Jestem w związku z obcokrajowcem - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-26, 17:24   #4051
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

noo tak i z tego wszytskiego zapomnialam sie wogole przywitac tylko weszlam sobie tak bez slowa,
zatem
Witam Was Wizażystki, dzieki za cieple przyjęcie edyta1421


kama kama
Dokladnie tak smao mi sie wydawalo, jego nista samoocena i zaborczosc- nie teraz to pozniej napewno.
Probowalam sie w nim tych wad doszukac, jesli doslownie to w podtekstach...na rozne sposoby i nijak mi sie nie udalo: Samoocenę ma w normie, powiedzialabym nawet ze jest raczej pewnym siebie facetem i nie ma kompleksów, ani innych problemów. Z zazdroscia i zaborzoscia (poki co!) takze wszystko wporzadku, czasem specjalnie chciałam sprawdzic czy bedzie zazdrosny wysyłając mu jakies 'urocze' zdjecie z kumplem, czy mowiac o wypadzie do kina z przyjacielem, czy tez jego reakcje na czasem dosc mocne komentarze moich kumpli pod zdjeciami na facebooku- zawsze są to zdrowe zachowania. heh slowem testowałam go na wszelkie sposoby- ajjaja az wstyd sie przyznac.

i caly czas mi chodzi po glowie glupia mysl, ze mimo wszstko to nie przetrwa...
eh co ma byc to bedzie.
albo bedziemy ze soba mimo wszytsko, albo chocbym nie wiem jak sie starali nic z tego nie bedzie....
czytam Wasze historie (btw, chyba nocy mi nie straczy :P) i jednak napawaja optymizmem....w wiekszosci noo iii oglada m Wasze zdjecia.


btw, cóż oznacza powszechnie używany przez Was skrót TŻ? przyznam sie ze pojecia nie mam.....:/
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 19:42   #4052
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

witaj roux

na początek TŻ to Towarzysz Życia -tak przez nas pieszczotliwie nazywani :d

Co do Twojej sytuacji to nie dziwie Ci się,że masz obawy przed zaangażowaniem,to naturalne i w pewnym sensie logiczne tymbardziej jeśli mowa o związku na odległość.

O ile dobrze rozumiem znacie się od lipca br,nie chce nikomu tu nic nazucać ale to troche za wczesnie na wyznania typu "kocham Cie" przynajmniej moim zdaniem.Trzeba uważać bo czasami słowo za wczesnie wypowiedziane może wystraszyć i myślę,że Ty się własnie tego wystraszylas.Myslisz sobie,on mnie kocha i oczekuje tego samego w zamian a ja nie chce sie angazowac,nie ufam mu a tym samym nie chce wypowiadać tak znaczacego i zobowiązującego jakby nie bylo słowa.Mysle,ze jestes troszke pod presją zaangazowania tż.. nic na sile,powinien zrozumieć,że jesli przyjdzie czas to byc moze tez mu to powiesz,macie dośc znaczna roznice wieku wiec trzeba wyrozumiałości.
Sama musisz ocenic co do niego czujesz,jak go odbierasz,jesli to wporzadku facet nie boj się,każdy związek to ryzyko i nigdy nie można miec 100% pewności bo zycie bywa nieprzewidywalne.Ja zawsze staram się zachować taki mały margines,w razie gdyby
takze nie zrażaj się,czas wsyztko pokaże,porozmawiaj z nim o tym,napewno bedzie okay.
Kiedy bedziecie sie widziec?
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 14:51   #4053
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

dzieki, Malaja za wyjasnienie skrótu TŻ (swoja droga dosc ciekawe to.. )

wczotaj mielismy powazna rozmowe, w koncu powiedzialam wszystko co mi lezy na sercu, co czuje i czego chce a czego nie.
zrozumiał.
jest dobrze. Mam nadzieje, ze bedzie tak dalej.

