Pomocy:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-22, 10:35   #1
kasiaaa178
Rozeznanie
 
Avatar kasiaaa178
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 964

Pomocy:(


Witam,
Mam problem ktory bardzo mnie meczy!moze ktoras z was tez miala to cholerstwo co ja...
..kiedy klade sie spac zaczynaja mnie swedziec nogi!!! Strasznie to swedzi wiec drapie sie az czasem sie poleje krew nie moge nad tym zapanowac i czasami to prawie wpadam w jakis trans bo drapie sie o drapie...
Miałam różne podejrzenia
1. uczulenie na jakies tkaniny lub posciel w ktorej spie lub uczulenie na proszek - to nie to bo jak spie u babci, tz, mam to samo na proszek tez nie bo swedza mnie tylko uda i lydki a tak to by zaatakowalo cale cialo
2. wrastajace wloski - cz esto robie peelingi, szoruje szorstka rekawica, nawilzam, balsamuje ..ech
3. uczulenie na pokarm nie zauwazylam zebym miala jakies pogorszenie po wybranych produktach
Bylam u lekarza i nic nie stwierdzil...
__________________
KOCHAM MOJEGO SKARBA http://suwaczek.com/200611172438.png


Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę'
kasiaaa178 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 11:39   #2
kasiaaa178
Rozeznanie
 
Avatar kasiaaa178
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 964
Dot.: Pomocy:(

hop hop ;(
__________________
KOCHAM MOJEGO SKARBA http://suwaczek.com/200611172438.png


Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę'
kasiaaa178 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 11:44   #3
tenretni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Dot.: Pomocy:(

Witaj, ja miałam to samo. Przeszło gdy zmieniłam żel pod prysznic (sama musisz znaleźć taki który bedzie Ci odpowiadał) na taki dla bardzo suchej skóry,najlepiej bezzapachowy. Zaczełam tez stosować balsam nawilżajacy (bardzo tego nie lubie). Szybko przeszło. Ja używałam nawilżające mleczko Lirene ale nie mogę go teraz nigdzie znaleźć :-( A na taki napad swędzenia polecam smarowanie surowym ziemniakiem.Mam nadzieje że choć troche Ci pomogłam. Ja na szczęście mam to juz za sobą (czasami mnie dopadnie gdy nie zastosuje balsamu, zwłaszcza teraz gdy centralne ogrzewanie wysusza naszą skórę).Pozdrawiam
tenretni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 19:54   #4
kasiaaa178
Rozeznanie
 
Avatar kasiaaa178
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 964
Dot.: Pomocy:(

tenretni dziekuje bardzo za odpowiedz;* ja wlasnie siedze i sie drapie niemilosiernie bo naszla ta godzina... nie wiem dlaczego sie tak dzieje ze w dzien mnie nie swedzi ale gdy nadchodzi wieczor....
__________________
KOCHAM MOJEGO SKARBA http://suwaczek.com/200611172438.png


Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę'
kasiaaa178 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 09:17   #5
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Pomocy:(

masz przesuszoną skórę, też tam miałam,musiałam się nachodzić do dermatologa w przychodzni, nakładać jakieś paści na siebie ect.aż poszłam prywatnie i ta pani dermatolog stwierdziła, że przesuszenie skóry, przepisała mi taką witaminową maść robioną na zamówienie w aptece, jak chcesz to poszukam i podam ci składniki tej maści, chyba, że u swojego dermatologa to usyzskasz...
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 09:36   #6
tenretni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Dot.: Pomocy:(

To dziwne prawda,że atakuje zawsze wieczorem.próbowałaś zimniaków? Wystarczy przekroić na pół i smarować lub mokrą stroną obierki. Oczywiscie to pomaga na jakis czas a nie leczy. Musisz zadbać o odpowiednie nawilżenie swojej skóry. Zrezygnuj z kąpieli w gorącej wodzie na rzecz prysznica, no i ten balsam:-( Acha, mam nadzieje, że nie używasz mydła, nawet tego dla niemowląt ;-)
tenretni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 10:19   #7
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Pomocy:(

I jeszcze mi się przypomniało co miałam stoswować!umyć się krochmalem!! tj. przemyć się i nie wycierać, tylko tak troche poklepać ręcznikiem po ciele by nie kapało i poczekać aż wyschnie; pomaga!!i to jak! w końcu spokojna noc bez świądu!tylko krochmal trochę oziębia ciało ale to wystarczy ciepłą piżamkę ubrać i pod kołuderkę od razu wskoczyć
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-30, 11:44   #8
kasiaaa178
Rozeznanie
 
Avatar kasiaaa178
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 964
Dot.: Pomocy:(

dzieki dziewczyny.. raczej nie moge narzekac zeby moje skora byla przesuszona bo swedza mnie tylko uda z tylu i czasem lydki!!! to jest straszne czasem w nocy jak spie to tego nie kontroluje i pozniej pol poscieli jest we krwi... narazie walcze z wrastajacymi wloskami bo mysle ze to moze byc przyczyna mojego cierpienia
__________________
KOCHAM MOJEGO SKARBA http://suwaczek.com/200611172438.png


Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę'
kasiaaa178 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 10:21   #9
tenretni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Dot.: Pomocy:(

No krochmal pomaga tak jak ziemniaki bo maja skrobie i to chyba ona tak działa. Mnie też swędziały tylko łydki i uda (łydki z tyłu,uda z przodu).Pozdrawiam papa
tenretni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 16:16   #10
k0chana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 471
Dot.: Pomocy:(

Też tak mam. I tez mnie wieczorem dopada... Staram sie cieplo ubierac w dzien...a wieczorem sie nie przegrzewac....zeby nie swedzialo tak smaruje sie balsamami kilka razy dziennie i...się drapie bo co innego poradzic. Zimą tak juz mam poprostu.
k0chana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:51.