właśnie zostałam - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-17, 21:58   #1
Siris88
Rozeznanie
 
Avatar Siris88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 668

właśnie zostałam


nazwana przez mojego TŻ 'poje*anym dzieckiem'
Zamroziło mnie.
Co wy byście zrobiły na moim miejscu?
Dodam, że jesteśmy razem ponad 3 lata i raczej dobrze się dogadujemy, nie skaczemy sobie do oczu i nie wyzywamy się... w ciągu ostatnich paru dni nie mogliśmy się dogadać, ale tak raczej normalnie - krótkie spięcia. Normalnie nic takiego mu się nie zdarza, czasem powie coś za dużo - ale ja też i wszystko w granicach normy. Ale teraz to mnie zatkało...
__________________

Siris88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 22:03   #2
Kasieńka_666
Zakorzenienie
 
Avatar Kasieńka_666
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Akutalnie dyndam sobie uczepiona Olgierda.
Wiadomości: 20 958
GG do Kasieńka_666
Dot.: właśnie zostałam

Cytat:
Napisane przez Siris88 Pokaż wiadomość
nazwana przez mojego TŻ 'poje*anym dzieckiem'
Zamroziło mnie.
Co wy byście zrobiły na moim miejscu?
Dodam, że jesteśmy razem ponad 3 lata i raczej dobrze się dogadujemy, nie skaczemy sobie do oczu i nie wyzywamy się... w ciągu ostatnich paru dni nie mogliśmy się dogadać, ale tak raczej normalnie - krótkie spięcia. Normalnie nic takiego mu się nie zdarza, czasem powie coś za dużo - ale ja też i wszystko w granicach normy. Ale teraz to mnie zatkało...
musiał by nieźle przy mnie skakać... to, że mówił to w złości nie usprawiedliwia go. Ja bym parę dni się do niego nie odzywała. Jedyne co działa na jego korzyść to to, że jesteście tak długo ze sobą i coś takiego nigdy się nie zdarzyło i się dogadujecie. Jakby to był krótki związek to od razu radziłabym zostawić faceta.

A jak się po tym zachował jak to powiedział?
__________________
dirrtyKatrina





Moonwalker





Edytowane przez Kasieńka_666
Czas edycji: 2008-05-17 o 22:05 Powód: dopisek
Kasieńka_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 22:04   #3
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: właśnie zostałam

Znam te rzeczy, tylko że takich słów to ja używałam wobec mojej drugiej połówki...
mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 22:06   #4
Siris88
Rozeznanie
 
Avatar Siris88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 668
Dot.: właśnie zostałam

Cytat:
Napisane przez Kasieńka_666 Pokaż wiadomość
musiał by nieźle przy mnie skakać... to, że mówił to w złości nie usprawiedliwia go. Ja bym parę dni się do niego nie odzywała.
A jak się po tym zachował jak to powiedział?
tzn ja się go czepiłam, on wyszedł z pokoju i usłyszałam, jak to mówił. Myślałam, że się przesłyszałam, więc pytam go jak wrócił 'co ty powiedziałeś?' on się zaczął śmiać, tak jakby było mu strasznie niezręcznie i mówi 'że jesteś po***ana'. Spytałam, co dokładnie - to powtórzył dokładnie.
No i mnie zamroziło.
Poszłam do innego pokoju. Poszłam do łazienki, znowu do pokoju. A potem do niego i przyłożyłam mu w twarz. A teraz siedzę tutaj, on leży na łóżku niedaleko i gra na komórce...
__________________

Siris88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 22:07   #5
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: właśnie zostałam

Cytat:
Napisane przez Siris88 Pokaż wiadomość
nazwana przez mojego TŻ 'poje*anym dzieckiem'
Zamroziło mnie.
Co wy byście zrobiły na moim miejscu?
Dodam, że jesteśmy razem ponad 3 lata i raczej dobrze się dogadujemy, nie skaczemy sobie do oczu i nie wyzywamy się... w ciągu ostatnich paru dni nie mogliśmy się dogadać, ale tak raczej normalnie - krótkie spięcia. Normalnie nic takiego mu się nie zdarza, czasem powie coś za dużo - ale ja też i wszystko w granicach normy. Ale teraz to mnie zatkało...
moj tz juz by zostal zwyzywany bez przebierania w slowach. Z tym, że ja jestem bardzo impulsywna.