Do Polski przylatuje 17 października.. i mamy zamiar spedzic w krakowie kilka dni.
juuz sie doczekac nie mogę

a co u Was Wizażystki słychac, i Waszych TŻ-tów?
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 15:03   #4054
edyta1421
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wszędzie gdzie ON
Wiadomości: 3 251
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

mysmuy dopiero zwlekli sie z wyrka (róznica czasu)... dzieciaski już na podwórku.. wszystkie co do jednego... mój teżet męczy sie w kuchni... no cóż jego dzis dzień kucharzenia.. a wieczorem impreza... przychodzą do nas znajomi... na taką malutką parapetówkę...
edyta1421 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 18:14   #4055
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

a u mnie znów niedziela wieczór TZ pojechał juz do domu. takie mamy weekendy sobie tylko razem. bylismy na plazy wczoraj. superowo było. sliczne słoneczko....
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 18:50   #4056
edyta1421
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wszędzie gdzie ON
Wiadomości: 3 251
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

a ja mam dzis wielkiego kaca... wczoraj impreza nam sie udała... było super... oby więcej takich było...

zazdroszczę plaży... i słońca...
edyta1421 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 19:05   #4057
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

kochana było 20 stopni raptem nie bylo mowy o plazowaniu a raczej o napawaniu sie pogodą morze pólnocne nie jest za ciepłe
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-28, 19:09   #4058
edyta1421
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wszędzie gdzie ON
Wiadomości: 3 251
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

ale i tak zazdroszczę... u nas choc plaża piekna i widoki to i tak już z gór zimny i morski wiaterek powiewa. choć paru śmiałków jeszcze bawiło się na plaży i w wodzie...
edyta1421 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 19:23   #4059
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

mysmy wyczaili jednego pana który sobie pływał...brrrrr
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 23:02   #4060
imperdible
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 55
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Czesc Dziewczyny
ja powoli buduje mój światek tutaj i klimatyzuję się do jesiennych warunków... trudno mi to wychodzi, ale od czego mam przyjaciol Ciężko tak żyć na odległość... Często się po prostu ''nie rozumiemy'', nie jestesmy przyzwyczajeni. Nie podoba mi się, że nie wiem, kiedy będziemy się znów widzieć, itp, itd. Milo jest wiedziec, ze na forum takich osob jak ja jest mnostwo... i ze wszystko jest mozliwe, tylko trzeba miec pewne reguły... ja właśnie pracuje nad tymi regułami, a jakie są wasze, ustalone reguly, zeby przetrwac?
imperdible jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 07:56   #4061
Brudaskita
Raczkowanie
 
Avatar Brudaskita
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 171
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

!

Edytowane przez Brudaskita
Czas edycji: 2008-11-06 o 12:28
Brudaskita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-29, 12:05   #4062
kumka80
Przyczajenie
 
Avatar kumka80
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Reading, UK
Wiadomości: 9
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

hej dziewczeta!
Mialam ciezki tydzien. Przylecial do Nas brat mojego TZ jak to ich tutaj nazywacie Spedzil 21h!!!!!!!!!! na przesluchaniach przez tych calych immigration oficerow czy tak ich tam zwal! czekalam z 8 miesiecznym dzieckiem 10 h na lotnisku po czym odeslali nas do domu, rano zadzwonili do TZ ze nie ma po co jechac poniewaz Junior nie dostanie wizy, decyzja zapadla i wraca do Brazylii nastepnym lotem. Ale moj bohater sie nie poddal, pojechal, walczyl godzine z nimi, jeszcze raz rozpatrzyli sprawe i dostal wize na 6 miesiecy!! niesamowite, w paszporcie ma dwa stemple, jeden ze nie zostal wpuszczony, drugi ze ma wize ale tyle co przeszedl, od wtorku byl w podrozy a w piatek o 13 dopiero wyszedl od nich. Noz sie w kieszeni otwiera cale szczescie ze do Pl nie potrzebuje wizy!

Punk musialby wrocic do siebie i przyleciec na wizie dla narzeczonych.

