Regeneracja paznokci po hybrydzie - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-23, 19:37   #61
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Cytat:
Napisane przez Kaczorrek Pokaż wiadomość
Hybrydę noszę od kilku lat. Ostatnio musiałam zdjąć bo miałam zabieg chirurgiczny, a słyszałam ze przy narkozie nie można mieć nawet odżywki na paznokciach. Od razu po zdjęciu Pani pomalowała mi paznokcie odżywką i zaznaczyła że mogą mnie boleć. Pomyślałam że to nie możliwe żeby paznokcie bolały..., a jednak... Przez godzinę po wyjściu z gabinetu miałam taki ból paznokci że szok....... Ból po godzinie minął... Mam nadzieję że nie będę już musiała zdejmować nigdy.
ekhem a nie miałaś pod tą hybrydą żelu czy akrylu bo hybrydę to się akurat raz na te dwa tygodnie zazwyczaj ściąga a uzupełnianie jest mało popularne przy tej motodzie więc nieco dziwi "nie będę już musiała zdejmować nigdy"
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 17:06   #62
Kaczorrek
Raczkowanie
 
Avatar Kaczorrek
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
ekhem a nie miałaś pod tą hybrydą żelu czy akrylu bo hybrydę to się akurat raz na te dwa tygodnie zazwyczaj ściąga a uzupełnianie jest mało popularne przy tej motodzie więc nieco dziwi "nie będę już musiała zdejmować nigdy"
Oczywiście że co dwa tygodnie, zdejmowałam, ale podczas tego samego zabiegu miałam zrobione więc chodziło mi o to że nie miała przerwy.
Żel nosiłam wcześniej bardzo długo ale naturalniej jednak wygląda hybryda. A pod hybrydę nigdy nie miałam żelu chociaż znam dziewczynę która właśnie tak robi. W sumie to może zdrowsze dla paznokcia.

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Aichie Pokaż wiadomość
Słyszałam, że niektórych paznokcie bolą po odżywce z Eveline (te 8w1 itp), może u Ciebie też użyła jakiejś "żrącej" odżywki po prostu?

Ja mam już 3 hybrydę, nakładam je sobie sama. Postanowiłam, że po tej 3 zrobię przerwę i będę obserwować, czy płytka się jakkolwiek zmieniła. Do tej pory pomiędzy hybrydami nakładałam na paznokcie i skórki oliwkę i intensywnie masowałam, wyglądały po tym na zadowolone
Tak, właśnie tej odżywki używałam... A poleciła mi ją koleżanka
Kaczorrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 13:27   #63
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Jestem właśnie na hybrydowym odwyku i w celu regeneracji robię sobie manicure japoński + stosuję regenerum jestem bardzo zadowolona, a paznokcie rosną szybko
W ogóle to na własne życzenie je zniszczyłam, bo wcześniej robiłam hybrydy rok i było ok, a na wakacjach odpadła mi hybryda z jednego paznokcia, a z reszty oderwałam...
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 10:31   #64
jbak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 205
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Ratunku! Byłam ostatnio na slubie kuzynki i z tej okazji zrobilam hybryde (nie pierwsza w zyciu), po dwoch tygodniach mialam brzydki odrost, ktory dzialal mi na nerwy,wiec zdecydowałam sie zdjac i matko boska! Moje paznokcie to dramat! Nie dosc, że polamaly sie wszystkie i lamia nadal to jeszcze sa cieniutkie jak kartka papieru Wiem napewno, ze juz nigdy sie nie zdecyduje na hybryde, ale jak teraz odratowac te paznokcie? Jaka odzywka? Moze jakies witaminy? az mi wstyd rece pokazywac [COLOR="Silver"]
jbak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 10:43   #65
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

jbak- proszę żebyś na forum paznokciowym (wszystkie wątki i podfora) wypowiadała się tylko ze swojego jednego konta.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 16:20   #66
Kaczorrek
Raczkowanie
 
