co trzeba zrobic?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-20, 00:45   #1
Pauuula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 32
GG do Pauuula

co trzeba zrobic??


co trzeba zrobic zeby zostac instruktorka??cwicze fitness od paru lat-dopiero teraz doszlo do mnie ze to jest moj sposob na zycie-tylko ze nagle tez doszlo do mnie zem jestem w martwym punkcie-nie wiem co dalej-powinnam pogadac z moim trenerem??
Pauuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-20, 12:17   #2
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: co trzeba zrobic??

Bardzo dobry pomysł, zapytaj u źródła czyli u twojego trenera Powie ci jak się kształcił w tym kierunku, jakie kursy wykonywał i będziesz miała ogólny obraz sytuacji. Wydaje mi się, że takie kursy są prowadzone przy akademiach wychowania fizycznego; jeśli jesteś z większego miasta napewno powinnaś coś znaleźć
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-24, 23:40   #3
AgnieszkaH.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 4
Re: co trzeba zrobic??

Hej, widzę,że znalazłam bratnią duszę,tylko ja do takiego wniosku doszłam jakis rok temu. Wlaśnie jestem świeżo upieczoną panią instruktor aerobiku. Kurs robiłam przy AWFie. Myslę, że to najlepsze miejsce do wyrobienia sobie takich uprawnień. Kurs kosztuje od 1000 -1500 zł. Trwa ok 3 miesięcy. Poza tym wiem, że Nike organizuje tez takie szkolenia, ale one wychodzą znacznie drożej. Jest też szkoła OPEN MIND w Szczecinie, ponoć podobna cena i całkiem fajnie prowadzą. Jeśli mieszkasz w większym mieście to nie będziesz miała z tym problemu. Póki co odwiedzaj konwencje fitness, rusza własnie wiosenna tura Nike Body Jam, cały dzień szaleństw aerobowych za 50 zł. Imprezy będą się odbywać w większych miastach. Powodzenia - szczęśliwa instruktorka, która właśnie dostała pracę
AgnieszkaH. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-26, 20:46   #4
Pauuula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 32
GG do Pauuula
narazie dobrze jest ;-)

jestem na dobrej drodze-zaczełam chodzic na takie małe szkolenie do mojego trenera-a potem kursik
Pauuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:15.