Pójście z nowo poznanym do niej do domu - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-28, 18:09   #61
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Cytat:
Napisane przez zaburzony Pokaż wiadomość
Taka hipotetyczna sytuacja: facet zapoznaje kobietę na ulicy i oboje mają ochotę na szybki seks. U niego w domu akurat nie ma do tego warunków o czym ją informuje i pyta czy można u niej. Czy większość kobiet odmówi bojąc się, że to może jakiś przestępca - złodziej itp? Mówimy o sytuacji w której, gdyby on zaproponował pójście do niego, to poszłaby a ona sama chatę ma wolną.
Jezeli kobita obawialaby sie o swoje bezpieczenstwo, to przeciez to nie ma znaczenia, w obu miejscach bedzie zagrozona. Ja bym pomyslala po takim tekscie, ze koles to cwaniak, wprosi sie na nocleg ze sniadaniem Ale btw to uwazam, ze takie spotkanie sie we 2 z kompletnie obcym czlowiekiem to skrajny debilizm i zero odpowiedzialnosci.

Cytat:
Napisane przez Pugslove Pokaż wiadomość
W hipotetycznej sytuacji - tylko u mnie. Do tego dzwonie do kogos znajomego i odgrywam scenke, że widzimy sie u mnie za dwie godziny, wiec raczej nawet jezeli typ jest napastnikiem to raczej sie zniecheci.
No, ale niby jak to ma zniechecic napastnika? Jak bedzie chcial uprowadzic - uprowadzi, jak bedzie chcial zabic - zabije, jedyna roznica, to ze bedzie mial niecale 2 godziny, wiec sie bedzie musial sprezac

Cytat:
Napisane przez MsN Pokaż wiadomość
Dobrze, może coś w tym jest bo kobiety muszą bardziej uważać, są narażone na wiele niebezpieczeństw (gwałty, zabójstwa, wywóz do bveli za granicę, organy) no i nie zawsze wygrywa rozum, czasem jest to łut szczęścia.
Przeciez faceci sa narazeni na to samo

Cytat:
Napisane przez zaburzony Pokaż wiadomość
Kurde, ja czułem się realnie podrywanym wielokrotnie na ulicy i w sklepie (to też w zasadzie ulica) i szok... ale mam zamiar zacząć korzystać.

Ostatnio jedna fajna pani w Biedronce spojrzała na mnie, na moją klatkę i znów na mnie. I przesunęła się. Ja zacząłem wybierać bułki "poranne" a naglę słyszę pieszczotliwie nad sobą "Świeżutkie?" To ona z uśmiechem zalotnym ale ja tylko uprzejmie z uśmiechem że chyba tak, świeżutkie i pani poszła sobie. A trzeba było może powiedzieć tak: "Prawdę mówiąc, wolałbym skosztować cieplejszej z takim tez przedziałkiem". Co sądzicie?
O, prosze, kolejny, dla ktorego usmiech i uprzejmosc kasjerki oznacza ostry flirt i jest wyrazem zainteresowania. Ostatnio ciagle widze taka nadinterpretacje tu na Wizazu.

[1=97063297b7b35b4a21bd582 d93800b2e45dfbb59_6372d6b 265f10;86840225]Czy tylko mi wydaje się to lekko obrzydliwe, pisać takie rzeczy obcej dorosłej kobiecie? No bez jaj.
[/QUOTE]

Mialam na pierwszym roku studiow takiego kolege z grupy. Koles ogolnie byl troche dziwny, ciagle do mnie wypisywal i ciagle tak sie zwracal Szybko oczywiscie sie temu sprzeciwilam i ochlodzilam mocno kontakt.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-28, 23:30   #62
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Cytat:
Napisane przez zaburzony Pokaż wiadomość
Ale Cię wzięło...
Nie ''wzięło'' mnie. Po prostu jestem szczera. Może przegięłam ze stwierdzeniem, że dałabym w pysk gdyby podszedł koleś średnie 6/10, bo to już ''niehumanitarne'' niedojrzałe, głupie, ale wyśmiać bym wyśmiała. A z tym obrażeniem Ciebie, tu też poleciałam, wybacz, ale uważam, że nie powinieneś brać tego do siebie. To tylko internety.
Natomiast z tym rzekomym ''pedofilem'' - tych słów nie cofam. Wybacz, to zabrzmiało niestosownie i nieodpowiednio, Ciebie to dziwi, ta moja reakcja?

