Scent Bar LXI - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-02-06, 19:41   #61
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość



Dostaliśmy od sąsiada 5 litrów bigosu - taki pyszny, że dziś jadłam i na śniadanie, i na obiad
Niesamowite, jak smaczne jedzenie wpływa na samopoczucie
Zapisz


Uuu, tez bym chciała takiego sąsiada i bigos
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 20:02   #62
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość



Dostaliśmy od sąsiada 5 litrów bigosu - taki pyszny, że dziś jadłam i na śniadanie, i na obiad
Niesamowite, jak smaczne jedzenie wpływa na samopoczucie
Zapisz
Mam to samo z bigosem. Zawsze robimy tyle samo, ale też i dostajemy, i tak samo wcinamy non stop kolor. Reszta do mrożenia na szybkie gotowe danie któregoś dnia.

Potwierdzam. Pyszne danie potrafi wprowadzić mnie w miły stan. JA od razu mam lepszy humor.

No i właśnie krążę po sieciuni, zamiast szukać wietrznych perfum, to szukam jakiejś ciekawej przekąski (kolacji) Na ciepło of kors. Chce mi się czegoś nietypowego, może amerykańskiego? Może lekko meksykańskiego? Ale fasola i kukurydza tak jakoś niekoniecznie. No nie wiem, gdybym wiedziała, to bym już robiła.

Quesadillas byłyby ok, ale nie mam składników tak na szybko. Pewnie skończę frytkami lub domową mini pizzą z patelni.

Kiedyś mnie wzięło na hush browns i mi nie smakowały

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2017-02-06 o 20:16
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 20:25   #63
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scent Bar LXI

Quesadilas bylo dzis u mnie obiado kolacyjnie z pelnoziarnistymi tortillami i cycem ze swieza papryka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 20:25   #64
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość



Dostaliśmy od sąsiada 5 litrów bigosu - taki pyszny, że dziś jadłam i na śniadanie, i na obiad
Niesamowite, jak smaczne jedzenie wpływa na samopoczucie
Pozycz sasiadow choc moj mąż tez robi pyszny. Teraz robilam lazanki ale z mieszanej kapusty i wole z kiszonej jednak.
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
No i właśnie krążę po sieciuni, zamiast szukać wietrznych perfum, to szukam jakiejś ciekawej przekąski (kolacji) Na ciepło of kors. Chce mi się czegoś nietypowego, może amerykańskiego? Może lekko meksykańskiego? Ale fasola i kukurydza tak jakoś niekoniecznie. No nie wiem, gdybym wiedziała, to bym już robiła.

Quesadillas byłyby ok, ale nie mam składników tak na szybko. Pewnie skończę frytkami lub domową mini pizzą z patelni.

Kiedyś mnie wzięło na hush browns i mi nie smakowały
Jak tylko przeczytalam fasola i kukurydza (wiem ze niekoniecznie)to od razu pomyslalam o nalesnikach meksykanskich
W jedzeniu nie bardzo pomoge bo kucharka ze mnie jak z koziej d.... trąba ale z checia poczytam bo gotowac musze
Jak bylabym bogata to pierwsze co bym zrobila to zatrudnila kucharke/kucharza




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 20:32   #65
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Quesadilas bylo dzis u mnie obiado kolacyjnie z pelnoziarnistymi tortillami i cycem ze swieza papryka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie tych 3 składników brak. Nawet myślałam placki sama zrobić z kuku, ale no bez papryki nie lubię Q

Będą fryty i jaja sadzone. Bida z nedzo, ale smacznie, skrobia poprawio humor
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 20:46   #66
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Nie dziekuje, boli mnie coraz bardziej wiec zazylam p/bolowe. Obawiam sie wyrwania ale obaczym co powie jutro, bylebym dozyla

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz




Trzymam Żeby wszystko bylo ok



Ja dziś byłam rano na badaniu krwi i chyba będę żyć Juz są wyniki, wszystko w normie, łącznie z cukrem, tsh 1,4 i jakimiś odczynnikami wątroby (można pić )

