Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście) - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-07-17, 18:08   #4711
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
A nie jest to staroc?
NIe mieli nigdy takich opakowan, wiec jak staroc?
Zreszta sprawdziłam kod i rok 2o19 produkcji. A tusz w srodku swiezutki.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-17, 18:16   #4712
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mozliwe, nie reklamowałam tak nigdy nic, bo nie mialam powodu to nie wiem, jak to wyglada. No ale pytanie, czemu nie odpisali mi skad takie opakowanie?
Tak, dokladnie takie niebieskie opakowanie So Intense na makuep
Nie chce im sie szukac... na pewno dostaja pelno pytan od klientow o opakowania, kolor perfum itp, ze to ich normalna odpowiedz jest i zapewne tutaj taka odpowiedz ze swojego skryptu zaserwowali.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-17, 18:25   #4713
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Nie chce im sie szukac... na pewno dostaja pelno pytan od klientow o opakowania, kolor perfum itp, ze to ich normalna odpowiedz jest i zapewne tutaj taka odpowiedz ze swojego skryptu zaserwowali.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No dla mnie to nie jest usprawiedliwienie, ze nie chce im sie szukac
W koncu to oni straca nie ja, bo ja spokojnie kupie ten tusz gdzie indziej w takiej samej cenie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-17, 19:06   #4714
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No dla mnie to nie jest usprawiedliwienie, ze nie chce im sie szukac
W koncu to oni straca nie ja, bo ja spokojnie kupie ten tusz gdzie indziej w takiej samej cenie
Fakt, malo to profesjonalne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-24, 11:08   #4715
Lucasai
Zadomowienie
 
Avatar Lucasai
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 1 913
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Zna ktoś perfumerię fragrano.pl ?
Podejrzliwie niskie ceny perfum mają
__________________
Jam jest Pradaholik!_________________Chemist in the Bottle ____________________wymieńmy się
Lucasai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-24, 12:02   #4716
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez Lucasai Pokaż wiadomość
Zna ktoś perfumerię fragrano.pl ?
Podejrzliwie niskie ceny perfum mają
Wszystko w tych samych cenach podróby
Chanel za 109 zł - niemożliwe, by była taka promocja
__________________
2024: 18

2023: 62


Edytowane przez liv87
Czas edycji: 2020-07-24 o 12:03
liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-25, 13:04   #4717
hellokatie
Rozeznanie
 
Avatar hellokatie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: tam i tu i tam ;)
Wiadomości: 573
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Czy perfumeria izapachy.pl sprzedaje oryginały? Nie mogę znaleźć jej w liście dlatego pytam ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
hellokatie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-28, 19:22   #4718
Tomasz5578
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 10
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Chyba tu też coś pisałem w tych komentarzach pisałem o perfumerii Notinoi nie pamiętam gdzie jeszcze -jednak wycofuję się z części opinii które pisałem o per perfumeriach iperfumy i notino aq obecnie notino. Jednak mimo wszystko nie polecę tej perfumerii ale o tym na końcu . Trochę się myliłem twierdząc że perfumeria notino

