Wielkie O! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-29, 14:02   #31
mav
Zakorzenienie
 
Avatar mav
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nordrhein Westfallen
Wiadomości: 4 276
GG do mav Wyślij wiadomość przez MSN do mav
Dot.: Wielkie O!

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
Kiedyś koleżanka zapytała mnie, co to jest jak podczas stosunku nagle przestała myśleć o całym świecie, jakby ktoś wyłączył jej świadomość i chciała żeby ta chwila trwała wiecznie.... Odpowiedziałam że to właśnie orgazm... Taki opis z życia wzięty.
ja mam dokaldnie tak samo jak Twoja znajoma

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Tylko, że taki opis brzmi filozoficznie, a nie erotycznie i zastanawiam sie jakby można go opisać tak najb. realnie...

tego sie chyba realniej nie da opowiedziec...
__________________
"Nikt o tobie nie myśli. Wszyscy myślą wyłącznie o sobie, tak samo jak ty"





Mężczyzna jest jak sukienka, trzeba go najpierw przymierzyc.....


mav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 14:18   #32
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Wielkie O!

Cytat:
Napisane przez Nina_84 Pokaż wiadomość
Mały OT - ja uważam, że Playboy jest jedną z ciekawszych/dojrzalszych męskich gazet...
byc moze tak. Nie czytalam nigdy.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 17:50   #33
kundzia07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 149
Dot.: Wielkie O!

hehe
z ogazmem u mnie różnie bywa. czesto go mam i czesto równo z moim TŻ, wtedy jest najcudowniej, pierwsze pchnięcia troszke bolą, potem rozkosz, a potem to chce sie moscniej i głębiej,,, ojj....

a z spermą, tez miałm kiedys nadzieje ze tak szybko nie bedzie z tamtąt spierdzielac,
raz wyszłam z różka i "zatkałam" sie papierem toaletowym, hehe i wtedy sie usmiałam bo papier nie wytrzymał i widziałam tylko jak krople lecą na ładowarke do telefonu Miśka hehe wtedy sie usmialiśmy
kundzia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 18:33   #34
FridaKahlo
Raczkowanie
 
Avatar FridaKahlo
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 443
Dot.: Wielkie O!

A ja z tym bólem, to rozumiem... Nie lubię delikatnego seksu, rysowania jakichs ósemek czy innych obrazków, bo wtedy po prostu niewiele czuję. Dla mnie seks musi byc mocny, takie silne uderzanie. To sprawia ból (chyba, że mężczyzna ma małego penisa, wtedy to moze i nie bedzie bolec), ale ten ból jest mega przyjemny.

Nie chcę sie wczuwac w to jak odczuwam orgazm, ale mogę powiedzieć, ze prawie zawsze gdy szczytuje podwijają mi sie palce u stóp i drże jakbym miała febrę

Kilka razy miałam tez taka sytuację, ze jakoś zablokowało mi się coś w płucach (przynajmniej takie miałam wrażenie) i nie mogłam wziąć oddechu. Niby to takie fajne i opisywane we wszystkich ksiazkach erotycznych, ale mi się to średnio podobało. Przez te kilka, czy kilkanascie sekund (nie wiem, trace wtedy rachubę czasu) modliłam się, żeby to sie szybjko skonczyło, bo inaczej się uduszę Miałyście tez tak kiedyś?
__________________
“Disobedience, in the eyes of anyone who has read history, is man's original virtue. It is through disobedience that progress has been made, through disobedience and through rebellion.”
Oscar Wilde


Teufel
FridaKahlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 07:49   #35
Magdalena Dobrowolska
Rozeznanie
 
Avatar Magdalena Dobrowolska
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pracy
Wiadomości: 878
Dot.: Wielkie O!

