odważny temat. Lodzik na kolanach pytania :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-06, 11:47   #61
meggywos
Przyczajenie
 
Avatar meggywos
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 18
Dot.: odważny temat. Lodzik na kolanach pytania :)

ja uwielbiam pieścić mojego faceta oralnie w każdej pozycji oboje to uwielbiamy, a że sprzęt ma 20 cm, wiec jest materiał do zabawy
meggywos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 20:11   #62
ehardstyle
Raczkowanie
 
Avatar ehardstyle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 109
Dot.: odważny temat. Lodzik na kolanach pytania :)

My to robimy wszędzie gdzie możemy, jesteśmy w gościach, na imprezie, zawsze znajdzie się chwila na lodzika. Dodam że mój maz jest ponad 10 lat starszy (chociaż wizualnie wyglądamy na ok 5 lat roznicy), a oboje świetnie się bawimy zaliczając kolejne bazy
ehardstyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 10:15   #63
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: odważny temat. Lodzik na kolanach pytania :)

Cytat:
Napisane przez ehardstyle Pokaż wiadomość
My to robimy wszędzie gdzie możemy, jesteśmy w gościach, na imprezie, zawsze znajdzie się chwila na lodzika. Dodam że mój maz jest ponad 10 lat starszy (chociaż wizualnie wyglądamy na ok 5 lat roznicy), a oboje świetnie się bawimy zaliczając kolejne bazy
Byłabym lekko zniesmaczona gdybym nakryła moich gości na zabawianiu się w moim mieszkaniu podczas przyjęcia No chyba, że umówiliśmy się sex-party.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 12:12   #64
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: odważny temat. Lodzik na kolanach pytania :)

W gościach, na imprezie :-/
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 12:37   #65
ehardstyle
Raczkowanie
 
Avatar ehardstyle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 109
Dot.: odważny temat. Lodzik na kolanach pytania :)

Spotykamy się w stałym gronie samych par, skoro nam to odpowiada, to komu to przeszkadza? To nie jest zapraszanie gości na kawe, tylko na imprezy, wiadomo przecież ze jak jesteśmy na obiedzie rodzinnym to nie znikniemy na pół godziny w łazience... nigdy nie uważałam się za grzeczna osobę ani w kwestiach lozkowych ani ogólnie, jestem bardzo szczera i tylko garstce osób to odpowiada, a mi się to podoba, po co mam spotykać się z ludźmi którzy zaraz będą mnie obgaduwac jak tylko wyjdą z mojego domu? Nie jesteśmy typową parą, mamy nietypowych przyjaciół i nietypowo spędzamy czas, w czym jest problem?

Edytowane przez ehardstyle
Czas edycji: 2016-05-10 o 12:39
ehardstyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 13:24   #66
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: odważny temat. Lodzik na kolanach pytania :)

Nie widzę w tym nic dziwnego.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 13:25   #67
ehardstyle
Raczkowanie
 
Avatar ehardstyle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 109
Dot.: odważny temat. Lodzik na kolanach pytania :)

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Nie widzę w tym nic dziwnego.
Przynajmniej jedna która nie uważa mnie za jakąś nimfomanke
ehardstyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-10, 13:38   #68
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: odważny temat. Lodzik na kolanach pytania :)

Myślę że dziewczyny tak zareagowały bo jednak seks w odwiedzinach u kogoś brzmi dziwnie, jeżeli nie poda się szczegółów (czyli tego, że obj stronom to odpowiada). A Ty podalas je dopiero w drugim poście.

Ja pamiętam jak mieszkałam jeszcze z rodzicami i zaprosiłam paru znajomych w tym przyjaciółkę z jej bylym chłopakiem który ma mega trudny i głupi charakter, chciałam wszystkich na noc "upchnąć" w jednym pokoju (rodzice byli w domu) więc zaproponowałam że porozkladam na podłodze kołdry i położymy się wszyscy spac tak. Wszystkim pasowało oprócz temu chłopakowi bo "chyba zwariowałas że będę spać na podłodze!!". Wwalili się do sypialni moich rodziców (rodzice wyjątkowo poszli spać na górze), zamknęli się na klucz chociaż prosiłam żeby tego nie robili i mówiłam że tam mają nie spać ale on mnie zakrzyczal. Uprawiali tam seks, spali do 14 i strzelali focha na próby obudzenia królewskiej pary (reszta ludzi wstała o 9), moi rodzice nie mogli wejść żeby się ubrać.
Tylko z tym mi się kojarzy seks w gościach dopóki ktoś nie powie, że sprawa jest " dogadania" z gospodarzami i takie panują zasady.

