Botki wiśniowe i styl biznesowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-25, 19:05   #1
mooncircle
Przyczajenie
 
Avatar mooncircle
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 8

Botki wiśniowe i styl biznesowy


Cześć dziewczyny.. jestem przedstawicielem handlowym (usługi IT) odnoszę duże sukcesy niestety nie w obszarze ubioru Przez większość roku noszę szpilki ale teraz musiałam znaleźć coś, co:

- będzie eleganckie
- będzie dopasowane (zarówno do spodni jak i sukienek)
- zakryje mi stopę i kostkę

Kupiłam więc botki z Zary, które nie wiem jak zestawiać, żeby nie wyglądać jak choinka? Chciałabym dokupić pojedyncze rzeczy (styl biznesowy) do tego co już mam:

1. Spodnie cygaretki (na kant) ciemno chabrowe
2. Spodnie cygaretki ciemno granatowe
3. Spodnie cygaretki czarne
4. Marynarka granatowa
5. Spódnica wizytowa czarno-bakłażanowa
6. Bluzka wiśniowa wzorzysta z kokardą
7. Sukienka ciemno granatowa w drobną brązową kratę

Wklejcie zdjęcia przykładowych setów ubraniowych do wymienionych przeze mnie rzeczy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buty1.jpg (49,6 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg spodnie-chabrowe.jpg (56,2 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg spodnie-granatowe.jpg (66,1 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg spodnie-czarne.jpg (69,0 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg marynarka.jpg (63,8 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg spodnica.jpg (74,6 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bluzka.jpg (87,4 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienka.jpg (64,4 KB, 71 załadowań)
mooncircle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-27, 14:55   #2
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Botki wiśniowe i styl biznesowy

powiem ci, że chyba zaraz pójdę kupić te buty

wszystkie zestawy poza tym ze spódnicą/sukienką są wg mnie strzałem w 10 (gdzieś już tu ostatnio komentowałam, że połaczenie botków i spódnic/sukienek mi się nie podoba i w takim zestawie preferuje jednak kozaki lub pantofle na słupku czy inną bardziej zimową wersję szpitek - to nic personalnego, ot mój "widzi-miś").
myślę, że mimo mocniejszego koloru butów poruszasz się w takiej palecie barw, że wszystko ze sobą gra i do choinki ci daleko. w twoim zestawie brakuje mi jedynie klasycznych koszul (biała, błękitna, paski), które świetnie pasowałyby do cygaretek i kilku swetrów (duży szary na bardziej casualowe wydanie, kadigany do łączenia z koszulami zamiast marynarki czy czarne golfy do łączenia z marynarką lub bez).
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 22:37   #3
mooncircle
Przyczajenie
 
Avatar mooncircle
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 8
Dot.: Botki wiśniowe i styl biznesowy

@pani_smith pierwszy raz zobaczyłam je na innej babce w autobusie, miały fantastyczny intensywny kolor.. Potem znalazłam je w Zarze w pamiętny piątek za 50% ceny <3 Niestety nie obczaiłam się, że na stronie były też czarne. Chociaż w cenie regularnej 300 zł moim zdaniem i tak warto.

Wyeliminowałam za Twoją poradą pomysły z sukienkami i spódnicami.. i dokupiłam dzisiaj do czarnych spodni:
- czarną marynarkę z H&M
- biało-czarną koszulę w kratę z Diverse

Chciałabym też dobrać coś do spodni granatowych.. co będzie dobre na wierzch do koszuli błękitnej (jaki kolor i fason sweterka?)

