Tunezja-zbiorczy - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-06, 16:19   #1741
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć, że byliście zadowoleni z tego biura My lecimy z nim we wrześniu do Egiptu. Mam nadzieję, że też będziemy zadowoleni
Trzymam

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Jednak jeśli chodzi o Tunezję, to nic nie stosowaliśmy i nic nam nie było A nie uważaliśmy żeby np. nie jeść ich owoców, czy nie pić wody.
Nie jeść ich owoców... a pfff

Z wodą to oczywiste, ale z całą resztą nie ograniczaliśmy się. Tym bardziej, że byliśmy pod ogromnym wrażeniem kuchni hotelowej No, ale głównie w hotelu się żywiliśmy.
Mąż ma częste problemy z żołądkiem, w Tunezji - jak ręką odjął, ja tez się o wiele lepiej czułam niz podczas innych wyjazdów przy zmianie żywienia, więc probiotyki od teraz raczej lecą ze mną wszędzie Choć nie wiadomo czy to nie zasługa tej kuchni
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 16:27   #1742
jus93tyna
Rozeznanie
 
Avatar jus93tyna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 645
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
świat chyba nie jest aż tak mały, ale ja właśnie wróciłam z Tunezji z Sun&Fun i powiem Ci, że jestem bardzo zadowolona z biura.



Jakis probiotyk zapobiegający zatruciom. Kupując wybierz taki którego nie trzeba trzymac w lodówce i brac po trzy dziennie
Myśmy brali codziennie po kapsułce probiotyku + calcium i urlop przeszedł bez najmniejszych dolegliwości. Nie licząc meduzy
jak to meduzy??
jus93tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 16:31   #1743
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jus93tyna Pokaż wiadomość
jak to meduzy??
Oparzyła mnie w morzu Przeżyłam Śladu nie było następnego dnia
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 17:50   #1744
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Zamierzamy kupić w Egipcie ich specyfiki, bo czytałam, że niby nasz Stoperan tam za bardzo nie pomaga Poza tym kupiliśmy też probiotyki i będziemy je zażywali przed wyjazdem

Jednak jeśli chodzi o Tunezję, to nic nie stosowaliśmy i nic nam nie było A nie uważaliśmy żeby np. nie jeść ich owoców, czy nie pić wody.
Dokładnie...my zawsze atakowaliśmy miejscowa apteke i po sprawie

W Tunezji rzadko komu coś dolega, to samo w Turcji predzej to juz jakies zatrucia pokarmowe....a w Egipcie to nie żadna klątwa czy flora, a po prostu brudna woda i ogolnie wszechobecny syf...jak sie przekracza granice z Izraelem to od razu widac roznice, tam mozna nawet wode z takich ujęc na ulicach pić i nic nikomu nie jest.
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 08:16   #1745
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Trzymam



Nie jeść ich owoców... a pfff

Z wodą to oczywiste, ale z całą resztą nie ograniczaliśmy się. Tym bardziej, że byliśmy pod ogromnym wrażeniem kuchni hotelowej No, ale głównie w hotelu się żywiliśmy.
Mąż ma częste problemy z żołądkiem, w Tunezji - jak ręką odjął, ja tez się o wiele lepiej czułam niz podczas innych wyjazdów przy zmianie żywienia, więc probiotyki od teraz raczej lecą ze mną wszędzie Choć nie wiadomo czy to nie zasługa tej kuchni
A dzięki, dzięki Choć powiem szczerze, że jeszcze tego wyjazdu jakoś nie czuję Został jeszcze miesiąc więc pewnie dlatego. Ale kumpela z którą jedziemy już wybrała się do lekarza żeby jej cosik przepisał na ewentualną biegunkę

Też sobie nie wyobrażam nie jest owoców podczas pobytu w takich ciepłych krajach Przecież one są takie pyszne
My się z niczym nie ograniczaliśmy i nic też nam nie było. Zobaczymy, jak będzie w Egipcie. Mam nadzieję, że także żadnych problemów nie będzie

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Dokładnie...my zawsze atakowaliśmy miejscowa apteke i po sprawie

