Mamusie - listopad 2019 - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-05-15, 08:35   #5011
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamusie - listopad 2019

Cytat:
Napisane przez Mikaa92 Pokaż wiadomość
To mój z wczoraj, sprzed śniadania
Tez juz spory

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Dziewczyny tu jest juz 5011 postow. Mozemy sie przeniesc na drugi watek
__________________

Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-15, 08:41   #5012
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Mamusie - listopad 2019

Cytat:
Napisane przez Mikaa92 Pokaż wiadomość
Popływaj też za mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:41 ---------- Poprzedni post napisano o 06:39 ----------

Najważniejsze że sama sobie to w głowie przeanalizowałaś i na pewno jest Ci lżej mi się podoba Twój tok myślenia, taki spokojny. Trzymam kciuki za wizytę niedzielna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:43 ---------- Poprzedni post napisano o 06:41 ----------

W reklamie mi się obiło o uszy że Ikea już ma dostawę do domu tych większych rzeczy. Dostawa od 79zl i pewnie zależna od wielkości zakupów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiedys jak dodałam do koszyka półkę i kilka szklanek to dostawa mnie zabiła. Zdecydowanie taniej było mi odebrać w Rzeszowie mimo, że nie po drodze mi tam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Podczytuje Was trochę

Ale że miałam miesiąc temu podobna sytuacje to się odezwę u mnie ZD po samym USG wyszło 1:217 (mało widoczna kość nosowa nt2.57) po PAPPA 1;254.
Zdecydowaliśmy się na test wolnego płodowego DNA, właśnie że względu na to żeby się przygotować na to co przyniesie los albo odetchnąć z ulgą. Wynik po sześciu dniach. Zdrowa dziewczynka
Szwagierka miala jeszcze większe ryzyko 1:123, na dniach urodzi małego ZDROWEGO Jasia.

Będzie dobrze! Trzymam kciuki
Fajnie Czubasku, że się odezwałaś, bo akurat m.in Ciebie miałam na myśli uspokajając Ska, ale nie chciałam wchodzić w szczegóły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Ja prenatalne miałam w piątek, wyniki pappy miałam w poniedziałek


Matko, nie sądziłam, że tyle nas będzie, strasznie ciężko się połapać


Jak tam Wasze brzuszki? Bo ja byłam przekonana, że to, że mi go wywaliło to "zasługa" rewolucji żołądkowych, ale dziś czuję się dobrze, a tutaj pojawiło się takie coś...
No swietna ta fotka jest!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-15, 09:04   #5013
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Mamusie - listopad 2019

Za szybko piszemy! Nie spodziewałam się tylu postów z rana. Ja czekam na dietetyka. U diabetolog szybko poszło, bo mam już glukometr. Mam się kłuć 6 razy dziennie. To będzie niezła masakra. 5 posiłków dziennie, pomiar po godzinie. W pracy to bedzie rzeź. Muszę pogadać z kierowniczką, bo wie jaką mam sytuację, a póki co nie był u nas chyba nikt na rozmowie o pracę. Więc jak nie przyciśnie to będzie płacz i zgrzytanie zębów, a ja wątpię żebym pracowała do sierpnia. Przez tę cukrzycę będę bardziej przeszkadzać niż pomagać.
W ogóle myślałam że sporo przytyłam w ciąży, a wychodzi na to, że jestem na 0 (nie ważyłam sie, żeby nie psuć sobie humoru, a dzisiaj trzeba było). Po tej diecie to chyba jeszcze schudnę...


Piękne zdjęcie brzuszka! I piękne psy. Ja mam kota który co rano mnie molestuje, bo potrzebuje przytulania i mojej szyi do ugniatania

Edytowane przez 8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Czas edycji: 2019-05-15 o 09:10
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-15, 10:12   #5014
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Mamusie - listopad 2019

Cytat:
Napisane przez Mikaa92 Pokaż wiadomość
To mój z wczoraj, sprzed śniadania 16+2 Załącznik 7676473

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Uwielbiam oglądać brzuszki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-15, 12:50   #5015
katherine13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 291
GG do katherine13
Dot.: Mamusie - listopad 2019

Dziewczyny a możecie mi pokazać wasze wykresy z usg? Któras wie jak je się powinno prawidłowo odczytywac?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
katherine13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-15, 12:54   #5016
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Mamusie - listopad 2019

Cytat:
Napisane przez Mikaa92 Pokaż wiadomość
To mój z wczoraj, sprzed śniadania 16+2 Załącznik 7676473

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Piąteczka! Czyli nie jestem sama <3

Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
Jaki śliczny i pieski tez fajowe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
<3 <3 dziękuję <3

Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
Mamy do urządzenia cały dom, zapraszam Super! Ja bardzo lubię pływanie, a dawno nie byłam, muszę do tego wrócić. Bardzo się cieszę, że masz takie nastawienie, bo wszystko musi być dobrze, nie ma innej opcji!