Wtedy byłam wściekła i czułam się z tym bardzo źle, na szczęście trochę się nauczyłam asertywności i teraz za fraki bym wywalila za takie zachowanie.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 18:29   #69
ehardstyle
Raczkowanie
 
Avatar ehardstyle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 109
Dot.: odważny temat. Lodzik na kolanach pytania :)

U nas wszystko jest zawsze pokojowo, zwykle to u nas wszyscy śpią, jak śpimy u kogoś to absolutnie bylibyśmy grzeczni chyba ze to moi przyjaciele, to bywa różnie
ehardstyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 07:56   #70
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: odważny temat. Lodzik na kolanach pytania :)

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Myślę że dziewczyny tak zareagowały bo jednak seks w odwiedzinach u kogoś brzmi dziwnie, jeżeli nie poda się szczegółów (czyli tego, że obj stronom to odpowiada). A Ty podalas je dopiero w drugim poście.

Ja pamiętam jak mieszkałam jeszcze z rodzicami i zaprosiłam paru znajomych w tym przyjaciółkę z jej bylym chłopakiem który ma mega trudny i głupi charakter, chciałam wszystkich na noc "upchnąć" w jednym pokoju (rodzice byli w domu) więc zaproponowałam że porozkladam na podłodze kołdry i położymy się wszyscy spac tak. Wszystkim pasowało oprócz temu chłopakowi bo "chyba zwariowałas że będę spać na podłodze!!". Wwalili się do sypialni moich rodziców (rodzice wyjątkowo poszli spać na górze), zamknęli się na klucz chociaż prosiłam żeby tego nie robili i mówiłam że tam mają nie spać ale on mnie zakrzyczal. Uprawiali tam seks, spali do 14 i strzelali focha na próby obudzenia królewskiej pary (reszta ludzi wstała o 9), moi rodzice nie mogli wejść żeby się ubrać.
Tylko z tym mi się kojarzy seks w gościach dopóki ktoś nie powie, że sprawa jest " dogadania" z gospodarzami i takie panują zasady.

Wtedy byłam wściekła i czułam się z tym bardzo źle, na szczęście trochę się nauczyłam asertywności i teraz za fraki bym wywalila za takie zachowanie.
Dokładnie. Po drugim poście już ten lodzik w gościnach nie brzmiał źle
Nie ogarniam jak można się tak zachować
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 14:16   #71
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: odważny temat. Lodzik na kolanach pytania :)

Cytat:
Napisane przez ehardstyle Pokaż wiadomość
Przynajmniej jedna która nie uważa mnie za jakąś nimfomanke
Widzę, że czytanie ze zrozumieniem boli. Nikt nie nazwał Cię nimfomanką. Po prostu okazujesz brak szacunku i tyle.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-11, 14:19   #72
ehardstyle
Raczkowanie
 
Avatar ehardstyle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 109
Dot.: odważny temat. Lodzik na kolanach pytania :)

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Widzę, że czytanie ze zrozumieniem boli. Nikt nie nazwał Cię nimfomanką. Po prostu okazujesz brak szacunku i tyle.
Gdzie okazuje brak szacunku? Przeczytalas mój drugi post?
ehardstyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 14:23   #73
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: odważny temat. Lodzik na kolanach pytania :)

Cytat:
Napisane przez ehardstyle Pokaż wiadomość
Gdzie okazuje brak szacunku? Przeczytalas mój drugi post?
O imprezach? Owszem. Nadal to jest obrzydliwe. Ale skoro Ty urządzasz w domu imprezy żeby później sobie wyobrażać co to goście nie robili w Twojej łazience, kuchni, sypialni jak się nadarzyła okazja...Wątpię żebyś miała znajomych, którym to faktycznie nie przeszkadza.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 14:58   #74
ehardstyle
Raczkowanie
 
Avatar ehardstyle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 109
Dot.: odważny temat. Lodzik na kolanach pytania :)

