Tron górą - nieeeeee - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-07, 13:25   #1
kanakara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 8
Exclamation

Tron górą - nieeeeee


Hejak wszystkim! Mam problemy ze skórą. Policzki - małe kaszaki, twarde i duże grudy. Czoło - całe w zaskórniakach i wulkanach. Nos - cały w wągrach. Broda - zaskórniaki - jeden przy drugim. Proszę was o naprawdę skuteczne porady, nazwy leków i ich ceny. Nie mam już siły. Proszę o odpowiedzi i porady. Pozdruffka wszystkim papa
kanakara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 16:25   #2
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Tron górą - nieeeeee

Cytat:
Napisane przez kanakara
Hejak wszystkim! Mam problemy ze skórą. Policzki - małe kaszaki, twarde i duże grudy. Czoło - całe w zaskórniakach i wulkanach. Nos - cały w wągrach. Broda - zaskórniaki - jeden przy drugim. Proszę was o naprawdę skuteczne porady, nazwy leków i ich ceny. Nie mam już siły. Proszę o odpowiedzi i porady. Pozdruffka wszystkim papa
Hej! Miałam tak samo jak nie więcej:/ Zażywałam antybiotyk doustnie Tetralysal i zewnętrznie maść Differin i troszkę pomagało:/ Lecz objawieniem był dla mnie znaleziony tutaj lek: ( i Tobie NAKAZUJĘ tez go używać!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!) Moje problemy już się skończyły, sporadycznie wyskoczy mi jakaś krostka przed okresem:/ To lekarstwo to: płyn homeopatyczny Petroleum d5 i olejek pichotwy. "Lecznicze" ilości to 40 ml petroleum i 10 ml olejku. Jednak jeśli chcesz aby tonik był mocniejszy musisz zwiększać ilość olejku lub zmnijeszac ilość petroleum Ja kupuję 1 buteleczke petroleum 2 olejk, rozlewam petroleum po połowie do dwóch buteleczek ( bo w jednej czasem się nie mieści wszytsko) i uzupełniam olejkami. I pzrremywasz tym buzię. Pózniej możesz nałożyć krem nawilżjaący żeby Ci nie podrażniło cery. A jeśli masz baaardzo suchą to do tej mieszanki dolej kilka kropli nafty kosmetycznej.
Wiem że dziwnie to wszystko brzmi ale działanie jest wprost niewiarygodne!!!!!
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 17:19   #3
indiego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 254
Dot.: Tron górą - nieeeeee

Cytat:
Napisane przez kanakara
Hejak wszystkim! Mam problemy ze skórą. Policzki - małe kaszaki, twarde i duże grudy. Czoło - całe w zaskórniakach i wulkanach. Nos - cały w wągrach. Broda - zaskórniaki - jeden przy drugim. Proszę was o naprawdę skuteczne porady, nazwy leków i ich ceny. Nie mam już siły. Proszę o odpowiedzi i porady. Pozdruffka wszystkim papa
to niestety ale z tego co piszesz faktycznie masz powazne zmiany tradzikowe i to dosyc zroznicowane w zaleznosci od miejsca,
po pierwsze to radzilbym ci udac sie do dermatologa poniewaz ktos musi miec kontrole nad przeprowadzonym leczeniem, lekazr powinien dobrac ci odpowiednie leki np na policzki bedzie inny lek niz na czolo bo i zmiany sa rozne!! leki bez recepty ktore mozesz sama kupic sprowadzaja sie do preparatów z nadtlenkiem benzoilu (benzacne, akneroxid, brewoxyl) lub z kwasem azelainowym (skinoren, acne derm),
ponadto uwazam ze twoja buzie podleczyc trzeba antybiotkiem przynajmniej zewnetrznie a na podskorna kaszke najlepiej sprawdzi sie differin jednak te leki sa tylko na recepte!!

co do magicznej mikstury polecanej przez seone to raczej ostroznie szczegolnie na zapalne zmiany!!!

pozdr
indiego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:07.