Miłośniczki picia herbat :) cz. II - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-31, 08:13   #2581
gru2sia
Przyczajenie
 
Avatar gru2sia
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 7
Dot.: Miłośniczki picia herbat :) cz. II

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Przyjemny poranek, czas na jakąś czarną, otworzę forest fruit liptona.
Te piramidki? Smakują świetnie [w przeciwieństwie do zwykłego Litona, nie wiem, jakoś mnie odrzuca ], bardzo fajne, że to mieszanka czarnej herbaty z owocami, a nie tylko te ostatnie. Tylko zabójczo drożeją od jakiegoś czasu z tego co zauważyłam.

Edit: wróć, właśnie doczytałam na poprzedniej stronie, że chodzi o "sypane mieszanki".
Ale jednak moja uwaga o piramidkach nadal aktualna

Edytowane przez gru2sia
Czas edycji: 2015-08-31 o 08:16
gru2sia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 10:19   #2582
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Miłośniczki picia herbat :) cz. II

Postawiłam znowu na zieloną

Cena tych herbat jest przyjemna akurat, jak będzie na nie promocja to chyba kupię wszystkie.

W piramidkach mało pije, jakoś nie przepadam. W ogóle zwykłej yellow lipton nie znoszę, kiedyś była taka dobra, a teraz nie wiem co się dzieje
W tesco promocja - dwa opakowania x20 tb za 7 zł. Może kupię do pracy, jeszcze pomyślę.

Dopije zieloną i otwieram w końcu tę czarną niedługo dopisze jaka jest w smaku, bo pachnie nieziemsko

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 15:40   #2583
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: Miłośniczki picia herbat :) cz. II

witam żurawinowym oczyszczeniem
kusiły mnie dziś piramidki z loyd, w biedronce 3,49, są one moze u was? bo byłam dziś w innej B i tam był stand z tymi piramidkami plus piramidki w puszcze i nie wiem czy weszły do wszystkich B czy tylko w tej jednej były
stesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 18:04   #2584
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4 689
Dot.: Miłośniczki picia herbat :) cz. II

W końcu odwiedziłam Five o'clock. Tyle ciekawych herbat tam jest, że nie mogłam się zdecydować jaką wziąć. Kupiłam ceylon earl grey mango i słodkie lato. Właśnie piję tego earl greya.
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 18:43   #2585
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Miłośniczki picia herbat :) cz. II

U mnie biała herbata aktualnie w kubeczku
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 20:44   #2586
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Miłośniczki picia herbat :) cz. II

A u mnie lipton forest. Smaczna, owoce są głównie w aromacie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 23:17   #2587
Arwen123
Rozeznanie
 
Avatar Arwen123
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 601
Dot.: Miłośniczki picia herbat :) cz. II

Witam świeżynkę!

[1=8dffddb6e628bfb98112858 ba516cbd40bf27d07_5e28e20 31c1d9;52602949]W końcu odwiedziłam Five o'clock. Tyle ciekawych herbat tam jest, że nie mogłam się zdecydować jaką wziąć. Kupiłam ceylon earl grey mango i słodkie lato. Właśnie piję tego earl greya. [/QUOTE]
I jak to mango? Czuć je w ogóle? Bo ja kocham mango na zabój a w żadnej herbacie jeszcze tak naprawdę nie mogłam go wyczuć A to słodkie lato to jaka? (Jestem małym śmierdzącym leniuszkiem i nie chce mi się wyguglować ).

Ja całą swoją kolekcję herbat zostawiłam we wrocławskim mieszkanku i teraz piję głównie zieloną, a czasami zaszaleję i dodam do niej cytryny .
__________________
24/2015
1/2016
czytam

Cytat:
„Nie ma dla mnie wystarczająco dużej filiżanki herbaty ani wystarczająco długiej książki.”-
- C.S. Lewis
Arwen123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-01, 09:55   #2588
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Miłośniczki picia herbat :) cz. II

Cytat:
Napisane przez Arwen123 Pokaż wiadomość

Ja całą swoją kolekcję herbat zostawiłam we wrocławskim mieszkanku i teraz piję głównie zieloną, a czasami zaszaleję i dodam do niej cytryny .
Cóż za szaleństwo też lubię dodać cytryny do zielonej.

