Wspólnie książki tu czytamy, dwie co miesiąc odhaczamy - Wizażowy Klub Książki - DKK - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-16, 22:50   #61
Effyx3
Raczkowanie
 
Avatar Effyx3
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 41
Dot.: Wspólnie książki tu czytamy, dwie co miesiąc odhaczamy - Wizażowy Klub Książki

[1=57d469676eb95e4afe06d5c 46bd77df5270daf8d_6584d1a 317847;42290995]Właściwie nie wiem, czemu ja tej przyjaźni oczekiwałam, tak mi się jakoś wydawało logiczne, że powinni się darzyć sympatią i dla mnie to by było na plus, gdyby taka przyjaźń się jednak nawiązała.
A pomysł przedstawienia tej ponurej rzeczywistości oczami dziecka jest naprawdę bardzo ciekawy, ale osobiście nie czuję się do końca usatysfakcjonowana jego realizacją. Nie żałuję, że przeczytałam książkę, ale czegoś mi w niej brakuje.[/QUOTE]

Również dla mnie byłoby na plus, gdy pojawiła się między nimi przyjaźń... Można było wykorzystać fakt, że przyszli na świat tego samego dnia.
Bruno musiał być inny niż został wykreowany. Mam po prostu takie wrażenie, że coś w nim musiało być zmienione. Może umiejętność słuchania co ktoś inny mówi? Dostrzeganie coś po za sobą?
Effyx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 10:59   #62
nieambitna
Przyczajenie
 
Avatar nieambitna
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 13
Dot.: Wspólnie książki tu czytamy, dwie co miesiąc odhaczamy - Wizażowy Klub Książki

Z tym, że przyjaźń między dziećmi w takim wieku, a choćby między nastolatkami, to chyba jest jednak coś innego. Nie mam za dużo kontaktu z dziewięciolatkami, ale to chyba też jest ten wiek, kiedy lubią się chwalić. Moje odczucia w stosunku do Bruna też były mieszane. Tylko, że ja mam dwadzieścia lat i coś o obozach słyszałam, a on jest zdecydowanie młodszy i nie wie, co się dzieje za ogrodzeniem. Zwłaszcza, że jego ojciec tam pracuje, a przecież nie ma powodów, by myśleć, że tata będzie krzywdził innych.
nieambitna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-01, 21:31   #63
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Wspólnie książki tu czytamy, dwie co miesiąc odhaczamy - Wizażowy Klub Książki

Cytat:
Napisane przez Barboletta Pokaż wiadomość
Witajcie na wątku Dyskusyjny Klub Książki na Wizażu!

Zasady:
1. Dołączyć moze każdy w każdej chwili.
2. Propozycje książek wpisujemy w postach
3. Każdego 1szego i 15stego miesiąca zaczynamy nową książkę i do woli dyskutujemy o niej w czasie gdy mamy juz następną do przeczytania - wiec nie spojlerujemy!!!

Zapraszam do zabawy i liczę na wszelkie rady i komentarze

SIERPIEŃ I 1.08-14.08
"Chłopiec w pasiastej piżamie" - John Boyn


SIERPIEŃ II 15.08-31.08
"Klub Dumas" - Arturo Perez Reverte


WRZESIEŃ I 1.09-15.09
Czekamy na propozycje
Czy watek jeszcze dziala?
poulette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:23.