Antykoncepcja, plamienie pomylone z okresem ;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-31, 09:07   #1
ImBad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 7
Exclamation

Antykoncepcja, plamienie pomylone z okresem ;(


He dziewczyny. mam 19 lat bylam niedawno u ginekologa poniewaz chcialam zaczac anntykoncepcje z tabetkami. problem polega na tym , ze dala mi pani ginekolog tabletki na wywolanie okresu i owszem stosowalam je.. jednak pomylilam plamienie z okresem(niedziela), poniewaz tkie plamienie wystyapilo mi 1 raz w zyciu i myslalam ze to okres.. i zaczelam brac tabletki anty koncepcyjne na drugi dzien nie mialam juz tego plamienia i nie wzielam tabletki(poniedzialek) we wtorek i swrode mialam plamienie i wzieielam tabletki ale okresu jak nie bylo tak nie ma .. ;/ co powinnam teraz zrobic brac nadale te tabletki czy zrobic przerwe i czekac do okresu? proszę o szybka odp
ImBad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 16:21   #2
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Antykoncepcja, plamienie pomylone z okresem ;(

Cytat:
Napisane przez ImBad Pokaż wiadomość
He dziewczyny. mam 19 lat bylam niedawno u ginekologa poniewaz chcialam zaczac anntykoncepcje z tabetkami. problem polega na tym , ze dala mi pani ginekolog tabletki na wywolanie okresu i owszem stosowalam je.. jednak pomylilam plamienie z okresem(niedziela), poniewaz tkie plamienie wystyapilo mi 1 raz w zyciu i myslalam ze to okres.. i zaczelam brac tabletki anty koncepcyjne na drugi dzien nie mialam juz tego plamienia i nie wzielam tabletki(poniedzialek) we wtorek i swrode mialam plamienie i wzieielam tabletki ale okresu jak nie bylo tak nie ma .. ;/ co powinnam teraz zrobic brac nadale te tabletki czy zrobic przerwe i czekac do okresu? proszę o szybka odp
Może to był okres, tylko pod wpływem wziętej pigułki się wstrzymał? Organizm mógł różnie zareagować na hormony. Tylko źle zrobiłaś, że następnego dnia nie wzięłaś tabletki, trzeba już było brać dalej, a nie tak mieszać sobie w organizmie
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 16:50   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Antykoncepcja, plamienie pomylone z okresem ;(

Przeciez pigulki w 90% wstrzymuja okres żeby dostac go po skończeniu listka pigułek .

Poważnie nic nie ma na ten temat w ulotce ?

teraz czekaj do kolejnego okresu i zacznij brać w 1 dniu ,lub zacznij brac dzisiaj i dodoatkowo uzywaj gumek przez 1 opakowanie.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 18:52   #4
mystery20
Raczkowanie
 
Avatar mystery20
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 140
Dot.: Antykoncepcja, plamienie pomylone z okresem ;(

Pewnie, tak jak dziewczyny mówią, to właśnie był okres a tabletka go zatrzymała. Szkoda tylko, że nie brałaś dalej tabletek... Teraz albo czekaj do następnego krwawienia albo skontaktuj się z ginem, coś Ci podpowie
__________________
I mów tak więcej, jeszcze więcej !
I przytulaj mnie częściej i jeszcze częściej !
mystery20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 09:11   #5
ImBad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 7
Dot.: Antykoncepcja, plamienie pomylone z okresem ;(

dzieki mamw izyte dopiero na 12 ale do tego czasu bd brala tabletki i zabezpieczenie oczywiscie
ImBad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:09.