Jagodowa muffinka

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 11:07   #2589
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Miłośniczki picia herbat :) cz. II

Cytat:
Napisane przez gru2sia Pokaż wiadomość
Hej, jestem Ola, piję herbatę od 15 lat ;p
Obawiam się, że mój nałóg od jakiegoś roku się nasila, gdyż nie wystarczą mi torebeczki Sagi z 1,4g herbaty w środku, tylko [z racji też, że piję w większych - 400ml - szklankach] zakupuję w moim najbliższym dyskoncie czyli Lidlu czarną herbatę o nazwie "Sir Edward Ceylon", torebki której zawierają już 2g herbaty Całkiem smaczna, dobra alternatywa dla kogoś, kogo posmak Liptona odrzuca. Dużej szklanki zaczęłam używać z lenistwa, gdyż "brudzę" tylko jedno naczynie, a pojemności mam za dwa, powiedzmy I nie muszę co chwilę latać do kuchni po kolejną herbatkę. Ktoś powiedziałby, że mogłabym używać kubka-jumbo albo w ogóle jakiejś barszczówki. Niestety w tego typu naczyniach herbata w moim odczuciu szybciej stygnie. W wysokiej szklance [czy jak kto woli przezroczystym kubku z uchem :P] natomiast stygnięcie zachodzi jakby wolniej.
Od niedawna pijam od czasu do czasu też zieloną, w torebkach, aromatyzowaną, np. formy Teekanne. Tak "dla zdrowotności" jedna na dzień.
Natomiast długi, długi czas miałam totalnego bzika na punkcie herbaty czerwonej [pu-erh]. I nadal pewnie bym miała, ale niestety jest coraz mniej dostępna w sklepach, wypierana przez modę na wyżej wspomnianą zieloną. Wcześniej ona uchodziła za tę "odchudzającą". Na pewno trochę pomaga na trawienie i działanie układu moczowego, ale faktycznie magicznych mocy odchudzających raczej nie ma. Lubiłam sobie do niej dodać syropu malina+kwiat lipy.
Raczej nie kupuję sobie herbat sypanych, bo najzwyczajniej nie mam do nich wyczucia. Zrobię sobie taką smołę, a potem nie daję rady tego pić, bo tak wykrzywia mordę ;p
Nawiązując do ostatnich kilku postów, to też mogę powiedzieć, że herbatę pijam cały rok. Choć podczas tegorocznej fali upałów siłą rzeczy nie za często.
A nawiązując do mojego herbacianego wywodu, mam pytanie. Czy wiecie, gdzie można dostać we w miarę przystępnej cenie herbatę czerwoną? Raczej z cytryną [skórką cytryny, sokiem z cytryny...]. Najlepsza była kiedyś firmy bio-active z cytryną [edit: teraz chyba nazywają się Big-Active], ale od dłuższego czasu widzę tylko grejpfrutową, po której niestety mnie mdli. Jest niby tej firmy w dużym opakowaniu cytrynowa, ale cena raczej nie zachwyca i chyba ma tylko aromat cytrynowy, czyli coś, za co u konkurencji zapłacę mniej. Polecacie coś?
Witaj Olu Ja jakoś nie przepadam za pu erh, ale teraz pijam miętową z Five o'Clock. Lubię ogólnie herbaty torebkowe jak i te sypane. Może jak nie wiesz jak dozować sypaną, to zaopatrz się w zaparzacz? Zobaczysz jak będzie odpowiedni napar to wyciągniesz

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość

Przyjemny poranek, czas na jakąś czarną, otworzę forest fruit liptona.
Pycha

U mnie zielona grejpfrutowa i pu erh mięta
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 15:16   #2590
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Miłośniczki picia herbat :) cz. II

Kupiłam te piramidki liptona do pracy. Tropical i lemon.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 19:15   #2591
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: Miłośniczki picia herbat :) cz. II

u mnie czekoladowa z biedronki, trochę mnie wkurza bo jest taka drobniutka że do zaparzacza i na sitko sie nie nadaje bo i tak mi ucieka, i muszę pić z tymi pływającymi farfoclami
stesia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-01, 19:18   #2592
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Miłośniczki picia herbat :) cz. II

Czerwona joy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 01:27   #2593
gru2sia
Przyczajenie
 
Avatar gru2sia
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 7
Dot.: Miłośniczki picia herbat :) cz. II

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Kupiłam te piramidki liptona do pracy. Tropical i lemon.
Och, na tropical miałam niezłą fazę ze dwa lata temu, jak jeszcze piramidki udawało się dostać za ok. 5zł za 20 torebek Pięknie pachnie, orzeźwiająco.
Lemon to oczywiście klasyka, też dobry smak.
Bardzo mi smakowało jeszcze "red fruits", więc też polecam, gdyby Ci się piramidki spodobały, ale nie bardzo wiedziałabyś, jaki następny smak spróbować.

