Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-11, 21:13   #2821
pelnoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 706
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

najgorsze jest to, że lekarz w szpitalu dał mi zalecenie: mniej szczawiu, rabarbaru, kapusty, herbaty... dziwne bo żadnego z powyższych nie spożywam w nadmiarze. zastanawiam się czy gdybym uczuliła na to moją panią doktor to wykonywałaby mi też podczas wizyt usg nerek żeby podglądać czy coś się tworzy czy nie. jak byłam na pogotowiu to też dali mi skierowanie na usg do ginekologa.

ja badania będę robiła 21 bo 24 stycznia mam kolejną wizytę i jestem ciekawa co wyjdzie. Bo od momentu kamicy od czerwca badam mocz co miesiąc, póltora i za każdym razem szczawiany są obecne. nie pamiętam czy miałam liczne wpw czy obecne..
pelnoletnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-11, 21:13   #2822
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Moze nie bedzie tak zle. Ja mialam kamien ponad 2 lata temu, tylko, ze maly. Pozniej mialam USG i go juz nie znalezli wiec musialam go wysikac a nawet nie wiem kiedy. Mialam tepy bol plecow po jednej stronie na wysokosci nerki wiec lekarz wyslal mnie na RTG i tak sie dowiedzialam.
Po tamtym incydencie trafilam na artykul odnosnie diety przy kamicy. Sa pokarmy, ktorych lepiej unikac bo moga sie przyczyniac do powstawania kamieni.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 08:23   #2823
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Na allegro jest jeszcze użytkownik hubiworld, wydaje się że ma taniej niż w Gemini.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 09:06   #2824
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Lightbulb Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

[1=871319bc27e9d09c3f0d50d 55d02d0b6e86b5c84;8635759 7]Na allegro jest jeszcze użytkownik hubiworld, wydaje się że ma taniej niż w Gemini.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Typowo aptecznych rzeczy chyba nie ma. Jak porównałam katarek i pieluchy tetrowe białe to wychodzi że ma nie wiele drożej, groszowe sprawy. A do tego dodatkowa kolejna przesyłka.
Wiecej nie sprawdzam. Pewnie gdybym potrzebowala wiecej rzeczy tak jak z córką to bym zamawiala tam, wiekszy wybór wzorów itp

Mąz wrócil na weekend taka niespodzianka
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 10:45   #2825
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

A ja właśnie miałam kolejny odcinek romansu z muszlą także zakupy będą na raty dziś ogarniane

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 10:53   #2826
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

A jak jakość ręczników i pieluch u tego hubiworld? Kupowała któraś? Mają nawet ładne wzory, ale jakieś takie tanie mi się wydają... Wolę dołożyć kilka złotych i mieć w razie czego lepszej jakości. Chyba że te są ok to chyba coś zamówię

Zrobiłam sobie znowu zdjęcie sylwetki i żadnych zmian... Chyba jak myślałam że zaczął rosnąć brzuch to jednak było od naleśników

Chociaż zaobserwowałam zmianę możliwości jedzeniowych na normalne, więc pewnie waga zacznie rosnąć niedługo

Edytowane przez kevschaa
Czas edycji: 2019-01-12 o 10:54
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 11:17   #2827
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
A jak jakość ręczników i pieluch u tego hubiworld? Kupowała któraś? Mają nawet ładne wzory, ale jakieś takie tanie mi się wydają... Wolę dołożyć kilka złotych i mieć w razie czego lepszej jakości. Chyba że te są ok to chyba coś zamówię

Zrobiłam sobie znowu zdjęcie sylwetki i żadnych zmian... Chyba jak myślałam że zaczął rosnąć brzuch to jednak było od naleśników

Chociaż zaobserwowałam zmianę możliwości jedzeniowych na normalne, więc pewnie waga zacznie rosnąć niedługo
Właściwie to nie wiem, czerwcówki sobie polecają na wątku.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-12, 12:05   #2828
Weronika323
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 30
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Hej dziewczyny czy ktoras z was ma moze konflikt serologiczny?Przejrzalam caly watek ale sie nie doczytalam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Weronika323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 12:14   #2829
klamerka1987
Rozeznanie
 