Przepraszam ze nie nadrobilam ale Baska chora, ja chora i nie mialam czasu kiedy.
kumka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 12:22   #4063
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Cytat:
Napisane przez kumka80 Pokaż wiadomość
hej dziewczeta!
Mialam ciezki tydzien. Przylecial do Nas brat mojego TZ jak to ich tutaj nazywacie Spedzil 21h!!!!!!!!!! na przesluchaniach przez tych calych immigration oficerow czy tak ich tam zwal! czekalam z 8 miesiecznym dzieckiem 10 h na lotnisku po czym odeslali nas do domu, rano zadzwonili do TZ ze nie ma po co jechac poniewaz Junior nie dostanie wizy, decyzja zapadla i wraca do Brazylii nastepnym lotem. Ale moj bohater sie nie poddal, pojechal, walczyl godzine z nimi, jeszcze raz rozpatrzyli sprawe i dostal wize na 6 miesiecy!! niesamowite, w paszporcie ma dwa stemple, jeden ze nie zostal wpuszczony, drugi ze ma wize ale tyle co przeszedl, od wtorku byl w podrozy a w piatek o 13 dopiero wyszedl od nich. Noz sie w kieszeni otwiera cale szczescie ze do Pl nie potrzebuje wizy!

Punk musialby wrocic do siebie i przyleciec na wizie dla narzeczonych.

Przepraszam ze nie nadrobilam ale Baska chora, ja chora i nie mialam czasu kiedy.
Kumka80, to jak to z tymi vizami, musze przyznac ze poki co nie mam wiekszego pojecia na ten temat, a moj TŻ będzie pewnie potrzebował taki stempel, aby tu przyjechac...
Myslałam, ze to jest tak, ze dostaje vizę u siebie w kraju i juz bez problemuy tutaj przylatuje....
Pamietam sytuacje z męzem mojej przyjaciółki- egipcjanin, juz byli po ślubie, na lotnisku w krakowie bardzo dlugo go trzymali, ją wołali i pytali o rózne dziwne rzeczy....

co w takim razie z moim TŻem? Jest on afrykańczykiem, jednak od 10 lat mieszka, pracuje, studiował we Francji....jednak nie ma obywatelstwa.
ehh..napewno sie wiecej na tym znacie, niz ja

pozdrawiam i milego dnia- mimo, ze poniedzialek...
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 13:49   #4064
nask
Zadomowienie
 
Avatar nask
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 599
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Cytat:
Napisane przez imperdible Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny
ja powoli buduje mój światek tutaj i klimatyzuję się do jesiennych warunków... trudno mi to wychodzi, ale od czego mam przyjaciol Ciężko tak żyć na odległość... Często się po prostu ''nie rozumiemy'', nie jestesmy przyzwyczajeni. Nie podoba mi się, że nie wiem, kiedy będziemy się znów widzieć, itp, itd. Milo jest wiedziec, ze na forum takich osob jak ja jest mnostwo... i ze wszystko jest mozliwe, tylko trzeba miec pewne reguły... ja właśnie pracuje nad tymi regułami, a jakie są wasze, ustalone reguly, zeby przetrwac?
Ja tez kiedys bylam z zwiazku na odleglosc i znacznie pomagalo nam planowanie nastepnych spotkan A potem juz tylko odliczanie i jakos szlo z gory.


Cytat:
Napisane przez kumka80 Pokaż wiadomość
hej dziewczeta!
Mialam ciezki tydzien. Przylecial do Nas brat mojego TZ jak to ich tutaj nazywacie Spedzil 21h!!!!!!!!!! na przesluchaniach przez tych calych immigration oficerow czy tak ich tam zwal! czekalam z 8 miesiecznym dzieckiem 10 h na lotnisku po czym odeslali nas do domu, rano zadzwonili do TZ ze nie ma po co jechac poniewaz Junior nie dostanie wizy, decyzja zapadla i wraca do Brazylii nastepnym lotem. Ale moj bohater sie nie poddal, pojechal, walczyl godzine z nimi, jeszcze raz rozpatrzyli sprawe i dostal wize na 6 miesiecy!! niesamowite, w paszporcie ma dwa stemple, jeden ze nie zostal wpuszczony, drugi ze ma wize ale tyle co przeszedl, od wtorku byl w podrozy a w piatek o 13 dopiero wyszedl od nich. Noz sie w kieszeni otwiera cale szczescie ze do Pl nie potrzebuje wizy!