Tylko limfocyty nieco podwyższone, ale po tygodniu zakuwania i wczorajszej sesji na studiach to może stres
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2017-02-06 o 20:53
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 21:18   #67
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar LXI

Wstąpię na chwilę i machnę ino
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-06, 21:26   #68
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar LXI

snad kothy, fqrvu i szypkiego przelotu
Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
O tym dowiedzialam sie niedawno choc anemia odwiedza mnie notorycznie ale ja se myslalam ze jak wezme jedno opakowanie to juz bedzie git i dlatego sie za mna tak wlokla. Teraz zazywam na czczo. Potem jeszcze lykam kwas foliowy i vit cy. Bedzie git?
A, i rano lykam to zelastwo z ortanolem. Nie przeszkadza co nie?
chiba może , na tyle to nie wię, internisty spytaj
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Macham znad didów chorych na grypę i opuchniętej paszczy oraz siniaka po dentyście. Bessęsu jaka ze mnie księżniczka na ziarnku grochu, w piątek dostałam znieczulenie a nadal mam gulę i siniak w miejscu zastrzyku

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Nie dziekuje, boli mnie coraz bardziej wiec zazylam p/bolowe. Obawiam sie wyrwania ale obaczym co powie jutro, bylebym dozyla

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

tę bardziej różową znaczy dolną

lete
Zapisz
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 21:28   #69
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość

Ja dziś byłam rano na badaniu krwi i chyba będę żyć Juz są wyniki, wszystko w normie, łącznie z cukrem, tsh 1,4 i jakimiś odczynnikami wątroby (można pić )

Tylko limfocyty nieco podwyższone, ale po tygodniu zakuwania i wczorajszej sesji na studiach to może stres
Nie nooo pozazdrościć formy!
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 21:29   #70
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość

tę bardziej różową znaczy dolną

lete
Zapisz
dziekas
To idem jutro mierzyć, oby była
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 21:57   #71
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Ja dziś byłam rano na badaniu krwi i chyba będę żyć Juz są wyniki, wszystko w normie, łącznie z cukrem, tsh 1,4 i jakimiś odczynnikami wątroby (można pić )

Tylko limfocyty nieco podwyższone, ale po tygodniu zakuwania i wczorajszej sesji na studiach to może stres
Oby tak dalej
Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
snad kothy, fqrvu i szypkiego przelotu

chiba może , na tyle to nie wię, internisty spytaj
Cos za.duzo masz tego fqrvu ostatnio
Pytalam w aptece, pono mozna.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
dziekas
To idem jutro mierzyć, oby była

Ja jeszcze nie znalazlam marynarki ktora by na mnie dobrze lezala
Trza isc spac, prochy slabo dzialajo, nie chce sie franca uspokoic. Branoc



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-06, 21:59   #72
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość

Ja jeszcze nie znalazlam marynarki ktora by na mnie dobrze lezala
Trza isc spac, prochy slabo dzialajo, nie chce sie franca uspokoic. Branoc



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziekuje
a ja za Ciebie u denta oby bezstresowo sie obyło i jak najmniej stratnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 06:26   #73
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość

Macham znad didów chorych na grypę i opuchniętej paszczy oraz siniaka po dentyście. Bessęsu jaka ze mnie księżniczka na ziarnku grochu, w piątek dostałam znieczulenie a nadal mam gulę i siniak w miejscu zastrzyku
oj, zdrówka
Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Jutro mam denta i nie wierze ze to pisze ale marze juz zeby usiasc na tym fotelu. Czuje go od jakiegos czasu(powinien byc martwy, widac ożyl)ale od dwoch dni daje tak po d.upie ze wizyta u denta wyczekiwana. Obym tylko trafila na jakas normalna dentystke bo pierwszy raz do niej ide



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość



Dostaliśmy od sąsiada 5 litrów bigosu - taki pyszny, że dziś jadłam i na śniadanie, i na obiad
Niesamowite, jak smaczne jedzenie wpływa na samopoczucie
Zapisz
fajny taki sąsiad
Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość

Ja dziś byłam rano na badaniu krwi i chyba będę żyć Juz są wyniki, wszystko w normie, łącznie z cukrem, tsh 1,4 i jakimiś odczynnikami wątroby (można pić )