Avatar klamerka1987
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 559
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Przy chodzeniu dluzszy czas tez mialam bole, ale nie przypominam sobie, zebym miala przy podnoszeniu nogi. A bol jest po srodku brzucha czy bardziej z boku?
Ból jest w całym podbrzuszu. Jak chodzę czuję mocne ciągnięcie na granicy bólu, a właśnie przy podnoszeniu nogi to już jest ewidentny ból. Wiadomo, że nie mocny. Gdyby nie ciąża to nawet nie zwracałabym na to uwagi, ale wiadomo, że teraz wszystko człowiek rozpatruje pod względem dziecka.
Za tydzień w poniedziałek mam wizytę, jak się nie nasili ten ból to dotrwam. Trochę mniej popracuję i poodpoczywam.

Weronika, my mamy konflikt serologiczny.
__________________
2013 -> 2017 -> 2017 -> 2018

klamerka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 12:24   #2830
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez klamerka1987 Pokaż wiadomość
Ból jest w całym podbrzuszu. Jak chodzę czuję mocne ciągnięcie na granicy bólu, a właśnie przy podnoszeniu nogi to już jest ewidentny ból. Wiadomo, że nie mocny. Gdyby nie ciąża to nawet nie zwracałabym na to uwagi, ale wiadomo, że teraz wszystko człowiek rozpatruje pod względem dziecka.
Za tydzień w poniedziałek mam wizytę, jak się nie nasili ten ból to dotrwam. Trochę mniej popracuję i poodpoczywam.

Weronika, my mamy konflikt serologiczny.
Jesli to bardziej ciagniecie niz typowy bol, to raczej ma zwiazek z rozciagajaca sie macica. Ten bol przy podnoszeniu nogi moze pochodzic od wiezadel. Nie mialam takiego czegos ale czytalam, przy okazji moich dolegliwosci bolowych, ze u niektorych kobiet bol wiezadel utrudnia nawet wchodzenie po schodach. Mnie wiezadla czasem "kluja" ale wiadomo, ze roznie mozna to odczuwac.

Tak czy inaczej jesli by sie pogorszylo, to lepiej isc szybciej i skontrolowac.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 12:27   #2831
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Weronika ja mam 0rh- a mój 0rh+,więc mamy konflikt. Ok 28 tygodnia powinno się zrobić zastrzyk, który kosztuje 400 zł prywatnie, albo za darmo na NFZ
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-12, 12:30   #2832
klamerka1987
Rozeznanie
 
Avatar klamerka1987
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 559
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Jesli to bardziej ciagniecie niz typowy bol, to raczej ma zwiazek z rozciagajaca sie macica. Ten bol przy podnoszeniu nogi moze pochodzic od wiezadel. Nie mialam takiego czegos ale czytalam, przy okazji moich dolegliwosci bolowych, ze u niektorych kobiet bol wiezadel utrudnia nawet wchodzenie po schodach. Mnie wiezadla czasem "kluja" ale wiadomo, ze roznie mozna to odczuwac.

Tak czy inaczej jesli by sie pogorszylo, to lepiej isc szybciej i skontrolowac.
Tak, pewnie masz rację z tymi więzadłami- bo u mnie wlasnie nasila się przy takich czynnosciach jak wychodzenie po schodach, czyli podnoszenie nóg. Nie czuję żadnego dyskomfortu gdy leżę czy siedzę.
Na pewno jesli będzie gorzej bolało uderzę do lekarza
__________________
2013 -> 2017 -> 2017 -> 2018

klamerka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 12:35   #2833
Weronika323
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 30
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez klamerka1987 Pokaż wiadomość
Ból jest w całym podbrzuszu. Jak chodzę czuję mocne ciągnięcie na granicy bólu, a właśnie przy podnoszeniu nogi to już jest ewidentny ból. Wiadomo, że nie mocny. Gdyby nie ciąża to nawet nie zwracałabym na to uwagi, ale wiadomo, że teraz wszystko człowiek rozpatruje pod względem dziecka.
Za tydzień w poniedziałek mam wizytę, jak się nie nasili ten ból to dotrwam. Trochę mniej popracuję i poodpoczywam.

