Piękne, młode i szalone 30+ 40+ - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-20, 17:37   #2611
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

ja, LaMary, tez pracuje nad opalenizna
https://www.douglas.pl/Piel%C4%99gna...000088296.html
zamiast deseru lodowego powinnam wstawić zdjęciem włąsnie pogryzanej ...marchewki... No ale jeszcze mam papierowke, wiwat polskie jabłka...

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

wrr, jestem nietowarzyska, przyznaje. A tu sąsiedzi chyba urządzili parapetowke...albo cos w tym rodzaju...Starsi, spokojni państwo, ale zaprosili z 10 osob. Czesc siedzi w domu, czesc na tarasie i w ogrodzie...tylko ze jeszcze nie maja tarasu i urządzonego ogrodu tylko goła ziemie i beton, wiec nic nie głuszy hałasu, a dra się niemiłosiernie. Nie chce mi się wierzyc, by już o 18 dorośli ludzie byli tak wcieci, by wołali do siebie, stojąc na tym samym tarasie...Upał, trudno zamknąć okna, a wrazenie, ze mi w chałupie tak wrzeszcza, bo to pare metrow od nas i niesie w tej pustce...Oby to nie było częściej

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Ogladałam dziś zwiastun nowego wiedzmina. efektyi kasa na pewno będą, ale Zebrowski podobał mi się bardziej
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-20, 21:18   #2612
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Ja w tym roku tez pracuje nad ‘opalenizna’ podobnie jak Kamlisa teraz . Wyjatkowo uciekam przed sloncem przez ta moja tendencje do przebarwien. Ale super Ci, LaMary, nad tym morzem! .

Wczoraj bylam u przyjaciolki, zachwycilam sie czyms co miala na twarzy. Okazalo sie, ze to roz-rozswietlacz od Milani Cosmetics, odcien Luminoso. Nalozylam na policzki, przepadlam. Niezwykle odswieza buzie, ozywia i nadaje taki zdrowy, ale nienachalny, glow Cos cudownego! Zamowilam juz dzisiaj.

Kamlisa, sasiedzi skonczyli impreze?

Załącznik 7683980


Sent from my iPhone using Tapatalk
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-20, 21:21   #2613
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Znowu tydzień mnie nie było i nadrabiam zaległości, przeróżne
Reign - tak, to ja miałam osocze bogatopłytkowe, konkretnie CGF ("wzmocniona wersja") i w moim odczuciu, mimo, że jestem starsza niż Miszka uważam, że efekt jest bardzo konkretny, w szczególności wokół oczu - właśnie efekt wow. Zgadzam się, że na mezoterapię szkoda kasy, czasu i ... siniaków ale CGF robi robotę. Skóra jest jędrniejsza, bardziej ujednolicona, znikają cienie pod oczami a na powiekach - mniej mi opada. Natomiast jeśli chcesz podnieść lekko owal - to raczej ciut gęstszym kwasem hialuronowym. Natomiast dla mnie kluczowe podejście jest takie, żeby znaleźć lekarza godnego zaufania i oddać się w jego ręce Lekarz wie lepiej - co, gdzie i jak iz jakimi preparatami dobrze mu się pracuje.
Z kolei po tym co się naczytałam o technologii HIFU/Ultherra itp. chyba się na to nie zdecyduję. Po pierwsze, już któraś z Was wspomniała, że te zabiegi spalają tłuszcz, a to nie jest pożądany efekt. Poza tym "unicestwiają" kwas hialuronowy. Czytałam też, że to "skracanie" włókien kolagenowych można skutecznie przeprowadzić 2 do 3 razy - potem powstają zwłóknienia i niestety owal zaczyna opadać i już nie reaguje na podgrzewanie. Sama miałam radiofrekwencję u Eris i byłam bardzo zadowolona z zabiegów, ale pół roku później jak poszłam na kwas hialuronowy to podskórne zwłóknienia były już wyraźnie wyczuwalne, to mnie zniechęciło.

