Test Synergen - recenzja. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Klub Recenzentki Synergen

Notka

Klub Recenzentki Synergen 50 użytkowniczek testuje nowe produkty Synergen. Poznaj ich recenzje!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-03-06, 19:27   #1
xasiaaax
Przyczajenie
 
Avatar xasiaaax
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6

Test Synergen - recenzja.


Jako że kosmetyków używam od jakiegoś czasu, pora podzielić się wrażeniami. Oceny w skali 1-6.

Pianka do mycia twarzy.
Przyjemnie wyglądające opakowanie, piękny owocowy zapach. Co do działania nie byłam przekonana - jak taka delikatna pianka ma dobrze umyć twarz? Ale okazało się, że radzi sobie nawet dobrze. Po użyciu zostawia skórę przyjemnie odświeżoną. Oceniam na: 4+

Płyn do mycia twarzy.
Delikatny zapach, opakowanie wygodne i estetyczne. Sam płyn najlepiej sprawdził się rano, kiedy po nocy musiałam szybko przygotować twarz przez makijażem. Wygładził ją trochę i "usunął" nocne zmęczenie. Całkiem nieźle radzi sobie z demakijażem - nawet tusz do rzęs jakoś specjalnie mu się nie opierał, choć efekt pandy rano odczułam pod oczami. Ocena: 5-

Krem matujący.
Zdecydowanie mój faworyt! Ogólnie moja cera dość często kłóci się z matującymi kremami, które matują tylko z nazwy, bądź co najwyżej na 2h. Nie spodziewałam się cudów, ale z tym kremem buzia nie świeciła się przez 5 godzin, co dla mnie jest dużym plusem. Szybko się wchłania, przyjemnie pachnie, mnie nie zapychał. Zasługuje na 6.

Plastry.
Zupełnie nie wiedziałam czego się po nich spodziewać. Nie wierzę w cudowne znikanie wyprysków dzięki plasterkom. Ale spróbowałam, na noc. Trzymają się do samego rana, nie odklejają się. Co do efektów - na pewno zmniejszają obrzęk i zaczerwienienie. Na "niespodziankach", które dopiero zamierzały się pojawić (czułam że coś zaraz wyskoczy), po przyklejeniu plastra przez 2 noce rzędu - nie wybudowało się nic, mimo że trochę bolało. Na wybudowanych wypryskach oprócz złagodzenia ich, raczej nie pomagają w znikaniu, ale delikatnie wysuszają. Oceniam na 4-.

Ogólnie rzecz biorąc kosmetyki warte uwagi. Wygodne opakowania, wyglądające miło i estetycznie, "ożywajają" łazienkową półkę. Działanie też całkiem niezłe - jestem mile zaskoczona. Z pewnością zakupię jeszcze raz krem i płyn do mycia twarzy, o ile dalsze używanie będzie tak samo pozytywne jak do tej pory. Polecam.
__________________
"Cudem nie jest to, że skończyłem. Cudem jest to, że miałem odwagę zacząć."

www.wszpilkachprzezzycie.blogspot.com Zapraszam!
xasiaaax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 06:36   #2
NetJanina2933
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 4
Dot.: Test Synergen - recenzja.

Ciekawa recenzja.
NetJanina2933 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Klub Recenzentki Synergen


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:03.