Weronika, my mamy konflikt serologiczny.
I macie jakies zalecenia?Cos na temat zastrzyku mowili?Bo u mnie nic,karza czekac do porodu i wtedy jak bedzie potrzeba to dopiero zastrzyk

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Weronika323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 13:00   #2834
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Ja mam dziwna grupe krwi. Ani minus ani plus i w pierwszej ciazy cos napomkneli, ze z tego moze byc konflikt, ale nie wiadomo. W internecie wyczytalam, ze jesli dziecko ma po porodzie grupe (-) to nie podaja. Ja nie dostalam. Teraz bede siedziec jak na szpilkach bo nie wiem czy w koncu grozi mi konflikt czy nie.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 13:12   #2835
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Serio miałaś oznaczana grupę krwi i stwierdzili że ani to plus ani minus? Nie wiedziałam że coś takiego jest możliwe.



Ogólnie zalecenia są takie żeby zastrzyk przyjąć jeszcze w ciąży właśnie 28 tygodnia, a po po porodzie badają krew dziecka i ewentualnie wtedy podają jeśli jest niezgodność
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 13:23   #2836
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
Serio miałaś oznaczana grupę krwi i stwierdzili że ani to plus ani minus? Nie wiedziałam że coś takiego jest możliwe.



Ogólnie zalecenia są takie żeby zastrzyk przyjąć jeszcze w ciąży właśnie 28 tygodnia, a po po porodzie badają krew dziecka i ewentualnie wtedy podają jeśli jest niezgodność
Tez nie wiedzialam, do czasu.
Mam slabo wyrazony antygen D i jako dawca jestem traktowana jako (+) a jako biorca (-). Czesc kobiet z tym problemem ma konflikt a czesc nie. Nie wiem do ktorej grupy naleze bo w pierwszej ciazy nie mialam glowy do tego, zeby sie tym zainteresowac.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 13:32   #2837
Weronika323
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 30
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
Serio miałaś oznaczana grupę krwi i stwierdzili że ani to plus ani minus? Nie wiedziałam że coś takiego jest możliwe.



Ogólnie zalecenia są takie żeby zastrzyk przyjąć jeszcze w ciąży właśnie 28 tygodnia, a po po porodzie badają krew dziecka i ewentualnie wtedy podają jeśli jest niezgodność
No to zobaczymy moze do 28 tygodnia sie cos zmieni.Poki co lekarz nic nie mowi tylko zeby uwazac zeby sie nie uderzyc w brzuch i nie dzwigac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
Weronika ja mam 0rh- a mój 0rh+,więc mamy konflikt. Ok 28 tygodnia powinno się zrobić zastrzyk, który kosztuje 400 zł prywatnie, albo za darmo na NFZ
To tak jak ja minus a maz plus.Mieszkam w UK gdzie zastrzyk jest za darmo ale poki co lekarz nic o nim nie mowi wiec cierpliwie poczekam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Weronika323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 13:34   #2838
klamerka1987
Rozeznanie
 
Avatar klamerka1987
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 559
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Mój lekarz mówił to co u Kevschaa- zastrzyk w 28 tyg i po porodzie.
__________________
2013 -> 2017 -> 2017 -> 2018

klamerka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 17:27   #2839
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

co do hubiworld i jakości, z poprzedniego wątku i innych podczytywanych () dziewczyny pisały że z jakością zalezy co. Mozna zamowic z jednej aukcji 6 pieluch z różnym wzorem i jedne wzory super jakość, a niby ta sama pielucha z innyn wzorem już jest jak szmatka (ale to juz pojedyncze produkty). Generalnie polecały wszystkie.
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-12, 18:05   #2840
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

To ja chyba wolę jednak kupić coś z przewidywalną jakością, a nie na chybił trafił... Chociaż może zrobię jakieś małe zakupy testowe i zobaczę co mi przyjdzie.



