do Mężatek - Seks - jak często - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-21, 08:31   #1
kasia214
Raczkowanie
 
Avatar kasia214
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 116
GG do kasia214

do Mężatek - Seks - jak często


Piszę do mężatek bo wiem ze inaczej to jest gdy sie mieszka osobno....

Chyba jest cos ze mną nie tak ,albo to sprawa psychologiczna.... moze wpływ ma tez zachowanie mojego męża ktore od jakiegos czasu mnie denerwuje raz jest dobrze a raz zle.. jestem w małzeństwie od 5 lat....i nie odczuwam potrzeby seksu zbyt często w sumie o tym nawet nie mysle...dlatego moje pytanie jak często uprawiacie seks?
kasia214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 08:54   #2
niebedetwoja19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 740
Dot.: do Mężatek - Seks - jak często

Cytat:
Napisane przez kasia214 Pokaż wiadomość
Piszę do mężatek bo wiem ze inaczej to jest gdy sie mieszka osobno....

Chyba jest cos ze mną nie tak ,albo to sprawa psychologiczna.... moze wpływ ma tez zachowanie mojego męża ktore od jakiegos czasu mnie denerwuje raz jest dobrze a raz zle.. jestem w małzeństwie od 5 lat....i nie odczuwam potrzeby seksu zbyt często w sumie o tym nawet nie mysle...dlatego moje pytanie jak często uprawiacie seks?

ja kiedy mieszkałam z moim tztem to codziennie, zdarzało sie nawet pare razy dziennie moze przyjmujesz jakieś tabletki anty i sie hormony poprzestawiały?
A moze rutyna sie wkradla? czasem wystarczy kupic seksowną bieliznę, winko i to też moze coś zmienic
niebedetwoja19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 09:06   #3
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: do Mężatek - Seks - jak często

Cytat:
Napisane przez niebedetwoja19 Pokaż wiadomość
ja kiedy mieszkałam z moim tztem to codziennie, zdarzało sie nawet pare razy dziennie moze przyjmujesz jakieś tabletki anty i sie hormony poprzestawiały?
A moze rutyna sie wkradla? czasem wystarczy kupic seksowną bieliznę, winko i to też moze coś zmienic

ale mieszkaliscie chwilowo razem? jesli tak to sie nei dziwie, bo czlowiek wie, ze zaraz znow bedzie po staremu i korzysta

ja nie jestem mezatka, ale przezywam ciezkie chwile z TŻ i obecnie mysli o seksie mnie paralizuja, nie ma dla mnie opcji na zblizenie. Mam do niego dużo żalu itp. Nie mieszkamy razem.

może jesteś przemęczona obowiązkami domowymi, może mąż w niczym Ci nie pomaga, może masz za mało czasu dla siebie samej, może nie robi nic żebyś poczuła się wyjątkowo? może weszła rutyna dnia codziennego?
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 09:15   #4
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: do Mężatek - Seks - jak często

Cytat:
Napisane przez kasia214 Pokaż wiadomość
Piszę do mężatek bo wiem ze inaczej to jest gdy sie mieszka osobno....

Chyba jest cos ze mną nie tak ,albo to sprawa psychologiczna.... moze wpływ ma tez zachowanie mojego męża ktore od jakiegos czasu mnie denerwuje raz jest dobrze a raz zle.. jestem w małzeństwie od 5 lat....i nie odczuwam potrzeby seksu zbyt często w sumie o tym nawet nie mysle...dlatego moje pytanie jak często uprawiacie seks?
Wydaje mi się, że w Twoim/Waszym przypadku nie o sam seks chodzi ale o jakies kłopoty (mniejsze czy wieksze) w małżeństwie. I te problemy przenosza się na sferę seksualną.
Rozwiąż problemy a na seks tez zaczniesz miec ochotę.
Tabletki czy stres (praca, rodzina) też mogą mieć wpływ.