Punk musialby wrocic do siebie i przyleciec na wizie dla narzeczonych.

Przepraszam ze nie nadrobilam ale Baska chora, ja chora i nie mialam czasu kiedy.
Straszne z tymi wizami.


Ja jestem chora i czuje sie koszmarnie dobrze ze w pracy jestem dzis tylko na kilka godzin.

Pozdrawiam i milego dnia zycze
nask jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 19:24   #4065
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

imperdible, my nie mielismy zadnych specjalnych zasad. Jak mielismy czas i pieniadze to rezerwowalismy loty. Jakos sie udalo

Czy mowilam Wam, ze przylatuje na Swieta do domu? Pierozki mm


No i powaznie zaczelam rozgladac sie za praca. Zlozyzlam formularz aplikacyjny na prace w bibliotece, zloze w saloniku prasowym (latwa praca ) i gabinecie lekarskim, bo potrzebna jest recepcjonistka, by umawiac pacjentow. No i gdzies jeszcze poskladam, ale poki co, nie mam pomyslu.

nask, zdrowiej!
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 13:03   #4066
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

witam dziewczyny,

nask i ja sie dzis obudzilam megachora, obsmarkałam juz klawiature i matrycę- bosko.


zrobiłam małą niespodziankę TŻowi.
byłam wczoraj na jesiennych zakupkach i zamiast płaszczyka i butków kiupiłam 2 słowniki: jeden zwykły fr-pl, pl-fr i drugi z idiomami fr.
zaczynamy sie uczyc na powaznie.
zrobiłam zdjecie telefonem i wysłałam mu MMSa.
poki co nie mam raportu, ale mam nadzieje, ze sie ucieszy.

aaaaa psiiikk.
wracam do mleka z miodkiem i smarkania.
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 13:27   #4067
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

roux ja tez musze francuskiego sie uczyc...jestesmy razem juz ponad 1,5 roku razem a ja dalej nic..po ang łatwiej...na łatwizne idziemy.
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 14:02   #4068
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
roux ja tez musze francuskiego sie uczyc...jestesmy razem juz ponad 1,5 roku razem a ja dalej nic..po ang łatwiej...na łatwizne idziemy.
ulalaaa ale podstawy po tak dlugim czasie napewno jakies masz?

francuz francuz?
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 14:41   #4069
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Belg

ja mieszkam w amsterdamie, on w Belgii. widzimy sie w weekendy. brak 'codziennosci" nie sprzyja wzajemnej nauce. jak juz sie widzimy w weekendy to raczej nie przeznaczamy tego czasu na nauke. moje podstawy sa czysto kurtuazyjnejego rodzice mowia po ang, sioetra tez wiec nie ma cisnienia, tak wiec i motywacji do nauki :/

sporo rozumiem ale to ciagle nic.
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-30, 14:49   #4070
nask
Zadomowienie
 
Avatar nask
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 599
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
imperdible, my nie mielismy zadnych specjalnych zasad. Jak mielismy czas i pieniadze to rezerwowalismy loty. Jakos sie udalo

Czy mowilam Wam, ze przylatuje na Swieta do domu? Pierozki mm


No i powaznie zaczelam rozgladac sie za praca. Zlozyzlam formularz aplikacyjny na prace w bibliotece, zloze w saloniku prasowym (latwa praca ) i gabinecie lekarskim, bo potrzebna jest recepcjonistka, by umawiac pacjentow. No i gdzies jeszcze poskladam, ale poki co, nie mam pomyslu.

nask, zdrowiej!