Jak się czujecie? Ja właśnie wróciłam od teściowej... Jak słyszałam że za jej czasów nie robiło się tego i tamtego (w związku z pojawieniem się dziecka) to myślałam że padne :/ uważa że warsztaty typu bezpieczny maluch, usg genetyczne, szkoły rodzenia to bzdury i kiedyś tego nie było i było dobrze. Rozumiem jeszcze takie argumenty jakby mój tż miał szczęśliwe dzieciństwo, a kolorowo wcale u nich nie było :/
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 18:10   #2841
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
To ja chyba wolę jednak kupić coś z przewidywalną jakością, a nie na chybił trafił... Chociaż może zrobię jakieś małe zakupy testowe i zobaczę co mi przyjdzie.



Jak się czujecie? Ja właśnie wróciłam od teściowej... Jak słyszałam że za jej czasów nie robiło się tego i tamtego (w związku z pojawieniem się dziecka) to myślałam że padne :/ uważa że warsztaty typu bezpieczny maluch, usg genetyczne, szkoły rodzenia to bzdury i kiedyś tego nie było i było dobrze. Rozumiem jeszcze takie argumenty jakby mój tż miał szczęśliwe dzieciństwo, a kolorowo wcale u nich nie było :/
Ludzie starszej daty maja niestety takie podejscie. Kiedys nie bylo tylu badan, szkol rodzenia czy warsztatow i jakos to funkcjonowalo, wiec uwazaja to za zbedne.
Do tego to przekonanie, ze ich pokolenie wie wszystko najlepiej. To nic, ze niektore porady sa przestarzale, one tak dzieci chowaly i tak ma byc.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 18:23   #2842
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Tylko ze ona aż takiej starej daty nie jest. Ma chyba 55 lat, a moja ma 52 i jest zupełnie inna.

Ale fakt że nie słucha zupełnie co się do niej mówi, pamiętam awanturę jak daliśmy jej psa na 4 dni i miała go nie dokarmiać. Skończyło się tym że po 4 dniach psa prawie nie poznaliśmy i ledwo się ruszał. Był cięższy o 20% masy ciała...

Chociaż plus taki że tż zawsze za mną stanie murem i poprze to co mówię
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 18:30   #2843
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
Tylko ze ona aż takiej starej daty nie jest. Ma chyba 55 lat, a moja ma 52 i jest zupełnie inna.

Ale fakt że nie słucha zupełnie co się do niej mówi, pamiętam awanturę jak daliśmy jej psa na 4 dni i miała go nie dokarmiać. Skończyło się tym że po 4 dniach psa prawie nie poznaliśmy i ledwo się ruszał. Był cięższy o 20% masy ciała...

Chociaż plus taki że tż zawsze za mną stanie murem i poprze to co mówię
Moja tez jeszcze 60 nie skonczyla ale uwaza, ze z racji wieku wszystko wie najlepiej.
Ostatnio pytala meza czy ja juz wiem czy bedzie chlopczyk czy dziewczynka. Maz na to, ze skad ma wiedziec jak jeszcze nawet na USG nie bylam a ona zaczela swoje gadki, ze kiedys USG nie bylo a kobiety wiedzialy na podstawie urody i swoich przeczuc i ze rzadko sie mylily. Myslalam, ze z krzesla spadne, jak to uslyszalam.
Chyba jestem wyrodna matka bo przeczuc nie mam
Do corki tez sie wtraca, ze rozpieszczona, taka i owaka a sama tak swoja wychowala, ze szkoda gadac.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 18:59   #2844
himbeere
Rozeznanie
 