W Tunezji rzadko komu coś dolega, to samo w Turcji predzej to juz jakies zatrucia pokarmowe....a w Egipcie to nie żadna klątwa czy flora, a po prostu brudna woda i ogolnie wszechobecny syf...jak sie przekracza granice z Izraelem to od razu widac roznice, tam mozna nawet wode z takich ujęc na ulicach pić i nic nikomu nie jest.
Też mi się wydaje, że to wina ich brudnej wody, a nie żadna "klątwa faraona" Lepiej jednak być uważnym, żeby później nie spędzić całego urlopu w toalecie
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 09:10   #1746
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Też mi się wydaje, że to wina ich brudnej wody, a nie żadna "klątwa faraona" Lepiej jednak być uważnym, żeby później nie spędzić całego urlopu w toalecie
Jak się wezmie ich leki to najwyzej jeden dzień lub dwa wiec na tydzień nie opłaca się jechać hehe
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 09:26   #1747
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Jak się wezmie ich leki to najwyzej jeden dzień lub dwa wiec na tydzień nie opłaca się jechać hehe
Gdzieś w necie czytałam, że ten ich specyfik pomaga nawet po kilku godzinach No, zobaczymy, jak to będzie. Jak na razie biorę Trilac, coby się przygotować odpowiednio do wyjazdu
Jedziemy na dwa tygodnie, tydzień to zdecydowanie za krótko Podczas tygodniowych wakacji nawet się człowiek dobrze nie zaaklimatyzuje, a już wracać trzeba
Obawiam się tylko o kumpelę, bo dopiero, jak wykupiliśmy wycieczkę powiedziała nam, że cierpi na wrażliwe jelita Także może być ciężko
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-18, 17:29   #1748
czmiel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 193
Dot.: Tunezja-zbiorczy

a ja mam takie pytanko : )
w co ubrać się na wycieczkę na Saharę? jedziemy na tą 20 godzinną, bez noclegu.
i myslę czy sandały będą ok? czytałam gdzieś, że piasek parzy w stopy ; o i teraz sama nie wiem
__________________

czmiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 18:13   #1749
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Jak to bez noclegu? a wiesz którędy prowadzi trasa??
Ja byłam na tej wycieczce, tylko nocowaliśmy "u bram Sahary", ja i tż mieliśmy buty sportowe, bo dla nas najwygodniejsze, ale spokojnie możesz założyć jakieś tenisówki, kilka osób było w klapkach, oprócz tego krótkie spodenki i koszulka na ramiączkach, coś na głowę, plus dobre okulary bo bez tego ani rusz... w nocy było okropnie gorąco... byliśmy w czerwcu. Po samej Saharze nie chodzi się za bardzo... chyba że wasza trasa będzie jakaś inna.
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 19:39   #1750
czmiel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 193
Dot.: Tunezja-zbiorczy

http://www.sahelvoyages.pl/index.php...ss-jednodniowa

ta wycieczka. I jest bez noclegu

czyli sandały mogą być? to dobrze; d bo się martwiłam.
__________________

czmiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 20:41   #1751
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Tunezja-zbiorczy

tak, kilka osób miało sandały i nikt nie narzekał, ale to zależy co kto lubi i w czym mu jest wygodnie. Ja trasę miałam prawie identyczną, tylko jeszcze mieliśmy np El-dżem, koloseum gdzie kręcono Gladiatora, a w górach Atlas przygotuj się na niesamowite widoki będzie troszkę męczące, ale wycieczka jest świetna, polecam przejażdżkę na wielbłądach - na serio fajnie.

Edytowane przez Malgos_12
Czas edycji: 2012-08-18 o 20:43
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-18, 21:09   #1752
czmiel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 193
Dot.: Tunezja-zbiorczy

no wielbłądy to obowiązkowo hihi ; d
dziękuję za odpowiedź w takim razie ; *
za 13 dni lecę i nie mogę się doczekać
__________________

czmiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 21:18   #1753
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Tunezja-zbiorczy

ale super, a gdzie w Tunezji będziesz bazować? Jedne z moich lepszych wakacji, wrzucę ci zdjęcie z gór Atlas
Nie znam osoby, której by nie podobała się ta wycieczka na Saharę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02334.jpg (143,7 KB, 40 załadowań)
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 17:05   #1754
czmiel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 193
Dot.: Tunezja-zbiorczy

w Skanes, obok monastiru
Hotel nazywa się kuriat palace ****
na luksusy się nie nastawiam, ale mam nadzieje, że jakoś będzie. W hotelu nie zamierzam spędzać całego dnia, raczej tylko jeść i spać ; d

noo widoki piękne będą w takim razie ; ) )
__________________

czmiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 17:07   #1755
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Tunezja-zbiorczy