Cytat:
Napisane przez FridaKahlo Pokaż wiadomość
A ja z tym bólem, to rozumiem... Nie lubię delikatnego seksu, rysowania jakichs ósemek czy innych obrazków, bo wtedy po prostu niewiele czuję. Dla mnie seks musi byc mocny, takie silne uderzanie. To sprawia ból (chyba, że mężczyzna ma małego penisa, wtedy to moze i nie bedzie bolec), ale ten ból jest mega przyjemny.

Nie chcę sie wczuwac w to jak odczuwam orgazm, ale mogę powiedzieć, ze prawie zawsze gdy szczytuje podwijają mi sie palce u stóp i drże jakbym miała febrę

Kilka razy miałam tez taka sytuację, ze jakoś zablokowało mi się coś w płucach (przynajmniej takie miałam wrażenie) i nie mogłam wziąć oddechu. Niby to takie fajne i opisywane we wszystkich ksiazkach erotycznych, ale mi się to średnio podobało. Przez te kilka, czy kilkanascie sekund (nie wiem, trace wtedy rachubę czasu) modliłam się, żeby to sie szybjko skonczyło, bo inaczej się uduszę Miałyście tez tak kiedyś?
Nie przypominam sobie takiego zajścia, he he Co do ostrego seksu, to też lubię
Magdalena Dobrowolska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 14:51   #36
ola_mała
Raczkowanie
 
Avatar ola_mała
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 191
Dot.: Wielkie O!

Nooo widzę, że zainteresowałam was to jest opis z men's healt a dokładniej z artykułu z instrukcją doprowadzenia do orgazmu. A ten tekst jest po to żeby faceci wiedzieli kiedy udajemy hehe ;pp
__________________

ola_mała jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 16:12   #37
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Wielkie O!

Tekst mi się nie podoba, taka harlequinowa grafomania.

Cytat:
Napisane przez czarna_90 Pokaż wiadomość
Z tym bólem po to jest troche dziwne, ja tak nie mam. No bo jeśli dojde przed partnerem, to co? koniec stounku, bo mnie teraz przez kilka minut nie można mocno dotykac?
Oj, wierz mi, że zdarzają się takie przypadki
Jak dziewczyna skończy wcześniej, to koniec, nie ma już seksu, a facet ma przechlapane bo ona chce tylko leżeć i przeżywać, a nim się już nie interesuje za bardzo.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-31, 16:31   #38
mav
Zakorzenienie
 
Avatar mav
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nordrhein Westfallen
Wiadomości: 4 276
GG do mav Wyślij wiadomość przez MSN do mav
Dot.: Wielkie O!

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Tekst mi się nie podoba, taka harlequinowa grafomania.



Oj, wierz mi, że zdarzają się takie przypadki
Jak dziewczyna skończy wcześniej, to koniec, nie ma już seksu, a facet ma przechlapane bo ona chce tylko leżeć i przeżywać, a nim się już nie interesuje za bardzo.
no wlasnie, ja po dwoch mega O jestem totalnie wykonczona
a wiec albo sie konczy help your self (tak jestem EGO! przez wielkie E) albo on musi kilka minut poczekac az ochlone troche...co tez najczesciej robi
__________________
"Nikt o tobie nie myśli. Wszyscy myślą wyłącznie o sobie, tak samo jak ty"





Mężczyzna jest jak sukienka, trzeba go najpierw przymierzyc.....


mav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 22:34   #39
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Wielkie O!

Cytat:
Napisane przez mav Pokaż wiadomość
no wlasnie, ja po dwoch mega O jestem totalnie wykonczona
a wiec albo sie konczy help your self (tak jestem EGO! przez wielkie E) albo on musi kilka minut poczekac az ochlone troche...co tez najczesciej robi
A po jakim czasie od 1 masz to 2 O? Bo ja jestem zbyt wrażliwa w tym miejscu by tak od razu 2 raz, bez przerwy.
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 06:39   #40
Magdalena Dobrowolska
Rozeznanie
 
Avatar Magdalena Dobrowolska
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pracy
Wiadomości: 878
Dot.: Wielkie O!

