Plamienia/krwawienia/upławy/bóle/skurcze - wątek zbiorczy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-19, 08:03   #1
barbi20
BAN stały
 
Avatar barbi20
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 156
Arrow

Plamienia/krwawienia/upławy/bóle/skurcze - wątek zbiorczy!


Witam! OD jakiegos czasu mam bardzo duze uplawy , wkladki musze wymieniac co godz. Uplawy sa geste, takie kremowe. dosyc czesto boli mnie podbrzusze i podczas stosunku takze. Nie wiem co to moze byc??Wybieram sie za tydzien do lekarza prywatnie bo wydaje mi sie ze tak jest najlepiej ale chcialabym najpierw wiedziec co to moze byc??Prosze o pomoc

Edytowane przez jaga_2001
Czas edycji: 2008-02-11 o 20:26 Powód: przywrocenie tresci postu przez moderatora
barbi20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 09:03   #2
dr Waleśkiewicz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 81
Dot.: spore uplawy.....prosze o pomoc!!!!!!!!!!

cóż tu odpowiedzieć???

prawda jest taka, ze przyczyn może być dużo i w ciemno nie można diagnozować

może ta odp. nie jest zadawalająca, ale podstawą diagnostyki jest osobiste zbadanie pacjenta

gdybym teraz wypisała przyczyny - to mogłabym Cię wprowadzić w bląd, a po co???
lepiej później się mile rozczarować niż niepotrzebnie stersować dodatkowy tydzień

no i po wizycie proszę o napisanie, cóż to
dr Waleśkiewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 09:29   #3
barbi20
BAN stały
 
Avatar barbi20
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 156
Dot.: spore uplawy.....prosze o pomoc!!!!!!!!!!

rozumiem ale troszke szkoda bo wolalam wiedziec czego moge sie spodziewac no ale po powrocie od lekarza napewno napisze co i jak

Edytowane przez jaga_2001
Czas edycji: 2008-02-11 o 20:27 Powód: przywrocenie tresci postu przez moderatora
barbi20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 09:32   #4
dr Waleśkiewicz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 81
Dot.: spore uplawy.....prosze o pomoc!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez barbi20
rozumiem ale troszke szkoda bo wolalam wiedziec czego moge sie spodziewac no ale po powrocie od lekarza napewno napisze co i jak
ja wiem, ze trudno czasami pacjentom - zwłaszcza znajomym, rodzinie - sie pogodzic z tym, ze lekarz nie chce postawic diagnozy ad hoc
ale podstwa bad. lekarskiego jest wywiad!!!!!!!! i osobiste zbadanie
prosze o wyrozumiałość i życzę powodzenia
dr Waleśkiewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 11:35   #5
edipig
Raczkowanie
 
Avatar edipig
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 132
Thumbs down Dot.: spore uplawy.....prosze o pomoc!!!!!!!!!!

ja też mam upławy i nadżerke typu 2. ginekokolog powiedział, że kobietom nierodzącym nie wykonuje się żadnych zabiegów. ale co zrobić, gdy upławy są bardzo męczące????????
mam dość zmieniania ciągle wkładek i uczucia wielkiego dyskomfortu
aha i do tego częste stany zapalne - okropność
edipig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 11:47   #6
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: spore uplawy.....prosze o pomoc!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez edipig
ja też mam upławy i nadżerke typu 2. ginekokolog powiedział, że kobietom nierodzącym nie wykonuje się żadnych zabiegów. ale co zrobić, gdy upławy są bardzo męczące????????
mam dość zmieniania ciągle wkładek i uczucia wielkiego dyskomfortu
aha i do tego częste stany zapalne - okropność
Ja tez mialam nadzerke i pomimo tego,ze nie rodzilam nigdy,moj ginekolog mi ja usunal(przez zamrozenie chyba-juz nie pamietam)i z tego co mi mowil,to wlasnie podobno lepiej nadzerke usunac zeby nie bylo problemow z ciaza czy z zajsciem w ciaze...
Pozdrawiam
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 11:50   #7
edipig
Raczkowanie
 