A dokładnie, my też jechaliśmy z takim nastawieniem, choć nasz hotel bardzo pozytywnie nas zaskoczył pomimo tego że wybrałam ten z 3 a nie 4 gwiazdkami było świetnie, jedzenie pycha, ale tak jak mówisz mało czasu spędzaliśmy w samym hotelu, za to dużo w basenie bo był olbrzymi
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 19:18   #1756
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Czy w ogole opłaca się lecieć do Tunezji w październiku? Czy można się spodziewać zimna i deszczu?
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 19:29   #1757
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Czy w ogole opłaca się lecieć do Tunezji w październiku? Czy można się spodziewać zimna i deszczu?
http://www.tunezja.com.pl/pogoda-klimat.xml
może to Ci pomoże? po prawej na górze zmieniasz sobie miasta...o dziwo w październiku jest mniej opadów niż czerwiec-wrzesien i więcej godz słonecznych
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 19:45   #1758
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Tunezja-zbiorczy

moja znajoma była tam w lutym, wprawdzie kąpać się nie dało, troche wiało i przydał się lekki sweterek, ale ogólnie była zadowolona i wypoczęta
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 19:56   #1759
mandy36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez czmiel Pokaż wiadomość
w Skanes, obok monastiru
Hotel nazywa się kuriat palace ****
na luksusy się nie nastawiam, ale mam nadzieje, że jakoś będzie. W hotelu nie zamierzam spędzać całego dnia, raczej tylko jeść i spać ; d

noo widoki piękne będą w takim razie ; ) )
Ja lecę 30 sierpnia z Katowic i też będę w Skanes w hotelu Rosa Beach
mandy36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-19, 22:55   #1760
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Byłam z TŻ pod koniec października - wróciliśmy jakoś dzień po Wszystkich Świętych - pogoda była niezła, aczkolwiek słońce zachodziło już koło 17, były ze dwa dni deszczowe, no i o kąpieli w morzu czy basenie to dla odważnych - ja się kąpałam aż raz w morzu, w basenie w ogóle, a TŻ w ogóle, jedynie nogi moczył. Co do temperatur było akurat w sam raz ani za gorąco ani za zimno, trochę opaleni wróciliśmy i kremy do opalania nie były konieczne, jednak przydały się cienkie bluzy polarowe (bo lekkie i mało miejsca w walizce zajmują) na wieczór, bo wieczorami bywało chłodno.
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 00:02   #1761
SarahJasmin
Raczkowanie
 
Avatar SarahJasmin
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 370
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Ja bylam w tunezji od chyba 27.09 do 5.10 - oplaca sie jechać w pazdzierniku. Jest ciągle bardzo ciepło. Ja bylam w Sandra Clubie i z czystym sumieniem mogę polecić. Kiedys chcialabym tam wrocic. Jesli ktos tam bedzie, to polecam wybrac się na rejs tym statkiem pirackim i oczywiscie na 2 dniową wycieczke fakultatywną- (wczesniej wspominiana) Sahara, wielbłądy, jazda extremalna jeepami, góry... niezapomniana przygoda...och chciałabym jeszcze raz a minąl już rok prawie. Naprawde, kiedyś tam jeszcze pojade.

Chciałam dodac, ze ja do Tunezji leciałam 4 godziny :O

Edytowane przez SarahJasmin
Czas edycji: 2012-08-20 o 00:21
SarahJasmin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 09:57   #1762
czmiel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 193
Dot.: Tunezja-zbiorczy

a powiedzcie mi jak z porozumiewaniem?
po agielsku jakoś się da?
bo mój angielski też nie jest mocny ; d
__________________

czmiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 10:03   #1763
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez czmiel Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi jak z porozumiewaniem?
po agielsku jakoś się da?
bo mój angielski też nie jest mocny ; d
Po angielsku ze spokojem dasz radę Ja porozumiewałam się także po niemiecku- z tym językiem także nie było u nich żadnych problemów.
Jeśli znasz francuski, to także się dogadasz
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 10:05   #1764
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Tunezja-zbiorczy

spokojnie, nawet lepiej jak mówisz prostym angielskim. U mnie często tż musiał sie dogadywać, bo mnie nie rozumieli, oczywiście zależy kto, ale bez obaw.
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 19:46   #1765
Różyczka_89
Rozeznanie
 
Avatar Różyczka_89
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 801
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Witam wszystkich.Ja z moim TŻ też wybieramy sie teraz do Tunezji dokladnie El Kantonoui we wrześniu na tydzień.Hotel El Mouradi Palm Marina 5 gwiazdek,all incl.Z racji ,że jedziemy na tydzień niestety Piękną Saharę musimy sobie odpuścić!Jak wrócimy napiszę relacje z pobytu!)))BUZIAKI Drogie Wizażanki!Odnawiam korzenie,jestem na wizażu od dość dawna,ale z braku czasu b.rzadko na niego zaglądam niestety!
__________________
Nocą,gdy cały świat śpi,czuwam i sercem jestem przy Tobie,marzę,że Ty ze swej gwiazdy ślesz myśli swoje,tak bardzo pragnę z Tobą być i marzeń tych nie przerwie mi nikt,nie ma na świecie miejsca,gdzie bym odejść chciała,bo tylko tu są razem serca dwa: Ty i Ja..
Różyczka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 22:28   #1766
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: Tunezja-zbiorczy

