Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-21, 01:48   #3841
justMagi
Przyczajenie
 
Avatar justMagi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 22
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Czy ktoś wie kto ścinał Katarzynę Herman? Genialna fryzura.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0002C6ZI8Q2125MO-C116-F4.jpg (70,9 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 42337.jpg (304,3 KB, 35 załadowań)
justMagi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 16:03   #3842
Vanilla Cream
Przyczajenie
 
Avatar Vanilla Cream
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej,
Poszukuję fryzjera, który byłby wstanie przefarbować moje włosy na jasny, szary odcień, pomieszany lekko z pastelowym błękitem. Chciałabym, by włosy najmniej ucierpiały podczas procesu dekoloryzacji.
Jaki salon moglibyście polecić?
Vanilla Cream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 11:38   #3843
lenamil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Cut Mission Paweł Nawalski Warszawa

Za kilka dni wybieram się do tego salonu na koloryzację i strzyżenie. Niestety terminy do Pana Pawla to dopiero wrzesień, więc zapisałam się do Pani Natalii.

Macie jakies opinie o tym salonie, fryzjerach?

Orientujecie się jakie ile kosztuje taka wizyta?
lenamil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 01:51   #3844
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A znajdzie się dobry fryzjer, który mnie przyjmie 15.08 i zrobi mi loki?
Nie uśmiecha mi się dzwonić do każdego salonu, a "moja" fryzjerka ma zamknięte... Może macie jakieś cynki?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 21:13   #3845
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Vanilla Cream Pokaż wiadomość
Hej,
Poszukuję fryzjera, który byłby wstanie przefarbować moje włosy na jasny, szary odcień, pomieszany lekko z pastelowym błękitem. Chciałabym, by włosy najmniej ucierpiały podczas procesu dekoloryzacji.
Jaki salon moglibyście polecić?
zapytaj panią którą polecam, moj post nr #3834
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 18:20   #3846
justMagi
Przyczajenie
 
Avatar justMagi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 22
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Jedyne co ci mogę poradzić to nie oszczędzaj i idź do salonu gdzie mają technika kolorystę. Te bardziej "renomowane" salony zatrudniają kolorystów trzeba 'pogóglować' trochę po stronach salonów.
Możesz też zafundować sobie olaplex przy koloryzacji, z tego co wiem bardzo chroni włosy przy koloryzacji, a w szczególności rozjaśnianiu. Wiem że mają to w PJ fryzjerstwo, kiedyś tam byłam i wyszłam zadowolona ale nie farbowałam tylko podcinałam końcówki więc nie ręczę za efekty koloryzacji.
justMagi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 18:47   #3847
justMagi
Przyczajenie
 
Avatar justMagi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 22
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Kup sobie lokówkę tulipanową Philips , jest genialna po prostu, kiedyś kręciłam sobie włosy prostownicą i parzyłam się bez przerwy, a teraz jedną ręką kręcę całą głowę w 10 minut, nawet ciężko to nazwać kręceniem bo to się tylko po włosach przeciąga i samo kręci. Tylko nie wychodzą takie tradycyjne loki jak z wałków tylko raczej naturalne fale, mocno skręcone loki nie wyjdą.
Wychodzi mniej więcej taki skręt jak na zdjęciach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy loki kręcone.jpg (116,4 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg loki.jpg (67,1 KB, 34 załadowań)
justMagi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-06, 19:44   #3848
PerfectHairSystems
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer z Warszawy

Polecam Ewę, fryzjerka z dużym doświadczeniem, ul. Migdałowa 10 Warszawa
PerfectHairSystems jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 19:46   #3849
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: fryzjer z Warszawy

W poniedziałek idę do polecanej Efektowni, dam znać jak wrażenia
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-08, 12:26   #3850
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: fryzjer z Warszawy

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
W poniedziałek idę do polecanej Efektowni, dam znać jak wrażenia
koniecznie daj znać
trzymam kciuki byś też była zadowolona tak jak i ja
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-10, 23:03   #3851
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: fryzjer z Warszawy