Miszka - Icoone jest rewelacyjny na ciało - na cellulit i ogólne ujędrnienie ale wersja do twarzy po pierwsze nie bardzo się nadaje do cer wrażliwych i płytko unaczynionych, a poza tym efekty nie zwalają z nóg. RMF - wygląda mi na coś podobnego do radiofrekwencji (więc jak wyżej), o So Up pierwsze słyszę. Pozostałe zabiegi typowo pielęgnacyjno-kosmetyczne pewnie głównie relaksują a działa w nich najlepiej masaż manualny, bo retinol i witaminę C zdecydowanie lepiej używać regularnie.
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 02:13   #2614
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87013790]Ja w tym roku tez pracuje nad ‘opalenizna’ podobnie jak Kamlisa teraz . Wyjatkowo uciekam przed sloncem przez ta moja tendencje do przebarwien. Ale super Ci, LaMary, nad tym morzem! .

Wczoraj bylam u przyjaciolki, zachwycilam sie czyms co miala na twarzy. Okazalo sie, ze to roz-rozswietlacz od Milani Cosmetics, odcien Luminoso. Nalozylam na policzki, przepadlam. Niezwykle odswieza buzie, ozywia i nadaje taki zdrowy, ale nienachalny, glow Cos cudownego! Zamowilam juz dzisiaj.

Kamlisa, sasiedzi skonczyli impreze?

Załącznik 7683980


Sent from my iPhone using Tapatalk[/QUOTE]

Ladny ten roz
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 09:19   #2615
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Witam z rana ( dla mnie z rana... ).
Pada, a właściwie kropi ale i tak bez różnicy, jest po prostu mokro na dworze. Zatem kawa i ciasto kupione za milion monet (w sklepach nie wiedzą już ile wziąć od klienta...).

Cinderella, ja również uwielbiam ten odcień różu, pisałam jakiś czas temu, że szukałam takiego właśnie odcienia. Piękny kolor miał Benefit CORALISTA ale jest niedostępny od dawna. szukałam identycznego i znalazłam Make up for ever ale okropnie pyli.
Chyba sobie również zamówię wspomniany przez Ciebie

No, fajnie jest nad morzem... przestałam zazdrościć Anyż
Czuję się tutaj świetnie, chociaż przyznaję, że ludków trochę jest. Na szczęście plaża szeroka, to tłumu nie widać. Sporo tutaj znanych osób, aktorów, celebrytów. Trochę mnie to śmieszy, bo na lans to do Sopotu a na błogi spokój zaszywają się w mniej znanych hotelach

I zgadzam się z Dircik, że nie ma uniwersalnej recepty na zabiegi, wszystko zależy od stanu naszej cery i wieku.
Natomiast nadal podtrzymuję swoje stanowisko, że współczesna mezoterapia jest dobra dla osób po 40 a nawet 50 r. ż. Dlaczego? Bo to nie są już takie preparaty jakie były kiedyś, one mają takie subtstancje, które nie tylko poprawiają jakość cery ale też stymulują produkcje kolagenu. Ponadto to nie mizianie igłą po skórze tylko porządne nadziewanie się na igłę
I mezoterapia to na pewno coś lepszego od najdroższego serum czy kremu napakowanego nawet najlepszymi składnikami.
Oczywiście, również uważam, że jak ktoś nigdy nic nie robił przy twarzy i w wieku dojrzałym zaczyna zabiegi od mezoterapii to raczej nie tędy droga... ale też nie sądzę, żeby lekarz zaczynał od takiego zabiegu...
A jeśli chodzi o HIFU, to moja Dr twierdzi, że to świetny zabieg ale w chwili obecnej nie dla mnie, będziemy myśleć za... 10 lat
Dlaczego? Bo jak wspomniała Dircik, zabieg ten może zabrać nam trochę dobrego tłuszczyku (a ja go wręcz pożądam ) jednak w pewnym wieku tłuszczyk zwyczajnie gromadzi się nie tam, gdzie byśmy tego sobie życzyły A jeśli trafimy na niedoświadczonego lekarza to i mamy gwarancję pieczołowicie wypalonych włókien kolagenowych, o które tak dbamy przecież...
W zeszłym roku (jesień) stchórzyłam i zrezygnowałam z lasera frakcyjnego ale i tak przed nim nie ucieknę. On również jakoś w cudowny sposób przecież nie usunie zmarszczek bo to nie cel tego zabiegu. Jednak przywróci utracony blask.
Tak, zgadzam się z Kamą że w naszym wieku bierzemy pod uwagę już zabiegi odmładzające a nie upiększające ( bo piękne to my jesteśmy bez poprawek). Ja dla przykładu nie walczę ze zmarszczkami bo ich nie mam ( dieta, dieta hehe...), niestety jędrność to już inna bajka. Na razie daje się poskromić ale... chyba wspomniała już o tym Kama, że wystarczy spojrzeć na zdjęcia z wakacji i od razu ma się ochotę na skok do gabinetu na ujędrnianie