Avatar edipig
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 132
Dot.: spore uplawy.....prosze o pomoc!!!!!!!!!!

no właśnie, też chetnie bym sobie ją usunęła a ile kosztował twój zabieg? i czy była poprawa? jak się ogólnie czujesz po tym?
pozdrawiam
edipig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-19, 12:07   #8
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: spore uplawy.....prosze o pomoc!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez edipig
no właśnie, też chetnie bym sobie ją usunęła a ile kosztował twój zabieg? i czy była poprawa? jak się ogólnie czujesz po tym?
pozdrawiam

Juz nie bardzo pamietam ile placilam za zabieg,bo bylo to rok temu(w Grudziadzu),ale mysle,ze jakies 120zl na pewno.Po zabiegu generalnie nie bylo milo,bo uplawy porownywalne(podobno)do odchodzacych wod plodowych(porownanie mojego ginekologa) czyli bardzo obficie przez jakies 3tygodnie,ale potem wszystko minelo jak reka odjac i wszelkie dolegliwosci tez minely.
Ja mysle,ze warto sie poddac takiemu zabiegowi,bo po co sie meczyc?
Pozdr
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 15:07   #9
muszka66
Rozeznanie
 
Avatar muszka66
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 863
Dot.: spore uplawy.....prosze o pomoc!!!!!!!!!!

ja uwazam, ze nalezy sie poddac usuniecu. sama mialam usuwana, placilam cos 70 zl, i teraz nie ma sladu po. a po co sie meczyc, stresowac ( bo nieleczona moze prowadzic do roznych komplikacji). co prawda uplawy mam nadal :/ ale co zrobic. lekarz jeden mi powiedzial " taka pani natura"...
muszka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 15:36   #10
edipig
Raczkowanie
 
Avatar edipig
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 132
Dot.: spore uplawy.....prosze o pomoc!!!!!!!!!!

ja juz tez bylam zdecydowana, aby poddac sie zabiegowi. jena pani doktor namawiała mnie bardzo, ale nie wiedziała dokładnie ile to bedzie kosztować (mówiła że w granicach nawet ponad 300 zl). dziwie się więc, że piszesz,że 70
natomiast druga pani doktor mówiła,żę to i tak nic nie pomoże i zrezygnowałam. i jak tu podjąć decyzję
edipig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 16:20   #11
muszka66
Rozeznanie
 
Avatar muszka66
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 863
Dot.: spore uplawy.....prosze o pomoc!!!!!!!!!!

tak placilam 70 zl i to prywatnie. zalezy jaki zabieg. ja mialam elektrokoagulacje
muszka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-19, 22:06   #12
anetkas
Raczkowanie
 
Avatar anetkas
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 409
GG do anetkas
Dot.: spore uplawy.....prosze o pomoc!!!!!!!!!!

Witajcie
Ja także mam spore, denerwujące uplawy. Parę razy próbowalam to leczyć, ale nigdy się nie udalo. Ostatnią próbę podjęlam 4 lata temu, bez efektów. Wydalam tylko sporo pieniędzy na zabieg. Nie mam nadżerki, grzybicy, żadnych doleglowiści bólowych. Po tej nieudanej próbie lekarz powiedzial mi, że taka jest moja uroda... . Fajnie. Czy rzeczywiście może tak być, że kobieta ma uplawy ciągle?
anetkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 22:12   #13
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Unhappy Dot.: spore uplawy.....prosze o pomoc!!!!!!!!!!

pospisuję się pod Anetkasem. Mam 18 lat i też już kilka lat kombinuję... to chyba nie dziwne, że Panie mają dość ( dodam, że u mie nie ma żadnych nadżerek, ani innych "miłych" komplikacji... a ja nie chcę, żeby moja "natura" taka była! )
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 22:36   #14
barbi20
BAN stały
 
Avatar barbi20
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 156
Dot.: spore uplawy.....prosze o pomoc!!!!!!!!!!