Ehhh, a ja byłam wreszcie w osławionej kokardka mysi...
Jak dla mnie bardzo słabo. Szkoda, bo wiązałam z tą wizytą ogromne nadzieje. Ogólnie liczyłam bardzo, że Pani Mart sama mi coś zaproponuje, że dobierze mi fajną, nowoczesną fryzurę pasującą do mojej twarzy. Niestety nie dostałam tego. Mimo moich kilku próśb podczas obcinania o trochę bardziej radykalne cięcie, pani marta po prostu podcięła mi końcówki i troszkę może coś tam delikatnie pocieniowała. Efekt taki, że po wizycie, na którą się zapisywałam z ponad dwumiesięcznym wyprzedzeniem prawie nikt nie zauważył, że byłam u fryzjera.
Co najgorsze moje włosy po tym cięciu wcale się nie chcą układać, wywijają się na wszystkie strony i ogólnie jest kiepsko. Jestem baardzo zawiedziona
Szukam wymarzonego fryzjera dalej. Chyba wypróbuję teraz polecaną przez Panna Izabela fryzjerkę z Bemowa
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-10, 23:07   #3852
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: fryzjer z Warszawy

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
koniecznie daj znać
trzymam kciuki byś też była zadowolona tak jak i ja
Otóż z efektu farbowania jestem póki co zadowolona, kolor wyrównany i zrobiony tak jak chciałam. Podcięcie końcówek - mam wrażenie, że krzywo i zajęło jej to 2 sekundy, więc o_O

Ogólnie jest dużo rzeczy, do których mogę się doczepić. Podczas mycia włosów miałam wodę w uszach i na twarzy, rozmazał mi się makijaż. Fryzjerka szarpała i ciągnęła moje włosy. Mam długie, nawet bardzo, nie umiała sobie z nimi poradzić i robiła uwagi, że po co takie długie hodować. Zobaczymy z czasem jak po kilku myciach będzie się zachowywał kolor.

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
Ehhh, a ja byłam wreszcie w osławionej kokardka mysi...
Jak dla mnie bardzo słabo. Szkoda, bo wiązałam z tą wizytą ogromne nadzieje. Ogólnie liczyłam bardzo, że Pani Mart sama mi coś zaproponuje, że dobierze mi fajną, nowoczesną fryzurę pasującą do mojej twarzy. Niestety nie dostałam tego. Mimo moich kilku próśb podczas obcinania o trochę bardziej radykalne cięcie, pani marta po prostu podcięła mi końcówki i troszkę może coś tam delikatnie pocieniowała. Efekt taki, że po wizycie, na którą się zapisywałam z ponad dwumiesięcznym wyprzedzeniem prawie nikt nie zauważył, że byłam u fryzjera.
Co najgorsze moje włosy po tym cięciu wcale się nie chcą układać, wywijają się na wszystkie strony i ogólnie jest kiepsko. Jestem baardzo zawiedziona
Szukam wymarzonego fryzjera dalej. Chyba wypróbuję teraz polecaną przez Panna Izabela fryzjerkę z Bemowa
Ja po czasie także stwierdzam, że Pani Marta nic szczególnego z moimi włosami nie zrobiła, a wręcz zniszczyła je kiepską koloryzacją, dzisiaj poszłam właśnie to wyrównywać
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-10, 23:09   #3853
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: fryzjer z Warszawy

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
Ehhh, a ja byłam wreszcie w osławionej kokardka mysi...
Jak dla mnie bardzo słabo. Szkoda, bo wiązałam z tą wizytą ogromne nadzieje. Ogólnie liczyłam bardzo, że Pani Mart sama mi coś zaproponuje, że dobierze mi fajną, nowoczesną fryzurę pasującą do mojej twarzy. Niestety nie dostałam tego. Mimo moich kilku próśb podczas obcinania o trochę bardziej radykalne cięcie, pani marta po prostu podcięła mi końcówki i troszkę może coś tam delikatnie pocieniowała. Efekt taki, że po wizycie, na którą się zapisywałam z ponad dwumiesięcznym wyprzedzeniem prawie nikt nie zauważył, że byłam u fryzjera.
Co najgorsze moje włosy po tym cięciu wcale się nie chcą układać, wywijają się na wszystkie strony i ogólnie jest kiepsko. Jestem baardzo zawiedziona
Szukam wymarzonego fryzjera dalej. Chyba wypróbuję teraz polecaną przez Panna Izabela fryzjerkę z Bemowa
Ale tylko panią Asię!!