W El Kantonoui jest bardzo fajnie, mi się tam podobało, bo było w miarę spokojnie i nie nagabywali aż tak nieznośnie jak w medinie. No i ta fontanna wylewająca wodę w rytm muzyki Szkoda, że nie mogliśmy być tam wieczorem, bo ponoć jest też podświetlana
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 09:55   #1767
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Różyczka - widzę, że mieszkasz w IE jedziesz z biurem czy sama? my byliśmy z Panoramą w Sousse i było świetnie.
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 13:03   #1768
Różyczka_89
Rozeznanie
 
Avatar Różyczka_89
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 801
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Hi Malgos!Jedziemy ze strony internetowej,przeszukaliś my wszystko co popadnie,Thomas Cook,Sunway,Sunholidays itd.biura podróży.Z Panoramy lecieli Nasi znajomi,ale nie wiem czy ona jeszcze istnieje?Na ile i kiedy dokładnie byłas Małgos?Ile płaciliście i za jaki hotel?My za tydz.w 5* 750 euro all inclusive za osobę!Więc nie tanio,były za 410 e ale 2 km do plaży i bez wyżywienia w 3 gwiazdk. Już się nie możemy doczekać jak z Krainy Deszczowca przetransportujemy się do cudownej i gorrrącej AFRYKI!!!!hii hhi
__________________
Nocą,gdy cały świat śpi,czuwam i sercem jestem przy Tobie,marzę,że Ty ze swej gwiazdy ślesz myśli swoje,tak bardzo pragnę z Tobą być i marzeń tych nie przerwie mi nikt,nie ma na świecie miejsca,gdzie bym odejść chciała,bo tylko tu są razem serca dwa: Ty i Ja..
Różyczka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 14:48   #1769
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Różyczko - my byliśmy w Sousse w czerwcu 2010, płaciliśmy 550 za osobę/na dwa tyg, HB (hotel miał 3+ gwizdki ale był świetny, czysto, jedzenia tyle że hej i strasznie duży wybór). Panorama istnieje, ale to był sunway - Thomas cook - wszystko jedno i to samo Do plazy mielismy 3 min, ale basem był przeogromny i prawie cały do naszej dyspozycji. Wahałam się między El Kantaoui (bo tam była opcja 4*) ale cieszę się, że tego nie wybrałam, poza tym spotkaliśmy kilkoro osób które były już w tamtym hotelu i zdecydowanie bardziej chwalili ten, w którym się znaleźliśmy. My nie braliśmy opcji all bo było duużo drożej, a i tak większość czasu nas nie było w hotelu. Poza tym z ciekawości zapytałam ile kosztowałoby nas ta opcja i potem okazało się, że nie straciliśmy tyle kasy na nas dwoje przez ten czas ile musielibyśmy dopłacić za all (od razu zaznaczam, że nie oszczędzaliśmy).
Zazdroszczę wyjazdu! Nam się baaardzo podobało, szkoda że nie dacie rady pojechać na Saharę bo na prawdę warto, ale z drugiej strony, z pewnością odpoczniecie Ja muszę czekać do listopada na moją podróż, ale już coraz bliżej
a skąd z Irlandii jesteś??
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 19:59   #1770
Różyczka_89
Rozeznanie
 
Avatar Różyczka_89
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 801
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Małgos: To bardzo niedrogo płaciliście,mój brat 2 lata temu za tydz na Lanzarote za osobę bez wyżywienia płacił 500 euro.Niestety na tydzień nie gosporadujemy czasem by dużo zwiedzać,aczkolwiek na pewno nie będziemy tylko przebywać na terenie hotelu,na pewno wybierzemy się do Sousse bo mamy kilka kmZ ciekawości patrzyłam jaką cenę zapłacilibyśmy lecąc z Polski(oczywiście nie wliczając biletów do Polski w dodatku hehe)do tego samego miejsca i hotelu z tą samą opcją all incl. SZOK!! 3220 - 4200 tak wahają się ceny!Jak na polskie zarobki cholernie drogo!Galway Kochana)Pozdrawiam i buziaki!**
__________________
Nocą,gdy cały świat śpi,czuwam i sercem jestem przy Tobie,marzę,że Ty ze swej gwiazdy ślesz myśli swoje,tak bardzo pragnę z Tobą być i marzeń tych nie przerwie mi nikt,nie ma na świecie miejsca,gdzie bym odejść chciała,bo tylko tu są razem serca dwa: Ty i Ja..
Różyczka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-12 21:24:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:28.