Ja tez lece do domu Jeszcze tylko jakies 80 dni (dokladnie nie pamietam).

Powodzenia w szukanie pracy

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
roux ja tez musze francuskiego sie uczyc...jestesmy razem juz ponad 1,5 roku razem a ja dalej nic..po ang łatwiej...na łatwizne idziemy.
Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
ulalaaa ale podstawy po tak dlugim czasie napewno jakies masz?

francuz francuz?
Ja wracam do francuskiego, ale jak widac niemiecki by sie bardziej przydal
nask jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 14:55   #4071
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Ja tez jade na Swieta do domu nie to zebym sie chwalila
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 16:27   #4072
edyta1421
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wszędzie gdzie ON
Wiadomości: 3 251
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

czesc dziewczyny... u mnie dziś dzień zaczyna się od chorób.. mój synek włąśnie zaczął w nocy gorączkować i cały bidocek obolały... my na szczęście już po.... zimno u nas.... i wogóle...

co do języków obcych... ja z moim teżetem rozmawiałam po francusku... choć on wolał po angielsku i musiałam się przemóc... ale przynajmniej dwa języki próbuje jakoś opanowywać i pogodzić to między sobą...
edyta1421 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 21:43   #4073
kasiaczek10
Raczkowanie
 
Avatar kasiaczek10
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 60
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

no a ja kochane jutro wracam do domu, przyznam szczerze ze po 3.5 miesiaca ciaglego przebywania ze soba za nic nie pamietam jak wyglada zwiazek na odleglosc i wcale nie chce soebie przypominac jak to jest czekac na smsa maila czy telefon...jak to jest odliczac te pier**lone dni do kolejnego spotkania..jak to jest nie budzic sie okob niego i nie dostac buziaka w czolo gdy on wychodzi do pracy...nie chce sobie przypominac dnia bez przytulenia dotyku pocalunku...nie chce...ale musze... dobrze ze mamy zapolanowane 3 spotkania do przodu i ze mamy na co czekac...smutno..ale takie nasze zycie, zycie zwiazkow na odleglosc...ehhh
kasiaczek10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 22:44   #4074
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Właśnie mija tydzień, odkąd się dowiedziałam.
Od wczoraj już się nie duszę na myśl o tym.

Poza tym... staram się zauważać pozytywne strony tego, że nie ma go już i nie będzie w moim życiu. I jest takich kilka.


No i dowiedziałam się, że mam nerwicę wegetatywną
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 06:24   #4075
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Właśnie mija tydzień, odkąd się dowiedziałam.
Od wczoraj już się nie duszę na myśl o tym.

Poza tym... staram się zauważać pozytywne strony tego, że nie ma go już i nie będzie w moim życiu. I jest takich kilka.


No i dowiedziałam się, że mam nerwicę wegetatywną
Ciesze sié ze zaczynasz zauwazac pozytywne strony tego,ze jego juz nie ma i nie bedzie. Mam nadzieje ze z kazdym dniem bedziesz miala wiecej sily , czego Ci zycze
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 08:06   #4076
imperdible
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 55
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

kolejny kryzys w zwiazku.....kolejna przeplakana noc ile jeszcze, zanim mi powie, ze to wszystko koniec. mam juz dosc niepewnosci, nie moge sie na niczym skupic, a tymczasem on ma szkole, przyjaciol, realizuje sie. tesknie za tym, co bylo kiedys... 40 minut kolejką i on był... teraz musze czekac kiedy on bedzie mial czas na rozmowe,umre do tego czasu. każdy dzień to katorga: szkoła, praca, wracam sama...i myślę o tym wszystkim. najlepsza rzecz, jaka moglaby mi sie teraz przydarzyc, to wpaść pod jakiś samochód...
imperdible jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 10:21   #4077
kama kama
Zadomowienie
 
