Wygraj serum przyspieszające wzrost rzęs. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl

Notka

Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl Na tym forum znajdziesz wszystkie konkursy organizowane przez Redakcję.

 
 
Narzędzia
Stary 2016-05-29, 13:32   #61
sunny85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 7
Dot.: Wygraj serum przyspieszające wzrost rzęs.

Rzęsy to wizytówka każdej kobiety,
mnie natura hojnie nie obdarzyła-niestety.
Moje rzęsy są krótkie i przerzedzone,
przez co oko wygląda na zmęczone.
Więc niestety muszę o nie bardzo dbać,
by i moje oko było widać.
Do tej pory odżywki konkurencji używałam,
i powiem szczerze, że lepszego efektu się spodziewałam.
Dlatego poszukuję czegoś nowego,
by uzyskać efekt oka kociego.
Takie jest moje marzenie
i liczę po cichu na jego spełnienie.
sunny85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-29, 22:51   #62
skarby
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5
Dot.: Wygraj serum przyspieszające wzrost rzęs.

O rzęsy i oczy dbam codziennie, gotowe odżywki sklepowe stosuję, nakładam je, zanim rzęsy tuszem pomaluję. Na noc sprawdza się regenerujący krem do rzęs lub wazelina doskonale, zapobiega wypadaniu i zagęszcza rzęsy stale. Natłuszcza je i wygładza, dlatego dłuższe wyrastają, z dnia na dzień mocniejsze się stają. Aby wzmocnić rzęsy witaminy i odżywki w kapsułkach zażywam, w ten sposób także je odżywiam. Aby piękne rzęsy zachować, wystarczy także olejek rycynowy na nie stosować. On pielęgnuje rzęsy, odżywia je i wzmacniające ma działanie, po nim każda rzęsa piękniejsza się stanie. O demakijażu przed snem nie zapominam wcale, on jest podstawą zdrowych rzęs i oczu stale. Płynem micelarnym zmywam makijaż powoli i dokładnie, aby następnego dnia oczy wyglądały ładnie. Dzięki tym metodom z rzęs i wyglądu oczu jestem zadowolona, nimi zachwycona.
skarby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 10:03   #63
anna maria 79
Raczkowanie
 
Avatar anna maria 79
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 213
Dot.: Wygraj serum przyspieszające wzrost rzęs.

Jeżeli oczy są zwierciadłem duszy to rzęsy są jak brama do nich prowadząca. Nie lubią być szarpane, pocierane, brudne i sklejone od tuszu. A co lubią.. lekkość, olej rycynowy, wazelinę, delikatny demakijaż, masaż przy linii rzęs. Ale największe znaczenie ma odpowiednia dieta bogata w kwasy tłuszczowe omega – 3, białka, witamina A, D oraz wszystkie witaminy z grupy B. Dlatego sięgajmy chętnie po ryby morskie. Ponieważ poprawią one ukrwienie skóry i zwiększenia żywotności rzęs. Bardzo ważna jest biotyna, odpowiedzialna za wzrost i wygląd włosów. Źródłem jej są pomidory, orzechy, migdały. Warto sięgać po orzechy zaspokajając zapotrzebowanie na cynk, który zapobiegnie wypadaniu rzęs. Dobrze zbilansowana dieta będzie naszym sprzymierzeńcem w dbaniu o sienie i o swoje rzęsy.
anna maria 79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 22:07   #64
sobe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 9
Dot.: Wygraj serum przyspieszające wzrost rzęs.

Mawiają, że oczy to zwierciadło duszy. Jednak każde zwierciadło musi mieć piękne obramowanie! Moje rzęsy dopieszczam różnymi naturalnym olejkami (olejkiem łopianowym i rycynowym,olejem z wiesiołka i z ogórecznika) , wazeliną, a nawet rumiankową pomadką Alterra, która niewiarygodnie je odżywia i przyspiesza ich wzrost.Ale przede wszystkim staram się odżywiać je od wewnątrz dostarczając im najbardziej wartościowych witamin z posiłków, które jem. Mało kto zdaje sobie z tego sprawę, ale ma to ogromne znaczenie. Sok z pokrzywy jeszcze bardziej potęguje ten efekt. Jesteśmy w końcu tym co jemy, więc bez właściwego odżywiania nawet najlepiej wypielęgnowane rzęsy nie będą się prezentowały pięknie i zdrowo. Zawsze używam dobrego jakościowo tuszu i bardzo dbam o jego szczoteczkę,a także pamiętam o tym by ze względów higienicznych wymieniać tusz co 2- 3 miesiące.To wszystko sprawia,że w moim spojrzeniu można się zakochać! Dzięki takim mocnym i odżywionym rzęsom czuję się uzbrojona-faceci padają na kolana, ale nie ze strachu! To prawdziwa broń masowego rażenia i moja mała tajemnica pięknych rzęs, na które po prostu każdy zwraca uwagę. Dzięki tym moim sposobom można w krótkim czasie osiągnąć efekt, który każdego mężczyznę dosłownie zwali z nóg... i to bez pomocy dużej ilości procentów
sobe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 16:23   #65
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 703
Dot.: Wygraj serum przyspieszające wzrost rzęs.



Wyniki konkursu - laureatów wybierała Reakcja Wizaz.pl

AnetaL13
anna maria 79
kasia1k
knapus
wenszyca

Wszystkim Laureatom Serdecznie Gratulujemy

dziękujemy za udział w konkursie
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-31 16:23:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:43.