Avatar Kaczorrek
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Cytat:
Napisane przez jbak Pokaż wiadomość
Ratunku! Byłam ostatnio na slubie kuzynki i z tej okazji zrobilam hybryde (nie pierwsza w zyciu), po dwoch tygodniach mialam brzydki odrost, ktory dzialal mi na nerwy,wiec zdecydowałam sie zdjac i matko boska! Moje paznokcie to dramat! Nie dosc, że polamaly sie wszystkie i lamia nadal to jeszcze sa cieniutkie jak kartka papieru Wiem napewno, ze juz nigdy sie nie zdecyduje na hybryde, ale jak teraz odratowac te paznokcie? Jaka odzywka? Moze jakies witaminy? az mi wstyd rece pokazywac [COLOR="Silver"]
Sama sobie zdjęłaś hybrydę? Mam koleżankę która odrywa sobie hybrydę zębami ( na tle nerwowym i paznokcie ma w strasznym stanie). jeśli też tak zrobiłaś to wcale nie dziwne że są zniszczone. Bo hybryda poprawnie zakładana i zdejmowana a już na pewno nie jeden raz, nie zniszczy tak paznokci jak opisujesz. Teraz odczekaj, może manicure japoński. Któraś z koleżanek zachwalała ten zabieg. Ale podobno po tym manicure nie można malować pazurek. Dla mnie to masakra, ale jak wytrzymasz....
Kaczorrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 18:51   #67
beck20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 22
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Cytat:
Napisane przez beck20 Pokaż wiadomość
Zrobiłam sobie miksturę, co wcześniej o niej pisałyście (dziękuję!) i codziennie wcieram Jednak mam problem z paznokciem u małego palca dłoni. Wzdłuż całego paznokcia aż do skórki ciągnie się biała linia, a końcówka paznokcia wzdłuż tej linii zaczyna pękać Przycinam paznokieć najkrócej jak się da i staram się uważać na ten palec, aby uderzając gdzieś nim dalej nie zaczął pękać. Nie wiem jaka jest geneza tej białej linii, czy wcześniejsze żele (miałam raz), czy potem hybrydy (miałam 3 razy), czy pod wpływem uszkodzenia mechanicznego. Póki co to modlę się żeby nowy paznokieć, który wyrasta u nasady nie miał białej linii. Wcieram olejki, nakładam odżywkę golden rose czarną (polecaną tutaj), powstrzymuję się od hybryd Jeśli nadal będzie się to utrzymywać to lepiej biec do dermatologa czy wspomagać się sprawdzoną kosmetyczką?
Problem rozwiązany Zrobiłam na paznokciach hybrydę, ale użyłam nową proteinową baze z indigo (polecam!), która chyba trochę odżywiła mi paznokcie, pęknięcie na paznokciu się nie pogłębiało i urosły pod bazą na tyle, że już problem się nie powtórzył. Poza tym rewelacyjnie się ściąga.
Dodatkowo codziennie używam mikstury olejków, o której dziewczyny wcześniej wspominały. Jeśli akurat nie mam hybrydy na paznokciach, to maluje je czarną odżywką z golden rose, która też wcześniej była polecana. Także Dziewczyny wielkie dzięki za genialne pomysły
beck20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-04, 13:03   #68
jbak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 205
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Cytat:
Napisane przez Kaczorrek Pokaż wiadomość
Sama sobie zdjęłaś hybrydę? Mam koleżankę która odrywa sobie hybrydę zębami ( na tle nerwowym i paznokcie ma w strasznym stanie). jeśli też tak zrobiłaś to wcale nie dziwne że są zniszczone. Bo hybryda poprawnie zakładana i zdejmowana a już na pewno nie jeden raz, nie zniszczy tak paznokci jak opisujesz. Teraz odczekaj, może manicure japoński. Któraś z koleżanek zachwalała ten zabieg. Ale podobno po tym manicure nie można malować pazurek. Dla mnie to masakra, ale jak wytrzymasz....
nie zdrapalam jej zebami zrobilam tak, jak trzeba, czyli tym nie szczesnym acetonem robilam owijki z foli aluminiowej i pomoglam sobie patyczkiem (co prawda babmusowym a nie drewna jakiegos tam (nie pamiettam :P ) ), zeszly ladnie, z tym problemu nie bylo, ale od razu zauwazylam ze ich stan sie pogorszyl :/