A poza tym nie przez całe życie człowiek uprawia seks z jednakowym natężeniem, raz robi to czescie a raz rzadziej, rózne są etapy w życiu, takze seksualnym. W każdym razie jakiekolwiek problemy mogą hamować popęd.

Wybaczcie, ale uwielbiam porady typu: kup wino i seksowna bieliznę
Gdybyby to rozwiazywało problemy w związkach, to wina by zabrakło w sklepach
Przeważnie niechęc do seksu wynika z kłopotów w związku a nie z powodu tej "rutyny" która jest na ustach wszytskich, a która jest takze naturalna częścią związków i nie należy jej demonizować. Nie można całe życie miec fajerwerów, przeciez to człowiek świra by dostał. Troche spokoju i rutyny jeszcze nikomu nie zaszkodziły.
Oczywiscie, że czasem trzeba sobie urozmaicic życie, ale to kazdy robi po swojemu, wino i bielizna nie rozwiaże wszytskich problemów i nie każdemu ubarwi życie.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 09:18   #5
kasia214
Raczkowanie
 
Avatar kasia214
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 116
GG do kasia214
Dot.: do Mężatek - Seks - jak często

Nie przyjmuje tabletem, chyba faktycznie rytyna.....a moj mąż faktynie mało mi pomaga przychodze z pracy i widze ze nie był w pracy albo kilka godzin (ma taki charakter pracy) i nawet naczyn nie pozmywa ,mógłby chociaz za sobą sprzatac i maiałabym o połowe mniej do roboty, czasami cos sprzątnie ale rzadko, oprócz tego mamy 4 latnie dziecko, któremu tez trzeba poswiecic czas, i do tego studiuje,a on najchętniej by przeleżał w łózku i ogladał tv albo grał w jakies gry jak dziecko!!!mam chwile ze mam dosyc tego wszystkiego,od rodzinnego domu jestem oddalona 350 km wiec nawet nie mam sie gdzie wyżalić czasami...awracając do tematu to on mnie do niczego nie zmusza ,ale dogaduje mi ze ze mnie dziewica :/ a ja nie chce taka byc chciałabym miećtę ochoe ale poprostu nie mam....
kasia214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 09:20   #6
niebedetwoja19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 740
Dot.: do Mężatek - Seks - jak często

Cytat:
Napisane przez koKOro Pokaż wiadomość
ale mieszkaliscie chwilowo razem? jesli tak to sie nei dziwie, bo czlowiek wie, ze zaraz znow bedzie po staremu i korzysta

ja nie jestem mezatka, ale przezywam ciezkie chwile z TŻ i obecnie mysli o seksie mnie paralizuja, nie ma dla mnie opcji na zblizenie. Mam do niego dużo żalu itp. Nie mieszkamy razem.

może jesteś przemęczona obowiązkami domowymi, może mąż w niczym Ci nie pomaga, może masz za mało czasu dla siebie samej, może nie robi nic żebyś poczuła się wyjątkowo? może weszła rutyna dnia codziennego?

z byłym tżtem mieszkałam, z obecnym nawet nie uprawiałam seksu jeszcze
przykro mi, że masz taka sytuacje ja m.in dlatego teraz czekam z moim obecnym tżtem "na ten czas" zeby nie popełnic błędów, bo w poprzednim związku sie sparzyłam, a seks traktuje powaznie, nie jak byle epizody.