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 13:53   #3854
pixie088
Zakorzenienie
 
Avatar pixie088
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 12 507
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny Szukam dobrego fryzjera z oczywiście z Warszawy - samo farbowanie i ewentualnie podcięcie końcówek. A dokładniej chce rozjaśnić włosy z naturalnego jasnego brązu do blond max 500zl


Zastanawiam się nad:
*Atelier Stylissimo
* Milek Design
* OK Studio Łukasz Orędowicz


Może ktoś był i jest w stanie któreś z tych miejsc polecić lub przeciwnie - ostrzec
pixie088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 13:56   #3855
rrruda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Czy któraś z Was miała może przyjemność korzystać z salonu Beti przy al. Niepodległości 143? Ja chodziłam do doskonałej (moim zdaniem) Pani Julii. Z pochodzenia jest chyba Ukrainką, ale bardzo dobrze mówi po polsku. Niestety nie ma jej już w tym miejscu. Może któraś z Was ma informacje gdzie ją można znaleźć????
rrruda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 18:45   #3856
MissGinger
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

cześć dziewczyny
szukam dobrego fryzjera, który potrafi ściąć trudne, gęste i kręcone włosy i zastosuje jakiś regenerujący zabieg. Chciałabym kogoś kto nie będzie się śpieszył i nie zrobi wszystkiego ,,na jedno kopyto" - zawsze miałam ścinane włosy w takie 3 warstwy, z których najkrótsza, górna pięknie się kręci, natomiast dolna to niestety często jedynie fale. Ta różnica nie zawsze jest widoczna, ale jednak chciałabym kogoś z pomysłem, kto nie będzie tylko ,,poprawiał" po poprzednim fryzjerze
Czytałam wątki i mam 3 osoby na oku:
- Magdę z Free Hair
- Bartka Janusza
- Patrycję Długosz - co do niej czytałam tutaj sprzeczne opinie.
Jestem w stanie zapłacić za dobre strzyżenie, ale zastanawiam się kogo z tych osób polecacie najbardziej? Z góry dziękuję za pomoc.
MissGinger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 10:50   #3857
iamblue
Zadomowienie
 
Avatar iamblue
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 485
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez pixie088 Pokaż wiadomość
Dziewczyny Szukam dobrego fryzjera z oczywiście z Warszawy - samo farbowanie i ewentualnie podcięcie końcówek. A dokładniej chce rozjaśnić włosy z naturalnego jasnego brązu do blond max 500zl


Zastanawiam się nad:
*Atelier Stylissimo
* Milek Design
* OK Studio Łukasz Orędowicz


Może ktoś był i jest w stanie któreś z tych miejsc polecić lub przeciwnie - ostrzec
weź pod uwagę jeszcze olę oleczek (https://www.facebook.com/pages/Aleks...89895914504348). ktoś w tym wątku polecił ją jako specjalistkę od blondów i ombre, wybrałam się do niej i też jestem bardzo zadowolona (teraz już regularnie chodzę do niej).
iamblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 23:02   #3858
the_moron_one
Rozeznanie
 
Avatar the_moron_one
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 568
Talking Sombre w Warszawie - ktoś poleci dobre miejsce?

Naprawdę DOBRE, bo mój wspaniały fryzjer narobił tyle z moimi włosami, że teraz muszę je ratować, żeby wyglądały jak SOMBRE

Głównie chodzi mi o dobry salon fryzjerski pod kątem farbowania i rozjaśniania.

Help?
the_moron_one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 06:16   #3859
CarrieBra
Rozeznanie
 
Avatar CarrieBra
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 617
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cześć dziewczyny.
Chciałabym podciąć końcówki. Czy któraś z Was zna dobrego fryzjera, który bierze za tą usługę normalną kwotę (do 30 zł)?
Może zna któraś kogoś na Bielanach? Jednak Bielany to nie wyznacznik.
__________________