nie ma towarów od dystrybutorów i producentów choć po części to prawda. wygląda to w ten sposób że niektóre ale nie wszystkie kosmetyki w perfumerii notino ma od dystrybutorów tzn pewną część ma a pewną część jak sama mi mówiła ma pewna część ma z własnych źródeł tj taki który nie ma od producentów i dystrybutorów i właściwie nie wiadomo skąd on jest perfumeria nie zdradza tego źródła . więc bardzo przepraszam za pomyłkę. Ja mam takie zdanie i tak robię że towar u sprzedawcy kupuję tylko jeśli ma od dystrybutora lub producenta prawie zawsze towar jest pewny oryginalności. co do sprowadzenia ze własnych źródeł zawsze jest ryzyko że może być podrobiony choć nie musi. Nie sądzę jednak jeśli ktoś chce postąpić tak jak ja by pracownik infolinii wiedział tej perfumerii jaki kosmetyk ma z własnych źródeł a jaki od dystrybutora bo ma tysiące kosmetyków i nie sadze by z pamietał .sądzę że dokładniej można o to spytać producentów i dystrybutorow odpowiedzą jak się ich spyta- część z nich powiedziała mi że dostarcza do notino część że nie i nie wie skąd ma ich kosmetykii-jak perfumeria mówi ma ewną część z własnych źródeł Ja tez nie jestem w stanie napisać jaki dystrybutor daje jaki nie bo firm są tysiące-mógłbym tu napisać o jakiejś niewielkiej części co się dowiedziałem ale nie napiszę bo boję się że może to zostać potraktowane jako reklama marek kosmetycznych co jest karalne na Wizaz. Wycofuję się tez z opinii że pozytywne komentarze o perfumerii notino są podrabiane jednak stwierdzam że w tym wypadku ani pozytywne ani negatywne ni e są podrabiane. Niemniej informuję że w internecie istnieje takie coś jak podrabianie opińii zarówno pozytywnych jak i negatywnych w celu zmanipulowania i na pewno nie żadnych dobrych celów.Nie jestem przekonany czy perfumeria wszystko rzeczywiście sprzedaje oryginalne tym razem skłaniam się trochę bardziej że oryginalny-Jednak perfumeria uważam ma jakiś problem z kosmetykami. mogą być oryginalne ale jakaś niewielka część może tracić pod jakimś wpływem sto procent swoich właściwości-nie znam wszystkich wypadków sądzę w jakich może się stać ale znam 2 w których może tak być 1 to kosmetyk może być przeterminowany i 2 któremu bardziej się skłaniam to przechowywanie w złych warunkach. Być może np osoby które np twierdziły a są takie że np perfum z notino nie pachnie jak oryginał i stwierdziły że to podróbka być może po prostu kosmetyk był oryginalny jednak stracił swoją stuprocentowa wartośćtzn tzn właściwości ze względów których napisałem lub innych i przez to pachniał inaczej i być moze ktoś błędnie założył że to podróbka..Ja sam myslałem ze kupiłem podrobione szczoteczki do zębów ponieważ po krótkim czasie wylatywało mi z nich włosie i do tego mnie uczuliły a po szczotce tej samej marki z apteki nic mi nie było sądzę że jak niektóre osoby mogłem dojść w znwiazkuz tym do wniosku ze jest podrobiona a nie musiało tak być z tych względów które podałem. nie wiem być może ktoś nie chcę wierzyć że szczoteczka do zębów może uczulić pamiętam jak kiedyś spytałem alergologa czy to mozliwe np zeby to czy tamto mnie uczulało? Alergolog mi odpowiedział uczulić moze praktycznie wszystko bez względu co to jest. Nie wypowiem sięj uż tak dokładnie czy ta perfumeria jeśli chodzi o towar który tzn część sprowadza z własnych źrodeł jest oryginalny powiem że jest ryzyko że może sprzedawać część oryginalnego część nie jednak bardziej skłaniam się ku poprzedniej teorii. Jednak stwierdzam że nie warto kupować z tej perfumerii owszem jest dużo komentarzy pozytywnych i zadowolonych ludzi i teraz nie przecz że rzeczywiście tak może być jednak stwierdzam w zwązku z kilkoma negatywnymi komentarzami że jeśli ta perfumeria nawet sprzedaje wszystkie oryginalne produkty to z jakiegoś powodu prawdopodobnie co prawda niewielkiej ilości osób sprzedaje kosmetyki które mogą być oryginalne i\ale nie są pełnowartościowe tzn z jakichś przyczyn traca swoje stuprocentowe właściwosci-co prawda stwierdzam że takich przypadków jest niewiele niemniej mają one miejsce i nikt nie wie nawet jeśli wiele razy tam kupował i wszystko było ok czy w końcu nie trafi źle. w zwiazku z tym choć wycofałem się z wielu teorii swoich o tej perfumerii jej nie polecam.Poza tym kończąc stwierdzam ze ta perfumeria internetowa ma więcej kosmetyków niż najwieksze popularne drogerie internetowe w Polsce a nawet Europie co powoduje ze wzbudza moją wątpliwość czy perfumeria ta nawet mając duży magazyn
czyrzeczywiście przetrzymuje w odpowiedni sposób kosmetyki-wcześniej też o tym wspominałem. więc ogolnie nie polecam
Tomasz5578 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-29, 18:22   #4719
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez Tomasz5578 Pokaż wiadomość
Chyba tu też coś pisałem w tych komentarzach pisałem o perfumerii Notinoi nie pamiętam gdzie jeszcze -jednak wycofuję się z części opinii które pisałem o per perfumeriach iperfumy i notino aq obecnie notino. Jednak mimo wszystko nie polecę tej perfumerii ale o tym na końcu . Trochę się myliłem twierdząc że perfumeria notino