Co do przemęczenia itd to sie zgadzam, mało wiemy o Twojej syuacji z mężem. Macie dziecko? Jak dzielicie obowiązki? pracujecie oboje?
niebedetwoja19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 09:22   #7
niebedetwoja19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 740
Dot.: do Mężatek - Seks - jak często

Cytat:
Napisane przez kasia214 Pokaż wiadomość
Nie przyjmuje tabletem, chyba faktycznie rytyna.....a moj mąż faktynie mało mi pomaga przychodze z pracy i widze ze nie był w pracy albo kilka godzin (ma taki charakter pracy) i nawet naczyn nie pozmywa ,mógłby chociaz za sobą sprzatac i maiałabym o połowe mniej do roboty, czasami cos sprzątnie ale rzadko, oprócz tego mamy 4 latnie dziecko, któremu tez trzeba poswiecic czas, i do tego studiuje,a on najchętniej by przeleżał w łózku i ogladał tv albo grał w jakies gry jak dziecko!!!mam chwile ze mam dosyc tego wszystkiego,od rodzinnego domu jestem oddalona 350 km wiec nawet nie mam sie gdzie wyżalić czasami...awracając do tematu to on mnie do niczego nie zmusza ,ale dogaduje mi ze ze mnie dziewica :/ a ja nie chce taka byc chciałabym miećtę ochoe ale poprostu nie mam....
hm to moze być trudniej... najpierw "wymuś" na nim pomoc w domu. Tu już nawet nie chodzi o seks, ale o to że brudne naczynia w zlewie sa tak samo jego jak i Twoje, czy kurz na szafce i brudne pranie. Jesli on zacznie pomagać, "odciąży" Cie troszke, a nadal nic, to moze warto pomyśleć o seksuologu?
niebedetwoja19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-21, 09:24   #8
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: do Mężatek - Seks - jak często

Z doświadczenia Ci powiem że problemy skutecznie znięchęcają do seksu. I to niekoniecznie problemy między Wami.
__________________

architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 09:25   #9
kasia214
Raczkowanie
 
Avatar kasia214
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 116
GG do kasia214
Dot.: do Mężatek - Seks - jak często

ja mam stałe godziny pracy ,a mąż nie raz pracuje przez kilka godzin, czasami cały dzień,a niekiedy zdarze ise ze wcale (ma taki charakter pracy) obowiązki... hmmmm...mysle nad jego obowiązkami ,no i w sumie nie wiem co do nich może należeć ,on uważa ze jego obowiązkiem jest utrzymac rodzine.... Tak mamy 4 letnią córeczkę
kasia214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 09:27   #10
kasia214
Raczkowanie
 
Avatar kasia214
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 116
GG do kasia214
Dot.: do Mężatek - Seks - jak często

on i tak zawsze uważa że ma racje, czasami sie czuje jakbym była gorsza ...
kasia214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 09:29   #11
niebedetwoja19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 740
Dot.: do Mężatek - Seks - jak często

Cytat:
Napisane przez kasia214 Pokaż wiadomość
ja mam stałe godziny pracy ,a mąż nie raz pracuje przez kilka godzin, czasami cały dzień,a niekiedy zdarze ise ze wcale (ma taki charakter pracy) obowiązki... hmmmm...mysle nad jego obowiązkami ,no i w sumie nie wiem co do nich może należeć ,on uważa ze jego obowiązkiem jest utrzymac rodzine.... Tak mamy 4 letnią córeczkę
to niech sobie uważa... też pracujesz wiec też utrzymujesz rodzinę!
moja pierwsza rada, kochana siądź na krześle z karteczką i rozpisz wszystkie obowiązki domowe (nawet głupie wynoszenie śmieci)
np.

zmywanie -kasia
odkurzanie- Twój tż
mycie podłóg- kasia kuchnia i łazienka, tż salon i pokój dziecka


jak wszystko tak rozdzielicie, to napewno wiele ułatwi. I nie daj mu sie wykręcać.
Moze jesli juz podzielicie obowiązki to bedziecie mieli więcej czasu dla siebie.
niebedetwoja19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-21, 09:30   #12
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: do Mężatek - Seks - jak często

Cytat:
Napisane przez niebedetwoja19 Pokaż wiadomość
to niech sobie uważa... też pracujesz wiec też utrzymujesz rodzinę!
moja pierwsza rada, kochana siądź na krześle z karteczką i rozpisz wszystkie obowiązki domowe (nawet głupie wynoszenie śmieci)
np.