.

Edytowane przez barbi20
Czas edycji: 2007-10-26 o 00:49
barbi20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 23:09   #15
dr W.Kazimierak
Rozeznanie
 
Avatar dr W.Kazimierak
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 559
Dot.: spore uplawy.....prosze o pomoc!!!!!!!!!!

Rodzaj nablonka, z ktorego "zbudowana" jest nadżerka, powoduje, że stwierdza się wzmożone wydzielanie śluzu.
Sprzyja to także namnażaniu się bakterii>>> w konsekwencji stanom zapalnym.
Występowaniew/w dolegliwości jest moim zdaniem wskazaniem do leczenia nadżerki.
Obfita wydzielina często, ale nie zawsze jest przyczyną stanu zapalnego. Decydująca jest ocena/wynik rozmazu mikrobiologicznego.

Ale tego wszystkiego n a p r a w d ę nie da się stwierdzić drogą e-maili (ani też telefonicznie)

W. Kazimierak

P.S. Chyba można wypytać koleżanki dokąd należy się udać, aby się skutecznie wyleczyć??
dr W.Kazimierak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 14:55   #16
anetkas
Raczkowanie
 
Avatar anetkas
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 409
GG do anetkas
Dot.: spore uplawy.....prosze o pomoc!!!!!!!!!!

Ale czy rzeczywiście może tak być, że kobieta jest zupełnie zdrowa i ma upławy? Ja z taką diagnozą zakończyłam leczenie. Miałam robione wszelkie badania, zabieg, i lekarz powiedział, że wszystko jest OK. I że te upławy to moja uroda .
anetkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 23:42   #17
barbi20
BAN stały
 
Avatar barbi20
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 156
Dot.: spore uplawy.....prosze o pomoc!!!!!!!!!!

no i nie wytrzymalam i poszlam dzisiaj do lekarza zamiast za tydzien niestety nie wyszlam stamtad zadowolona bo lekarz stwierdzil ze mam silna nadżerke przepisal mi globulki i jakies tabletki dopochwowe nigdy wczesniej jej nie mialam wiec bardzo sie boje wiele razy bylam u ginekologa na tzw.kontrol i mialam robiona cytologie ale zawsze balam sie isc po wyniki wiem ze to nie bylo dobre i bylam nie odpowiedzialna bo przez to moze teraz mam tak silna nadżerke oprocz tego za 2 tyg musze isc po wyniki badania cytologicznego i takze sie boje co moze na takim badaniu wyjsc??....

Edytowane przez jaga_2001
Czas edycji: 2008-02-11 o 20:28 Powód: przywrocenie tresci postu przez moderatora
barbi20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 23:54   #18
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: spore uplawy.....prosze o pomoc!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez barbi20
no i nie wytrzymalam i poszlam dzisiaj do lekarza zamiast za tydzien niestety nie wyszlam stamtad zadowolona bo lekarz stwierdzil ze mam silna nadżerke przepisal mi globulki i jakies tabletki dopochwowe nigdy wczesniej jej nie mialam wiec bardzo sie boje wiele razy bylam u ginekologa na tzw.kontrol i mialam robiona cytologie ale zawsze balam sie isc po wyniki wiem ze to nie bylo dobre i bylam nie odpowiedzialna bo przez to moze teraz mam tak silna nadżerke oprocz tego za 2 tyg musze isc po wyniki badania cytologicznego i takze sie boje co moze na takim badaniu wyjsc??....
Nie martw się, najpewniej wyjdzie dwójka Leczenie farmakologiczne daje czasami dobre rezultaty, ale przy dużej nadżerce pewnie będziesz zmuszona zdecydować się na zabieg.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 11:15   #19
muszka66
Rozeznanie
 