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2019-07-21 o 09:22
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 11:04   #2616
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dircik, tez czytałąm artykuł o zdolnościach regeneracyjnych skory i uznałam, ze to logiczne. granica dotyczy wszystkich zabiegow, mających wymusić odnowe - podgrzewania włokien, złuszczania kwasami czy laserami, nakłuwania mezoterapią jakakolwiek, czy botoksu. W pewnym momencie nie uzyskamy pożądanego efektu albo uzyskamy odwrotny, bo skora wyczerpie swoje moce naprawcze. Dlatego nie zamierzam robic ultraformera iles razy, co 2 lata - ale te 2-3 razy uważam za korzystne. Nie zauważyłam u siebie zadnych zwłoknien, zresztą nadal twierdze, ze najwięcej zależy od umiejętności i doświadczenia lekarza, to wszystko jest precyzyjnie ustawiane w milimetrach, na innej głebokosci jest tkanka tłuszczowa, a na innej włokna i powiezie głębokie.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 17:41   #2617
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Hej dziewczeta też pracuję nad opalenizną. Co do rzęs Cinde masz ładny naturalny efekt, a moje są za gęste... kosmetyczka powiedziała, ze taki efekt, ponieważ naturalnych jest dużo i w 1:1 wyglądają jak: pierdylion do jeden ponoć efekt wow, ale mi się nie podoba. Nawet na drugi dzień chciałam je ściągnąć, ale stwierdziłam, ze przemęcze się w te wakacje na urlopie, potem zobaczę. Na korektę na pewno nie pójdę. A tak się nimi ekscytowałam a tu psińco

Miłego plażowania La Mary tu upał, więc odpoczywamy, na plazy krótko, bo odsypiamy zarwaną przez wczesny lot noc

Pani R ja bym nic nie robiła z ustami na Twoim miejscu, ale ja na to patrzę z innej perspektywy.

Kama co do krzykliwych i imprezowych sąsiadów: oby im nie weszło w nawyk bo to jest uciążliwe... moi znajomi mieli taki problem. Kiedy sprawa oparła się o policję w kwestii zakłócania ciszy nocnej, to złośliwi sąsiedzi w odwecie posądzili ich o znęcanie się nad dziećmi, byłam w szoku, jak mi opowiedzieli. Na szczęście to na ich starym i mniejszym mieszkaniu, ale gdyby nie przeprowadzka, to nie wiadomo, czy nie skończyłoby się w sądzie.