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Może jak nie wiesz jak dozować sypaną, to zaopatrz się w zaparzacz? Zobaczysz jak będzie odpowiedni napar to wyciągniesz
Obawiam się, że z moimi zdolnościami na wiele by się to nie zdało. Ot herbata, koloru herbacianego
gru2sia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 05:40   #2594
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Miłośniczki picia herbat :) cz. II

Cytat:
Napisane przez gru2sia Pokaż wiadomość
Och, na tropical miałam niezłą fazę ze dwa lata temu, jak jeszcze piramidki udawało się dostać za ok. 5zł za 20 torebek Pięknie pachnie, orzeźwiająco.
Lemon to oczywiście klasyka, też dobry smak.
Bardzo mi smakowało jeszcze "red fruits", więc też polecam, gdyby Ci się piramidki spodobały, ale nie bardzo wiedziałabyś, jaki następny smak spróbować.



Obawiam się, że z moimi zdolnościami na wiele by się to nie zdało. Ot herbata, koloru herbacianego
Spróbuje na pewno, bo coś czuje, że znowu kierowniczka odbierze się do moich herbat w tesco promocja - dwa opakowania za 7 zł.


Spróbuj zaparzacza. Naprawdę, świetna sprawa, a herbata w wielu przypadkach niebo lepsza

No to na dzień dobry będzie znowu forest fruits. Mimo że smak ma liptonowy, całkiem mi podchodzi.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 12:46   #2595
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Miłośniczki picia herbat :) cz. II

U mnie czarna Yorkshire
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 12:49   #2596
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Miłośniczki picia herbat :) cz. II

Witam się ze śmietankowo-truskawkową
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 13:29   #2597
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Miłośniczki picia herbat :) cz. II

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Witam się ze śmietankowo-truskawkową
Zielona czy czarna?
Mam taką w pracy, zieloną

Po skrzypie z pokrzywą. Obrzydliwe... Pije, bo zmywacz tak mi zniszczył paznokcie, że aż zaczyna boleć.

Owoce leśne

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 13:37   #2598
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Miłośniczki picia herbat :) cz. II

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Zielona czy czarna?
Mam taką w pracy, zieloną
.
Czarna z listami o dokładnie ta http://demmers.pl/product-pol-20-Smi...uskawkowa.html
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 18:05   #2599
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4 689
Dot.: Miłośniczki picia herbat :) cz. II

Cytat:
Napisane przez Arwen123 Pokaż wiadomość
I jak to mango? Czuć je w ogóle? Bo ja kocham mango na zabój a w żadnej herbacie jeszcze tak naprawdę nie mogłam go wyczuć A to słodkie lato to jaka? (Jestem małym śmierdzącym leniuszkiem i nie chce mi się wyguglować ).
Bardziej czuć mango w zapachu, ale w smaku też jest nawet wyczuwalne. Tak wygląda: http://www.fiveoclock.eu/herbata/pro...mango-207.html
A to jest słodkie lato: http://www.fiveoclock.eu/herbata/pro...lato-1783.html Fajne są te ciasteczka w kształcie motylków.
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-03, 06:19   #2600
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Miłośniczki picia herbat :) cz. II

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
W pracy dostaliśmy od przedstawicielki, i nikt jej nie pił, więc trzeba było się zaopiekować.

Do śniadania czarna forest, jestem monotematyczna

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 08:46   #2601
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Miłośniczki picia herbat :) cz. II

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
W pracy dostaliśmy od przedstawicielki, i nikt jej nie pił, więc trzeba było się zaopiekować.

Do śniadania czarna forest, jestem monotematyczna

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ona jest strasznie słodka, ja ją tylko od czasu do czasu piję, bo dla mnie trochę mdła jest
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 11:09   #2602
Arwen123
Rozeznanie
 
Avatar Arwen123
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 601
Dot.: Miłośniczki picia herbat :) cz. II

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Cóż za szaleństwo też lubię dodać cytryny do zielonej.
Szalona ze mnie kobieta, cóż zrobić Uwielbiam zieloną z cytryną

Cytat:
Napisane przez gru2sia Pokaż wiadomość
Obawiam się, że z moimi zdolnościami na wiele by się to nie zdało. Ot herbata, koloru herbacianego
Zawsze można metodą prób i błędów. Jakbyś jednak postanowiła się zmierzyć z zaparzaczem (a naprawdę polecam- jednak smak sypanej a torebkowej to niebo a ziemia, serio!) to poczytaj może przez ile czasu standardowo powinno się parzyć jaką herbatę i zacznij od tego czasu. Jak dalej będzie za mocna to skróć. No, chyba że bardzo nie chcesz sypanych to już się zamykam .