Cytat:
Napisane przez ola_mała Pokaż wiadomość
Nooo widzę, że zainteresowałam was to jest opis z men's healt a dokładniej z artykułu z instrukcją doprowadzenia do orgazmu. A ten tekst jest po to żeby faceci wiedzieli kiedy udajemy hehe ;pp
jak ktoś chce udawać, to i tak da radę Nie brak dobrych aktorek
Magdalena Dobrowolska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 07:58   #41
mav
Zakorzenienie
 
Avatar mav
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nordrhein Westfallen
Wiadomości: 4 276
GG do mav Wyślij wiadomość przez MSN do mav
Dot.: Wielkie O!

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
A po jakim czasie od 1 masz to 2 O? Bo ja jestem zbyt wrażliwa w tym miejscu by tak od razu 2 raz, bez przerwy.
hmmm kilka minut pozniej moze, tak szczerze mowiac, to przestajemy dopiero wtedy gdy dretwieja mi rece i potem dopiero robimy przerwe nawet jak on nie jest gotowy
__________________
"Nikt o tobie nie myśli. Wszyscy myślą wyłącznie o sobie, tak samo jak ty"





Mężczyzna jest jak sukienka, trzeba go najpierw przymierzyc.....


mav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-01, 08:26   #42
Magdalena Dobrowolska
Rozeznanie
 
Avatar Magdalena Dobrowolska
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pracy
Wiadomości: 878
Dot.: Wielkie O!

Cytat:
Napisane przez mav Pokaż wiadomość
hmmm kilka minut pozniej moze, tak szczerze mowiac, to przestajemy dopiero wtedy gdy dretwieja mi rece i potem dopiero robimy przerwe nawet jak on nie jest gotowy
wow!!!:d
__________________
CHCĘ Z TOBĄ ŻYĆ
Magdalena Dobrowolska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 08:36   #43
leo6267
Raczkowanie
 
Avatar leo6267
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 146
Dot.: Wielkie O!

Cytat:
Napisane przez FridaKahlo Pokaż wiadomość
A ja z tym bólem, to rozumiem... Nie lubię delikatnego seksu, rysowania jakichs ósemek czy innych obrazków, bo wtedy po prostu niewiele czuję. Dla mnie seks musi byc mocny, takie silne uderzanie. To sprawia ból (chyba, że mężczyzna ma małego penisa, wtedy to moze i nie bedzie bolec), ale ten ból jest mega przyjemny.

Nie chcę sie wczuwac w to jak odczuwam orgazm, ale mogę powiedzieć, ze prawie zawsze gdy szczytuje podwijają mi sie palce u stóp i drże jakbym miała febrę

Kilka razy miałam tez taka sytuację, ze jakoś zablokowało mi się coś w płucach (przynajmniej takie miałam wrażenie) i nie mogłam wziąć oddechu. Niby to takie fajne i opisywane we wszystkich ksiazkach erotycznych, ale mi się to średnio podobało. Przez te kilka, czy kilkanascie sekund (nie wiem, trace wtedy rachubę czasu) modliłam się, żeby to sie szybjko skonczyło, bo inaczej się uduszę Miałyście tez tak kiedyś?
U mnie jest identycznie, oprocz braku oddechu Czasem lubie byc troche popieszczona, ale gra wstepna nie jest dla mnie najwazniejsza, bo dosc szybko sie rozluzniam Zawsze po orgazmie sie smieje, co mojego ex doprowadzalo do szewskiej pasji, a moj obecny ukochany smieje sie razem ze mna
leo6267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 17:41   #44
andy3334
Raczkowanie
 
Avatar andy3334
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 63
Dot.: Wielkie O!

a ja ostatnio zdrętwiałam jak leżałam na łóżku po orgazmie to przeszły takie mrówki po mnie

Edytowane przez andy3334
Czas edycji: 2008-08-01 o 17:42 Powód: literówki
andy3334 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:30.