kosmetyki Fred Farrugia- zna któraś? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-19, 19:10   #1
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880

kosmetyki Fred Farrugia- zna któraś?


Fred Farrugia był swego czasu dyrektorem artystycznym marki Lancome.
Obecnie stworzył własną linię kosmetyków.

Jestem ciekawa czy któraś może zna te kosmetyki, miała okazję wypróbować i może coś o nich napisać. Polecacie czy raczej sobie odpuścić?
Ja zrobiłam mały rekonesans tych produktów i chyba przy najbliższym dopływie gotówki się skuszę.
Spodobały mi się bardzo cienie (granat + szaro-niebieski). Wypróbowałam na ręku i dają cudny efekt, przepięknie błyszczą. Na dzień może niekoniecznie je widzę, ale na wieczór bomba. Cena 85 zł, nie mała, ale do przełknięcia.
Ciekawy wydał mi się też podkład w kompakcie o kremowej, gęstej konsystencji. Preferuje zdecydowanie płynne podkłady, ale ten o dziwo mi się spodobał - bardzo dobrze wtopił się w skórę.
Kosmetyki są umieszczone w kompaktowym opakowaniu. Można je ze sobą łączyć tworząc moduły czyli coś praktycznego w podróż na przykład.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 19:21   #2
ameliax
Zadomowienie
 
Avatar ameliax
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 718
Dot.: kosmetyki Fred Farrugia- zna któraś?

Kupiłam błyszczyk i mogę spokojnie stwierdzić, że w życiu nie miałam tak ładnych ust, jak po jego użyciu, również nie wysusza, nie klei się. Ideał.
__________________
Załaduj wszechświat do działa. Wyceluj w mózg. Strzelaj.


kosmetyki
ameliax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 12:35   #3
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: kosmetyki Fred Farrugia- zna któraś?

Mam tylko róż, nr 2 - bardzo napigmentowany i trwały, kolor jaki od dłuższego czasu szukałam. Nie podpadł mi
Dla mnie sam pomysł tych modułów do łączenia jest średni, choć myślę, że jest bardzo trafny dla kosmetycznych minimalistek, które chcą mieć wszystko dosłownie w garści
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 21:36   #4
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: kosmetyki Fred Farrugia- zna któraś?

Ostatnio przy okazji szukania ladnych cieni pani z Sephory polecila mi Freda Po krótce opowiedziała mi o nim - że przez długi czas byl wizazysta i twórcą kosmetykow róznych sephorowych firm (tych selektywnych) aż w końcu sam postanowił stworzyć coś innowacyjnego dla kobiet - kossmetyki które beda idealne do nakladania palcem - nie poleca do ich nakładania pędzli ani innych akcesoriów żeby panie nie mogły sie "przemalować". Kosmetyki maja sluzyc w podrozy - zeby pedzlem sobie oka nie wybić i nalozyc szybko palcem Zeby makijaz był swiezy, naturalny, napigmentowany, oczy "otwarte" a usta "soczyste".
Skusilam sie na cienie, błyszczyk i róż do policzków. Wieksze testy przede mną ale smialo stwierdzam póki co że kosmetyki są trwałe, ładne i takie nowoczesne Srednio podoba mi sie pomysl laczenia tych modułów w jedną "kosmetyczke", ale to mały minus tych kosmetykow. Myslalam że nakladanie palcem jest beznajdziejne i wogole, ale teraz jestem bardzo zadowolona. Plus za gamę kolorystyczna - mam roz w oranżowym kolorze, cudo
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 22:08   #5
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: kosmetyki Fred Farrugia- zna któraś?

Ostatnio w Sephorze pani poleciła mi jego korektor, wzięłam, i potem byłam zdziwiona, że nie ma go w KWC.
A jest świetny. Mam moduł korektor pod oczy + korektor na twarz.
Ten pod oczy nie zbiera się w załamaniach skóry (no chyba, że nałoży się go o wiele za dużo). Nie zawiera nachalnych drobinek brokatu, ale delikatnie rozświetla.
Korektor do twarzy też super, trwały - nie zauważyłam jakiegoś większego ścierania się w trakcie dnia, no chyba, że jak mi wyskoczy jakiś pryszcz, to logiczne, że poprawiam kamuflaż w trakcie dnia.
Nakłada się palcem bardzo fajnie.
Cena - 85 zł, ale nie żałuję - no, jeszcze zobaczę jak z wydajnością, bo jeśli miesiąca nie przetrwa, to już się na to raczej nie skuszę, bo jednak cena w takim wypadku będzie zbyt wysoka.
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 12:51   #6
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: kosmetyki Fred Farrugia- zna któraś?

Dostałam dzisiaj w sephorze ulotkę o tej składanej paletce, która ma zawierać cały makijaż, dlatego odświeżam wątek . Ma ktoś taki zestaw, widziałyście go, co sądzicie?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 20:02   #7
takinie
Przyczajenie
 
Avatar takinie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4
Dot.: kosmetyki Fred Farrugia- zna któraś?

Ja mam cienie do powiek i do brwi (używam ich również do powiek czasami).
Bardzo podoba mi się pomysł łączenia tych produktów w moduły, taka mała rzecz a cieszy
faktycznie lepiej aplikować je palcami, choć doszłam do tego wniosku metodą prób i błędów!
co do trwałości, to może nie jest ona spektakularna (to oznacza dla mnie, że po około 6 godzinach kolory nieco tracą intensywność) ale nie mogę im zarzucić 'zbierania' się w załamaniach powieki.
Ja jestem z tych kosmetyków bardzo zadowolona. Zamierzam zakupić pomadkę do ust, którą aplikuje się również z pudrem na usta (właściwie najpierw puder, później pomadkę). Podobno można osiągnąć w ten sposób mega trwałość
__________________
Gdy zaczynasz traktować miłość, jako coś co jest Ci dane raz na zawsze, to jest początek jej końca.
takinie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-23, 08:07   #8
matleena_wizaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 7
GG do matleena_wizaz
Dot.: kosmetyki Fred Farrugia- zna któraś?

Ja mam kilka produktów Freda.
Cienie do brwi - super są! aczkolwiek kremowego w ogole nie uzywam, ale te suche - bomba
Cienie do powiek - nie są najlepszej jakości neistety, ale da się ich używać, fajnie sie mieszają kolory
róż do policzków - ja mam taki połyskujący, na chwile obecną wydaje się super
pomadka kremowa z błyszczykiem - tez bardzo fajne, nie kleją się, ładnie wyglądają
rozświetlacz - super!

no i fajny to jest ogolnie produkt, mozna miec wszystkie kosmetyki w jednym produkcie, zamiast sterta osobnych opakowan
__________________
Zapraszam na makijaż: www.matleena.pl
matleena_wizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 12:28   #9
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: kosmetyki Fred Farrugia- zna któraś?

Puder do ust, własciwie pigment, z zestawu z pomadką jest naprawdę dobry. Mam taki najbardziej różowy, cukierkowy. Czasem używam pudru zamiast cienia do powiek, albo nakładam odrobinę palcem na balsam do ust, mocno kryje i daje lekko matowy efekt.
Miałam też korektory i podkład, ale akurat te produkty nie przypadły mi do gustu. Korektory za słabo nawilżają, a za mocno kryją, jak dla mnie. Podkład natomiast jest dośc tłusty.
Cienie - niektóre fajne, zwłaszcza maty, te z dużą iloscią błyszczących drobinek są zbyt brokatowe i wyglądają dobrze tylko nałożone na porządną bazę.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:14.