A Tobie radziłabym z nim porozmawiać. W końcu należy Ci sie troche szacunku i nikt nie powinien tak do Ciebie mowić, a już w szczególności nie TŻ, z ktorym jestes od 3 lat.
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 22:08   #6
Kasieńka_666
Zakorzenienie
 
Avatar Kasieńka_666
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Akutalnie dyndam sobie uczepiona Olgierda.
Wiadomości: 20 958
GG do Kasieńka_666
Dot.: właśnie zostałam

podwójny post -problemy z wizażem
__________________
dirrtyKatrina





Moonwalker





Edytowane przez Kasieńka_666
Czas edycji: 2008-05-17 o 22:10 Powód: problemy z wizażem:/
Kasieńka_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 22:09   #7
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: właśnie zostałam

fochhhhhhh

z przytupem

to jest moja najprawdopodobniejsza reakcja
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-17, 22:13   #8
Kasieńka_666
Zakorzenienie
 
Avatar Kasieńka_666
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Akutalnie dyndam sobie uczepiona Olgierda.
Wiadomości: 20 958
GG do Kasieńka_666
Dot.: właśnie zostałam

Cytat:
Napisane przez Siris88 Pokaż wiadomość
tzn ja się go czepiłam, on wyszedł z pokoju i usłyszałam, jak to mówił. Myślałam, że się przesłyszałam, więc pytam go jak wrócił 'co ty powiedziałeś?' on się zaczął śmiać, tak jakby było mu strasznie niezręcznie i mówi 'że jesteś po***ana'. Spytałam, co dokładnie - to powtórzył dokładnie.
No i mnie zamroziło.
Poszłam do innego pokoju. Poszłam do łazienki, znowu do pokoju. A potem do niego i przyłożyłam mu w twarz. A teraz siedzę tutaj, on leży na łóżku niedaleko i gra na komórce...
brawo
ale ja bym nie szła do niego porozmawiać. Tzn. oczywiście rozmowa jest wskazana... ale nie odzywaj się do niego dopóki on nie wyjdzie z inicjatywą... Faceci potrzebują czasu żeby zrozumieć pewne rzeczy ;] oni myślą trochę inaczej i wolniej
__________________
dirrtyKatrina





Moonwalker




Kasieńka_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 22:18   #9
Siris88
Rozeznanie
 
Avatar Siris88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 668
Dot.: właśnie zostałam

nooo... tylko że ja jestem gadułą, a on milczkiem, więc generalnie będzie mi ciężko czekać na jego reakcję. Ale póki co trzymam fason
__________________

Siris88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 22:24   #10
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: właśnie zostałam

Kiedy ja się kłóciłam z moim facetami leciały różne wyzwiska (oczywiście od k... albo d.... bym sobie nie pozwoliła) bo ja jestem bardzo impulsywna i oni niestety też byli podobni. Ale nie róbmy tragedii. Nie znam żadnej pary z dłuższym stażem, której się takie sytuacje nie zdarzają. Ja bym się nie obraziła raczej.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 22:34   #11
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: właśnie zostałam

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
Kiedy ja się kłóciłam z moim facetami leciały różne wyzwiska (oczywiście od k... albo d.... bym sobie nie pozwoliła) bo ja jestem bardzo impulsywna i oni niestety też byli podobni. Ale nie róbmy tragedii. Nie znam żadnej pary z dłuższym stażem, której się takie sytuacje nie zdarzają. Ja bym się nie obraziła raczej.
on ja zwyzywał, ona walnela go w twarz...
sa siebie warci.

sorry ale dla mnie takie sytuacje nie sa norma.
moze jestem inna, i mam staroswiecki system wartosci.
i nie bylam w dlugim zwiazku.
ale w klotni nigdy, zadne z nas nie uzylo takiego slowa ani nigdy mi nie przyszlo do glowy zeby bic.
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-17, 22:38   #12
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: właśnie zostałam

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
on ja zwyzywał, ona walnela go w twarz...