zmywanie -kasia
odkurzanie- Twój tż
mycie podłóg- kasia kuchnia i łazienka, tż salon i pokój dziecka


jak wszystko tak rozdzielicie, to napewno wiele ułatwi. I nie daj mu sie wykręcać.
Moze jesli juz podzielicie obowiązki to bedziecie mieli więcej czasu dla siebie.
A mnie się wydaje że to nie ma nic do rzeczy. Winny jest stres wg mnie. Kiedy ja mam kłopoty osobiste to choćby mąż sprzątał, gotował i zarabiał za nas oboje nic mnie nie zmusi do seksu.
__________________

architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 09:37   #13
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: do Mężatek - Seks - jak często

Kasiu, tak jak pisałam, masz problem i dlatego nie ciągnie Cie do seksu.
Zwykle rada brzmi: porozmawiaj z nim (jak w amerykańskim filmie ) ale to jest jedyna rada.
Wyjasnij meżowi co Ci przeszkadza i że jesli tak będzie dalej to Ty dalej będziesz "dziewicą". Niestety Waszym problemem nie jest "rutyna" a lenistwo męża, które Tobie wybitnie przeszkadza.
Nie ma jednej recepty na to, zeby Wasze stosunki sie poprawiły, ale musisz z nim porozmawiac, powiedziec co Cię boli i (co ważne) wysłuchac co też ewentualnie jemu się w Waszym związku nie podoba. I musicie jakos dojśc do porozumienia, ale to ma byc wspólnie wypracowane, a nie tak, że Ty mu rzucisz harmonogramem robót w twarz.
Spróbuj z nim pogadać i sprawić, żeby i on chciał rozmawiać. Może zrozumie, moze on tez ma jakiś problem i wspólnie uda Wam się to wszytsko rozplątać.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 09:38   #14
niebedetwoja19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 740
Dot.: do Mężatek - Seks - jak często

Cytat:
Napisane przez architekt80 Pokaż wiadomość
A mnie się wydaje że to nie ma nic do rzeczy. Winny jest stres wg mnie. Kiedy ja mam kłopoty osobiste to choćby mąż sprzątał, gotował i zarabiał za nas oboje nic mnie nie zmusi do seksu.
to ma dużo do rzeczy, bo powiedz, bo chciałoby Ci sie w sobote uprawiać seks, po zrobeiniu obiadu, zmyciu naczyc, umyciu podłóg, odkurzeniu i zmyciu kurzy? bo mi nie...................... .........
niebedetwoja19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 09:40   #15
kasia214
Raczkowanie
 
Avatar kasia214
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 116
GG do kasia214
Dot.: do Mężatek - Seks - jak często

szczerze mówiąc to jakos nie wirze w ten podzial obowiązków. nie powiem smieci częsciej wynosi ode mnie, wydaje mi sie ze to jest tez kwatia wychowania , odziedziczył lenistwo po mamie , nie mówie tego ze złoścliwoącią barodzo lubie teściową ale prawda jest taka ze ona tez jest leniwa jesli chodzi o sprzątanie, było juz klika rozmów o Nas w obecności szwagra on jest "dobrym psychologiem" duzo kwestii było poruszane rozmowy trwały godzinami, i nawet on zauważył ze mój mąż nie przyjmje słów krytyki i zawsze odwraca problemy tak ze wychodzi na jego

Mój mąz jest osobą komunikatywną ,łatwo mu przechodzą rzeczy ,z którymi ja radzę sobie trudniej ,jestem osoba raczej cichą i nieśmiałą i to mnie chyba gubi ,on jest "wygadany " i pewny swego....
kasia214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 09:43   #16
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: do Mężatek - Seks - jak często