Miszka nie znam się na tych zabiegach, które wrzuciłaś, ja tylko botoks i ten zabieg antycellulitowy, ew. kwasy i teraz te rzęsy


Poczytam o tym, co Dircik miała
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-21, 19:38   #2618
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Hej! Co tam u was dobrego dziewczyny?
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 22:44   #2619
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

O proszę Caffe
Co u nas to możesz poczytać, ale co u Ciebie? Opowiadaj


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-22, 04:04   #2620
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Hey Dziewczyny

Baardzon Wam dziekuje za odpowiedzi, jestescie kochane <3
ale jej! streasznuie sie stresuje ta wizyta, naczytalam sie tez mnostwo opini negatywnych... ale chyba nie stchorze

Anyzku ale czym i jak Ci podniesli brwi? kwasem czy botoxem? Od razu jest efekt??

Pani_Robot lece we wtorek jak mi zaproponuja teosyal, to powiem nie, dzieki

nic mi nie wiadomo na temat Faceapp...

Ja niecierpie spedzac czasu na zabiagach, lubie juz jak jestem zrobiona, ale ten czas na to poswiecany mnie zabija grrr. No moze poczatek lubie, ale jak zaczyna to wszystko dlugo trwac, to zwyczajnie sie nudze i niecierpliwie.

Kamlisa jaki drogi ten ultraformer Az takiego wydatku nie przewidzialam

kiedy przerzucilam sie z note na iphonika, rowniez zwatpilam, jak zobaczylam sie na fotkach, hehe

Cinde milego odpoczynku

LaMary ale Ci super przyjemnosci

Dircik bardzo Ci dziekuje za odpowiedz no wlasnie tez mi ktos polecil to osocze, ale powiedz mi, czy po tym zabiegu wyglada sie 'normalnie' czy jak ofiara przemocy domowej czyli jak po mezo???
Czy rezultaty sa od razu?

Mnie sie marzy rezulrat wow od razu o i zeby trwal choc rok poltora

Dam Wam znac jak bylo i co zrobilam

O! Caffe fajnie, ze wrocilas

Ide lulu, bo jutro do pracy jeszcze..slodkich snow
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-22, 06:57   #2621
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Reign - nie mam skłonności do siniaczków, w przeciwieństwie do Kamy, więc nie wyglądam jak ofiara przemocy domowej po CGF (to zdecydowanie skuteczniejszy zabieg od "zwykłego" osocza). Miałam po prostu trochę kropek na twarzy, które dało się z powodzeniem tuszować makijażem. Ale nawet jakby trzeba było te kilka dni mocniej się malować (kamuflaż Catrice ponoć jest niezły i kosztuje niewiele) - to moim zdaniem warto. Tak w "ciemno" jakbym miała sama sobie wybrać zestaw zabiegów na odświeżenie to właśnie chyba wybrałabym Restylane Skinbooster podany kaniulą dla poprawy "podskórnej" a działając na powierzchni - CGF. Ale, powtórzę, to lekarz powinien dobrać wprawnym okiem czego skóra potrzebuje i wybrać zabiegi/preparaty z których stosowania ma doświadczenie.
Nie tchórz, na pewno będzie dobrze


Ostatnio u kosmetyczki dostałam próbki kremu Esdor http://esdor.pl/vid-perfection-dla-n...em-na-noc.html
Marka bazujące na polifenolach winnych, miałyście może kontakt z tymi kosmetykami? Pierwsze wrażenie jest niczego sobie.
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-22, 07:11   #2622
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Zastrzezona, poczekaj - te rzesy beda sie jeszcze stopniowo przerzedzac. Poza tym, ja tez na poczatku mialam mieszane uczucia, pomimo naturalnego efektu, a z kazdym dniem coraz bardziej mi sie podobaja. Moze u Ciebie bedzie podobnie. Jak mam makijaz, to super, ale jak nie mam, to sie sobie w nich nie podobam.

Powtarzac chyba jednak nie bede - w ciagu roku, szkoda mi na to troche czasu. Na wakacje, czy np. w grudniu - przed swietami, Sylwestrem - spoko .