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
jbak- proszę żebyś na forum paznokciowym (wszystkie wątki i podfora) wypowiadała się tylko ze swojego jednego konta.
korzystam z komputera w pracy
jbak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 13:33   #69
Kaczorrek
Raczkowanie
 
Avatar Kaczorrek
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

W sumie to już nie jest teraz ważne czemu, tylko jak je odbudować.
Kaczorrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 07:34   #70
malwikka92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 19
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Ja polecam moczyć paznokcie w ciepłej wodzie z oliwą. Regularnie, dzień w dzień - efekty widać już po około 2 tygodniach.
malwikka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 08:31   #71
SokrotkaAga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Hej
Sama mam problem z paznokciami po Hybrydach. Używałam już wszystkiego, różnych oliwek wzmacniających itp. do momentu kiedy trafiłam na Biogel- odżywka z L-cysteiną do paznokci. Jestem mega zadowolona! Kilka dni i paznokcie wracają do formy
Jest to odżywka poprawiająca kondycję ultracienkich, kruchych i łamliwych paznokci.
Jest świetna polecam wszystkim

Znalazłam ją na super stronie, co chwile są promocje i wysyłka jest błyskawiczna! cud miód!

xxx

Polecam wszystkim kto ma paznokcie jak skrzydełka motylka hihi..

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-07-21 o 16:38 Powód: link
SokrotkaAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-21, 09:55   #72
Kaczorrek
Raczkowanie
 
Avatar Kaczorrek
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Byłam wczoraj na wizycie u internisty po skierowanie na rehabilitację (kręgosłupik nawala). Pani doktor była przemiła i troszkę sie rozgadałyśmy, temat zszedł na paznokcie (nie wiem czemu). Usłyszałam od niej nazwę bardzo fajnego preparatu który jest na grzybicę paznokci, ale dodatkowo zabiera COś, co je odbudowuje. Nie pamiętam już składu jaki mi mówiła ale gdyby któraś z Was chciała wypróbować to podam nazwę bo zapisałam. Podobno nie jest to odżywka lecz lek. Nazywa się PIROLAM. Stosuje się go jako bazę pod lakier. Sama nie mam potrzeby stosowania więc nie wiem czy jest po tym efekt ale Pani doktor opowiadała mi że sama stosuje bo na manicure i od tamtej pory ma grzybicę. Na nią zadziałał i ma mocne paznokcie. Jeśli któraś z Was spróbuje to napiszcie jakie efekty.
Kaczorrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-23, 11:04   #73
gonia92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 75
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Uważajcie tylko dziewczyny na odżywki z formaldehydem, bo zniszczy Wam paznokcie szczególnie że po hybrydzie już są poniszczone.
Ja ten problem mam już całe szczęście za sobą po kilku miesiącach wyprowadzania popalonych paznokci, ale znowu mam też strasznie poniszczone skróki. Piszecie żeby moczyć rece w ciepłej oliwie? Jak długo? Starałm się nie wycinać skórek często, a pomimo tego strasznie mocno mi rosną i są tak przesuszone, że aż twarde. :/ jakieś sposoby?
gonia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 12:36   #74
Neralka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Najlepiej ratować się odżywkami "domowej roboty", czyli właśnie olejek rycynowy, olej arganowy, cytryna... naprawdę dają radę!
Neralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-06, 23:20   #75
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Cytat:
Napisane przez Kaczorrek Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj na wizycie u internisty po skierowanie na rehabilitację (kręgosłupik nawala). Pani doktor była przemiła i troszkę sie rozgadałyśmy, temat zszedł na paznokcie (nie wiem czemu). Usłyszałam od niej nazwę bardzo fajnego preparatu który jest na grzybicę paznokci, ale dodatkowo zabiera COś, co je odbudowuje. Nie pamiętam już składu jaki mi mówiła ale gdyby któraś z Was chciała wypróbować to podam nazwę bo zapisałam. Podobno nie jest to odżywka lecz lek. Nazywa się PIROLAM. Stosuje się go jako bazę pod lakier. Sama nie mam potrzeby stosowania więc nie wiem czy jest po tym efekt ale Pani doktor opowiadała mi że sama stosuje bo na manicure i od tamtej pory ma grzybicę. Na nią zadziałał i ma mocne paznokcie. Jeśli któraś z Was spróbuje to napiszcie jakie efekty.
Pani doktor ma grzybice od tej pory kiedy stosuje ten lek? Przepraszam ale nie rozumiem Twojej wypowiedzi.
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 13:33   #76
Satori00
Przyczajenie
 