Avatar muszka66
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 863
Dot.: spore uplawy.....prosze o pomoc!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez anetkas
Ale czy rzeczywiście może tak być, że kobieta jest zupełnie zdrowa i ma upławy? Ja z taką diagnozą zakończyłam leczenie. Miałam robione wszelkie badania, zabieg, i lekarz powiedział, że wszystko jest OK. I że te upławy to moja uroda .


pociesze Cie, ze mi jeden lekarz tez powiedzial, ze taka moja urodza.... mialam robione badania, wsyztsko ok,. cytologia II, wiec tez ok. nadzerka usunieta. a uplawy sa wciaz
muszka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-21, 11:19   #20
sylwi_2005
Raczkowanie
 
Avatar sylwi_2005
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 427
GG do sylwi_2005
Dot.: spore uplawy.....prosze o pomoc!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez barbi20
no i nie wytrzymalam i poszlam dzisiaj do lekarza zamiast za tydzien niestety nie wyszlam stamtad zadowolona bo lekarz stwierdzil ze mam silna nadżerke przepisal mi globulki i jakies tabletki dopochwowe nigdy wczesniej jej nie mialam wiec bardzo sie boje wiele razy bylam u ginekologa na tzw.kontrol i mialam robiona cytologie ale zawsze balam sie isc po wyniki wiem ze to nie bylo dobre i bylam nie odpowiedzialna bo przez to moze teraz mam tak silna nadżerke oprocz tego za 2 tyg musze isc po wyniki badania cytologicznego i takze sie boje co moze na takim badaniu wyjsc??....
Nie masz sie co martwic. Ja też miałam nadzerkę pare lat temu i to wyszła dwójka. Strasznie sie denerwowałam,bo nie wiedziałam co mnie tak naprawde czeka. Oczywiście od razu sobie wyobrazałam nie wiadomo co-ze od razu jakis rak no i co najgorsze ze nie bede mogla miec dzieci. Teraz sie z tego śmieję jak mogłam być tak głupia. Ale tak to jest z niewiedza a jesli dojdzie do tego dogadywanie rownie nieuswiadomionych kolezanek to juz koniec.
Leczenie nadzerki było bezbolesne. Dostam lekarstwa jakies i globulki dopochwowe. To wystarczyło. Nie pamietam ile leczenie trwalo. Pozniej juz tylko dochodzilo do lekkich zapalen ale i to juz wyleczone.
a co do posiadania dzieci to nie dlugo mi sie urodzi pierwsze
sylwi_2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 12:07   #21
anetkas
Raczkowanie
 
Avatar anetkas
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 409
GG do anetkas
Dot.: spore uplawy.....prosze o pomoc!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez muszka66
pociesze Cie, ze mi jeden lekarz tez powiedzial, ze taka moja urodza.... mialam robione badania, wsyztsko ok,. cytologia II, wiec tez ok. nadzerka usunieta. a uplawy sa wciaz
I co? Już tego nie leczysz, czy jeszcze próbujesz?
anetkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 12:22   #22
Lolik23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 159
Cytat:
Napisane przez barbi20
Witam! OD jakiegos czasu mam bardzo duze uplawy , wkladki musze wymieniac co godz. Uplawy sa geste, takie kremowe. dosyc czesto boli mnie podbrzusze i podczas stosunku takze. Nie wiem co to moze byc??Wybieram sie za tydzien do lekarza prywatnie bo wydaje mi sie ze tak jest najlepiej ale chcialabym najpierw wiedziec co to moze byc??Prosze o pomoc
to moze byc grzybica..mialam takie same objawy
pędz do lekarza,przypisze Ci pewnie globulki i jakies tabletki no i byc moze masc,travovort jesli bedziesz miala zmiany grzybiczne w okolicach pachwin .
pozdrawiam i zdrowka zyczę