LaMary, ten roz, to taka ciepla, zlotawa brzoskwinia - bardzo dziewczecy kolor, slicznie odswieza buzie. Na Victoria’s Secret shows modelki maja wlasnie takie policzki - od dawna szukalam tego koloru.

Jedziemy dzisiaj do Sanoka w rodzinne strony mojego taty na taka mala, rodzinna wycieczke.

Caffe, no wlasnie - co u Ciebie? Czemu tak zniknelas?

Reign, milego urlopu!

Uzaleznilam sie chyba od kawy - pije ja w duzych ilosciach, ale lubie i relaksuje mnie to - musze sie opamietac.

Milego dnia!!




Sent from my iPhone using Tapatalk
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-22, 09:58   #2623
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Reign miałam już z dwa czy trzy razy robione botoxem kurze łapki. Tym razem nie miałam preparatu wstrzykniętego jak zawsze a miałam dwa wkłucia tam gdzie kończy się brew a precyzyjnie nad brwią.
Efekt bardzo mi się podoba. Końce brwi delikatnie się uniosły, oko stało się bardziej otwarte. Nie zatraciłam mimiki a wyglądam lepiej. Mam twarz która śmieje się oczami i to mi pozostało.

Wiedziałam, że z tymi waszymi rzęsami to właśnie tak będzie. Ale uważam, że trzeba próbować co się da i wybierać to co nam leży.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-22, 11:36   #2624
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Hej, Caffee Własnie o Tobie myślałam, bo używam bogaty tonik kwiatowy whamisy i bardzo sobie chwale
No ja po kazdej mezoterapii, osocze czy nie - wyglądam jak półtora nieszczęścia - siniacze się łatwo i już.
U sasiadow mam nadzieje ze to była jednorazowa impreza
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-22, 13:21   #2625
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Pozdrawiam z Wrocławia Dziś zoo

Witaj Caffe. Dzięki Twojej rekomendacji również używam Whamisa rich, najpierw miałam 4 małe buteleczki, a teraz już druga pełnowymiarowa.

Kusza mnie jeszcze dwa toniki: Olivarrier
Laneige cream skin.

IMG_3412.jpgIMG_3384.jpgIMG_3381.jpgIMG_3380.jpgIMG_3334.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-22, 13:40   #2626
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Hej dziewczyny

Nadrabiam zaległości. Trochę tego jest rzeczywiście dawno nie zaglądałam...

Jestem obecnie w Polsce ...no i - ratunkuuuuuuu!!! Co polecacie na komary, szczególnie na swędzenie po?

Kama, Uklika - cieszę się, że toner Whamisy wam pasuje. Jestem od niego uzależniona
Z Koreańskich bardzo polecam filtr Klairs, właśnie Tż mi go zgubił i jestem niepocieszona (czytaj - wściekła!) A naprawdę świetny jest (był!), leciutki, nawilżający, niewidoczny...
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-22, 13:46   #2627
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Caffe Fenistil żel
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-22, 14:14   #2628
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Caffe, ja właśnie kupiłam synowi Fenistil i jakieś specjalne wapno. Komary nas jeszcze nie dopadły, ale pewnie się od nich nie uchronimy

Wapno się nazywa Allertec wapno plus.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2019-07-22 o 14:16
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-22, 20:27   #2629
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Już wiem, co było nie tak z moimi gargamelami z eyelinera. Używałam techniki z lat... no dawnych. Pędzelek i żelowy eyeliner to jest to! Nigdy się jeszcze tak szybko i precyzyjnie nie umalowałam. A kredka, czy cień do brwi się mogą schować przy pomadzie.
Mam wrażenie, że nie nadążąm, żeby być ze wszystkim na bieżąco

Kuzynka mnie zaprasza na 30 Seconds to Mars, a ja nie mam z kim zostawić psów
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-22, 21:14   #2630
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Pedzelek i zelowy eyeliner faktycznie - fajna sprawa . Ja w sumie od lat uzywam eyeliner w kalamarzu Inglot.