Mój lekarz polecał test NIFTY, jako ten z wysoką pewnością. Super, że się odezwałaś, Ska potrzebuje takich historii, a wiesz, jak się cieszę, że u Was wszystko dobrze Ale piekne zwierzaki i brzuszek!

U mnie powoli coś zaczyna być widać, ale nie aż tak jak u Ciebie. Ja też team pies Planujemy po przeprowadzce do domu, ale teraz nie wiem, czy kilka miesięcy przed porodem nowy pies to nie będzie zarówno dla niego, jak i dla nas za dużo.

Dzień dobry w 14tym tygodniu U nas za to piękna pogoda.
Kurczę, myślę, że faktycznie, pies + dziecko może być dużo, racja!

Cytat:
Napisane przez Ska Pokaż wiadomość
To są border collie? Bardzo wymagająca rasa. Podobno jeśli nie poświęca się im czasu i nie pracuje wystarczająco dużo to potrafią wpaść w depresję
Ja mam labka. Ukochana suczka 6,5 roku choć cały czas sama jak dziecko. Absolutnie nie miała instynktu kiedy pojawił się w domu nasz obecnie ponad Dwulatek, była zazdrosna, ale przyzwyczaiła się i nie mogę powiedzieć - zawsze cierpliwa, zero agresji.
Psy przy dziecku są super - uczą szacunku, wrażliwości, obowiązków, przyjaźni. Trzeba tylko dziecko uczulać że zwierzę to nie zabawka i też czuje

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
2 owczarki australijskie, 1 border collie Psy to moja pasja (piszę blog o tej tematyce), trenujemy i startujemy w zawodach (w zeszł weekend właśnie dzieciak stanął z nami na podium właśnie ), ale też dużo pracy włożyłam w to, żeby potrafiły odpoczywać w domu, nie były absorbujące i totalnie posłuszne. Bezdyskusyjnie mnie słuchają, jeśli chodzi o kwestie ich bezpieczeństwa - czyli przywołanie, odwołanie, odejście, wyjście, zostawanie - całe życie pracujemy nad ich zachowaniem, mając na uwadze to, że zawsze planowaliśmy mieć dziecko One są moją pasją i też należą do mojej rodziny, więc jestem dobrej myśli Jeśli chodzi o kwestie "pracusiowania" to też są nauczone, że oprócz wytężonej pracy na zawodach czy treningach, zdarzają się długie okresy bezczynności - i wtedy leżą do góry brzuchem, czy obracają się z boku na bok wystawiając brzuszek do głaskania. Nie wyobrażam sobie życia bez nich

Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
Kiedys jak dodałam do koszyka półkę i kilka szklanek to dostawa mnie zabiła. Zdecydowanie taniej było mi odebrać w Rzeszowie mimo, że nie po drodze mi tam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Fajnie Czubasku, że się odezwałaś, bo akurat m.in Ciebie miałam na myśli uspokajając Ska, ale nie chciałam wchodzić w szczegóły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

No swietna ta fotka jest!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję <3 <3 Mam plan robić ją co 4 tygodnie, za każdym razem w tym samym ciuszku

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;86814539]Za szybko piszemy! Nie spodziewałam się tylu postów z rana. Ja czekam na dietetyka. U diabetolog szybko poszło, bo mam już glukometr. Mam się kłuć 6 razy dziennie. To będzie niezła masakra. 5 posiłków dziennie, pomiar po godzinie. W pracy to bedzie rzeź. Muszę pogadać z kierowniczką, bo wie jaką mam sytuację, a póki co nie był u nas chyba nikt na rozmowie o pracę. Więc jak nie przyciśnie to będzie płacz i zgrzytanie zębów, a ja wątpię żebym pracowała do sierpnia. Przez tę cukrzycę będę bardziej przeszkadzać niż pomagać.
W ogóle myślałam że sporo przytyłam w ciąży, a wychodzi na to, że jestem na 0 (nie ważyłam sie, żeby nie psuć sobie humoru, a dzisiaj trzeba było). Po tej diecie to chyba jeszcze schudnę...


Piękne zdjęcie brzuszka! I piękne psy. Ja mam kota który co rano mnie molestuje, bo potrzebuje przytulania i mojej szyi do ugniatania [/QUOTE]

Hahah kocie ugniatanie to coś najsłodszego na świecie
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-15, 14:48   #5017
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamusie - listopad 2019

Dziewczyny, skończył się Wam wątek. Założy któraś z Was?
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-15, 14:50   #5018
Mikaa92
Zadomowienie
 
Avatar Mikaa92
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1 594
Dot.: Mamusie - listopad 2019

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
Dziewczyny, skończył się Wam wątek. Założy któraś z Was?
Już jest druga część zobacz parę stron do tyłu tam jest link padany

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mikaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-15, 14:51   #5019
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamusie - listopad 2019

Cytat:
Napisane przez Mikaa92 Pokaż wiadomość
Już jest druga część zobacz parę stron do tyłu tam jest link padany

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O widzisz- nie zauważyłam w takim razie ten zamykam

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-15 15:51:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:49.