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Jezeli kobita obawialaby sie o swoje bezpieczenstwo, to przeciez to nie ma znaczenia, w obu miejscach bedzie zagrozona. Ja bym pomyslala po takim tekscie, ze koles to cwaniak, wprosi sie na nocleg ze sniadaniem Ale btw to uwazam, ze takie spotkanie sie we 2 z kompletnie obcym czlowiekiem to skrajny debilizm i zero odpowiedzialnosci.



No, ale niby jak to ma zniechecic napastnika? Jak bedzie chcial uprowadzic - uprowadzi, jak bedzie chcial zabic - zabije, jedyna roznica, to ze bedzie mial niecale 2 godziny, wiec sie bedzie musial sprezac



Przeciez faceci sa narazeni na to samo



O, prosze, kolejny, dla ktorego usmiech i uprzejmosc kasjerki oznacza ostry flirt i jest wyrazem zainteresowania. Ostatnio ciagle widze taka nadinterpretacje tu na Wizazu.



Mialam na pierwszym roku studiow takiego kolege z grupy. Koles ogolnie byl troche dziwny, ciagle do mnie wypisywal i ciagle tak sie zwracal Szybko oczywiscie sie temu sprzeciwilam i ochlodzilam mocno kontakt.
Bardziej bym rzekła, że kobiety są bardziej narażone na wywiezienie do bvdelu, na organy etc. Zabójstwa, morderstwa porwania też zdarzają się u facetów, ale ''statystycznie'' dochodzi do tego częściej u kobiet niż u facetów. Mowa również o gwałtach.

Tutaj miałam na myśli tą jedną płeć, właśnie żeńską aniżeli męską.

Edytowane przez MsN
Czas edycji: 2019-05-28 o 23:23
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-29, 00:02   #63
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Cytat:
Napisane przez MsN Pokaż wiadomość
Bardziej bym rzekła, że kobiety są bardziej narażone na wywiezienie do bvdelu, na organy etc. Zabójstwa, morderstwa porwania też zdarzają się u facetów, ale ''statystycznie'' dochodzi do tego częściej u kobiet niż u facetów. Mowa również o gwałtach.

Tutaj miałam na myśli tą jedną płeć, właśnie żeńską aniżeli męską.
No, z Twojego postu wynikalo, ze tylko kobiety sa na to narazone. Zreszta co to ma do rzeczy, o swoje bezpieczenstwo trzeba dbac, a nie olewac, bo statystycznie nic sie nie powinno stac, wiec szczerze mowiac nie wiem co to za argument.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-29, 05:53   #64
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Cytat:
Napisane przez MsN Pokaż wiadomość
Bardziej bym rzekła, że kobiety są bardziej narażone na wywiezienie do bvdelu, na organy etc. Zabójstwa, morderstwa porwania też zdarzają się u facetów, ale ''statystycznie'' dochodzi do tego częściej u kobiet niż u facetów. Mowa również o gwałtach.

Tutaj miałam na myśli tą jedną płeć, właśnie żeńską aniżeli męską.
Mogę prosić statystyki, że kobiety są bardziej narażone na zabójstwo/morderstwo itd?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-29, 16:12   #65
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
No, z Twojego postu wynikalo, ze tylko kobiety sa na to narazone. Zreszta co to ma do rzeczy, o swoje bezpieczenstwo trzeba dbac, a nie olewac, bo statystycznie nic sie nie powinno stac, wiec szczerze mowiac nie wiem co to za argument.
Odnośnie tego że to debilizm narażać się na takie niebezpieczeństwo to wychodzi na to że w każdym wypadku seks z obcą osobą taki jest no może prawie.Czy wyjście z kolesiem z klubu to jest bezpieczne.?

Pierwsza randka bez seksu też jest niebezpieczna może nie tak bardzo ale ogólnie spotykanie się pierwszy raz niesie takie zagrożenie.
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 22:39   #66
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Mogę prosić statystyki, że kobiety są bardziej narażone na zabójstwo/morderstwo itd?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie. Nie zamierzam podawać statystyk gdyż nie wiem jakie są. Wyraziłam tylko swoje zdanie, że kobiety częściej są narażone na zabójstwa/morderstwa. Wiadome, że są narażone częściej na gwałty i padają ofiarami gwałcicieli.
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-01, 11:37   #67
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Cytat:
Napisane przez MsN Pokaż wiadomość
Nie. Nie zamierzam podawać statystyk gdyż nie wiem jakie są. Wyraziłam tylko swoje zdanie, że kobiety częściej są narażone na zabójstwa/morderstwa. Wiadome, że są narażone częściej na gwałty i padają ofiarami gwałcicieli.
To nie używaj słowa ,,statystycznie'' na potrzeby swoich domysłów.
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-02, 00:23   #68
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Cytat:
Napisane przez MsN Pokaż wiadomość
Nie. Nie zamierzam podawać statystyk gdyż nie wiem jakie są.