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
O imprezach? Owszem. Nadal to jest obrzydliwe. Ale skoro Ty urządzasz w domu imprezy żeby później sobie wyobrażać co to goście nie robili w Twojej łazience, kuchni, sypialni jak się nadarzyła okazja...Wątpię żebyś miała znajomych, którym to faktycznie nie przeszkadza.
Jeśli dla Ciebie jest to obrzydliwe, niech będzie. Skoro mi ani moim przyjaciołom to nie przeszkadza - to Twoja opinia jest dla mnie zbedna ja w to nie wątpię, bo gdyby im to przeszkadzało, przestaliby się z nami spotykać po kilku spotkaniach, a widzimy się minimum 2 razy w miesiącu od 4 lat (z przyjaciolmi, nie facetem). Doceniam opinie, chociaż nie widzę w tym nic złego, dopóki nikomu to nie przeszkadza. Nie łamie barier, jeśli cokolwiek się dzieje to nikt o tym nie jest świadomy, nie raz się przecież zdarza ze ktoś przesadzi z alkoholem i chcąc nie chcąc siedzi w toalecie pół godziny, a w takich sytuacjach to normalne, ze druga połówka siedzi w tej toalecie z tą osobą.
ehardstyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 15:43   #75
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: odważny temat. Lodzik na kolanach pytania :)

Cytat:
Napisane przez ehardstyle Pokaż wiadomość
Jeśli dla Ciebie jest to obrzydliwe, niech będzie. Skoro mi ani moim przyjaciołom to nie przeszkadza - to Twoja opinia jest dla mnie zbedna ja w to nie wątpię, bo gdyby im to przeszkadzało, przestaliby się z nami spotykać po kilku spotkaniach, a widzimy się minimum 2 razy w miesiącu od 4 lat (z przyjaciolmi, nie facetem). Doceniam opinie, chociaż nie widzę w tym nic złego, dopóki nikomu to nie przeszkadza. Nie łamie barier, jeśli cokolwiek się dzieje to nikt o tym nie jest świadomy, nie raz się przecież zdarza ze ktoś przesadzi z alkoholem i chcąc nie chcąc siedzi w toalecie pół godziny, a w takich sytuacjach to normalne, ze druga połówka siedzi w tej toalecie z tą osobą.
Czyli nie im nie przeszkadza tylko zwyczajnie nie wiedzą. No to faktycznie normalne...serio, przegięcie.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 15:45   #76
ehardstyle
Raczkowanie
 
Avatar ehardstyle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 109
Dot.: odważny temat. Lodzik na kolanach pytania :)

A powinnam się im chwalić? Oni mają do dyspozycji sypialnie i wiem, ze oni też nie folguja (oczywiście tylko 1 para może u nas spac), ale mi to nie przeszkadza, jestem osobą bardzo czysta i codziennie sprzatam, w sypialni pościel jest zmieniana przy każdej wizycie gości. Jeśli według Ciebie to przesada - to Twój problem
ehardstyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 17:17   #77
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: odważny temat. Lodzik na kolanach pytania :)

Cytat:
Napisane przez ehardstyle Pokaż wiadomość
A powinnam się im chwalić? Oni mają do dyspozycji sypialnie i wiem, ze oni też nie folguja (oczywiście tylko 1 para może u nas spac), ale mi to nie przeszkadza, jestem osobą bardzo czysta i codziennie sprzatam, w sypialni pościel jest zmieniana przy każdej wizycie gości. Jeśli według Ciebie to przesada - to Twój problem
Nie powiedziałam, że w sypialni. To jest inna rozmowa. Powiedziałam o innych pomieszczeniach w domu, nawet jeśli to środek imprezy. To nadal nie jest ok a skoro nie wiedzą to nie znaczy, że jest ok i się na to zgadzają. Zasadnicza różnica. Ja bym nie chciała, żeby ktoś w mojej sypialni, mojej pościeli bez mojej zgody i wiedzy sobie ucztował i tak samo w kuchni czy łazience, nieważne czy to impreza gdzie jest 50 gości czy mają oddzielną sypialnię na noc. Póki nie ustalimy, że jest to ok to nie mam prawa myśleć, że dla znajomych jest to ok. Więc to, że założyłaś, że im to nie przeszkadza to tylko dlatego, że o tym nie wiedzą. Gdybyś ich spytała to nie sądzę żeby byli zadowoleni.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 17:26   #78
ehardstyle
Raczkowanie
 
Avatar ehardstyle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 109
Dot.: odważny temat. Lodzik na kolanach pytania :)