Najtrudniej jest mi z chabrowymi spodniami.. są dość wyraźne w kolorze i nie wiem czy to nie za dużo w zestawieniu z butami? Jeśli nie to i tak nie mam żadnego pomysłu na całą górę..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hm.jpg (6,3 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg diverse.jpg (19,0 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg koszulablue.jpg (14,1 KB, 29 załadowań)
mooncircle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 08:40   #4
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Botki wiśniowe i styl biznesowy

ja bym do tych chabrowych spodni nosiła granatowy prosty golf lub gładki sweterek (uwielbiam te z zary za ok. 80 zł - co roku zmieniają się im detale przy rękawkach) - w każdym razie dobrałabym coś w podobnej palecie barw. buty będą grały 1 plan, ale ponieważ cała góra będzie w "biurowym" kolorze, nie ma obawy, że wyjdzie choinka.

co do zestawu z błękitną koszulą - wszelkie granaty, szarości i butelkowe zielenie (mój kolor tego sezonu). natomiast jeśli chodzi o fason swetra, to w zasadzie masz nieograniczony wybór. dobrze będą wyglądały zarówno duże swetry i poncza (choć są mega neiwdzięczne bo się nie mieszczą pod płaszcze), kardigany (krótsze, dłuższe), jak i klasyczne sweterki w serek (również w wydaniu bardziej oversize). wybieraj ten krój, który lubisz i który wykorzystasz po godzinach
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 09:40   #5
april_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 27
Dot.: Botki wiśniowe i styl biznesowy

Ja bym dodała klasyczne góry - białe albo pudrowy róż, tak na kobieco i będzie pięknie wydaje mi się, że też różne szarości do tych botków pasują.
Możesz na przykład dokupić delikatny elegancki sweterek biały, będzie do wszystkiego pasował, możesz lejące delikatne koszule. A co z wersją prosta klasyczna sukienka i na to jakaś narzutko-sweterek, albo marynarka, albo po prostu elegancka sukienka z długim rękawem, na którą już nic nie musisz zakładać?
I mój ostatni pomysł, żeby spod takiej biznesowej prostej sukienki szarej wystawał biały kołnierzyk też będzie elegancko.
april_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-05, 15:21   #6
WeddingLover
Raczkowanie
 
Avatar WeddingLover
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 266
Dot.: Botki wiśniowe i styl biznesowy

ekstra te buty fajnie sprawdzą się chyba w dowolnej konfiguracji tych ciuchów
WeddingLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-05, 18:38   #7
asullka00
Zakorzenienie
 
Avatar asullka00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 673
Dot.: Botki wiśniowe i styl biznesowy

też kupiłam te buty mają świetny odcień
Co prawda ja nie jestem przedstawicielem handlowym i będę je nosić na co dzien do czarnych rurek, np woskowanych, a góra to szarość, czern lub camel
kupilas je w swoim rozmiarze czy wieksze?
Bo ja w swoim ale one są dość waskie i nie wiem czy jednak nie powinnam mieć większych
asullka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-17, 17:24   #8
mooncircle
Przyczajenie
 
Avatar mooncircle
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 8
Dot.: Botki wiśniowe i styl biznesowy

@asullka00 owszem one wypadają na mniejsze! Wszystkie buty noszę 38 a tutaj wyjątkowo kupiłam 39 i są idealne. W ogóle to są moje pierwsze buty z Zary bo nigdy nie mogłam trafić z rozmiarem. Kupowałam wcześniej na Allegro.. szpilki 38 za małe a 39 za duże (ten sam model, inny kolor). Tak samo mam w sklepie stacjonarnym, że większość 39 za duże a 38 za małe. Dziwnie tak jakoś ale ten model faktycznie udany. Czekam na jakąś wyprzedaż i dokupię czarne

Nie mam nic w szarościach i grafitach a bardzo lubię ten kolor. Widziałam sporo rzeczy w kratę ale nie mogę trafić z fasonami. Wszystko jakieś takie oversize albo zupełnie nie na moją figurę
mooncircle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 22:00   #9
mooncircle
Przyczajenie
 
Avatar mooncircle
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 8
Dot.: Botki wiśniowe i styl biznesowy

Jakby któraś była zainteresowana tymi botkami z Zary to czarne są przecenione na 150 zł - dzisiaj odebrałam swoją parę
mooncircle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-27 23:00:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:46.