bolace piersi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-20, 20:52   #1
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430

bolace piersi


Czego powodem moga byc bolace piersi.... od tak poprostu moja jedna piers jest nabrzmiala i obolala od 3 tygodni...czesto mi sie to zdazalo wczesniej. Zaczelo mnie to troche martwic.
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 23:16   #2
livhana
Raczkowanie
 
Avatar livhana
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 128
GG do livhana
Dot.: bolace piersi

mnie zawsze bolą kiedy mi się okres zbliża, może to to? Jakoś nigdy się tym specjalnie nie przejmowałam bo to podobno normalne
__________________

"Niania Ogg zerknęła pod łóżko sprawdzić, czy nie ma tam mężczyzny. Nigdy nie wiesz, kiedy trafi się troche szczęścia"

Terry Pratchett
livhana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 07:08   #3
Calypso*
Raczkowanie
 
Avatar Calypso*
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 219
GG do Calypso*
Dot.: bolace piersi

Blue_Eyes - mam podobny problem, trwa to od około miesiąca. Zmartwiło mnie głównie to, że problem dotyczy tylko jednej piersi, jest nabrzmiała i boląca. A różnica w wielkości między piersiami jest widoczna gołym okiem, kiedy jestem ubrana - jest to dość irytujące.
Mój lekarz stwierdził, że przyczyn może być wiele: może być to efektem kilkuletniego brania pigułek, powodem może być cysta, wreszcie, może się tak stać - bez wytłumaczalnego powodu.
Zbadał mnie i niczego nie wyczuł, zlecił mi USG piersi, zrobiłam, wszystko jest ok. Więc nic złego się nie dzieje, myślę jednak, że warto się przebadać dla własnego świętego spokoju.
Calypso* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 14:40   #4
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: bolace piersi

może rośnie?
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 21:57   #5
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: bolace piersi

21 lat mam wiec raczej nie rosnie. Zawsze bolaly mnie przed okresem, a teraz jak zaczela ( tylko jedna) przed to boli do teraz ...3 tydzien.
Zastanawiajace....
Badal ktorejs z was ginekolog piersi??? JAK to sie odbywa ?
Cysta to torbiel inaczej? Niedlugo wybieram sie do ginekologa. Mam rozne dziwne objawy zw. z problamami kobiecymi...mam nadzieje ze nie wykryje mi zadnego torbiela ani nic gorsezgo ;/
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 22:25   #6
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: bolace piersi

wiesz moja kuzynka pierwszego stanika dorobiła się w wieku lat 20, bo wcześniej ku jej rozpaczy miała z przodu zbyt niewiele, by schować to w najmniejszych rozmiarach. wszelkie badania, które robiła, bo oczywiście było to powodem masy kompleksów i niepokojów, wykazywały, że wszystko jest jak najbardziej ok i najpewniej to względy rodzinne (mama i babcia też dosyć późno dojrzewały) zaważyły. dziś jest posiadaczką ładnego b i o kompleksach nikt już nie pamięta

ginekolog badał mnie niemal dokładnie tak samo, jak piszą na tych ulotkach rozdawanych w przychodniach, gazetach itd. całą masę na bank znajdziesz w internecie pod hasłem "badanie piersi" i "samobadanie piersi".

jeśli nic nie minie, to przy okazji wizyty (nie czekaj za długo, po co się męczyć) poproś o skierowanie na usg piersi
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam

Edytowane przez pani_smith
Czas edycji: 2007-08-22 o 22:26 Powód: brakujące słowo
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 23:03   #7
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: bolace piersi

No nie pogniewala bym sie gdyby urosly. Tylko czemu tylko jedna ;p po za tym kiedys myslalam ze mi rosna bo naprawde dlugo boaly i to obydwie. musialam zrezygnowac z nektorych stanikow bo byly za male i ciaasne. Ale minal miesiac wszytsko wrocilo do normy...
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:10.