Cytat:
Napisane przez barbi20
no i nie wytrzymalam i poszlam dzisiaj do lekarza zamiast za tydzien niestety nie wyszlam stamtad zadowolona bo lekarz stwierdzil ze mam silna nadżerke przepisal mi globulki i jakies tabletki dopochwowe nigdy wczesniej jej nie mialam wiec bardzo sie boje wiele razy bylam u ginekologa na tzw.kontrol i mialam robiona cytologie ale zawsze balam sie isc po wyniki wiem ze to nie bylo dobre i bylam nie odpowiedzialna bo przez to moze teraz mam tak silna nadżerke oprocz tego za 2 tyg musze isc po wyniki badania cytologicznego i takze sie boje co moze na takim badaniu wyjsc??....
przeprszam barbi,nie zauwazylam tego postu
nadzerka zdarza sie kazdej kobiecie ktora wspolzyje,nie martw sie
sama lecze ją od dwoch miesięcy,po kuracji antybiotykami znacznie sie zmniejszyla
Jesli chodzi o wypalanie to ponoc kobietom ktore jescze nie rodzily lekarze zamrazają paskudę
Od przyjaciloki wiem,ze to nic przyjemnego ale da sie przezyc
trzymaj sie

Edytowane przez jaga_2001
Czas edycji: 2008-02-11 o 20:59 Powód: post pod postem
Lolik23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 12:30   #23
karolcia21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19
Dot.: spore uplawy.....prosze o pomoc!!!!!!!!!!

Ja tez mialam kiedys z tym duzy problem. Proponowalabym bezzwlocznie wybrac sie do lekarza, pewnie jest to jakis stan zapalny albo grzybica. W takich wypadkch nie stosowalabym nic na wlasna reke, bo domowe metody moga jeszcze pogorszyc twoj stan. Glowa do gory. bedzie ok
karolcia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 13:01   #24
muszka66
Rozeznanie
 
Avatar muszka66
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 863
Dot.: spore uplawy.....prosze o pomoc!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez anetkas
I co? Już tego nie leczysz, czy jeszcze próbujesz?
wiesz co, nie robie juz nic. bralam rozne czopki, robione specjalnie nawet,ale nic nie pomoglo. ja w sumie moglabym pomyslec, ze to normalne, bo uplawy czesto wystepuja ale nie caly miesiac. bez wkladki dziennie ani rusz
muszka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 14:12   #25
barbi20
BAN stały
 
Avatar barbi20
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 156
Dot.: spore uplawy.....prosze o pomoc!!!!!!!!!!

lekarz przepisal mi takie o to leki:
-gynalgin
-lactovaginal
i mam w zwiazku z tym pare pytan otoz:
1. lekarz mowil ze gynalgin mam brac jako pierwszy i nie wiem czy miedzy jednym skonczonym opakowaniem a zaczeciem drugiego mam robic przeprwe??
2. czy jak dostane okres to musze przerwac stosowanie tych globulek??
3. czy biorac te globulki moge normalnie brac tabletki na stawy, na uspokojenie jak trzeba i takie rozne typu apap, ascalcin??bo wiem ze niektorych lekow nie mozna laczyc bo maja jakis tam sklad a w tych ulotkach nic na ten temat nie pisze Bardzo prosze o odpowiedz bo to dla mnie bardzo wazne

Edytowane przez jaga_2001
Czas edycji: 2008-02-11 o 20:28 Powód: przywrocenie tresci postu przez moderatora
barbi20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 14:21   #26
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 390
GG do Villemo.
Dot.: spore uplawy.....prosze o pomoc!!!!!!!!!!