No i co za problem? Myślałam że to forum jest po to, żeby innym pomagać, a nie żeby komuś nawtykac. Chciałam pomóc, powiedziałam coś o sobie a w zamian dostalam lincz, bo to co robię nie podoba się innym. Nie pytałam co inni myślą o tym co robię. Moi przyjaciele o tym wiedzą, mowiac ze im o tym nie mowie, mialam na mysli ze im sie nie chwale, ze "uwaga, teraz ide obciagać"... my mamy po 20-23 lata poza moim tż i nam to naprawdę nie przeszkadza. Jesteśmy ludźmi raczej mało wstydliwymi i rozmawiamy o wszystkim, o seksie też. Gdybym Tobie powiedziała jakiej słucham muzyki i jak spędzam każdy weekend, to byś powiedziała że jestem dosłownie po☠☠☠ana, chora i patologiczna, ale na codzień studiuje, mam stypendium naukowe, pracuje, zajmuje się domem... po co mam się przejmować że coś jest niestosowne? Mam 21 lat i nie zamierzam robić tego co inni ode mnie oczekują, a nikt z kim mam do czynienia w tygodniu nie powiedziałby mi, ze jestem nawet towarzyska. Wciąż jest w tym jakiś problem?

Edytowane przez ehardstyle
Czas edycji: 2016-05-11 o 17:30
ehardstyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 18:06   #79
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar deadpool
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 333
Dot.: odważny temat. Lodzik na kolanach pytania :)

Nie chce mi się wczytywać dokładnie we wszystko wcześniejsze posty.

Ale co jest niewłaściwego w uprawianiu seksu w gościach jeśli zostaliśmy zakwaterowani w swoim oddzielnym pokoju:confused :

Przecież pościel powinno się zawsze prać po gościach nawet po kilku godzinach snu.
deadpool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-11, 18:08   #80
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: odważny temat. Lodzik na kolanach pytania :)

Cytat:
Napisane przez deadpool Pokaż wiadomość
Nie chce mi się wczytywać dokładnie we wszystko wcześniejsze posty.

Ale co jest niewłaściwego w uprawianiu seksu w gościach jeśli zostaliśmy zakwaterowani w swoim oddzielnym pokoju:confused :

Przecież pościel powinno się zawsze prać po gościach nawet po kilku godzinach snu.
to się wczytaj bo nie ogarnęłaś o co chodzi.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 18:10   #81
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar deadpool
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 333
Dot.: odważny temat. Lodzik na kolanach pytania :)

po katach rozumiem że passe i nie wypada, ale powyższa sytuacja?
deadpool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 18:20   #82
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: odważny temat. Lodzik na kolanach pytania :)

Cytat:
Napisane przez ehardstyle Pokaż wiadomość
Gdybym Tobie powiedziała jakiej słucham muzyki i jak spędzam każdy weekend, to byś powiedziała że jestem dosłownie po☠☠☠ana, chora i patologiczna
jak, jak? zaciekawiłaś mnie

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Cytat:
Napisane przez deadpool Pokaż wiadomość
Nie chce mi się wczytywać dokładnie we wszystko wcześniejsze posty.

Ale co jest niewłaściwego w uprawianiu seksu w gościach jeśli zostaliśmy zakwaterowani w swoim oddzielnym pokoju:confused :

Przecież pościel powinno się zawsze prać po gościach nawet po kilku godzinach snu.
Dla mnie to jest niewłaściwie, bo jest się u kogoś w domu. To nie miejsce na seks. Chyba że wszyscy się godzą, to tadam, nie ma problemu.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 18:56   #83
ehardstyle
Raczkowanie
 
Avatar ehardstyle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 109
Dot.: odważny temat. Lodzik na kolanach pytania :)

Cytat:
Napisane przez deadpool Pokaż wiadomość
Nie chce mi się wczytywać dokładnie we wszystko wcześniejsze posty.

Ale co jest niewłaściwego w uprawianiu seksu w gościach jeśli zostaliśmy zakwaterowani w swoim oddzielnym pokoju:confused :

Przecież pościel powinno się zawsze prać po gościach nawet po kilku godzinach snu.
Problemem jest to, ze na imprezie wymkne się z moim do łazienki. Lincz był za to, ze "to obrzydliwe itd ze przy gościach (dlugoletnich przyjaciolach) robię takie rzeczy. Tak w skrócie.

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
jak, jak? zaciekawiłaś mnie

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------



Dla mnie to jest niewłaściwie, bo jest się u kogoś w domu. To nie miejsce na seks. Chyba że wszyscy się godzą, to tadam, nie ma problemu.
A czy kiedykolwiek powiedziałam, że to u kogoś w domu? Imprezy sa zawsze u nas albo w klubach, a to my gościmy, a nie jesteśmy gośćmi.

I thirky... uważaj, bo Ci powiem.

