Problem... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-27, 21:34   #1
agnieshka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 11

Problem...


Witam drogie wizażanki! Mam pewien problem, otóż podczas próby stosunku mój chłopak nie mógł "we mnie wejśc". Czułam okropny ból, jakby mnie rozrywało. Nie wszedł wogóle. Później zauważyłam krew. I następnego dnia również. Nie leciała z wewnątrz tylko zewnątrznego wejścia do pochwy...
To był mój pierwszy raz.

Proszę o pomoc.
agnieshka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 14:40   #2
sidorcia
Rozeznanie
 
Avatar sidorcia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 698
Dot.: Problem...

Pewnie było złe nawilżenie albo poprostu niewystarczające i lekko Cię otarł, albo to w wyniku 'rozszerzenia'.
sidorcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 14:50   #3
kasia2403
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: Problem...

hej!sorki,ale mam taki problem,bo zaczęłam stosować syndi35 ,ale w działaniach nieporzeądanych napisane jest,że mogą wystąpić żółto-brunatne plamy na skórze i żeby unikać słońca,a ja lubie sie opalać,poza tym zbliżają się wakacje i słońca nie da sie uniknąć...czy powinnam zrezygnować z tych tabletek???i czy dotyczy to również solarium???
kasia2403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 18:51   #4
agnieszka316
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8
Dot.: Problem...

Cytat:
Napisane przez agnieshka18 Pokaż wiadomość
Witam drogie wizażanki! Mam pewien problem, otóż podczas próby stosunku mój chłopak nie mógł "we mnie wejśc". Czułam okropny ból, jakby mnie rozrywało. Nie wszedł wogóle. Później zauważyłam krew. I następnego dnia również. Nie leciała z wewnątrz tylko zewnątrznego wejścia do pochwy...
To był mój pierwszy raz.

Proszę o pomoc.
Nie martw sie. Ja podczas swojego pierwszego razu miałam podobnie, tez bardzo bolało i moj TŻ nie mógł "wejść", teraz myślę że togłównie przez nerwy napina sie mięśnie a one blokuja wejście do środka. Jest to trudne ale trzeba sie rozluźnic i wtedy sie uda. My z TŻ tamtego dnia, po kilku nieudanych próbach postanowilismy zmienic pozycje - on usiadł na krzesełku a ja powolutku na nim siadalam. Wtedy sama kontrolowalam sytuacje i byl mi latwej sie rozluznic i w koncu usiadlam do konca a "on" znalazl sie caly w srodku.
A jesli chodzi o krew to tez jest raczej naturalna sprawa, zadbajcie o dobre nawilzenie, teraz w supermarketach mozna kupic zele intymne. A jak po kolejnych razach pojawi sie krew to tez sie nie martw, u mnie tez tak bylo i ginekolog powiedziala mi ze to normalne.
agnieszka316 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 18:54   #5
sysecka
Raczkowanie
 
Avatar sysecka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nibylandia ;)
Wiadomości: 242
Dot.: Problem...

Mnie pierwszy raz też bolał Nawet kilka następnych, jak i pierwszy stosunek z moim obecnym TŻtem pobolewał. A później z każdym razem przyzwyczajałam siebie i swój organizm do tego I teraz już szalejemy bez ograniczeń i bólu.

Powiedz swojemu TŻtowi to, co nam On zrozumie i będzie delikatniejszy.
__________________
Habibi ya nour el-ain, ya sakin khayali, A’ashek bakali sneen wala ghayrak bibali
sysecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:23.