Cytat:
Napisane przez niebedetwoja19 Pokaż wiadomość
to ma dużo do rzeczy, bo powiedz, bo chciałoby Ci sie w sobote uprawiać seks, po zrobeiniu obiadu, zmyciu naczyc, umyciu podłóg, odkurzeniu i zmyciu kurzy? bo mi nie...................... .........
Mnie by się chciało
__________________

architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 09:44   #17
niebedetwoja19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 740
Dot.: do Mężatek - Seks - jak często

Cytat:
Napisane przez kasia214 Pokaż wiadomość
szczerze mówiąc to jakos nie wirze w ten podzial obowiązków. nie powiem smieci częsciej wynosi ode mnie, wydaje mi sie ze to jest tez kwatia wychowania , odziedziczył lenistwo po mamie , nie mówie tego ze złoścliwoącią barodzo lubie teściową ale prawda jest taka ze ona tez jest leniwa jesli chodzi o sprzątanie, było juz klika rozmów o Nas w obecności szwagra on jest "dobrym psychologiem" duzo kwestii było poruszane rozmowy trwały godzinami, i nawet on zauważył ze mój mąż nie przyjmje słów krytyki i zawsze odwraca problemy tak ze wychodzi na jego

Mój mąz jest osobą komunikatywną ,łatwo mu przechodzą rzeczy ,z którymi ja radzę sobie trudniej ,jestem osoba raczej cichą i nieśmiałą i to mnie chyba gubi ,on jest "wygadany " i pewny swego....
to ja juz nie wiem. Moj tz jest taki że u siebie ma czyściutko jak w szpitalu, przyjeżdża do mnie i jeszcze mi naczynia myje

to sama nie wiem juz co Ci poradzić
niebedetwoja19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 09:44   #18
niebedetwoja19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 740
Dot.: do Mężatek - Seks - jak często

Cytat:
Napisane przez architekt80 Pokaż wiadomość
Mnie by się chciało
hehe to podziwiam
niebedetwoja19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 09:46   #19
kasia214
Raczkowanie
 
Avatar kasia214
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 116
GG do kasia214
Dot.: do Mężatek - Seks - jak często

to juz chyba zależy od charakteru i tyle i nie wiem czy da si zmienić charakter człowieka ,chyba pozostaje to tolerować...
kasia214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-21, 09:49   #20
niebedetwoja19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 740
Dot.: do Mężatek - Seks - jak często

Cytat:
Napisane przez kasia214 Pokaż wiadomość
to juz chyba zależy od charakteru i tyle i nie wiem czy da si zmienić charakter człowieka ,chyba pozostaje to tolerować...

ale od tolerancji nie zniknie problem niechęci do seksu
niebedetwoja19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 09:50   #21
kasia214
Raczkowanie
 
Avatar kasia214
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 116
GG do kasia214
Dot.: do Mężatek - Seks - jak często

no nie , nie zniknie
kasia214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 10:06   #22
niebedetwoja19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 740
Dot.: do Mężatek - Seks - jak często

Cytat:
Napisane przez kasia214 Pokaż wiadomość
no nie , nie zniknie

a właściwie jak on to komentuje? oprócz tej dziewicy... to jest chętny coś zmienić?
niebedetwoja19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 10:16   #23
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: do Mężatek - Seks - jak często

Cytat:
Napisane przez niebedetwoja19 Pokaż wiadomość
a właściwie jak on to komentuje? oprócz tej dziewicy... to jest chętny coś zmienić?
Jak 19 - latka może radzić dojrzałej kobiecie w jej problemach malzenskich, relacjach z wlasnym mezem, problemach z sexem itd.?Ile Ty moglaś mieszkac z chlopakiem będąc w tym wieku?