Tylko limfocyty nieco podwyższone, ale po tygodniu zakuwania i wczorajszej sesji na studiach to może stres




Znad kawy
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 10:57   #74
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar LXI

znad kawusi i tostów z lososiem szkockim i serem norweskim

wczoraj upolowalam miniaturki l'artisana za 10 funtow

dzis ruszam na poszukiwanie sukienki

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość



Dostaliśmy od sąsiada 5 litrów bigosu - taki pyszny, że dziś jadłam i na śniadanie, i na obiad
Niesamowite, jak smaczne jedzenie wpływa na samopoczucie
Zapisz
zwlaszcza jak samo przyjdzie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziekuje Rejcz mnie sie różowa - dolny link bardziej podoba wlasnie, ale ze nie mierzylam jej to nie moge powiedziec co lepiej leży i pasuje. Moze jutro bede wiedziec na ten temat wiecej
bierz rozowa
i poka na sobie
chociaz na Twojej figurze wszystko bedzie idealnie lezalo

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Czyli chcac nie chcac zrobilo sie sexownie mam tylko nadzieje ze Ci nie zimno

Jutro mam denta i nie wierze ze to pisze ale marze juz zeby usiasc na tym fotelu. Czuje go od jakiegos czasu(powinien byc martwy, widac ożyl)ale od dwoch dni daje tak po d.upie ze wizyta u denta wyczekiwana. Obym tylko trafila na jakas normalna dentystke bo pierwszy raz do niej ide
1. cieplo jest nie wiem po co szalik nosze

2.
moj martwy od 15 lat tez czasem ozywa
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 11:17   #75
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
znad kawusi i tostów z lososiem szkockim i serem norweskim

wczoraj upolowalam miniaturki l'artisana za 10 funtow

dzis ruszam na poszukiwanie sukienki
Aaaaaaale Ci fajnie!

Przyznam, że jak nigdy, i ja mam w tym roku fazę na ciuchy, czuję zew kupowania, ale nie wiem od czego zacząć. Tzn wiem, że sukienka z dzianiny na przedwiośnie/zimną wiosnę i buty przejściowe, bo popylanie do maja w kozakach to średni pomysł. Tylko nie wiem od czego zacząć, jaki sklep? Zawsze tak jest, że wczesna wiosna zastaje mnie bezbutowo i bezciuchowo z dnia na dzień. Kijowy to czas, przejściówka, bo za miesiąc znów zmiana garderoby, ale tym razem mam ochotę na coś nowego, choćby tylko na miesiąc!
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 11:49   #76
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Scent Bar LXI

Bry, przezylam :-D
Jak nigdy narazie moge powiedziec ze cudowna lekarka ! Ja bez znieczulenia u denta, koniec swiata sie zbliza, cuda panie cuda :-D
Mam w zebie jakies cus co ma rozpuscic stare wypelnienie wiec jedzie mi z buzi eukaliptusem ;-)
Niestety nadal go czuje bo do stanu zapalnego nie doszla. Ide znow w sb, bedzie szukac trzeciego kanalu. Trza bedzie wziac pozyczke bo mikroskopy w ruch poszly :-/

Rejcz, ja niezmiennie nienawidze kupowac ciuchow a potem sie dziwie ze nie mam w czym chodzic. Tzn jak ktos mi da do reki to przymierze ale szukac to koszmar :-D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 12:07   #77
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Bry, przezylam :-D
Jak nigdy narazie moge powiedziec ze cudowna lekarka ! Ja bez znieczulenia u denta, koniec swiata sie zbliza, cuda panie cuda :-D
Mam w zebie jakies cus co ma rozpuscic stare wypelnienie wiec jedzie mi z buzi eukaliptusem ;-)
Niestety nadal go czuje bo do stanu zapalnego nie doszla. Ide znow w sb, bedzie szukac trzeciego kanalu. Trza bedzie wziac pozyczke bo mikroskopy w ruch poszly :-/

Rejcz, ja niezmiennie nienawidze kupowac ciuchow a potem sie dziwie ze nie mam w czym chodzic. Tzn jak ktos mi da do reki to przymierze ale szukac to koszmar :-D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
1. Wstępne gratsy oby się udało, obiecująca lekarka. Pożyczkę się spłaci, ważne, żeby ząb był uratowan!