sorry ale dla mnie takie sytuacje nie sa norma.
moze jestem inna, i mam staroswiecki system wartosci.
i nie bylam w dlugim zwiazku.
Mój Boże ja nie mówiłam o biciu
Przemoc fizyczna jest absolutnie niedozwolona! Chodziło mi o zwrot jakim chłopak ją nazwał. Ale to zależy jakie się ustala między sobą zasady, mnie to nie rusza bo sama jestem wybuchowa, ktoś inny mógłby czuć się dotknięty.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 22:45   #13
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: właśnie zostałam

co prawda nie uwazam tego slowa za jakies straszne i nie jestem osoba ktora nigdy nie klnie, czasem mi sie zdarza, ale powiedziec tak do drugiej osoby ?
zostawiac faceta, z takiego powodu tez bym pewnie nie zostawila ale... na pewno dalabym mu popalic... i nie wybaczylabym tak szybko...
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 22:47   #14
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: właśnie zostałam

mnie też zdarzają się sytuacje związane z kłótnią.w moim przypadku od razu reaguję i mowię,że nie podobaja mi się twoje teksty,daję ci szacunek i tego samego wymagam.dopiero potem czekam na przeprosiny.

facet to proste stworzenie.może sam się nie domyśleć ,ze źle powiedział.może wytłumaczyc to kłótnią i tym,że w sporze wszystko wolno.przynajmniej mój tak uwaza.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 22:50   #15
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: właśnie zostałam

Przegiął,ale zamiast strzelać fochy, najlepiej pogodzic się,wytłumaczyć i po bólu. Sama kiedys walnęlam TŻtowi że nie jest mi do nieczego potrzebny.w nerwach,złości poweidziałam a później pomyslałam,zaraz tego żałowałam.

Także wypada powiedzieć:"zdarza się"
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 23:02   #16
SaMa
Zadomowienie
 
Avatar SaMa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 205
Dot.: właśnie zostałam

właściwie to zarówno jego, jak i twoja reakcja jest dla mnie nie do przyjęcia.
fakt, może to były nerwy, ale nie potrafię sobie wyobrazić siebie w takiej sytuacji, z moim TŻem i podobnym stażem związku.
nie chcę go bronić, może rzeczywiście to były nerwy - ale nawet jeśli nie, to również nie był powód, by uderzyć go w twarz. powinnaś raczej z nim porozmawiać, dociekać, dlaczego tak powiedział, wyjaśnić, że NIE TOLERUJESZ takiego zachowania, że jest ci przykro, że jesteś zła - ale uderzenie kogoś nie jest żadnym rozwiązaniem! i w sumie nie zdziwiłabym się, gdyby teraz żadne z was się do siebie przez dłuższy czas nie odzywało - ty, bo jesteś urażona tym, jak cię nazwał; on - bo uderzyłaś go w twarz.


wstyd by mi było za samą siebie, gdybym kiedykolwiek podniosła rękę na mojego TŻta. dla mnie to oznacza brak szacunku wobec drugiej osoby. nawet, jeśli zrobiłabym to w nerwach.
takie spory i waśnie najlepiej rozwiązywać od razu, a nie po tygodniu, gdy już jest w zasadzie "musztarda po obiedzie".
SaMa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 23:04   #17
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: właśnie zostałam

To, że nie obraziłabym się nie znaczy że bym nie zareagowała. Powiedziałabym- przegiąłeś i dodała jedno ze swoich morderczych spojrzeń i byłabym chłodna dopóki by mnie nie przeprosił. Zwykle szybko przepraszają. Ale nie biłabym go bo to nie jest powód.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 23:12   #18
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: właśnie zostałam

No, Twoja reakcja byla calkiem wlasiciwa, ze dostal w leb...Jutro jednak warto by usiasc juz na spokojnie i wyjasnic co takiego sie stalo, ze tak go ponioslo (bo pisalas, ze normanie taki nie jest)...i zeby sie to nie powtarzalo. Kazdemu zdarza sie palnac glupote, wazne, zeby przeprosil (szczerze) i wiecej tego nie robil...I w ramach rekompensaty powienien Cie oczywiscie na raczkach nosic
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 23:17   #19
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: właśnie zostałam

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
No, Twoja reakcja byla calkiem wlasiciwa, ze dostal w leb...Jutro jednak warto by usiasc juz na spokojnie i wyjasnic co takiego sie stalo, ze tak go ponioslo (bo pisalas, ze normanie taki nie jest)...i zeby sie to nie powtarzalo. Kazdemu zdarza sie palnac glupote, wazne, zeby przeprosil (szczerze) i wiecej tego nie robil...I w ramach rekompensaty powienien Cie oczywiscie na raczkach nosic
No wybacz... dla mnie przemoc fizyczna w związku jest niedopuszczalna. Jakby on jej przyłożył (nieważne już za co) to by już nie było właściwe co? Związek opiera się na partnerstwie a nie udowadnianiu swojej przewagi nad drugim człowiekiem.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-17, 23:19   #20
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: właśnie zostałam