nie ma towarów od dystrybutorów i producentów choć po części to prawda. wygląda to w ten sposób że niektóre ale nie wszystkie kosmetyki w perfumerii notino ma od dystrybutorów tzn pewną część ma a pewną część jak sama mi mówiła ma pewna część ma z własnych źródeł tj taki który nie ma od producentów i dystrybutorów i właściwie nie wiadomo skąd on jest perfumeria nie zdradza tego źródła . więc bardzo przepraszam za pomyłkę. Ja mam takie zdanie i tak robię że towar u sprzedawcy kupuję tylko jeśli ma od dystrybutora lub producenta prawie zawsze towar jest pewny oryginalności. co do sprowadzenia ze własnych źródeł zawsze jest ryzyko że może być podrobiony choć nie musi. Nie sądzę jednak jeśli ktoś chce postąpić tak jak ja by pracownik infolinii wiedział tej perfumerii jaki kosmetyk ma z własnych źródeł a jaki od dystrybutora bo ma tysiące kosmetyków i nie sadze by z pamietał .sądzę że dokładniej można o to spytać producentów i dystrybutorow odpowiedzą jak się ich spyta- część z nich powiedziała mi że dostarcza do notino część że nie i nie wie skąd ma ich kosmetykii-jak perfumeria mówi ma ewną część z własnych źródeł Ja tez nie jestem w stanie napisać jaki dystrybutor daje jaki nie bo firm są tysiące-mógłbym tu napisać o jakiejś niewielkiej części co się dowiedziałem ale nie napiszę bo boję się że może to zostać potraktowane jako reklama marek kosmetycznych co jest karalne na Wizaz. Wycofuję się tez z opinii że pozytywne komentarze o perfumerii notino są podrabiane jednak stwierdzam że w tym wypadku ani pozytywne ani negatywne ni e są podrabiane. Niemniej informuję że w internecie istnieje takie coś jak podrabianie opińii zarówno pozytywnych jak i negatywnych w celu zmanipulowania i na pewno nie żadnych dobrych celów.Nie jestem przekonany czy perfumeria wszystko rzeczywiście sprzedaje oryginalne tym razem skłaniam się trochę bardziej że oryginalny-Jednak perfumeria uważam ma jakiś problem z kosmetykami. mogą być oryginalne ale jakaś niewielka część może tracić pod jakimś wpływem sto procent swoich właściwości-nie znam wszystkich wypadków sądzę w jakich może się stać ale znam 2 w których może tak być 1 to kosmetyk może być przeterminowany i 2 któremu bardziej się skłaniam to przechowywanie w złych warunkach. Być może np osoby które np twierdziły a są takie że np perfum z notino nie pachnie jak oryginał i stwierdziły że to podróbka być może po prostu kosmetyk był oryginalny jednak stracił swoją stuprocentowa wartośćtzn tzn właściwości ze względów których napisałem lub innych i przez to pachniał inaczej i być moze ktoś błędnie założył że to podróbka..Ja sam myslałem ze kupiłem podrobione szczoteczki do zębów ponieważ po krótkim czasie wylatywało mi z nich włosie i do tego mnie uczuliły a po szczotce tej samej marki z apteki nic mi nie było sądzę że jak niektóre osoby mogłem dojść w znwiazkuz tym do wniosku ze jest podrobiona a nie musiało tak być z tych względów które podałem. nie wiem być może ktoś nie chcę wierzyć że szczoteczka do zębów może uczulić pamiętam jak kiedyś spytałem alergologa czy to mozliwe np zeby to czy tamto mnie uczulało? Alergolog mi odpowiedział uczulić moze praktycznie wszystko bez względu co to jest. Nie wypowiem sięj uż tak dokładnie czy ta perfumeria jeśli chodzi o towar który tzn część sprowadza z własnych źrodeł jest oryginalny powiem że jest ryzyko że może sprzedawać część oryginalnego część nie jednak bardziej skłaniam się ku poprzedniej teorii. Jednak stwierdzam że nie warto kupować z tej perfumerii owszem jest dużo komentarzy pozytywnych i zadowolonych ludzi i teraz nie przecz że rzeczywiście tak może być jednak stwierdzam w zwązku z kilkoma negatywnymi komentarzami że jeśli ta perfumeria nawet sprzedaje wszystkie oryginalne produkty to z jakiegoś powodu prawdopodobnie co prawda niewielkiej ilości osób sprzedaje kosmetyki które mogą być oryginalne i\ale nie są pełnowartościowe tzn z jakichś przyczyn traca swoje stuprocentowe właściwosci-co prawda stwierdzam że takich przypadków jest niewiele niemniej mają one miejsce i nikt nie wie nawet jeśli wiele razy tam kupował i wszystko było ok czy w końcu nie trafi źle. w zwiazku z tym choć wycofałem się z wielu teorii swoich o tej perfumerii jej nie polecam.Poza tym kończąc stwierdzam ze ta perfumeria internetowa ma więcej kosmetyków niż najwieksze popularne drogerie internetowe w Polsce a nawet Europie co powoduje ze wzbudza moją wątpliwość czy perfumeria ta nawet mając duży magazyn
czyrzeczywiście przetrzymuje w odpowiedni sposób kosmetyki-wcześniej też o tym wspominałem. więc ogolnie nie polecam
Dotarłem do końca tego tekstu o niczym, nie było łatwo Jedyne czego się dowiedziałem to to, że nie polecasz nadal mimo, że z wielu oszczerstw się wycofałeś.

W sumie to trudno jednoznacznie z tego wywodu zrozumieć co masz na myśli.