Co to za tonery od Whamisa? Widze, ze eco-verde sprzedaje je rowniez w ilosci 20ml za ok. 30zl, takze mozna sprobowac co to za cudo, zanim czlowiek wyda 2 stowki na pelnowymiarowy produkt .

A mialyscie moze olejek do twarzy Clarins Huile? Cena podobna do tego z Kiehl’s, a wedlug mojej przyjaciolki lepszy, bo miala oba. Widze, ze opinie online tez ma lepsze.

Wrocilam z Sanoka, fajny dzien, powrot do miejsc dziecinstwa, miedzy innymi: ogrod dziadka ze zdjecia... . Nie chce mi sie wracac do Lodzi! Załącznik 7684370


Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2019-07-22 o 21:19
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-22, 21:22   #2631
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Uklika, świetne fotki
Cinde, klimatyczny ten ogród
My jesteśmy na małych wakacjach. Od dziś do piątku nad morzem koło Durham. Oczywiście w planach zwiedzanie. Wrzycam kilka fotek (ruiny opactwa 1132r)IMG_20190722_183637.jpgIMG_20190722_145701.jpgIMG_20190722_120643.jpgIMG_20190722_115528.jpgIMG_20190722_115750.jpgreceived_343936376521186.jpg
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-22, 21:24   #2632
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Gosia, pieknie! Juz zapomnialam jak zielona moze byc trawa! Bawcie sie dobrze!


Sent from my iPhone using Tapatalk
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-22, 22:11   #2633
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Pani Robot, mam już Fenistil - rzeczywiście działa! Dzięki!
Pisałam do was z restauracji i od razu pobiegłam do apteki po drugiej stronie ulicy. Dziecko mam pokąsane i oczywiście nikt w nocy nie spał... w Oslo komara nie uświadczysz, więc dla niej to trauma

Mam dla Ciebie jeszcze komplementy - oczywiście obejrzałam zdjęcia... jesteś piękna dziewczyno
Psy - moja ulubiona rasa, może kiedyś też na takiego przyjaciela zasłużę.

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cinderella - chodzi o toner deep rich Whamisy, ale wydaje mi się że zbyt młoda na niego jesteś. Chyba że akurat przydarza się wyjątkowy przesusz...
A... jeszcze dopiszę - kiedyś czytałam że w Korei dziewczyny z tłustą/trądzikową cerą stosują go latem zamiast kremu. Trudno więc jednoznacznie określić dla kogo jest dedykowany.

EccoVerde ma zbójeckie ceny, polecam zakupy na ebay bezpośrednio z Korei lub w internetowych drogeriach koreańskich.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-22, 22:34   #2634
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Caffe to podobno jest dobre https://e-hortico.pl/pl/p/BROS-Elekt...8?cpc_polecane


Sent from my iPhone using Tapatalk
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-22, 23:01   #2635
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Uklika - jak sprawdzają się zakupy z Bandi? Jestem ciekawa
Szukam dobrze nawilżającego i odżywczego masła do ciała - miałaś może coś z Bandi właśnie?


...a wy dziewczyny - jakie masła polecacie? Mam ochotę kupić nowe różane z Phenome, ale dlaczego nie poszukać czegoś w rozsądniejszej cenie? Od kilku miesięcy autentycznie stopuję z zakupami, mam przepełnione szuflady! Tylko że akurat masła na wakacje nie zabrałam...

Uklika - donoszę że przetestowałam CC itCosmetics. Dwa odcienie. Werdykt - nie, nie zachwyca mnie. Kolor ładnie się dopasowuje, przyznaję, można dobrać coś odpowiedniego - jednak konsystencja zdecydowanie zbyt ciężka. Miałam wrażenie że jakoś tak nieestetycznie podkreśla fakturę skóry ...hmmm może dla bardzo suchej cery byłby ok. Ale na upały? Nie dla mnie. Trudno mi zrezygnować z serum, a ten CC chyba nie lubi się z innymi kosmetykami.