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
No, Twoja reakcja byla calkiem wlasiciwa, ze dostal w leb...Jutro jednak warto by usiasc juz na spokojnie i wyjasnic co takiego sie stalo, ze tak go ponioslo (bo pisalas, ze normanie taki nie jest)...i zeby sie to nie powtarzalo. Kazdemu zdarza sie palnac glupote, wazne, zeby przeprosil (szczerze) i wiecej tego nie robil...I w ramach rekompensaty powienien Cie oczywiscie na raczkach nosic
piszesz powaznie?

ona go uderzyla w twarz a on ma się przed nią czolgac aby mu wybaczyla?

przeprosic sie wg mnie powinni oboje, on ją za wyzwiska, ona jego za uderzenie w twarz.

moze za malo przezylam w zyciu, ale dla mnie wyzywanie bliskiej osoby i stosowanie wobec niej przemocy to patologia...
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 23:21   #21
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: właśnie zostałam

U mnie by to nie przeszło obojętnie. Porządny foch. Chyba musiałby z kwiatkami mnie przepraszać. Klotnie klotniami, ale troche szacunku dla osoby, którą się kocha.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 23:25   #22
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: właśnie zostałam

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
U mnie by to nie przeszło obojętnie. Porządny foch. Chyba musiałby z kwiatkami mnie przepraszać. Klotnie klotniami, ale troche szacunku dla osoby, którą się kocha.
osoba, ktora naprawde kocha i szanuje druga, nie odezwalaby sie do niej w taki sposob, mozna inaczej wyrazac swoja opinie.

jak ktos nie ma szacunku, to nawet rok "fochania sie" nie pomoze
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 23:31   #23
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: właśnie zostałam

Czyli są idealne związki w których partnerzy nigdy nie mówią do siebie o jedno słowo za dużo...
Znaczy, chyba obracam się w jakimś dziwnym środowisku bo ani w rodzinie ani wśród bliższych znajomych jeszcze się z takim nie spotkałam.
I nie sądzę że jak się powie do kobiety "jesteś po...." to się jej nie kocha. Człowiek jest tylko człowiekiem i nie mówię że to pochwalam ale cóż... zdarza się i dopiero nakręcanie grubszej afery jest naprawdę szkodliwe dla związku.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 23:32   #24
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: właśnie zostałam

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
osoba, ktora naprawde kocha i szanuje druga, nie odezwalaby sie do niej w taki sposob, mozna inaczej wyrazac swoja opinie.

jak ktos nie ma szacunku, to nawet rok "fochania sie" nie pomoze
Noo wlasnie. Masz rację. I tutaj tkwi problem autorki watku.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 23:44   #25
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: właśnie zostałam

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
Czyli są idealne związki w których partnerzy nigdy nie mówią do siebie o jedno słowo za dużo...
Znaczy, chyba obracam się w jakimś dziwnym środowisku bo ani w rodzinie ani wśród bliższych znajomych jeszcze się z takim nie spotkałam.
I nie sądzę że jak się powie do kobiety "jesteś po...." to się jej nie kocha. Człowiek jest tylko człowiekiem i nie mówię że to pochwalam ale cóż... zdarza się i dopiero nakręcanie grubszej afery jest naprawdę szkodliwe dla związku.
to widocznie zyjemy na 2 roznych planetach

NIGDY nie zdarzylo mi sie zwrocic sie do kogos uzywajac podobnego zwrotu. nie tylko w zwiazku.
w ogole. nie uderzylam rowniez
nawet podczas ostrej wymiany zdan z nielubiana kolezanka. to nie tak, ze gryzlam sie w jezyk. po prostu dla mnie takie cos jest niedopuszczalne. skoro z kims rozmawiam to znaczy, ze przynajmniej odrobine szacunku dla niego mam. gdy uwazam kogos za totalne dno i osobe, nie wartego znajomosci, nawet z nim nie rozmawiam.

mozesz nie wierzyc.

