Badania do pracy, medycyna pracy- proszę o pomoc! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-13, 17:36   #1
Maxii2626
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 2

Badania do pracy, medycyna pracy- proszę o pomoc!


Hej, piszę tutaj ponieważ na żadnym innym forum odpowiedzi nie dostałam. Mianowicie jestem po operacji skoliozy 5 lat. Jestem w pełni sprawna, wszystko jest w porządku, uczę się zaocznie i chciałabym zacząć pracę w jednym ze sklepów. Dowiedziałam się, że w skład badań wchodzi prześwietlenie klatki piersiowej i wiadomo, wszystkie implanty będą widoczne na zdjęciu przez lekarza. Chciałabym się dowiedzieć czy lekarz medycyny pracy może nie wydać zaświadczenia o mojej gotowości do pracy, o braku przeciwwskazań? Czy mam się czym w tym przypadku stresować? Wiem, że fachowej opinii nie dostanę, ale na tą chwilę każda opinia będzie dla mnie złotem, bo kompletnie nie wiem co o tym myśleć. Liczę na waszą pomoc, z góry dziękuję
Maxii2626 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 19:50   #2
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Badania do pracy, medycyna pracy- proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez Maxii2626 Pokaż wiadomość
Hej, piszę tutaj ponieważ na żadnym innym forum odpowiedzi nie dostałam. Mianowicie jestem po operacji skoliozy 5 lat. Jestem w pełni sprawna, wszystko jest w porządku, uczę się zaocznie i chciałabym zacząć pracę w jednym ze sklepów. Dowiedziałam się, że w skład badań wchodzi prześwietlenie klatki piersiowej i wiadomo, wszystkie implanty będą widoczne na zdjęciu przez lekarza. Chciałabym się dowiedzieć czy lekarz medycyny pracy może nie wydać zaświadczenia o mojej gotowości do pracy, o braku przeciwwskazań? Czy mam się czym w tym przypadku stresować? Wiem, że fachowej opinii nie dostanę, ale na tą chwilę każda opinia będzie dla mnie złotem, bo kompletnie nie wiem co o tym myśleć. Liczę na waszą pomoc, z góry dziękuję
Skoro jesteś w pełni sprawna to dlaczego miałby nie wydać ci zdolności do pracy? Przeciez to nie o to chodzi zeby utrudnić. Nawet nie wszyscy lekarze wysylają na przeswietlenie klatki. Powiedz szczerze o skolioza i operacji, jeśli będzie wyjątkowo ostrożny w wydawaniu opinii to najwyżej wyśle Cię na dodatkową konsultację do ortopedy.
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-15, 12:23   #3
franczeska_simoneska
Przyczajenie
 
Avatar franczeska_simoneska
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 12
Dot.: Badania do pracy, medycyna pracy- proszę o pomoc!

Sory, ale nikt nie oceni twoich możliwości na podstawie jednego postu
franczeska_simoneska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-18, 12:45   #4
Maxii2626
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 2
Dot.: Badania do pracy, medycyna pracy- proszę o pomoc!

Dzięki, zamykam wątek 🖐️🤷🏻☠♀️
Maxii2626 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-18 13:45:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:22.