2. Ano wiem o czym mówisz. Wiesz, ja nawet się staram, mam zrywy, ale jakoś mam chyba pecha, że jak robię wypad NA ZAKUPY, przegląd, czas nielimitowany, to nic nie ma, czego szukam A zawsze szukam mniej więcej konkretu, jaki typ, kolory, materiał.

Potrzebne mi też jakieś nowe, świeże okrycie wierzchnie. Ponad 10letnie płaszcze, jeszcze z czasów studiów, już wyglądają bardzo źle, widać że podniszczone, zużyte.

Te moje sukienki/tuniki - też wszystko czarne, czarno białe, w paski. Chcę czegoś co wciąż jest moje, w moim stylu, ale nie takie czarno-białe Czyli szmaragdowe zieloności, turkusowe granaty Niebieskości, wrzosy. Onlajnowo, przeleciałam wstępnie kilka sieciówek, i nie ma

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2017-02-07 o 12:09
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 12:19   #78
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bar LXI

Macham znad jajecznicy na boczku


Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Ja dziś byłam rano na badaniu krwi i chyba będę żyć Juz są wyniki, wszystko w normie, łącznie z cukrem, tsh 1,4 i jakimiś odczynnikami wątroby (można pić )

Tylko limfocyty nieco podwyższone, ale po tygodniu zakuwania i wczorajszej sesji na studiach to może stres
Gratulacje
Limfocyty - bardzo prawdopodobne, że stres i przemęczenie.


Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
zwlaszcza jak samo przyjdzie



Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
moj martwy od 15 lat tez czasem ozywa
Mój martwy od kilku lat też mi ożywa. Na czym to polega? W sensie: co boli, skoro nie ma tam już nerwów?


Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Bry, przezylam :-D
Jak nigdy narazie moge powiedziec ze cudowna lekarka ! Ja bez znieczulenia u denta, koniec swiata sie zbliza, cuda panie cuda :-D
Mam w zebie jakies cus co ma rozpuscic stare wypelnienie wiec jedzie mi z buzi eukaliptusem ;-)
Niestety nadal go czuje bo do stanu zapalnego nie doszla. Ide znow w sb, bedzie szukac trzeciego kanalu. Trza bedzie wziac pozyczke bo mikroskopy w ruch poszly :-/
O jak dobrze! Gratuluję lekarki To teraz trzymam kciuki, żeby przestało boleć i żeby to leczenie było szybkie i skuteczne


Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Rejcz, ja niezmiennie nienawidze kupowac ciuchow a potem sie dziwie ze nie mam w czym chodzic. Tzn jak ktos mi da do reki to przymierze ale szukac to koszmar :-D
Mam podobnie. Szukanie, mierzenie, łażenie po sklepach - męczące, a od paru lat (i paru kilogramów) frustrujące.
Ostatnio coraz częściej przychodzi mi ochota na ubranie się bardziej po kobiecemu, bardziej subtelnie niż w martensy, dżinsy i parkopodobną kurtkę. Tylko jeszcze nie odkryłam, w co Chyba wiosna się zbliża
Zapisz
Zapisz
Zapisz
__________________


Edytowane przez aileenn
Czas edycji: 2017-02-07 o 12:22
aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 12:31   #79
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Macham znad jajecznicy na boczku




Mam podobnie. Szukanie, mierzenie, łażenie po sklepach - męczące, a od paru lat (i paru kilogramów) frustrujące.
Ostatnio coraz częściej przychodzi mi ochota na ubranie się bardziej po kobiecemu, bardziej subtelnie niż w martensy, dżinsy i parkopodobną kurtkę. Tylko jeszcze nie odkryłam, w co Chyba wiosna się zbliża
Zapisz
Zapisz
Zapisz
1. Mraaaaaaaaaaaaauuuuu Ja dziś miałam z pomidorami