zwyzywana w podobny sposob twarza w twarz tez nie bylam . gdyby ktos tak sie do mnie zwrocil i mowil zupelnie serio, zostalby zupelnie skreslony, nawet z listy zwyklych znajomych, nie mowiac juz o statusie partnera zyciowego.

a od osoby z ktora sie jest uwazam, ze powinno sie wymagac wiecej niz od zwyklego kolegi.

ja bym w takim zwiazku byc nie mogla nadal, ale ja to ja.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 23:50   #26
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: właśnie zostałam

Przecież wierzę, nie napisałam że nie. Nie mówiłam też o tych konkretnych słowach bo nie przypomnę sobie dokładnie co mówiłam, a czego nie mówiłam. Zresztą... widocznie miałam pecha do facetów jak zawsze. W każdym razie nigdy się jeszcze z żadnym nie pobiłam.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 23:53   #27
Kasieńka_666
Zakorzenienie
 
Avatar Kasieńka_666
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Akutalnie dyndam sobie uczepiona Olgierda.
Wiadomości: 20 958
GG do Kasieńka_666
Dot.: właśnie zostałam

Niestety uważam, że jeśli powiedział tak do Ciebie raz to powie i kolejny.. może będzie pamiętał o tym i się hamował. Ale po jakimś czasie powie tak.. a może i gorzej.
__________________
dirrtyKatrina





Moonwalker




Kasieńka_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 23:58   #28
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: właśnie zostałam

Tak naprawdę nie wiemy, dlaczego chłopak tak powiedział do autorki wątku, ale sądząc po tym, że odpłaciła mu pięknym za nadobne, w taki a nie inny sposób, najpewniej w jakiś sposób go sprowokowała, bo nie sądzę, żeby ot tak sobie, takim epitetem ją uraczył.

Co to znaczy, że się go czepiła?
Cytat:
Napisane przez Siris88 Pokaż wiadomość
tzn ja się go czepiłam, on wyszedł z pokoju i usłyszałam, jak to mówił. Myślałam, że się przesłyszałam, więc pytam go jak wrócił 'co ty powiedziałeś?' on się zaczął śmiać, tak jakby było mu strasznie niezręcznie i mówi 'że jesteś po***ana'. Spytałam, co dokładnie - to powtórzył dokładnie.
No i mnie zamroziło.
Poszłam do innego pokoju. Poszłam do łazienki, znowu do pokoju. A potem do niego i przyłożyłam mu w twarz. A teraz siedzę tutaj, on leży na łóżku niedaleko i gra na komórce...


Zresztą są siebie warci:
- on jej ubliża
- ona stosuje przemoc fizyczną

tak, tak, bo nawet jeden policzek to JUŻ przemoc

i się dziwią potem kobiety, że mężczyźni ich nie szanują... skoro same do siebie szacunku nie mają
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 00:01   #29
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: właśnie zostałam

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
Przecież wierzę, nie napisałam że nie. Nie mówiłam też o tych konkretnych słowach bo nie przypomnę sobie dokładnie co mówiłam, a czego nie mówiłam. Zresztą... widocznie miałam pecha do facetów jak zawsze. W każdym razie nigdy się jeszcze z żadnym nie pobiłam.
moze dlatego masz wieksza tolerancje na takie zachowania

ja jestem na punkcie braku szacunku dla wlasnej kobiety strasznie czula, ktos moglby stwierdzic, ze przesadzam, ale ja tak nie uwazam.

kiedys mialam chlopaka-buraka. bylam chora i zle sie czulam, napisalam mu to w smsie, pare dni sie nie odzywal, a potem odpisal mi sie w stylu, ze jestem zdechlakiem, bo non stop cos mi jest. i pare innych zdan w tym klimacie. nie bylo to napisane w sposob zartobliwy. a ja naprawde nie jestem hipochondryczka i nie choruje czesto

tego samego dnia przestal byc juz moim chlopakiem, zmalal w moich oczach i stracil zaufanie

gdyby nazwal mnie tak jak chlopak autorki watku, to nie byloby nawet rozmowy, ktora wyjasnialaby moja decyzje.

ja szanuje osobe, ktora wybieram na partnera i tego samego wymagam od niej.

wydaje mi sie, ze zle na tym nie wychodze...

ale niech autorka wątku robi jak chce, w koncu to jej zwiazek
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 00:06   #30
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: właśnie zostałam

skoro teraz odwazyl sie uzyc takich slow to jak bedzie mowil za 20 lat....
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:56.