Edytowane przez ehardstyle
Czas edycji: 2016-05-11 o 18:58
ehardstyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 19:03   #84
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: odważny temat. Lodzik na kolanach pytania :)

Ehardstyle powiedz powiedz, nie boję się

odnosiłam się do wypowiedzi deadpoola który pytał co jest złego w uprawianiu seksu "w gościach".
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 19:20   #85
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: odważny temat. Lodzik na kolanach pytania :)

Cytat:
Napisane przez ehardstyle Pokaż wiadomość
Problemem jest to, ze na imprezie wymkne się z moim do łazienki. Lincz był za to, ze "to obrzydliwe itd ze przy gościach (dlugoletnich przyjaciolach) robię takie rzeczy. Tak w skrócie.

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------



A czy kiedykolwiek powiedziałam, że to u kogoś w domu? Imprezy sa zawsze u nas albo w klubach, a to my gościmy, a nie jesteśmy gośćmi.

I thirky... uważaj, bo Ci powiem.
Widzę, że połowy nie zrozumiałaś...spoko, rozmowa z Tobą nie ma sensu.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 20:15   #86
ehardstyle
Raczkowanie
 
Avatar ehardstyle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 109
Dot.: odważny temat. Lodzik na kolanach pytania :)

Trochę przykre, jestem tu nowa, dla nikogo nie byłam niemiła, a od początku spotkałam się z wyrzutami. Chciałam pomóc, myślałam że na tym forum nie muszę się krepowac i mogę mówić szczerze, a wyszło na to, że zamiast pomóc, stałam się ta złą. Myślałam ze osoby tutaj są naprawdę bardziej wyrozumiale...
ehardstyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 22:37   #87
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: odważny temat. Lodzik na kolanach pytania :)

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość

Dla mnie to jest niewłaściwie, bo jest się u kogoś w domu. To nie miejsce na seks. Chyba że wszyscy się godzą, to tadam, nie ma problemu.
Dla mnie to.jest normalne, że jak nocuje u nas para, to 'wliczam' w nocleg seks i jak uslyszę kilka jęków czy znajdę prezerwatywę w koszu to nie robię tragedii.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 04:50   #88
Dudefix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 86
Dot.: odważny temat. Lodzik na kolanach pytania :)

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
Dla mnie to.jest normalne, że jak nocuje u nas para, to 'wliczam' w nocleg seks i jak uslyszę kilka jęków czy znajdę prezerwatywę w koszu to nie robię tragedii.
Dokładnie tak. Nikt chyba nie miał na mysli zabaw a'la Grey czy spermy bryzgającej po ścianach. Jak kogoś najdzie tzw ochota, to chyba nie ma nic złego w pójściu we dwoje na 20 min do łazienki. Ja bym się o to nie obraził w każdym razie.
Dudefix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 07:17   #89
ehardstyle
Raczkowanie
 
Avatar ehardstyle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 109
Dot.: odważny temat. Lodzik na kolanach pytania :)

Cytat:
Napisane przez Dudefix Pokaż wiadomość
Dokładnie tak. Nikt chyba nie miał na mysli zabaw a'la Grey czy spermy bryzgającej po ścianach. Jak kogoś najdzie tzw ochota, to chyba nie ma nic złego w pójściu we dwoje na 20 min do łazienki. Ja bym się o to nie obraził w każdym razie.
No nareszcie! Wydaje mi się ze osoby dla których to taki wielki problem i obrzydlistwo to albo mamuski po 30, albo cnotki dla ktorych lodzik z polykiem lub przy świetle to zło szatanskie i jak tak można.
ehardstyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 07:50   #90
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: odważny temat. Lodzik na kolanach pytania :)

Cytat:
Napisane przez ehardstyle Pokaż wiadomość
No nareszcie! Wydaje mi się ze osoby dla których to taki wielki problem i obrzydlistwo to albo mamuski po 30, albo cnotki dla ktorych lodzik z polykiem lub przy świetle to zło szatanskie i jak tak można.
No już nie przesadzaj, generalizujesz. Teraz stałaś się taka jak ci na których się skarżyłaś w poprzednim poście. Każdy ma swoje zdanie w tym temacie. Dla Ciebie to jest na porządku dziennym i normalne dla kogoś nie i nie będzie uprawiał seksu nocując u kogoś. Grunt to dobrać sobie znajomych tak by obojgu to pasowało.
Zróbmy kurde sondę "czy kopulujesz nocując u kogoś?" Nie sądziłam, że ten temat tak popłynie
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-29 20:21:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:46.