2.
2.a Z tą różnicą, że etap martensów mam już od 20 lat za sobą, i kobiecość w zasadzie od "po studiach" nawet nawet mi idzie, ale coraz bardziej się to we mnie rozwija, jestem gotowa na coraz więcej Pożegnałam bikery etc. Wiem gdzie zmierzam stylowo, tylko nie wiem gdzie to kupić

Płaszcze, oficerki - to nic nowego u mnie, wolę od puchówek od dawna, tylko problem z tym przedwiośniem/wiosną. Z fajnych rzeczy, które miałam, wyrosłam i coś trzeba kupić. Niby jest ramonesia, ale chciałabym coś zwiewniejszego

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2017-02-07 o 12:37
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-07, 12:40   #80
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Przyznam, że jak nigdy, i ja mam w tym roku fazę na ciuchy, czuję zew kupowania, ale nie wiem od czego zacząć. Tzn wiem, że sukienka z dzianiny na przedwiośnie/zimną wiosnę i buty przejściowe, bo popylanie do maja w kozakach to średni pomysł. Tylko nie wiem od czego zacząć, jaki sklep? Zawsze tak jest, że wczesna wiosna zastaje mnie bezbutowo i bezciuchowo z dnia na dzień. Kijowy to czas, przejściówka, bo za miesiąc znów zmiana garderoby, ale tym razem mam ochotę na coś nowego, choćby tylko na miesiąc!
tez mam ochote, ale od kidy sobie określiłam konkrety co do ciuchów, to nic mi w skelpach nie pasuje
zwłaszcza sukienki za bardzo luźne lub workowate wszędzie są, a przy mojej sylwetce musi być taliowana

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Bry, przezylam :-D
Jak nigdy narazie moge powiedziec ze cudowna lekarka ! Ja bez znieczulenia u denta, koniec swiata sie zbliza, cuda panie cuda :-D
Mam w zebie jakies cus co ma rozpuscic stare wypelnienie wiec jedzie mi z buzi eukaliptusem ;-)
Niestety nadal go czuje bo do stanu zapalnego nie doszla. Ide znow w sb, bedzie szukac trzeciego kanalu. Trza bedzie wziac pozyczke bo mikroskopy w ruch poszly :-/
Uuuu, stan zapalny? Biedna

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Mój martwy od kilku lat też mi ożywa. Na czym to polega? W sensie: co boli, skoro nie ma tam już nerwów?
ale kość wokół zęba i dziąsło nadal żywe są
Prześwietl, jak pobolewa, czy coś się nie paprze
Mi dent zostawił niewyczyszczony kanał Siostrze przekuł się aż do zatoki szczękowej podczas kanałówki

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Ostatnio coraz częściej przychodzi mi ochota na ubranie się bardziej po kobiecemu, bardziej subtelnie niż w martensy, dżinsy i parkopodobną kurtkę. Tylko jeszcze nie odkryłam, w co Chyba wiosna się zbliża
oo, widzę, ze nie tylko ja tak mam
Juz się nie moge doczekac wiosny, kiedy w końcu odzieję spódnice, sukienki i szpilki
Bo teraz to tylko portki, grube swetry, grube kozaki i gruby kożuch (ale jaki ciepły ;love: )


A właśnie - capnęłam ostatnio klasyczne czarne szpilki na obcasie w deichmannie mierzyłam w kilku innych miejscach (łącznie z venezią) i wszędzie wąskie czuby, że haluksy się robią od samego patrzenia
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2017-02-07 o 12:46
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 12:46   #81
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
tez mam ochote, ale od kidy sobie określiłam konkrety co do ciuchów, to nic mi w skelpach nie pasuje
zwłaszcza sukienki za bardzo luźne lub workowate wszędzie są, a przy mojej sylwetce musi być taliowana



A właśnie - capnęłam ostatnio klasyczne czarne szpilki na obcasie w deichmannie mierzyłam w kilku innych miejscach (łącznie z venezią) i wszędzie cisną w palce, głupia moda na wąskie czuby, haluksy się robią od samego patrzenia
1. Pooooooka dzie te workowate? (Czasem nietopsz mi lekko taljuje)

2.