Nie polecasz, bo bardzo szeroki asortyment budzi zastrzeżenia
Nie polecasz, bo czasem nie podają swojego źródła, no cóż, wyobraź sobie, że dany towar można kupić poza oficjalnym dystrybutorem danej marki na dany kraj. Chłopie, Ty nawet nie wiesz co piszesz, nie wiesz jak wygląda ten biznes. Na rynku jest wielu pośredników, wiele hurtowni i nie każdy sklep ot tak zdradzi swoje źródła zakupu. Oni nie maja obowiązku ujawniać swoich źródeł, to, że jest garstka ludzi, którzy wszędzie węszą spiski, cóż, kupuj stacjonarnie w Sephorze, będziesz zadowolony i nie będziesz pisał wierutnych bzdur.
Co do należytych warunków przechowywania, tu masz rację, nie ma gwarancji, że ten towar jest przechowywany wzorowo, ale jeśli nie gotuje się w temperaturach +40 stopni i na słoncu, to w tydzień się nie zepsuje. A zwróć uwagę jak na półkach stacjonarek stoi towar, testery pod samą lampą, która je naświetla i nagrzewa, NAJGORSZE MOŻLIWE WARUNKI, a towar w opakowaniach tuż za tymi testerami. No masz swoje wzorowe przechowywanie.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-30, 16:20   #4720
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Dziękuję Lucho za podsumowanie, bo ja nie dałam rady. Akapit, to jednak piękny wynalazek.



Co do argumentacji, to rozumiem, że standardowa w tej sprawie. Jedyne, co mi przychodzi do głowy, to że jak sie kupi w daglasach, to mózg nam racjonalizuje i bardziej nam pachnie?



A tak serio serio, to tyle już było takich głosów w internetach, że można łatwo odszukać i przemyśleć, czy sie chce "ryzykować" zakupy w perfumeriach internetowych. samam mam jedna flaszkę, którą podejrzewam o podróbę (nabyta w celach charytatywnych, właścicielka zaznaczała, że nie zna źródła , bo prezent) i mam niesmak w stosunku do zapachu, mimo, że może to oryginał (zapach brany całkiem w ciemno). Podświadomość mi bojkotuje. Tak, że tak.





[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;88032556]Dotarłem do końca tego tekstu o niczym, nie było łatwo Jedyne czego się dowiedziałem to to, że nie polecasz nadal mimo, że z wielu oszczerstw się wycofałeś.

W sumie to trudno jednoznacznie z tego wywodu zrozumieć co masz na myśli.

