Tanie szminki warte polecenia! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-12, 21:33   #1
karolajna0
Przyczajenie
 
Avatar karolajna0
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27

Tanie szminki warte polecenia!


Mam dosyć nietypowa urodę. Mam na całej twarzy piegi, bardziej beżowe niz brązowe oraz zielone oczy i kasztanowe/rude włosy. Moja siostra wyglada cudnie w błyszczących szminkach, w rożnych odcieniach różu czy soczystej czerwieni. Wszystko co neonowe wyglada na niej bosko. Natomiast ja jestem totalnym przeciwieństwem i raczej pasują do mnie matowe, stonowane kolory. Na codzień używam brązowej kredki z Manhattan bodajże, która jest całkiem delikatna lub nie używam nic. Teraz panuje duża moda na usta Kylie Jenner i osobiście z tego powodu sie cieszę, bo długo szukałam takich kolorów, a teraz sa one w modzie i jest ich na pęczki. Brązy, brudne róże i odcienie fioletu to raczej moje kolory i mam pytanie czy moze któraś z was ma podobny upodobania i chciałaby mi cos skromnie polecić. Nie mam jakos bardzo dużych ust, ale sa one bardzo "wydęte" (juz wiele osob mnie pytało, czy korzystałam z zabiegów, ktore by mi te usta czymś wypełniły - odpowiedz oczywiście brzmiała "nie!"), dlatego tez zależy mi, aby te szminki/kredki były matowe. Z góry dziekuje
__________________
Idealna Dianno Agron. Oddaj mi swoją cerę, figurę i włosy. Dziękuję.

Włosomaniaczka!

Zapraszam na moje Vinted
karolajna0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 01:04   #2
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Tanie szminki warte polecenia!

Cytat:
Napisane przez karolajna0 Pokaż wiadomość
Mam dosyć nietypowa urodę. Mam na całej twarzy piegi, bardziej beżowe niz brązowe oraz zielone oczy i kasztanowe/rude włosy. Moja siostra wyglada cudnie w błyszczących szminkach, w rożnych odcieniach różu czy soczystej czerwieni. Wszystko co neonowe wyglada na niej bosko. Natomiast ja jestem totalnym przeciwieństwem i raczej pasują do mnie matowe, stonowane kolory. Na codzień używam brązowej kredki z Manhattan bodajże, która jest całkiem delikatna lub nie używam nic. Teraz panuje duża moda na usta Kylie Jenner i osobiście z tego powodu sie cieszę, bo długo szukałam takich kolorów, a teraz sa one w modzie i jest ich na pęczki. Brązy, brudne róże i odcienie fioletu to raczej moje kolory i mam pytanie czy moze któraś z was ma podobny upodobania i chciałaby mi cos skromnie polecić. Nie mam jakos bardzo dużych ust, ale sa one bardzo "wydęte" (juz wiele osob mnie pytało, czy korzystałam z zabiegów, ktore by mi te usta czymś wypełniły - odpowiedz oczywiście brzmiała "nie!"), dlatego tez zależy mi, aby te szminki/kredki były matowe. Z góry dziekuje
Mój typ na usta ala Kylie Inglot mat 410 koszt ~30zł. Chciałam znaleźć jakiś swatch na necie dla ciebie, ale żaden nie oddaje jej koloru. Drugi typ konturówka z Inglot nr 74: http://kosmetista.ru/blog/otzivi/62124.html
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 09:50   #3
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Tanie szminki warte polecenia!

A jak wyglądasz w pomarańczach? Z tego co piszesz, do Twojego typu urody powinny pasować.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-28, 22:24   #4
LittleRosa
Raczkowanie
 
Avatar LittleRosa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Warszawa, Bydgoszcz
Wiadomości: 70
Dot.: Tanie szminki warte polecenia!

Rudy + pomarańcz to oklepane połączenie i rzadko wygląda dobrze prędzej ciemna, ciepła czerwień, Chłodny ciemny róż i większość kolorów neutralnych
LittleRosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 09:24   #5
MokkaLady
Raczkowanie
 
Avatar MokkaLady
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 337
Dot.: Tanie szminki warte polecenia!

Ja zdecydowanie polecam szminki Velvet Matte z Golden Rose. Wpisz w google, znajdziesz dużo zdjęć, swatchów i opinii.
Są fajnie napigmentowane, długo się trzymają i są tanie
MokkaLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 11:51   #6
SylkaEs
Raczkowanie
 
Avatar SylkaEs
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Tarnowo Podgórne
Wiadomości: 63
Dot.: Tanie szminki warte polecenia!

mi akurat te szminki matte nie podeszły. Kupilam z ciekawosci, bo cena spoko, ale ja jednak nie lubię matu na ustach. Za to u mnie jak najbardziej sprawdzaja sie inne pomadki z golden rose, to jest niewiarygodne, że za tak niską cenę dostajemy pomadkę, która trzyma kilka godzin! Polecam
SylkaEs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 13:27   #7
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Tanie szminki warte polecenia!

Ja proponowałabym matowe z Inglota, np numer 408 (fajna czerwień na dzień)
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-10, 10:51   #8
izabbelcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 100
Dot.: Tanie szminki warte polecenia!

Rimmel z serii Kate powinny się sprawdzić.
izabbelcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 11:30   #9
SylkaEs
Raczkowanie
 
Avatar SylkaEs
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Tarnowo Podgórne
Wiadomości: 63
Dot.: Tanie szminki warte polecenia!

Cytat:
Napisane przez izabbelcia Pokaż wiadomość
Rimmel z serii Kate powinny się sprawdzić.
czy one są trwałe?
SylkaEs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-15 12:30:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:42.