To mi przypomina o moim pudle wstydu. Mam ileś tam butów do sprzedania, i chyba serio oddam je w cholere, tj w dobre ręce. Głównie szpile. Jedne tylko spróbuję opchnąć, bo nie chodzone, only mierzone. Nie wiem czemu nie oddałam, zaćmienie wszech czasów miałam. Piptoły z deicha ale letnie, niepełne, pasek za piętą. To pudło mi zalega na szczycie szafy i truje mi psyche. Duhrna ja.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 12:58   #82
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
1. Pooooooka dzie te workowate? (Czasem nietopsz mi lekko taljuje)
https://www.stradivarius.com/pl/kobi...020047028.html

http://www.reserved.com/pl/pl/woman/...lothes/dresses

http://shop.mango.com/PL/kobieta/odziez/sukienki

taliować, to sobie sama umie, ale tak przerabiane juz nie leżą tak ładnie, jak od nowości odpowiednio skrojone

Chyba najbardziej dopasowane i "biurowe" znalazłam w orsayu
http://www.orsay.com/pl-pl/moda/sukienki.html

tę capnełam - z czarnymi szpilkami i torebeczką w stylu Dity będzie cacy
http://www.orsay.com/pl-pl/elegancka...-49601160.html
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2017-02-07 o 13:01
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 13:03   #83
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
https://www.stradivarius.com/pl/kobi...020047028.html

http://www.reserved.com/pl/pl/woman/...lothes/dresses

http://shop.mango.com/PL/kobieta/odziez/sukienki

taliować, to sobie sama umie, ale tak przerabiane juz nie leżą tak ładnie, jak od nowości odpowiednio skrojone

Chyba najbardziej dopasowane i "biurowe" znalazłam w orsayu
http://www.orsay.com/pl-pl/moda/sukienki.html

tę capnełam - z czarnymi szpilkami i torebeczką w stylu Dity będzie cacy
http://www.orsay.com/pl-pl/elegancka...-49601160.html
Dzięki serdeczne Ale wszędzie głównie jest to co mam - ciemne kolory i paski. Kolor w luźnej sukience to rzadkość. Muszę jednak a żywca obczaić, bo to się zmieniać teraz będzie jak sądzę. Dla mnie odpadają wszelkie kwiatki. W gładkich, nawet jak jest kieca, to najczęściej ma jkiś udziwniony fason.

Maiłam właśnie pisać, że Orsay mi maila bombarduje ołówkowymi. Oni zawsze mieli taki biurowy stajl

Piękną kupiłaś Ja niestety muszę zakrywać flaczki, tj. ramiona

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2017-02-07 o 13:09
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 13:06   #84
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LXI

i jeszcze unosono ma mnóstwo lużnych we wszelkich wzorach i kolorach

https://www.unisono.eu/sukienki
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 13:22   #85
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
i jeszcze unosono ma mnóstwo lużnych we wszelkich wzorach i kolorach

https://www.unisono.eu/sukienki
Wiem, ale właśnie na tym polega mój pech, że jak jestem tam na zakupach - to prawda, za rzadko - to trafiam na same ciemne lub kwiatki czy też w paski.
Na sklepie akurat z luźnych sukienek w centrum Kato wybór był aż 3. W tym 2 w kwiaty. I to głównie z tandentnego "targowego" materiału. Takie szmaty. Także nędzny butik chyba po prostu, że ma taką słabą ofertę. Ale tylko w kiecach, bo już tuniki do spodni - a ich nie noszę - i bluzki zajmowałały całą przestrzeń sklepową.

Np na necie ta granatowa ładna, ale kolorystycznie robią wszystko na jedną mańkę. Co jest ok, ale już to mam. Nie tego teraz szukam.

Sama wiesz jak jest, szmat wisi pełno, a za w miarę dobrymi jakościowo ubraniami, na nasze konkretne potrzeby, musimy się nachodzić, naszukać. Nie ma w czym za bardzo wybierać.

Do Mango bym się przeszła. Lubię też Kapphal, w mierę fajna jakość, mam od nich letnie z wiskozy, ale obecnie chwilowy przestój.