Nie polecasz, bo bardzo szeroki asortyment budzi zastrzeżenia
Nie polecasz, bo czasem nie podają swojego źródła, no cóż, wyobraź sobie, że dany towar można kupić poza oficjalnym dystrybutorem danej marki na dany kraj. Chłopie, Ty nawet nie wiesz co piszesz, nie wiesz jak wygląda ten biznes. Na rynku jest wielu pośredników, wiele hurtowni i nie każdy sklep ot tak zdradzi swoje źródła zakupu. Oni nie maja obowiązku ujawniać swoich źródeł, to, że jest garstka ludzi, którzy wszędzie węszą spiski, cóż, kupuj stacjonarnie w Sephorze, będziesz zadowolony i nie będziesz pisał wierutnych bzdur.
Co do należytych warunków przechowywania, tu masz rację, nie ma gwarancji, że ten towar jest przechowywany wzorowo, ale jeśli nie gotuje się w temperaturach +40 stopni i na słoncu, to w tydzień się nie zepsuje. A zwróć uwagę jak na półkach stacjonarek stoi towar, testery pod samą lampą, która je naświetla i nagrzewa, NAJGORSZE MOŻLIWE WARUNKI, a towar w opakowaniach tuż za tymi testerami. No masz swoje wzorowe przechowywanie.[/QUOTE]
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-31, 01:27   #4721
Tomasz5578
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 10
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Pisze już przedostatnią wiadomość lub ostatnią w sprawie perfumerii notino(dawniej iperfumy). Przepraszam że odrobin ę znów zmienię zdanie w 1 kwestii ale gdy ktoś napiszę jakiś negatywny komentarz o perfumerii notino od razu pojawiają się pod tym negatywne komentarze do takiej oceny broniące za wszelką cenę tej perfumerii-wygląda to trochę tak jakby pozytywne opinie były jednak podrabiane a perfumeria nasyłała swoich ludzi do takich opinii-jednak nie jestem pewien że tak jest i tylko to podejrzewam.Natomiast jak pisałem w poprzednim komentarzu i jest to niestety możliwe że perfumeria ta może mieć część produktów oryginalnych i część podrobionych-jednak zaznaczam że nie twierdzę że tak jest tylko że tak może być ale nie musi tzn w takim rozumieniu że tą część którą ma od producentów i dystrybutorów ma oryginalną i to na pewno(więcej o tym w moim komentarzu sprzed kilku dni) a tą ktorą nie i twierdzi że ma z własnych źródeł może być podrobiona ale nie musi może być też oryginalne. Niestety nie mam obecnie żadnego zdjęcia jednak jeśli mi się uda to jeszcze może w tym roku może kupie jakiś perfum z notino który nie pochodzi od dystrybutora ani producenta podejdę do drogerii lub perfumerii i spytam czy wg nich różni się wyglądem od oryginalnego czy też nie i wtedy poinformuję-jednak wg mnie kiedyś gdzieś to pisałem również istnieje wg mnie możliwość podrobienia na identyczny wygląd podrabianego kosmetyku-ważniejsza jest jego zawartość -jednak pytając dystrybutorów a pytałem czy mają możliwość sprawdzenia zawartości pod kątem oryginalności produktów do przebadania napisali mi że nie mają takiej możliwości i to wszyscy po kolei. Ktoś tu pytał cna forum czy należy kupować tylko w Douglas nie wiem czy dotyczyło to mojego wątku bo ja nie sprawdzam często ale odpowiadam że nie tylko w douglas jeśli ktoś chcę mieć pewność że tj od dystrybutorów i producentów otóż
większość lub nawet wszystkie ogólnopolskie perfumerie i drogerie które głównie mają swoje siedziby w zachodnich krajach i są na całym świecie mają wszystko od producentów i dystrybutorów i nie ma opcji by to nie było oryginalne-również sądzę że ok 90-95 procent sklepów które sprzedają kosmetyki w internecie ma od dystrybutorów i producentów zawsze można sklepu dopytać -natomiast nielicznym wyjątkiem jest perfumeria notino i kilka nielicznych sklepów na allegro i może jeszcze kilka innych ale niewiele co sprzedają kosmetyki lub ich część jak notino z własnych źródeł . Oczywiście jak pisałem w poprzednim komentarzu i tu też dodam że nie mam obecnie żadnych dowodów że perfumeria notino sprzedaje podróbki twierdzę tylko że na pewno towar tzn część którą ma od dystrybutorów i można zawsze o to ich dopytać czy mają dystrybucję do perfumerii tej czy nie danego dystrybutora na pewno jest oryginalna natomiast część która jest z własnych źródeł może być oryginalna ale nie musi. I rak jak też pisałem w poprzednim komentarzu kilka dni temu i zdanie podtrzymuję że perfumeria ta może coś niewłaściwie robić z kosmetykami np źle je przechowywać i przez to tracą swoją stuprocentową wartość (można spojrzeć o tym w poprzednim komentarzu) moim sprzed kliku dni). Nie obiecuję ale nie będę przynajmniej postaram się nie pisać tu kolejnych komentarzy póki nie zdobędę artykułu z notino by dokladniej ocenić. Szczerze powiedziawszy bałbym się trochę użyć kosmetyku od notino który nie pochodzi od producenta ani dystrybutora gdyż jeśli okazało by się że jest podróbką może zawierać rakotwórcze związki dla skóry i niebiezpieczne związki i jak kupię taki to tylko go raczej obejrzę a nie użyję. Jak już pisałem wiele razy nie wiem co tj to własne źródło tej perfumerii z której ma część kosmetyków -oczywiście może być oryginalne ale z 2 strony może pochodzić z Chin czy Azji i w 2 wypadku kosmetyk jeśli by tak było jak piszę może być niebezpieczny dla zdrowia - i jak pisałem ustalenie w wypadku tej perfumerii czy część która nie pochodzi od dystrybutorów i producentów jest oryginalna czy nie jest trudne do ustalenia bo może zarówno być jak i nie Poza tym wg mnie jeśli ktoś robi zdjęcia z tej perfumerii notino i twierdzi ze to podróbka dobrze by było gdyby takie osoby również zakupiły perfum np w sklepie gdzie ma pewność się że towar jest od dystrybutorów i producentów a więc np ogólnopolskie perfumerie lub drogerie i pokazała zdjęcie z 2 a nie tylko notino a z 2 perfumerii bo wtedy trochę łatwiej będzie coś ustalić Już kończąc. Informuję że w tej chwili nie będę odpowiadał na żadne watki i raczej nie prędko napiszę kolejny komentarz.I obecnie to już na tyle
Tomasz5578 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-31, 18:29   #4722
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez Tomasz5578 Pokaż wiadomość
Pisze już przedostatnią wiadomość lub ostatnią w sprawie perfumerii notino(dawniej iperfumy). Przepraszam że odrobin ę znów zmienię zdanie w 1 kwestii ale gdy ktoś napiszę jakiś negatywny komentarz o perfumerii notino od razu pojawiają się pod tym negatywne komentarze do takiej oceny broniące za wszelką cenę tej perfumerii-wygląda to trochę tak jakby pozytywne opinie były jednak podrabiane a perfumeria nasyłała swoich ludzi do takich opinii-jednak nie jestem pewien że tak jest i tylko to podejrzewam.
Ale naprawdę dziwi Cię to, że ludzie, którzy znają się na perfumach takie głupoty jak to co piszesz wyśmiewają? Naprawdę? Jeszcze tu piszesz, że takie osoby są podstawione, litości, to jest żałosne. Jak rzucasz takie oszczerstwa, to daj cień dowodu, albo zamilcz. Nie wiem po co w ogóle z tobą tu dyskutuję, bo wiem, że to nie ma najmniejszego sensu. Chłopie daj dowód na sprzedaż tych podróbek, a nie pokrętnie jakimiś głupimi teoriami, na które nie masz żadnego dowodu. Jesteś jak płaskoziemca, można ci tłumaczyć, ale ty wiesz lepiej. po kiego się produkujesz? I tak cie nikt nie bierze tu na poważnie. Wróć z dowodem, pogadamy.