To po kiego grzyba się wypowiadasz tak autorytarnie, skoro nie masz pojęcia o temacie?

In 2015 - 16, 5% of men and 4.5% of women aged 15 years and over had experienced assault or threatened assault in the previous 12 months (467,000 men and 432,700 women).

Pierwsze z brzegu. Z Australii co prawda z 2015, ale mężczyźni byli tam ofiarami trzykrotnie częściej.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-02, 08:26   #69
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

MsN przeciez caly czas wysnuwa statystyczne wnioski z tylka, strasznie generalizuje (szczegolnie nt facetow) i wszedzie wypowiada sie bardzo autorytarnie
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 00:16   #70
TurboKon
Raczkowanie
 
Avatar TurboKon
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 42
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

jestem facetem i nawet ja bym nie chciał brac obcej kobiety do siebie czy nawet isc do niej jesli jej nie znam,nie uprawiam sexu z pierwsza lepsza
TurboKon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 08:11   #71
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Cytat:
Napisane przez TurboKon Pokaż wiadomość
jestem facetem i nawet ja bym nie chciał brac obcej kobiety do siebie czy nawet isc do niej jesli jej nie znam,nie uprawiam sexu z pierwsza lepsza
Nawet Ty? Ekstra.
Ja nie mam nic przeciwko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-25, 10:18   #72
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Nawet Ty? Ekstra.
Ja nie mam nic przeciwko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tak! Nawet On!
Sam TurboKon!

Często nie wiemy

z kim tu piszemy!
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 12:12   #73
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Cytat:
Napisane przez heavyduty Pokaż wiadomość
Tak! Nawet On!
Sam TurboKon!

Często nie wiemy

z kim tu piszemy!
A w czym problem?
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 09:03   #74
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
A w czym problem?

Nie ma problemu. Jest delikatna, zawoalowana ironia.
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 09:54   #75
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Cytat:
Napisane przez heavyduty Pokaż wiadomość
Tak! Nawet On!
Sam TurboKon!

Często nie wiemy

z kim tu piszemy!
Dobre
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 12:54   #76
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;86937850]Dobre [/QUOTE]

Czemu zawsze jak ktoś wyrazi odmienne zdanie na temat seksu tutaj to od razu jest wyśmiewany nie rozumiem tego.
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 13:07   #77
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
Czemu zawsze jak ktoś wyrazi odmienne zdanie na temat seksu tutaj to od razu jest wyśmiewany nie rozumiem tego.

Nie jest wyśmiewany za odmienne zdanie tylko za sformułowanie jestem facetem i nawet ja.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 13:15   #78
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;86938658]Nie jest wyśmiewany za odmienne zdanie tylko za sformułowanie jestem facetem i nawet ja.[/QUOTE]

A co w tym dziwnego?Dziś raczej mało facetów jest, którzy by z okazji nie skorzystali.
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 13:27   #79
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
A co w tym dziwnego?Dziś raczej mało facetów jest, którzy by z okazji nie skorzystali.

Mówisz o sobie czy o swoich kolegach? Na jakiej podstawie odnosisz swoje spostrzeżenia do ogółu? Skąd pewność, że zjawisko w większym stopniu odnosi się do mężczyzn, a nie kobiet? Czemu uważasz, że obecnie tendencja jest wzrostowa? Możesz zamieścić nam jakieś badania na ten temat czy po raz kolejny będziesz wyciągał nic nie warte wnioski z rectum?
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-26, 13:40   #80
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;86938747]Mówisz o sobie czy o swoich kolegach? Na jakiej podstawie odnosisz swoje spostrzeżenia do ogółu? Skąd pewność, że zjawisko w większym stopniu odnosi się do mężczyzn, a nie kobiet? Czemu uważasz, że obecnie tendencja jest wzrostowa? Możesz zamieścić nam jakieś badania na ten temat czy po raz kolejny będziesz wyciągał nic nie warte wnioski z rectum?[/QUOTE]

Chryste panie wy macie serio jakąś obsesje na punkcie jakiś badań nie wiem to wasze zainteresowanie.Chyba nie trzeba szukać w internecie że wiedzieć że podejście kobiet i mężczyzn się różni aczkolwiek to się zmienia i można rzecz że szokujesz mnie zadając takie pytanie.Nie uważam że tendencja jest wzrostowa ale każde badanie w kontekście seksu przygodnego to potwierdza ale coś mi się wydaje że szukasz tylko zaczepki bo mnie nie lubisz i tylko o to chodzi.

