Plaża 2008:D - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-16, 16:10   #61
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Plaża 2008:D

Cytat:
Napisane przez olinkaaa Pokaż wiadomość
To gdzie Ty mieszkasz? na kamiennej górze? Ja mam do plaży ciut dalej, 10 min busem albo na Babie Doły lub Osadę Rybacką - tam jest zawsze mało ludzi ( nie lubię tłoku na plaży ) a odnośnie tego kolagenu to w jakiej formie go używasz? W ogóle pierwszy raz słyszę, że kolagen jest przyspieszaczem opalania Ja chciałam się skusić na coś z beta-karotenem
ja mieszkam prawie na Swietojanskiej, ale szczegoly zostawie dla siebie wiesz, internet itd :P

Kolagen na opalanie w czystej formie, tzn nie jakis krem z nim czy cos tylko taki w calosci wydobyty, taka galaretka. Sam nie jest przyspieszaczem, raczej odbudowuje komorki, ale jest jego odmiana z dodatkiem melaniny, ktora bardzo przyspiesza. przy okazji nastepnych upalow mam zamiar sie nim posmarowac przed wyjsciem na plaze i nie zmywac, zobaczymy jakie beda efekty, bo slyszalam ostatnio ze tak sie powinno go uzywac jak chce sie opalic, do tej pory dla skory glownie uzywalam

statki tez uwielbiam ale u mnie to glownie kominy widac, niezvyt ciekawy to widok wlasciwie
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 16:30   #62
olinkaaa
Zadomowienie
 
Avatar olinkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 551
Dot.: Plaża 2008:D

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
ja mieszkam prawie na Swietojanskiej, ale szczegoly zostawie dla siebie wiesz, internet itd :P

Kolagen na opalanie w czystej formie, tzn nie jakis krem z nim czy cos tylko taki w calosci wydobyty, taka galaretka. Sam nie jest przyspieszaczem, raczej odbudowuje komorki, ale jest jego odmiana z dodatkiem melaniny, ktora bardzo przyspiesza. przy okazji nastepnych upalow mam zamiar sie nim posmarowac przed wyjsciem na plaze i nie zmywac, zobaczymy jakie beda efekty, bo slyszalam ostatnio ze tak sie powinno go uzywac jak chce sie opalic, do tej pory dla skory glownie uzywalam

statki tez uwielbiam ale u mnie to glownie kominy widac, niezvyt ciekawy to widok wlasciwie
Spokojnie, nie chodziło mi o dokładny adres Ja bym się pokroiła za mieszkanko na Kamiennej Górze, najlepiej w sąsiedztwie pana Krauzego A gdzie takowy kolagen można kupić? apteki? I jeśli dobrze zrozumiałam to póki co smarujesz się nim jak balsamem?
Mm nadzieję, że nie zamęczają Cie moje pytania
__________________



"Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"
G.G. Marquez


olinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 16:41   #63
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Plaża 2008:D

znaczy smaruje narazie twarz i blizny po operacji, ale teraz na palze sie jak olejkiem posmaruje. nie wyglada to jakos arcyciekawie bo sie robi taka powloczka na skorze, jakby maseczka jakas taka przezroczysta :P no ale jakos dam rade :P Ja ten kolage dostaje od zaprzyjaznionego Pana Odkrywcy ale na swietojanskiej jest sklep ktory rozprowadza ich kolagen. W aptekach go nie ma.
Kamienna Gora jest fantastyczna, bo u mnie niby miejsce fajne ale glosno i wogole.. a tam taki klimacik, zielono, cicho, ladnie...
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 21:13   #64
Elmok
Raczkowanie
 
Avatar Elmok
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 225
LATO - moda na plazy:)

Skoro juz rozpoczely sie wakacje nalezaloby sie rozejrzec za odpowiednim kostiumem kapielowym Doradzcie mi prosze, jakie kostiumy sa teraz modne i gdzie szukac czegos ciekawego. Moze ktoras z Was zakupila jakis fantastyczny stroj?? pozdrawiam
Elmok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 21:37   #65
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: LATO - moda na plazy:)

Wyszukiwarkaaa
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:53.