Makijaż karnawałowy wg mnie - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs – makijaż karnawałowy

Notka

Konkurs – makijaż karnawałowy Zapraszamy do udziału w konkursie "Makijaż karnawałowy z marką Rossmann".
Przed Wami doskonała okazja do zaprezentowania swoich umiejętności makijażowych i wygrania kart podarunkowych Rossmann.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-01-29, 22:30   #91
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Makijaż karnawałowy wg mnie

Kasiu jesteś świetna Smokuś bardzo ładny. Usteczka pomysłowe choć wymagają dopieszczenia, szczególnie kontury
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 23:22   #92
kasia00_19
Raczkowanie
 
Avatar kasia00_19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 314
Dot.: Makijaż karnawałowy wg mnie

dziękuję Moniś. Usta faktycznie można by dopieścić, ale i tak rzadko robię jakikolwiek kontur bo preferuję sam błyszczyk mam wrażenie że moje usta są jakieś krzywe, chyba niesymetryczne

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Miałam powiedzieć jeszcze coś moim zdaniem istotnego

A mianowicie o tym co trzeba zrobić dwa dni przed imprezą. Dla mnie niezwyciężona jest
maseczka aspirynowa którą pewnie wiele osób doskonale zna.

Uważam, że to świetne przygotowanie skóry na wszelkie makijaże karnawałowe.


Rozjaśnia skórę, wyrównuje jej koloryt, wygładza ją, usuwa wszelkie niedoskonałości jak krostki, pryszcze, wągry. Najlepiej stosować ją systematycznie tj. co tydzień na początku (przez miesiąc) potem co dwa tygodnie. Jednak nawet po jednym razie jej zastosowania również widać rezultaty. Ale tak jak mówiłam wcześniej dwa dni przed imprezą.


Wiem, że nie mogą jej robić osoby z cerą naczynkową, bo może podrażniać. Jeśli nie robiłyście jej wcześniej to warto najpierw spróbować sobie na ręku czy nic sie nie będzie działo ze skórą. Bo przecież nikt nie chce mieć niespodzianki w postaci zaczerwień na twarzy.


A teraz kilka słów o tym jak sobie zrobić taką maseczkę. Ja robię ją tak:


- w małym naczynku (np. jakaś zakrętka po kremie- żeby były wyższe ścianki) wrzucamy 3 tabletki najzwyczajniejszej aspiryny firmy Bayer (bez dodatków typu cytryna itp.- zwykła aspiryna w tabletkach)


- w naczyniu umieścić czubatą łyżeczkę jogurtu naturalnego (najlepiej Bakoma- Jogurt Naturalny Bardzo Gęsty- z takimi niebieskimi kwiatkami na opakowaniu)


- rozmieszać patyczkiem, trzonkiem łyżeczki lub palcem, żeby się rozpuściła aspiryna i połączyła z jogurtem (nie rozpuści się zupełnie, będą wyczuwalne takie małe grudki- tak jest zawsze i tak ma być
)

- następnie do tego dodaję 3 -4 kropli miodu płynnego np akacjowego lub wielokwiatowego


- mieszam i nakładam na umytą suchą twarz na 15 minut ( raczej zaschnie- nie nakładajcie grubej warstwy maseczki tylko tyle żeby przykryła skórę)


- po tym czasie zmywam ciepłą wodą(samą wodą i niezbyt ciepłą) leciutkimi okrężnymi ruchami dłoni, jest to swego rodzaju peeling gdyż drobinki aspiryny usuwają martwy naskórek. Tylko nie ma mocno trzeć! delikatnie
A jak ktoś się boi, że go to podrażni to niech zrezygnuje z tego masażu i po prostu zmyje maseczkę.

- po wysuszeniu skóry, posmarować twarz jakimś dobrym serum nawilżającym (to jest ważne żeby dobrze nawilżyć skórę po tej maseczce)


Polecam tą maseczkę mi pomaga


---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Na oczy zwłaszcza zmęczone np. od długiego siedzenia przy kompie, a także z samego rana po dobrym wyspaniu się (sen najlepszy kosmetyk) polecam posmarować powieli żelem ze świetlikiem lekarskim do powiek i pod oczy firmy Flos- Lek. Kupiłam go bo dziewczyny na You Tube go zachwalały i postanowiłam spróbować. I co się okazało?

Jest bardzo dobry i nie drogi (10 g za 6,49 zł) , a bardzo skuteczny, fajnie chłodzi odświeża, niweluje obrzęki, opuchliznę, zaczerwienienia, oczy po jego zastosowaniu są takie wypoczęte i świeże (lekko wygładza skórę wokół oczu i eliminuje małe zmarszczki)

Wiem, że brzmi to jak reklama ( w sumie może i być reklama bo jest tego wart i na to zasługuje), ale mnie on działa najlepiej wole go niż kremy pod oczy, a trochę ich wypróbowałam...
kasia00_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 23:39   #93
kasia00_19
Raczkowanie
 
Avatar kasia00_19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 314
Dot.: Makijaż karnawałowy wg mnie

A na koniec coś zwariowanego Makijaż nazwałam nie wiedzieć czemu STRZAŁA (taki z przymrużeniem oka)

Użyłam:

- cienia do powiek fioletowego
- cienia do powiek żółtego
- czarnego eye linera
- tuszu do rzęs

Najpierw namalowałam takie linie cieniami do powiek ( 1 żółtą pośrodku i 2 fioletowe na zewnątrz), które się spotykają przy zewnętrznej końcówce brwi, obrysowałam krawędzie eye linerem i zrobiłam kreskę na górnej powiece i dolnej tuż przy rzęsach. Pomalowałam rzęsy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (22,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 22.jpg (22,5 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 33.jpg (24,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 44.jpg (29,4 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 55.jpg (31,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 66.jpg (24,7 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 77.jpg (32,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 88.jpg (23,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 99.jpg (31,9 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1010.jpg (28,4 KB, 3 załadowań)
kasia00_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 00:22   #94
kasia00_19
Raczkowanie
 
Avatar kasia00_19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 314
Dot.: Makijaż karnawałowy wg mnie

a to spis treści
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolażum.jpg (230,4 KB, 13 załadowań)
kasia00_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 15:32   #95
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: Makijaż karnawałowy wg mnie

gratulację Musimy przełknąć,że nie czołówka ale zawsze coś
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 15:01   #96
OlZuMo
Zadomowienie
 
Avatar OlZuMo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Niemcy Hildesheim
Wiadomości: 1 265
Dot.: Makijaż karnawałowy wg mnie

Cytat:
Napisane przez kasia00_19 Pokaż wiadomość
a to spis treści
Świetny mix Kasieńko gratulacje pierwszej 30 pracujemy dalej jeszcze ciężej hihihihi a co do pedzli to masz racje dobre pedzle dużo pomagają ja tez o takich marzę i chyba czas najwyższy w takie zainwestować
OlZuMo jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs – makijaż karnawałowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:53.