Edytowane przez MATRIX266
Czas edycji: 2019-06-26 o 13:43
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 13:52   #81
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
Chryste panie wy macie serio jakąś obsesje na punkcie jakiś badań nie wiem to wasze zainteresowanie.Chyba nie trzeba szukać w internecie że wiedzieć że podejście kobiet i mężczyzn się różni aczkolwiek to się zmienia i można rzecz że szokujesz mnie zadając takie pytanie.Nie uważam że tendencja jest wzrostowa ale każde badanie w kontekście seksu przygodnego to potwierdza ale coś mi się wydaje że szukasz tylko zaczepki bo mnie nie lubisz i tylko o to chodzi.
No właśnie trzeba szukać i podawać źródła. Bo jeśli tego nie robisz, to jest to tylko luźna obserwacja i Twoje zdanie, a nie fakt. Bo Twoje otoczenie (ale też dowolnej innej osoby) nie jest reprezentatywne.
I to, że Tobie się wydaje, że coś wygląda tak i tak, wcale nie znaczy że naprawdę tak jest. To oznacza, że w Twoim otoczeniu tak jest. Ale to się nie przekłada ma wszystkich. Ba, to się nawet nie przekłada na większość.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 13:57   #82
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
No właśnie trzeba szukać i podawać źródła. Bo jeśli tego nie robisz, to jest to tylko luźna obserwacja i Twoje zdanie, a nie fakt. Bo Twoje otoczenie (ale też dowolnej innej osoby) nie jest reprezentatywne.
I to, że Tobie się wydaje, że coś wygląda tak i tak, wcale nie znaczy że naprawdę tak jest. To oznacza, że w Twoim otoczeniu tak jest. Ale to się nie przekłada ma wszystkich. Ba, to się nawet nie przekłada na większość.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Nie wiem czemu macie jakieś wątpliwości co do tego że seksualność kobiet i mężczyzn sie różni no ale ok poszukam.
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 14:03   #83
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
Chryste panie wy macie serio jakąś obsesje na punkcie jakiś badań nie wiem to wasze zainteresowanie.

Badania są bardziej miarodajne niż twoje anegdotyczne doświadczenia. Tyle i aż tyle. Lepiej mieć obsesje na punkcie badań niż uważać, że subiektywne spostrzeżenia przekładają się jeden do jednego na rzeczywistość.

Cytat:
Nie uważam że tendencja jest wzrostowa ale każde badanie w kontekście seksu przygodnego to potwierdza
Jakie badanie? k-o-n-k-r-e-t-n-i-e proszę

Cytat:
ale coś mi się wydaje że szukasz tylko zaczepki bo mnie nie lubisz i tylko o to chodzi.

Uwierz mi, że świat nie kręci się w okół ciebie. Dyskutuję z każdą osobą, która moim zdaniem reprezentuje ograniczone i stereotypowe myślenie, bo głoszenie takich opinii jest szkodliwe. Poza tym uważam, że takie podejście zwyczajnie może wynikać z braków w edukacji. Dlaczego po raz 98538943 poświęcam swój czas i tłumaczę, dlaczego nie powinno się wyciągać wniosków z odwłoka.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 14:09   #84
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;86938870]Badania są bardziej miarodajne niż twoje anegdotyczne doświadczenia. Tyle i aż tyle. Lepiej mieć obsesje na punkcie badań niż uważać, że subiektywne spostrzeżenia przekładają się jeden do jednego na rzeczywistość.