[1=8dffddb6e628bfb98112858 ba516cbd40bf27d07_5e28e20 31c1d9;52627673]Bardziej czuć mango w zapachu, ale w smaku też jest nawet wyczuwalne. Tak wygląda: http://www.fiveoclock.eu/herbata/pro...mango-207.html
A to jest słodkie lato: http://www.fiveoclock.eu/herbata/pro...lato-1783.html Fajne są te ciasteczka w kształcie motylków. [/QUOTE]
O mój boziuniu! Czy to duże to są kawałki mango?? Muszem jom mieć!
To słodkie lato też! Ciasteczkowe motylki są przeurocze i z tego co widzę same słodkości w tej herbacie I do tego na wyprzedaży
__________________
24/2015
1/2016
czytam

Cytat:
„Nie ma dla mnie wystarczająco dużej filiżanki herbaty ani wystarczająco długiej książki.”-
- C.S. Lewis
Arwen123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 13:20   #2603
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Miłośniczki picia herbat :) cz. II

dopiję owocową i idę po kawę, bo nie wytrzymam. Jestem tak przetrącona, że nie wiem co robić



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 13:41   #2604
cukierniczek
Raczkowanie
 
Avatar cukierniczek
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 375
Dot.: Miłośniczki picia herbat :) cz. II

Ja głównie pije zwykła sypana czarna Yunnan wymieszana z Madrasem i do tego dodaje łyżke czystka i / lub zielonej herbaty

Próbowałyście zrobić własne owocowe mieszanki? Wysuszyć mandarynke / cytryne i dosypywać? Myślicie ze byłby dobry efekt?
cukierniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 14:49   #2605
201604250949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9 802
Dot.: Miłośniczki picia herbat :) cz. II

Zielona z limonką

Cytat:
Napisane przez cukierniczek Pokaż wiadomość
Próbowałyście zrobić własne owocowe mieszanki? Wysuszyć mandarynke / cytryne i dosypywać? Myślicie ze byłby dobry efekt?
Tak i to głownie jedyne owocowe jakie lubię. Najczęściej pije z suszoną pomarańczą i grejpfrutem
201604250949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 15:02   #2606
cukierniczek
Raczkowanie
 
Avatar cukierniczek
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 375
Dot.: Miłośniczki picia herbat :) cz. II

Zatem przepis przepis zeskrobujesz taką skórke i suszysz 'wiórki' czy spore kawałki?
cukierniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 15:15   #2607
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Miłośniczki picia herbat :) cz. II

Cytat:
Napisane przez cukierniczek Pokaż wiadomość
Zatem przepis przepis zeskrobujesz taką skórke i suszysz 'wiórki' czy spore kawałki?
Owocowe kupuje, ale takie wiórki dodaje do czarnych mieszanek, jak robię na zimę

Zielona cytrusowa

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 18:42   #2608
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Miłośniczki picia herbat :) cz. II

[QUOTE=Eluvtus;52636639]dopiję owocową i idę po kawę, bo nie wytrzymam. Jestem tak przetrącona, że nie wiem co robić
/QUOTE]

Ja musiałam wczoraj poratować mózg kawą, w ogóle nie kojarzył w pracy przez pogodę.
Wieczorny relaks z czarną herbatką, dodałam suszoną żurawinę dla smaku
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 18:52   #2609
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Miłośniczki picia herbat :) cz. II

[QUOTE=Personal_Jesus;5264 0032]
Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
dopiję owocową i idę po kawę, bo nie wytrzymam. Jestem tak przetrącona, że nie wiem co robić
/QUOTE]

Ja musiałam wczoraj poratować mózg kawą, w ogóle nie kojarzył w pracy przez pogodę.
Wieczorny relaks z czarną herbatką, dodałam suszoną żurawinę dla smaku
Czyli coś w powietrzu

U mnie parzy się melisa na lepszy sen, a aktualnie ponownie zielona

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 22:08   #2610
201604250949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9 802
Dot.: Miłośniczki picia herbat :) cz. II

Cytat:
Napisane przez cukierniczek Pokaż wiadomość
Zatem przepis przepis zeskrobujesz taką skórke i suszysz 'wiórki' czy spore kawałki?
Pomarańczki itp skrobie na wióry i susze (oczywiście wcześniej pomarańcze płucze w sodzie i occie co by tych pestycydów się jakoś pozbyć) resztę owoców na kawałki np truskawki
201604250949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-08 10:15:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:39.