Avatar Satori00
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 6
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Kosmetyczna mi mówiła, że po hybrydzie nie wolno stosować odżywek z eveline Racja... najlepiej to zrobić sobie domowe odżywki i moczyć w nich ręce
Satori00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 12:38   #77
Kaczorrek
Raczkowanie
 
Avatar Kaczorrek
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Cytat:
Napisane przez wewelinka Pokaż wiadomość
Pani doktor ma grzybice od tej pory kiedy stosuje ten lek? Przepraszam ale nie rozumiem Twojej wypowiedzi.
Nieee.., wyleczyła się z niej dzięki temu preparatowi.
Kaczorrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 13:51   #78
Katka20
Rozeznanie
 
Avatar Katka20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: tam nie tutaj
Wiadomości: 945
GG do Katka20
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Ja stosuję jeszcze odżywkę Nail Tek II do miękkich paznokci. Robi taką matową powłokę. I w przerwach (krótkich) od hybryd- smaruję albo tym co kiedyś pisałam albo Nail Tekiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Katka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 14:10   #79
Kerka
Zadomowienie
 
Avatar Kerka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 492
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Ja polecam nie matowić mocno płytki przed nałożeniem bazy jeśli masz suche paznkocie i odmaczać w takim zielonym zmywaczu do paznkoci z isany (ma w składzie aceton i środki pilęgnacyjne - bardzo sobie chwalę bo jest tani i nie niszczy płytki tak jak czysty aceton)
Kerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-07, 10:08   #80
dzasq
Raczkowanie
 
Avatar dzasq
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Rzeszów/Warszawa
Wiadomości: 104
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Przede wszystkim trzeba odstawić na jakiś czas hybrydy i zadbać o paznokcie, dobrze sprawdza się olejowanie. U mnie to pomogło, a i zapomniałabym, ja jeszcze biorę tabletki "na włosy i paznokcie" (aż specjalnie zerknęłam na opakowanie żeby spisać pełną nazwę :P) od doppel herz.

Edytowane przez dzasq
Czas edycji: 2017-03-14 o 09:27
dzasq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-27, 20:52   #81
JulaBura
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 82
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Ja co jakiś czas robię sobie domowe spa dla paznokci = moczę je w ciepłej oliwie, bardzo pomaga
JulaBura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-17, 10:27   #82
ewelajna2332
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 10
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Polecam metodę z olejkiem rycynowym! Trzecia hybryda, którą zrobiła mi znajoma kosmetyczka zaczęła mi odchodzić po dwóch dniach. Zdjęłam sama i zobaczyłam niesamowicie zniszczoną płytkę na każdym paznokciu. Nakładanie lakierów nic nie pomagało. Dopiero, gdy zostawiłam je bez malowania i zastosowałam olejek rycynowy, odżyły. Ale na hybrydę chyba szybko się nie zdecyduję.[COLOR="Silver"]

Edytowane przez ewelajna2332
Czas edycji: 2017-06-17 o 10:28
ewelajna2332 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 18:14   #83
kocica27
Rozeznanie
 
Avatar kocica27
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 729
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Cytat:
Napisane przez gonia92 Pokaż wiadomość
Uważajcie tylko dziewczyny na odżywki z formaldehydem, bo zniszczy Wam paznokcie szczególnie że po hybrydzie już są poniszczone.
A masz jakieś sprawdzone odżywki-lakiery? Trochę jestem zabiegana i ciężko mi jakoś siedzieć i moczyć ręce w oliwie, gdy niemowlę obok raczkuje... Muszę usiąść, zrobić i zapomnieć
kocica27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 21:29   #84
mysweetbohemia
Raczkowanie
 