Dziewczyna
, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów,
poradzi sobie w życiu. : -))))
CarrieBra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-26, 11:18   #3860
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
ja tak jak ponizej, pani Ania z Efektowni na Woli (Klonowicza 2/2) Za moje dlugie wlosy zaplacilam 99 zl bo jest wakacyjna promka jak przyjdziesz z kuponem.
napewno z blondami sobie super radiz: ja bylam u wielu fryzjerow i nie umieli mi pzryciemnic delikatnie i zrobic zlotego blondu bo zawsze wychodzil siwy albo ciemny ciemny blond.

a pani Ania zrobila tak jak chcialam. najpierw jej nie wyszlo ale od razu zrobila poprawke i nie musialam doplacac. jestem zachwycona jej umiejetnosciami.



moja mama zadowolona jest z salonu loreal w pasazu muranow,ale niestety odrost wyszedl rudy, a reszta wlosow piekny blond. neistety z odrostem pani sobie nie poradzila, ale jest przemila i przesympatyczna wg mamy wiec da jej jeszcze jedną szansę. ja bym nie dała, ale jak kto woli
Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Efektownia
Anna Jarosz (jedyna fryzjerka tam, wlascicielka)
tel. 507-109-008
ul. Sebastiana Klonowicza 2 lok 2
o1-228 Warszawa - Wola


* FB z tym jak pani Ania farbuje / czesze: https://www.facebook.com/efektowniawola?fref=ts
* strona www: http://www.efektownia.waw.pl/
* strona z kuponem (przy dzwonieniu trzeba powiedzieć że masz ten kupon): http://www.efektownia.waw.pl/index.php/promocje
[1=e0f3d546fc8e38a0a41f4bf ac2647800bba81a40_6556af1 3d63ff;52097487]Hej,

Pamiętasz może na jakich farbach pracuje p. Ania?

Pozdrawiam serdecznie[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
zapytałam właśnie przez FB panią Anię o to.
Zawsze możesz też sama przedzwonić i zapytąc, albo na FB napisać - jest bardzo sympatyczna.


Edit: Pani Ania odpisała

,,a farby.. loreal Mild kolor , w zależności czy toner czy farba ile jest siwych.. wtedy dobieram farbę"
Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
W poniedziałek idę do polecanej Efektowni, dam znać jak wrażenia
Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
koniecznie daj znać
trzymam kciuki byś też była zadowolona tak jak i ja
Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Otóż z efektu farbowania jestem póki co zadowolona, kolor wyrównany i zrobiony tak jak chciałam. Podcięcie końcówek - mam wrażenie, że krzywo i zajęło jej to 2 sekundy, więc o_O

Ogólnie jest dużo rzeczy, do których mogę się doczepić. Podczas mycia włosów miałam wodę w uszach i na twarzy, rozmazał mi się makijaż. Fryzjerka szarpała i ciągnęła moje włosy. Mam długie, nawet bardzo, nie umiała sobie z nimi poradzić i robiła uwagi, że po co takie długie hodować. Zobaczymy z czasem jak po kilku myciach będzie się zachowywał kolor.

Ja po czasie także stwierdzam, że Pani Marta nic szczególnego z moimi włosami nie zrobiła, a wręcz zniszczyła je kiepską koloryzacją, dzisiaj poszłam właśnie to wyrównywać

visionAM cieszę się że z koloru jesteś zadowolona
odnośnie ,,drobiazgów" i podcięcią: kurde to jakby nas inne panie obsługiwały :P

dla mnie wlasnie p. Ania mowila ze dlugie wlosy sa super i ze mocno mi nie proponuje podcinac koncowek bo krotkie wlosy sa kiepskie, fajnie jest zapuszczać


No ale spróbowałaś kogoś innego i masz swoje zdanie
dobrze ze nie poniszczyla Ci wlosow farba, mi niszczyly panie fryzjerki



visionAM a jak kolor teraz? nie wypłukał się?

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez the_moron_one Pokaż wiadomość
Naprawdę DOBRE, bo mój wspaniały fryzjer narobił tyle z moimi włosami, że teraz muszę je ratować, żeby wyglądały jak SOMBRE

Głównie chodzi mi o dobry salon fryzjerski pod kątem farbowania i rozjaśniania.