Avatar himbeere
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 769
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Jeszcze jakieś rady po urodzeniu córki przyjmowałam bo to pierwsze dziecko ja zielona w temacie ale tylko mamy bo rodzice mojego męża nie żyją i został wychowany przez dziadków i teraz jego babcia się wtrąca w wychowanie w małej to mnie doprowadza do nerwicy. No i mama na początku bardzo komentowała pampersy że jak teraz jest łatwo a ona tetry prac musiała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
himbeere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 19:23   #2845
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Ja staram sie brać poprawkę na te rady, słuchać, ale w dyskusje rzadko kiedy wchodzę. Jednak przyznam że bywaja sytuacje że juz mnie ktos do nerwicy doprowadza, wtedy staram się ulotnić
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-13, 08:41   #2846
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Oj te rady potrafią wytrącić z równowagi mimo że są wypowiadane w trosce o dziecko. No ale... Ja ogólnie nie jestem asertywna, dużo wymagam od siebie i często brałam do siebie to że jestem beznadziejna matką. Na szczęście udało mi się jako tako zapanować nad tym.

Mąż mój choruje od kilku dni, złapała go jakaś infekcja - jest osłabiony, kaszle, katar. No a mnie dzisiaj tak głowa bolała że wymiotowałam , pierwszy raz takiego coś miałam. Mam nadzieję że się od niego nie zaraziłam.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-13, 09:23   #2847
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

U mnie z 'dobrych rad' póki co było: picie alko w ciąży jest spoko (winko nie zaszkodzi ), dwa: nadal rzadko jem mięso? Dziecko na pewno będzie chore, małe i słabe

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-13, 09:36   #2848
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Ja prawie się poklocilam z koleżanką z pracy która zaczęła się wymądrzać że dziecka nie można za dużo nosić i z nim spać, do nosa używać trzeba tylko tradycyjnej gruszki, bo wszystkie wynalazki to zło, jestem nienormalna bo szukam opinii m.in o wózkach w internecie itp. W końcu jej powiedziałam że nie wiem skąd bierze te opinie skoro nie ma dzieci i żadnego doświadczenia w związku z tym.



Oglądałam właśnie ubranka w hm i to jest to! Mają dokładnie takie jak mi się podobają - proste, gładkie, jednokolorowe i cenowo też nienajgorzej.
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-13, 10:15   #2849
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Oj tak te ciuszki z HM są boskie. Kiedyś miałam taki misiowaty kombinezon z HM, z uszkami i ogonkiem, to ludzie myśleli że noszę maskotkę ze sobą aż przystawali że zdumienia na pasach jak szłam i pytali się jak mi się syn poruszył. Teraz też są te kombinezony ale już jednak trochę gorsze.
Najważniejsze że nic z tymi ciuszkami się nie dzieje, jakość jest naprawdę spoko, a np takie że Smyka - body to nieporozumienie, kolory jakieś takie wypłowiałe się robią.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-13, 10:20   #2850
Iwonexx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 728
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

[1=871319bc27e9d09c3f0d50d 55d02d0b6e86b5c84;8636209 3]Oj tak te ciuszki z HM są boskie. Kiedyś miałam taki misiowaty kombinezon z HM, z uszkami i ogonkiem, to ludzie myśleli że noszę maskotkę ze sobą aż przystawali że zdumienia na pasach jak szłam i pytali się jak mi się syn poruszył. Teraz też są te kombinezony ale już jednak trochę gorsze.
Najważniejsze że nic z tymi ciuszkami się nie dzieje, jakość jest naprawdę spoko, a np takie że Smyka - body to nieporozumienie, kolory jakieś takie wypłowiałe się robią.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Hmm.. co do ciuszkow to wyskoczyla mi promocja w 5.10.15. i ubranka tez ladnie wygladaja.. jaka jakosc to niestety nie wiem. ale moze ktoras z Was skorzysta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"WSTAŃ, nie skupiaj się na swoich słabościach i wątpliwościach żyj wyprostowany"
Jan Paweł II

25.07.2018 (6tc)
Iwonexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-14 16:09:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:11.