Cytat:
Natomiast jak pisałem w poprzednim komentarzu i jest to niestety możliwe że perfumeria ta może mieć część produktów oryginalnych i część podrobionych-jednak zaznaczam że nie twierdzę że tak jest tylko że tak może być ale nie musi tzn w takim rozumieniu że tą część którą ma od producentów i dystrybutorów ma oryginalną i to na pewno(więcej o tym w moim komentarzu sprzed kilku dni) a tą ktorą nie i twierdzi że ma z własnych źródeł może być podrobiona ale nie musi może być też oryginalne.
Ach, co za teoria, jak ty na to wpadłeś? Nawet nie warto na to odpowiadać, bo już ten "argument" był obalony.



Cytat:
Niestety nie mam obecnie żadnego zdjęcia jednak jeśli mi się uda to jeszcze może w tym roku może kupie jakiś perfum z notino który nie pochodzi od dystrybutora ani producenta podejdę do drogerii lub perfumerii i spytam czy wg nich różni się wyglądem od oryginalnego czy też nie i wtedy poinformuję-jednak wg mnie kiedyś gdzieś to pisałem również istnieje wg mnie możliwość podrobienia na identyczny wygląd podrabianego kosmetyku-ważniejsza jest jego zawartość -jednak pytając dystrybutorów a pytałem czy mają możliwość sprawdzenia zawartości pod kątem oryginalności produktów do przebadania napisali mi że nie mają takiej możliwości i to wszyscy po kolei.
A zdajesz sobie sprawę, że pracownicy drogerii, perfumerii internetowych w 99% przypadków nie są ekspertami, bo oni nawet się nie znają na tym towarze i większość z nich powie ci, że jak nie kupione u nich to podróba. Ci ludzie nie są szkoleni do tego aby odróżnić podróby, które im przyniesie jakiś klient. A w sytuacji kiedy będzie porównywany produkt z różnych formulacji, to opakowania, flakony i zapach mogą się różnić, wówczas praktycznie pewne jest, że zostanie oryginał uznany za podróbkę, bo się różnią. Dam ci taki przykład, Chanel Platinum Egoiste, zobacz zdjęcia

I teraz powiedz który jest oryginalny, babki z Douglasa powiedziały, że ten drugi to oryginał. Że Platynowy nie miał zmiany flakonu ani opakowania.
Nie wiem czy w ogóle jest sens ci to wszystko pisać, bo nie bardzo słuchasz innych. A wierz mi, nie znasz tematu, tylko snujesz domysły, a dowodu na poparcie nie masz...
Jakość podróbek jest coraz lepsza, ale to nie znaczy, że po flakonie nie da się odróżnić podróby od oryginału, da się i to w ogromnej większości dość łatwo.

Cytat:
Ktoś tu pytał cna forum czy należy kupować tylko w Douglas nie wiem czy dotyczyło to mojego wątku bo ja nie sprawdzam często ale odpowiadam że nie tylko w douglas jeśli ktoś chcę mieć pewność że tj od dystrybutorów i producentów otóż
większość lub nawet wszystkie ogólnopolskie perfumerie i drogerie które głównie mają swoje siedziby w zachodnich krajach i są na całym świecie mają wszystko od producentów i dystrybutorów i nie ma opcji by to nie było oryginalne-również sądzę że ok 90-95 procent sklepów które sprzedają kosmetyki w internecie ma od dystrybutorów i producentów zawsze można sklepu dopytać -natomiast nielicznym wyjątkiem jest perfumeria notino i kilka nielicznych sklepów na allegro i może jeszcze kilka innych ale niewiele co sprzedają kosmetyki lub ich część jak notino z własnych źródeł . Oczywiście jak pisałem w poprzednim komentarzu i tu też dodam że nie mam obecnie żadnych dowodów że perfumeria notino sprzedaje podróbki twierdzę tylko że na pewno towar tzn część którą ma od dystrybutorów i można zawsze o to ich dopytać czy mają dystrybucję do perfumerii tej czy nie danego dystrybutora na pewno jest oryginalna natomiast część która jest z własnych źródeł może być oryginalna ale nie musi.
Chłopie, a dlaczego towar nie od producenta czy dystrybutora ma być nieoryginalny? Ty myslisz, że ludzie którzy siedzą w tym biznesie 20 lat i dłużej nie potrafią zdobyć oryginałów? Ty ich za idiotów masz czy za takich pazernych debili, którzy kupują mieszany asortyment? Przecież sprzedawanie takiego trefnego towaru wyjdzie, a taka wieść rozniesie się szybko w sieci.