Jak podobało się wam ZOO we Wrocławiu? Nigdy nie byłam... muszę koniecznie nadrobić, szczególnie że teraz jest na to odpowiedni czas, Mała uwielbia zwierzaki - co mnie bardzo cieszy. Księżniczki, lalki - eeee, nuda. Ale gepardy, tygrysy, orły - taaaaak!

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------

Cinderella - zapomniałam napisać... wybacz to chyba wino mi koncentracje zaburza
...miałam olejki Clarins, kilka wersji. Jednak olejek Whamisy może im buty całować. Jest genialny, naprawdę - nigdy nie zalega mi na półce, sięgam po niego często i jakoś tak... dla przyjemności.

Wiesz co? Ja też jestem u dziadków. Najpiękniejsze miejsce na świecie.
Zupełnie jak na twoim zdjęciu. Magia

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:51 ----------

Kama, ja też o Tobie myślałam... á propos jakiegoś kosmetyku dla koneserów
...ale co to było??? Muszę pogrzebać w kosmetyczce... albo w moich czterech kosmetyczkach

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:57 ----------

Anyż - czy to Ty polecałaś Tisane? Dziś kupiłam. Taka mała radość emigrantki

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------

Reign, u Ciebie smutne nowiny ostatnio. Przytulam bardzo!
Mam nadzieję że wyprawa do Polski będzie udana
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-22, 23:02   #2636
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Gosia, ale klimat! Piękne miejsce
...a Ty kiedy przyjeżdżasz?
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-23, 08:41   #2637
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Gosia, ale klimat! Piękne miejsce

...a Ty kiedy przyjeżdżasz?
Do Polski?
Byliśmy w kwietniu, a teraz nie wiem kiedy pojedziemy.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-23, 09:11   #2638
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Kuzynka mnie zaprasza na 30 Seconds to Mars, a ja nie mam z kim zostawić psów
Moja milosc sprzed kilkunastu lat
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-23, 12:40   #2639
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Caffe, kupiłam 2 Tissane podczas poprzedniego pobytu w Polsce. Mnie nie zachwycił, ale ciekawa jestem co powiesz

Panorama Racławicka bardzo nam się podobała Teraz spa, a później ostatnie kilka godzin we Wrocławiu

Zoo jest dość fajne, Afrykanarium najlepsze.

Caffe, jestem zadowolona z Bandi, ale do ciała nic od nich nie miałam.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2019-07-23 o 12:44
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-23, 13:06   #2640
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

gosia261282 świetne zwiedzanie jak zwiedziałam Wielką Brytanię parę lat temu, to właśnie śladem opactw i zamków. Fountains Abbey na zawsze w moim sercu W Durham tez byłam

caffeine ja w tym roku w ciepłe dni, i w sumie każde inne tego lata także , używam zeszłorocznej nowości YSL Touche Éclat All-in-One. Jest niesamowicie lekki, to właściwie mgiełka koloru, nie obciąża skóry, krycie niemal żadne, ale ostatnio mam tak piękną (czytaj gładką i bez przebarwień) skórę, że nic więcej nie potrzebuję. Jeśli chcę matu to delikatnie pudruję go białym Givenchy i ten zestaw idealnie mi się sprawdza w gorące dni.

Z filtrów bardzo polubiłam La Roche w kolorowym fluidzie i drugi w sprayu. Są skuteczne Jak pokończę zapasy to skuszę się na kosmetyki Whamisy.

Bandi dla mnie raczej srednie, choć mają kilka niezłych kosmetyków.

12 sierpnia noc spadajacych gwiazd Organizujemy się ze znajomymi i jedziemy na plażę (może półwysep, może białogóra, a może jeszcze coś innego, grunt, zeby w miarę bez cywilizacji) z namiotami, obserwować gwiazdy. Oby była pogoda
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-03 08:27:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:53.