka myjąca ("mydło bez mydła") to Iwostin (ok.16zł) lub Neutrogena do skóry wrażliwej (ok.14zł). Sebamed ma łagodny preparat do mycia rąk w płynie.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:37.