Cytat:
I rak jak też pisałem w poprzednim komentarzu kilka dni temu i zdanie podtrzymuję że perfumeria ta może coś niewłaściwie robić z kosmetykami np źle je przechowywać i przez to tracą swoją stuprocentową wartość (można spojrzeć o tym w poprzednim komentarzu) moim sprzed kliku dni). Nie obiecuję ale nie będę przynajmniej postaram się nie pisać tu kolejnych komentarzy póki nie zdobędę artykułu z notino by dokladniej ocenić. Szczerze powiedziawszy bałbym się trochę użyć kosmetyku od notino który nie pochodzi od producenta ani dystrybutora gdyż jeśli okazało by się że jest podróbką może zawierać rakotwórcze związki dla skóry i niebiezpieczne związki i jak kupię taki to tylko go raczej obejrzę a nie użyję. Jak już pisałem wiele razy nie wiem co tj to własne źródło tej perfumerii z której ma część kosmetyków -oczywiście może być oryginalne ale z 2 strony może pochodzić z Chin czy Azji i w 2 wypadku kosmetyk jeśli by tak było jak piszę może być niebezpieczny dla zdrowia - i jak pisałem ustalenie w wypadku tej perfumerii czy część która nie pochodzi od dystrybutorów i producentów jest oryginalna czy nie jest trudne do ustalenia bo może zarówno być jak i nie Poza tym wg mnie jeśli ktoś robi zdjęcia z tej perfumerii notino i twierdzi ze to podróbka dobrze by było gdyby takie osoby również zakupiły perfum np w sklepie gdzie ma pewność się że towar jest od dystrybutorów i producentów a więc np ogólnopolskie perfumerie lub drogerie i pokazała zdjęcie z 2 a nie tylko notino a z 2 perfumerii bo wtedy trochę łatwiej będzie coś ustalić Już kończąc. Informuję że w tej chwili nie będę odpowiadał na żadne watki i raczej nie prędko napiszę kolejny komentarz.I obecnie to już na tyle
Póki co to duzo słyszymy, że Notino może wiele rzeczy robić nie tak jak trzeba. No może, tylko daj dowód na to. Chłopie, Ty nie umiesz poprawnie napisać PERFUMY, tylko jedziesz perfum, aż oczy bolą.
Kwestie przechowywania juz poruszałem, więcej nie zamierzam.


Wróć z dowodami albo daj sobie siana, i tak Cię tu nie słucha, nawet ludziom nie chce się na ten bełkot odpisywać, bo wiedzą, że sensu nie ma. Cóz, ja głupi czasem wpadam na pomysł aby takich skrzywieńców naprostować, ale to i tak nic nie daje. tacy oswieceni wiedzą lepiej i wam nie szkodzi, że tematu nie znacie.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-31, 20:01   #4723
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Lucho - że Ty to czytasz w całości! Masz zdrowie
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-31, 20:04   #4724
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Lucho - że Ty to czytasz w całości! Masz zdrowie
Podpinam sie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-01, 15:43   #4725
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Lucho - że Ty to czytasz w całości! Masz zdrowie
Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Podpinam sie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No, ja mam coś z masochisty
Wiem, że to nic nie da, bo Tomasz nawet pewnie nie poświęci 5 minut aby to zrozumieć, ale cóż. Coś jak tłumaczenie płaskoziemcy, że nie ma racji.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-03, 16:21   #4726
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