Promod kiedyś był fajny, teraz - nie trafia w mój gust.

Podoba mi się ta, ale kolejna krata Mam już jedną z Rezerwatu. Niby dobrze wyglądam w kratce, ale kuuuuurcze nooooo. Ciagle to samo? http://www.reserved.com/pl/pl/woman/...c/ladies-dress
BTW laska ma piękne włosy i usta.

Dlatego ktoś powinien mnie ubierać.

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2017-02-07 o 13:42
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 13:29   #86
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Wiem, ale właśnie na tym polega mój pech, że jak jestem tam na zakupach - to prawda, za rzadko - to trafiam na same ciemne lub kwiatki czy też w paski.
online można zamówić
w sklepie zawsze trafiam na przebrane resztki

Jeszcze tu maja fajne sukienki
http://allegro.pl/listing/user/listi...5123&id=124264
az mnie kusza te fiolety i czerwienie
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2017-02-07 o 13:31
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 13:49   #87
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
online można zamówić
w sklepie zawsze trafiam na przebrane resztki

Jeszcze tu maja fajne sukienki
http://allegro.pl/listing/user/listi...5123&id=124264
az mnie kusza te fiolety i czerwienie
1. Wiem, ale ja tego nie znoszę. Muszę mierzyć, bo jestem nieforemna, zbyt wiele niuansów nie do przewidzenia. Lubię widzieć przed zakupem jak się kieca zachowuje na mnie w ruchu. Kiedyś zamawiałam online, z innych sklepów co prawda, ale nie lubię tego zachodu ze zwracaniem. To było neverending story.

No i czerwienie nie dla mnie. Ja po prostu muszę na żywca. Zobaczyć, założyć i się zachwycić! 3x Z.
Jak ta w kratę będzie stacjonarnie, to jak nikt mnie nie powstrzyma, to ją kupię, tak mi się podoba I dalej będę szukać czegoś w kolorze.

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2017-02-07 o 13:54
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 14:40   #88
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar LXI

snad bolącego gardła i spod padającego śniegu
Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Cos za.duzo masz tego fqrvu ostatnio
ano. Taki lajf

o sukiękach nic nie powię, bo na mnie sukienka musi mieć linię wora albo nietopsza
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 17:05   #89
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Mi dent zostawił niewyczyszczony kanał

oo, widzę, ze nie tylko ja tak mam
Juz się nie moge doczekac wiosny, kiedy w końcu odzieję spódnice, sukienki i szpilki
Bo teraz to tylko portki, grube swetry, grube kozaki i gruby kożuch (ale jaki ciepły ;love: )


A właśnie - capnęłam ostatnio klasyczne czarne szpilki na obcasie w deichmannie mierzyłam w kilku innych miejscach (łącznie z venezią) i wszędzie wąskie czuby, że haluksy się robią od samego patrzenia
Wlasnie teraz lecze niedoczyszczone kanaly
Fajnie tak isc do sklepu, przymierzyc buty i kupic. Niestety nie wszyscy maja taki luksus ale i tak jest lepiej z malymi nr niz kiedys.
Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
snad bolącego gardła i spod padającego śniegu

ano. Taki lajf

o sukiękach nic nie powię, bo na mnie sukienka musi mieć linię wora albo nietopsza
Przyjdzie wiosna, wyjdzie slonce i moze bedzie lepiej

A ja odwrotnie, musze miec bardziej przy ciele ale w tych tez zle wygladam bo wałki widac dlatego sukienki odpadajo
Moj stajl to dzinsy i koszulka ae fakt, ze chyba doroslam zeby juz go zmienic. Problem polega na tym ze od jakiegos czasu coraz gorsze sa kolekcje w sklepach, tzn dla mnie sa gorsze




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 20:01   #90
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Chyba najbardziej dopasowane i "biurowe" znalazłam w orsayu
sprawdzaj w orsayu albo taranko, największa szansa jeśli już.
albo online collectif, lindy bop i inne takie
u tej pani masz trochę sugestii
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-26 13:12:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:31.