Avatar mysweetbohemia
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 56
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

przyłączam sie do pytania szukam fajnej odżywki bez formaldehydu, po hybrydach czas na troszkę regeneracji
__________________
:roll eyes:Wszystko, czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
mysweetbohemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 10:02   #85
czekoladowamichalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 9
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Cytat:
Napisane przez marlena_smc Pokaż wiadomość
Nie nakładam nowego lakieru na chwilę po odmoczeniu poprzedniego (no chyba że akurat czas bardzo goni). Robię sobie mieszankę oliwy z oliwek i olejku rycynowego. Do tego wyciskam jedną kapsułkę a+e i jeśli mam akurat cytrynę to również odrobinę soku z niej. I taka mieszankę wcieram w pazury.
Dużo osób poleca ten sposób koleżanka po nieumiejętnym zdjęciu żeli ratowała się tą metodą i efekty były naprawdę dobre.
Ja robię bardzo podobnie . Ale nie rezygnuję z odżywek, po prostu łączę jedno z drugim. Paznokcie mam zdrowe i mocne.
czekoladowamichalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-19, 16:15   #86
mysweetbohemia
Raczkowanie
 
Avatar mysweetbohemia
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 56
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

w sumie może właśnie lepiej zastosować trochę naturalnych metod niż od razu biec po kolejną odżywkę do drogerii... dzisiaj oliwa + cytryna!
__________________
:roll eyes:Wszystko, czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
mysweetbohemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-29, 11:50   #87
nowakowa5
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 7
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Nie sądziłam, że manicure hybrydowy może zniszczyć mi paznokcie, ale niestety po długotrwałym stosowaniu lakierów hybrydowych i stosowaniu acetonu do ich zmywania, moje paznokcie były bardzo kruche. Używałam jakiś czas serum <link>, dało dobre efekty.

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2018-05-30 o 12:46
nowakowa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-28, 15:31   #88
WiktoriaPolek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 59
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Eveline ma bardzo dobrą odżywkę Revitalum After Hybrid. Polecam, bo rowniez bylam zmuszona zrobic przerwe w hybrydach, a paznokcie mialam w oplakanym stanie. Balam sie, ze odzywki beda mnie podrazniac, ale ta akurat jest dedykowana paznokciom wrazliwym, wiec nie mialam jakiegokolwiek problemu z uczuleniem A jesli chodzi o dzialanie to jest skuteczna, bo teraz calkowicie odstawilam malowanie paznokci- naturalny wyglad jest najlepszy, o ile wprowadzimy odpowiednia pielegnacje
WiktoriaPolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-02, 14:54   #89
dominika_kras
Raczkowanie
 
Avatar dominika_kras
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 131
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Cytat:
Napisane przez Armara Pokaż wiadomość
Miałam tak jeszcze półtora roku temu. Jak myłam włosy to musiałam zakładać rękawiczki aby nie poharatać (krótkich) pazurów do krwi. Pomogła zmiana odżywiania. Zaprzyjaźniłam się ze szpinakiem i jarmużem. Odżywek nie używałam właśnie z powodu bólu przy aplikacji czegokolwiek na paznokcie. Przez ponad pół roku moje śniadanie to był koktajl jarmużowy (kilka liści jarmużu ewentualnie szpinaku, banan, imbir, cytryna, olej lniany i mleko). Po kilku miesiącach różnica była kolosalna. Zrób też badania krwi pod kątem niedoborów oraz tarczycy.
podpisuję się tym rękami i nogami, popijając koktajl z jarmużem żadna odżywka mi nie pomagała, dopiero zmiana diety. Duużo zieleniny, warzyw, dodam od siebie jeszcze słonecznik łuskany, pestki dyni i orzechy. Do tego olejowanie przed snem i paznokcie rosną jak szalone, a hybrydy noszę od trzech lat bez przerwy
dominika_kras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-03, 21:25   #90
mejkapguru
Przyczajenie
 
Avatar mejkapguru
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 2
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Ponic silcare ma wyjsc z hybrydowymi odzywkami
mejkapguru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-31 23:27:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:21.