No kurła, też się dziwię


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-03, 18:14   #4727
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Perfumoholicy to jednak masochisci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-03, 19:36   #4728
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Ale po co w ogóle wysilać się z tłumaczeniami, jak Tomasz5578 i tak swoje wie i jego jest najmojsze
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-03, 21:36   #4729
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ale po co w ogóle wysilać się z tłumaczeniami, jak Tomasz5578 i tak swoje wie i jego jest najmojsze
W zasadzie to też był machnął ręką, ale znając życie to jak takiem ktoś nie napisze jak krowie na miedzy, że jest w błędzie, to owe milczenie uzna za przytaknięcie jego teoriom. Bo przecież jakby się mylił, to ktoś by go o tym poinformował. Ja nie liczę, że cokolwiek z tego trafi do jego świadomości. Ja to robię tylko żeby był głos prawdy. A czy do niego trafi, to już mi lotto.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-03, 21:54   #4730
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;88043893]W zasadzie to też był machnął ręką, ale znając życie to jak takiem ktoś nie napisze jak krowie na miedzy, że jest w błędzie, to owe milczenie uzna za przytaknięcie jego teoriom. Bo przecież jakby się mylił, to ktoś by go o tym poinformował. Ja nie liczę, że cokolwiek z tego trafi do jego świadomości. Ja to robię tylko żeby był głos prawdy. A czy do niego trafi, to już mi lotto.[/QUOTE]

No w sumie tak
Ale podziwiam zapał!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-05, 17:39   #4731
PanSzonik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 2
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Witam, testerownia24h.pl sprzedaje podróbki czy można na spokojnie kupować ? Nie ma jej na 1 stronie, ani ogólnie za dużo informacji. Niby 130tyś polubień na fb, ale też dużo negatywnych opinii, więc jak to jest ?
Proszę o odpowiedź, pozdrawiam
PanSzonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-05, 17:48   #4732
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez PanSzonik Pokaż wiadomość
Witam, testerownia24h.pl sprzedaje podróbki czy można na spokojnie kupować ? Nie ma jej na 1 stronie, ani ogólnie za dużo informacji. Niby 130tyś polubień na fb, ale też dużo negatywnych opinii, więc jak to jest ?
Proszę o odpowiedź, pozdrawiam
A sprawdziles wyszukiwarke wizaz?

P..S.
Serio wierzysz w Chanel i Fordy za 119zl?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-05, 19:16   #4733
PanSzonik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 2
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

No skoro piszą, że oryginalne, firma nie jest mała + duzy fanpage 130tyś. Handel podróbkami w Polsce jest karalny, więc jak to jest? Sprzedają sobie podróbki i nie boją się o odpowiedzialność karną? Trochę to dziwne bo już są kilka lat na rynku.
PanSzonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-06, 09:58   #4734
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez PanSzonik Pokaż wiadomość
No skoro piszą, że oryginalne, firma nie jest mała + duzy fanpage 130tyś. Handel podróbkami w Polsce jest karalny, więc jak to jest? Sprzedają sobie podróbki i nie boją się o odpowiedzialność karną? Trochę to dziwne bo już są kilka lat na rynku.
No jak nie wierzysz koleżance to bierz. Napisać w sieci można wszystko, może się nie boją bo mają siedzibę w Malezji i właścicieli tutaj ręka sprawiedliwości (czyli odsiadka) nie dosięgnie. Dlaczego tak dużo polubień? Bo Polska to taki kraj, że chce się chanelki za 130 zł. I jest ogólne przyzwolenie dla podróbek.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-06, 14:49   #4735
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez PanSzonik Pokaż wiadomość
Witam, testerownia24h.pl sprzedaje podróbki czy można na spokojnie kupować ? Nie ma jej na 1 stronie, ani ogólnie za dużo informacji. Niby 130tyś polubień na fb, ale też dużo negatywnych opinii, więc jak to jest ?

Proszę o odpowiedź, pozdrawiam

Tak to jest, że sprzedają podróby


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-12, 22:00   #4736
tutaj
Zakorzenienie
 
Avatar tutaj
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 500
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Dziewczyny, widzę że mowa o Makeup. Dla pewności - to makeup.pl? Polecacie? Chcę kupić Armaniego She.
__________________
tutaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-13, 09:09   #4737
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez tutaj Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widzę że mowa o Makeup. Dla pewności - to makeup.pl? Polecacie? Chcę kupić Armaniego She.
Tak, ta jest wiarygodna.
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-13, 13:42   #4738
tutaj
Zakorzenienie
 
Avatar tutaj
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 500
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Dziękuję 🌼

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Uciekły mi sprzed nosa. Wiec jeszcze podrecze - perfumeria ife? Wydaje mi się ok
__________________
tutaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-13, 14:01   #4739
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez tutaj Pokaż wiadomość
Dziękuję

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Uciekły mi sprzed nosa. Wiec jeszcze podrecze - perfumeria ife? Wydaje mi się ok
Tej nie znam, a sprawdzalas moze na perfumomaniak.pl?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-13, 20:19   #4740
tutaj
Zakorzenienie
 
Avatar tutaj
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 500
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Nie znałam nawet tej strony, wypadłam ostatnio z perfumowego obiegu dziękuję Ci za pomoc, wzielam

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

W końcu z którejś w kolejności wg perfumomaniaka, bo najtańsze były niedostępne.

Dzięki raz jeszcze 🌷
__________________
tutaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-05 21:10:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:46.