Szok!
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 10:16   #24
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: do Mężatek - Seks - jak często

Cytat:
Napisane przez kasia214 Pokaż wiadomość
to juz chyba zależy od charakteru i tyle i nie wiem czy da si zmienić charakter człowieka ,chyba pozostaje to tolerować...
Ale jak widać Ty nie jestes skłonna tak do konca tego tolerować... W jakis sposób reagujesz na to złoscią i chcesz go, pewnie podświadomie, ukarac brakiem seksu.
To, ze o tym tutaj piszesz też oznacza, ze Cie to wszytsko "gniecie".
Nie mam innej recepty na udany i chciany seks niz wcześniejsze rozwiązanie problemów, rozmowa i wyjaśnienie sobie wszystkiego.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 10:19   #25
niebedetwoja19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 740
Dot.: do Mężatek - Seks - jak często

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Jak 19 - latka może radzić dojrzałej kobiecie w jej problemach malzenskich, relacjach z wlasnym mezem, problemach z sexem itd.?Ile Ty moglaś mieszkac z chlopakiem będąc w tym wieku?

Szok!
masz pretensje że próbuje komuś pomóc?
mieszkałam, kiedy moja siostra popełniła samobójstwo i nie mogłam sie pozbierac, moi rodzice byli non stop w pracy, miałam wtedy 17 lat.
niebedetwoja19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 10:26   #26
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: do Mężatek - Seks - jak często

W takich sprawach to nie zawsz seksulogo potrafi pomoc...a co dopiero 19 -latka.
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 10:29   #27
niebedetwoja19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 740
Dot.: do Mężatek - Seks - jak często

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
W takich sprawach to nie zawsz seksulogo potrafi pomoc...a co dopiero 19 -latka.

i dlatego nie moge sie wypowiedzieć? wy polacy macie takie zdanie, że 19 lat to mało.. w moim kraju to jest wiek w sam raz zeby przeżyć dużo rzeczy, swoje juz przeszłam, pozatym mam własny rozum i moge jej równie dobrze pomóc jak i Ty. Nie wazne czy masz 25 czy 40 lat. Wiek nie zawsze jest istotny.
niebedetwoja19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 10:34   #28
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: do Mężatek - Seks - jak często

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Jak 19 - latka może radzić dojrzałej kobiecie w jej problemach malzenskich, relacjach z wlasnym mezem, problemach z sexem itd.?Ile Ty moglaś mieszkac z chlopakiem będąc w tym wieku?

Szok!
Nie rozumiem komentarza... Wiele osob w tym wieku wyprowadza się z domu (nawet wyjezdzajac na studia do innego miasta). Myslisz, że jak ktos ma 19 lat to nic nie wie na te tematy? Wybacz, ale wydaje mi się, że jestes strasznie ograniczona...
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 10:35   #29
niebedetwoja19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 740
Dot.: do Mężatek - Seks - jak często

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem komentarza... Wiele osob w tym wieku wyprowadza się z domu (nawet wyjezdzajac na studia do innego miasta). Myslisz, że jak ktos ma 19 lat to nic nie wie na te tematy? Wybacz, ale wydaje mi się, że jestes strasznie ograniczona...
dziekuje
niebedetwoja19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 10:48   #30
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: do Mężatek - Seks - jak często

Cytat:
Napisane przez kasia214 Pokaż wiadomość
,on uważa ze jego obowiązkiem jest utrzymac rodzine....
tylko niech zwróci łaskawie uwagę na fakt, że Ty też pracujesz, więc oboje utrzymujecie rodzine. Myślę, że trzeba mu uświadomić, że jeśli chce mieć szczęśliwą, uśmiechniętą żonkę, chętną na sex musi Cię wspierać, dać Ci trochę czasu dla siebie, choćby na relaksującą kąpiel itp.

jak mnie to wkurza w facetach!

niestety nie mam w tej kwestii doświadczenia więc nie jestem w stanie poradzić jak rozwiązać problem,

na pewno trzeba coś zmienić, skoro jest źle, w sensie Twoje postępowanie na razie nie przynosi pożądanych dla Ciebie rezultatów, stąd potrzebna jakaś zmiana. Wiem, że mojej koleżance pomogła wizyta u dobrej pani psycholog, poradziła jej jakie zmiany wprowadzić
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:06.