Help?
to tak jak wyżej, możesz poczytać moje opinie na temat Efektownia i Anna Jarosz

Moje i MocnyAkcent sa pozytywne, ale rozwaz prosze visionAM bo Ona juz nie byla tak bardoz zadowolona z obslugi ale z koloru ok

napewno odradzam LOREAL w pasazu muranow, mojej mamie tam rozjasniali wlosy (rozjasnia juz od kilku lat) i poszla tam 1 raz, pani nie umiala sobie poradzic z odrostem ciemnym i wyszedl zamiast chlodny jasny blond jak na calosci to odrost wyszedl RUDO-MIEDZIANY.

tam odradzam rozjasnianie
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 12:24   #3861
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Frisese, ogólnie to muszę powiedzieć, że poza tymi małymi niuansami jestem zadowolona i to nawet bardzo Koloryzacja jest super, cięcie jednak proste. Na pewno jeszcze się wybiorę do tego salonu.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 14:02   #3862
the_moron_one
Rozeznanie
 
Avatar the_moron_one
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 568
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Frisese, ogólnie to muszę powiedzieć, że poza tymi małymi niuansami jestem zadowolona i to nawet bardzo Koloryzacja jest super, cięcie jednak proste. Na pewno jeszcze się wybiorę do tego salonu.
dzieki laski
the_moron_one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 21:00   #3863
hvitskog
heowlit
 
Avatar hvitskog
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczęta, który fryzjer z Warszawy jest w stanie porządnie przerobić brązowe włosy na biel? Zależy mi na dobrym rozjaśnieniu i odżywieniu włosów.
hvitskog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 20:56   #3864
the_moron_one
Rozeznanie
 
Avatar the_moron_one
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 568
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez hvitskog Pokaż wiadomość
Dziewczęta, który fryzjer z Warszawy jest w stanie porządnie przerobić brązowe włosy na biel? Zależy mi na dobrym rozjaśnieniu i odżywieniu włosów.
odżywieniu przy rozjaśnianiu? pozdrawiam
the_moron_one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 09:13   #3865
juhasakikirikama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 41
FRYZJER - Włosy kręcone - Warszawa

Poszukuję fryzjera, który zna sie na włosach kręconych!!! To bardzo ważne. Zdarzyło mi sie skorzystać z usług "dobrego"/polecanego fryzjera - ale raczej zna sie na fryzurach, gdzie włosy sa proste lub lekko falowane.

Mam zepsutą fryzurę i chciałabym naprawić - ktośc coś?

Chodziłam kiedyś do Ateleier Fijołek - ale ze względu na czas i kasę, nie mogłam/ę do neigo sie wybrać.

dzięki
Ania
juhasakikirikama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 17:00   #3866
hvitskog
heowlit
 
Avatar hvitskog
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez the_moron_one Pokaż wiadomość
odżywieniu przy rozjaśnianiu? pozdrawiam
Tak jest. Chodzi o to by włosy po rozjaśnieniu nie stały się obrzydliwie suche c:
hvitskog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 01:34   #3867
justMagi
Przyczajenie
 
Avatar justMagi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 22
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

@hvitskog
Idź gdzieś gdzie do rozjaśniania dodają Olaplex, zapłacisz extra ale to podobno jedyny sposób żeby nie zniszczyć włosów rozjaśnianiem szczególnie o tyle odcieni. Tak sobie 'tleniła' włosy na jeden raz KK i wyszło całkiem nieźle chociaż ja bym się nie odważyła....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gallery_1426022385-hbz-kim-k-comp-1024x512.jpg (106,1 KB, 36 załadowań)
justMagi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 17:07   #3868
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 17:14   #3869
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez hvitskog Pokaż wiadomość
Tak jest. Chodzi o to by włosy po rozjaśnieniu nie stały się obrzydliwie suche c:
Takie cuda to tylko z Olaplexem i za miliony monet np.w salonie Maniewskiego
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 17:35   #3870
CarrieBra
Rozeznanie
 
Avatar CarrieBra
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 617
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

[1=081ed4854e23be6738824bf 7e7324809f3af476a_65822e8 20d4a7;52601668]Treść usunięta[/QUOTE]

Właściwie to tracę już nadzieję, że to jest możliwe... jednak ciągle mam opory aby płacić 50 zł za obcięcie 1 no może 2 cm włosów. :s
__________________


Dziewczyna
, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów,
poradzi sobie w życiu. : -))))
CarrieBra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:05.