A ja z kolei z trochę innym pytaniem. A mianowicie miałam zrobiony zabieg usunięcia nadżerki - oczywiście Pan ginekolog powiedział abym nie współżyła przez 6 tygodni... no cóż trochę mi głupio ale wytrzymałam 4 tyg. Teraz wstydzę się trochę iśc na kontrolę bo będę musiała powiedzieć prawdę. W związku z tym moje pytanie czy można jakoś samemu (oczywiście do lekarza tez pojdę) określić czy się sobie nie zaszkodziło???
Villemo. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 14:29   #27
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Cytat:
Napisane przez barbi20
lekarz przepisal mi takie o to leki:
-gynalgin
-lactovaginal
i mam w zwiazku z tym pare pytan otoz:
1. lekarz mowil ze gynalgin mam brac jako pierwszy i nie wiem czy miedzy jednym skonczonym opakowaniem a zaczeciem drugiego mam robic przeprwe??
2. czy jak dostane okres to musze przerwac stosowanie tych globulek??
3. czy biorac te globulki moge normalnie brac tabletki na stawy, na uspokojenie jak trzeba i takie rozne typu apap, ascalcin??bo wiem ze niektorych lekow nie mozna laczyc bo maja jakis tam sklad a w tych ulotkach nic na ten temat nie pisze Bardzo prosze o odpowiedz bo to dla mnie bardzo wazne
1. Możesz wybrać jedne po drugich.
2. W czasie miesiączki nie stosujesz globulek.
3. Możesz brać inne tabletki (z tego co się orientuję), w końcu to globulki dopochwowe.

Cytat:
Napisane przez Villemo.
A ja z kolei z trochę innym pytaniem. A mianowicie miałam zrobiony zabieg usunięcia nadżerki - oczywiście Pan ginekolog powiedział abym nie współżyła przez 6 tygodni... no cóż trochę mi głupio ale wytrzymałam 4 tyg. Teraz wstydzę się trochę iśc na kontrolę bo będę musiała powiedzieć prawdę. W związku z tym moje pytanie czy można jakoś samemu (oczywiście do lekarza tez pojdę) określić czy się sobie nie zaszkodziło???
Sama nic nie ustalisz. Ginekolog zbada czy wszystko prawidłowo się goi. Jeśli nie to raz jeszcze możesz być skierowana na zabieg.
__________________


Edytowane przez jaga_2001
Czas edycji: 2008-02-11 o 20:59 Powód: post pod postem
konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 17:34   #28
anetkas
Raczkowanie
 
Avatar anetkas
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 409
GG do anetkas
Dot.: spore uplawy.....prosze o pomoc!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez muszka66
wiesz co, nie robie juz nic. bralam rozne czopki, robione specjalnie nawet,ale nic nie pomoglo. ja w sumie moglabym pomyslec, ze to normalne, bo uplawy czesto wystepuja ale nie caly miesiac. bez wkladki dziennie ani rusz
No wlaśnie, to mnie bardzo irytuje . Ja wkladkę muszę zmieniać kilka razy dziennie.
anetkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 19:52   #29
muszka66
Rozeznanie
 
Avatar muszka66
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 863
Dot.: spore uplawy.....prosze o pomoc!!!!!!!!!!

mnie najbardziej denerwuje, ze wyniki sa ok, badanie nie potwierdza zadnej infekcji a jednak cos jest nie tak. bo to chyba nie jest normalne. a ty jakos probojesz dalej leczyc to?
muszka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 20:06   #30
anetkas
Raczkowanie
 
Avatar anetkas
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 409
GG do anetkas
Dot.: spore uplawy.....prosze o pomoc!!!!!!!!!!

Od czterech lat nic z tym nie robię... Ale może spróbuję ponownie... Może ktoś zna jakiegoś dobrego lekarza we Wrocławiu. U jednego "dobrego" już się leczyłam i doprowadził do nawrotu trądziku (przepisał mi zastrzyk depo-prowera, który miał zlikwidować upławy, bo sądził, że to może być wina hormonów). Zrobił mi zabieg, za który zapaciłam parę setek a upławy jak były tak są.
anetkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-09 14:46:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:17.