Jakie badanie? k-o-n-k-r-e-t-n-i-e proszę




Uwierz mi, że świat nie kręci się w okół ciebie. Dyskutuję z każdą osobą, która moim zdaniem reprezentuje ograniczone i stereotypowe myślenie, bo głoszenie takich opinii jest szkodliwe. Poza tym uważam, że takie podejście zwyczajnie może wynikać z braków w edukacji. Dlaczego po raz 98538943 poświęcam swój czas i tłumaczę, dlaczego nie powinno się wyciągać wniosków z odwłoka.[/QUOTE]
https://www.mjakmama24.pl/mama/seks/...5iEE-cziu.html

Tu np masz o tym artykuł.Serio nie rozumiem dlaczego potrzebujesz tego potwierdzenia przecież o tym się mówi cały czas nie wiesz że kobiety częściej potrzebują milości do seksu niż faceci na prawdę.
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 14:16   #85
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
https://www.mjakmama24.pl/mama/seks/...5iEE-cziu.html

Tu np masz o tym artykuł.Serio nie rozumiem dlaczego potrzebujesz tego potwierdzenia przecież o tym się mówi cały czas nie wiesz że kobiety częściej potrzebują milości do seksu niż faceci na prawdę.
Ja nie wiem. I szczerze to jakos tego nie zauwazylem. Z moich obserwacji kobiety tak samo jak faceci lubia seks i niejednokrotnie nie maja problemu by legnac z nieznajomym po 2-3 minutach od poznania do lozka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Dziwne, nie widze w tym artykule przypisow ani jakichkolwiek zrodel. Uwazasz, ze jesli sie cos napisze w necie to automatycznie oznacza, ze tak jest??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 14:19   #86
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Ja nie wiem. I szczerze to jakos tego nie zauwazylem. Z moich obserwacji kobiety tak samo jak faceci lubia seks i niejednokrotnie nie maja problemu by legnac z nieznajomym po 2-3 minutach od poznania do lozka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Dziwne, nie widze w tym artykule przypisow ani jakichkolwiek zrodel. Uwazasz, ze jesli sie cos napisze w necie to automatycznie oznacza, ze tak jest??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Słyszałem to już wiele razy od wielu seksuologów, nigdy natomiast nie słyszałem aby podejście do seksu się nie różniło.
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 14:22   #87
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
https://www.mjakmama24.pl/mama/seks/...5iEE-cziu.html



Tu np masz o tym artykuł.Serio nie rozumiem dlaczego potrzebujesz tego potwierdzenia przecież o tym się mówi cały czas nie wiesz że kobiety częściej potrzebują milości do seksu niż faceci na prawdę.
Bogowie...
Chłopaku, dałeś link do artykułu w którym nie przywołano ani jednego źródła, ani jednych badań.
Jego wartość merytoryczna ma wagę taką samą jak Twoje post na tym forum.
Spróbuj ponownie.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 14:25   #88
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
Słyszałem to już wiele razy od wielu seksuologów, nigdy natomiast nie słyszałem aby podejście do seksu się nie różniło.
A ja slyszalem ze po ciemnej stronie Ksiezyca biegaja teczowe jednorozce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 14:29   #89
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Bogowie...
Chłopaku, dałeś link do artykułu w którym nie przywołano ani jednego źródła, ani jednych badań.
Jego wartość merytoryczna ma wagę taką samą jak Twoje post na tym forum.
Spróbuj ponownie.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Czyli ty uważasz że obydwie strony mają takie samo podejście i nigdy nie słyszałaś o tym że kobiety mają większy problem z seksem bez zobowiązań i się nie raz słyszy że facet to facet i tak dalej.Nie wierze w to.
https://www.faceandlook.pl/czym-jest...iet-i-mezczyzn
https://dziendobry.tvn.pl/a/seks-bez-zobowiazan

Macie tutaj wypowiedz jednego z dwóch najlepszych seksuologów w Polsce.

A jeśli dalej wam to nie wystarcza bo potrzebujecie procenty, to trudno nie mam pytań teraz nie ktoś znajdzie artykuł czy coś podobnego, który mówi że może być inaczej.

Statystyki gdzieś też były ale teraz nie mogę znaleźć potem poszukam ale z tego co pamiętam wynikało że 25 procent pań ma za sobą seks z nieznajomym przy chyba 75 procentach u facetów.

Też jakoś nie chce mi się wierzyć że na jakiejś imprezie w klubie tyle samo kobiet co i facetów było chętnych na seks po paru minutach znajomości .Jakoś mam nieodparte wrażenie że dziewczyna by miała o dużo łatwiej takowego znaleźć niż odwrotnie.

Edytowane przez MATRIX266
Czas edycji: 2019-06-26 o 14:39
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 14:31   #90
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
Czyli ty uważasz że obydwie strony mają takie samo podejście i nigdy nie słyszałaś o tym że kobiety mają większy problem z seksem bez zobowiązań i się nie raz słyszy że facet to facet i tak dalej.Nie wierze w to.
Slyszelismy. Od Ciebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-02 10:45:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:04.