Avatar kama kama
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 948
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Imperdible, ja z TZetem, jak sie poznalismy to ja juz po trzech miesiacach bylam u niego w kraju-ale to byla chlodna kalkulacja, wiedzialam ze jak do niego nie pojade to zaczne wariowac. Poza tym mialam ten luksus ze wlasnie chcialam wyjechac z Polski, rzucic swoja beznadziejna prace i zaczac cos nowego.
No i prosze, od pol roku patrze przez okno na irlandzki krajobraz.
I wcale nie jest latwo! Strasznie tesknie za rodzina i przyjaciolmi, ale na szczescie TZ chce za rok zamieszkac ze mna w Polsce i to mnie trzyma na nogach.
Gdyby nie swiadomosc, ze bede mogla wrocic do kraju, ze ten zwiazek na jakas przyszlosc bo on wie czego chce, to nigdy bym sie nie ladowala w zwiazek na odleglosc. To meczarnia i nie wszyscy sie do tego nadajá (ja na przyklad nie- dlatego przyjechalam).
Trzymam kciuki za Twoja rownowage psychicznadobrze jest wysylac normalne mejle i listy, na przyklad raz w tygodniu. Wtedy przynajmniej jest jakis staly kontakt.
I najwazniejsze: wychodzic z przyjaciolmi i miec jakies hobby, ktore cie pochlolnie i nie pozwoli ci za duzo myslec. Inaczej doprowadzisz sie do nerwicy i zniszczysz to co was laczy.

Powodzenia. Zwiazki na odleglosc to trudna sprawa ale da sie zrobic!
__________________
Moje flakony na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265241
kama kama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 13:03   #4078
edyta1421
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wszędzie gdzie ON
Wiadomości: 3 251
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

dziewczyny trzymam za was kciuki.. dacie radę....

mysmy z mężem też od zaraz zamieszkali razem... więc praktycznie nie mieszkaliśmy osobno... a jak już to tylko na chwilę... więc nie mogę sie wypowiadać jak to jest mieszkać osobno i dzielić kilka tysiecy kilometrów... ale zobaczycie wszystko się uda... no i wybralismy zagranicę... za rodziną tęsknię... ale mam ten komfort że dość często do nich przylatujemy...
edyta1421 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 13:23   #4079
nask
Zadomowienie
 
Avatar nask
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 599
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Cytat:
Napisane przez Lovely_Girl Pokaż wiadomość
Ja tez jade na Swieta do domu nie to zebym sie chwalila
Chwal sie chwal - ja juz odliczam

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Właśnie mija tydzień, odkąd się dowiedziałam.
Od wczoraj już się nie duszę na myśl o tym.

Poza tym... staram się zauważać pozytywne strony tego, że nie ma go już i nie będzie w moim życiu. I jest takich kilka.


Cytat:
Napisane przez kama kama Pokaż wiadomość
I najwazniejsze: wychodzic z przyjaciolmi i miec jakies hobby, ktore cie pochlolnie i nie pozwoli ci za duzo myslec. Inaczej doprowadzisz sie do nerwicy i zniszczysz to co was laczy.

Powodzenia. Zwiazki na odleglosc to trudna sprawa ale da sie zrobic!
Zgadzam sie

Milego dnia dziewczyny. Ja jeszcze smarkam ale juz mniej
nask jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 19:08   #4080
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

hello

ufff 13 lece do TŻ'a.Coprawda tylko na 12 dni,ale lepszy rydz niż nic : )
Musze sie rozejrzec jak zwykle za jakimiś prezentami,pzynajmniej drobiazgami.Standardem beda kabanosy i kiełbasa wiejska,moj tż uwielbia śledzie w śmietanie ale boje sie że w walizce wiaderko pęknie :/ no zobacze w każdym razie : )
U tż gorąco,lazi w krotkich shortach a ja jak głupek wypadne w kurtce na lotnisku,jak zwykle,no nic : )

Ostatnio oglądam co noc na Netional Geografic serie dokumentów "Katastrofy w przestworzach" i jakoś nie bede pałała do wsiadania na poklad samolotu :/
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:57.