Manicure tytanowy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-05, 17:52   #31
patinka246
Raczkowanie
 
Avatar patinka246
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 142
Dot.: Manicure tytanowy

A no to super czyli ze zdejmowaniem nie jest tak źle. Jednak caly czas zastanawia mnie fakt, ze moze i to ma jakies tam wlasciwosci odzywcze, ale jak co i raz to sie sciaga acetonem ktory niszczy paznokcie no to nie wiem czy to takie dla nich zdrowe....
patinka246 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 12:28   #32
KaliNails
Raczkowanie
 
Avatar KaliNails
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 83
Dot.: Manicure tytanowy

Bardzo ciekawa metoda. Zobaczymy czy się przyjmie i czy wyprze hybrydę, żel? Jak myślicie? Czyli szkolenie 400zł i na start 1000zł na produkty a jak potem to wygląda cenowo, taki jeden kolor ile kosztuje?
__________________
mój blog paznokciowy
www.kalinails.blogspot.com
KaliNails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 12:31   #33
Tigressa
Rozeznanie
 
Avatar Tigressa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 545
Dot.: Manicure tytanowy

Cytat:
Napisane przez KaliNails Pokaż wiadomość
Bardzo ciekawa metoda. Zobaczymy czy się przyjmie i czy wyprze hybrydę, żel? Jak myślicie? Czyli szkolenie 400zł i na start 1000zł na produkty a jak potem to wygląda cenowo, taki jeden kolor ile kosztuje?
Jestem swiadkiem tego ze w tym salonie do ktorego chodze ta metoda juz wyparla hybryde
Jestem z Krakowa i znalazlam tylko jeden salon z ta metoda ale cena 2 razy wyzsza niz w w salonie w malej miejscowosci gdzie chodze
Tigressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 06:06   #34
patinka246
Raczkowanie
 
Avatar patinka246
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 142
Dot.: Manicure tytanowy

Nic dziwnego że ceny zabiegu są wysokie, skoro produkty są mega drogie... zrobilam sobie pazurki tym sposobem i porownalabym to bardziej do zelu czy akrylu niz hybrydy. Paznokiec wydaje sie troszke sztuczny przez pierwszy dzien tak jak przy zelu ale pozniej sie czlowiek przyzwyczaja. No i są mega twarde. Aha i ciensze od hybrydy wcale nia są jak to gdzies slyszalam tylko są ciut grubsze nawet. Narazie wydaje sie ok. Ale moim zdaniem tytan nigdy nie wyprze hybrydy chociazby ze wzgledu na to ze nie ma jak zrobic paznokci u stop :/ zdobnictwo na tytanie tez jest ograniczone.
patinka246 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 08:15   #35
Xiaaa
Raczkowanie
 
Avatar Xiaaa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 204
Dot.: Manicure tytanowy

Cytat:
Napisane przez patinka246 Pokaż wiadomość
Nic dziwnego że ceny zabiegu są wysokie, skoro produkty są mega drogie... zrobilam sobie pazurki tym sposobem i porownalabym to bardziej do zelu czy akrylu niz hybrydy. Paznokiec wydaje sie troszke sztuczny przez pierwszy dzien tak jak przy zelu ale pozniej sie czlowiek przyzwyczaja. No i są mega twarde. Aha i ciensze od hybrydy wcale nia są jak to gdzies slyszalam tylko są ciut grubsze nawet. Narazie wydaje sie ok. Ale moim zdaniem tytan nigdy nie wyprze hybrydy chociazby ze wzgledu na to ze nie ma jak zrobic paznokci u stop :/ zdobnictwo na tytanie tez jest ograniczone.
Faktycznie nie sa ciensze niz hybrydy
Zdobnictwo jest ograniczone rzczywiscie, chyba ze wlasnie zdobienia beda wykonywane czyms innym...
Co do stop... nigdy za bardzo nie rozumialam po co tam dawac hybryde... Jak mi pomaluja profesjonalnie w salonie zwyklym lakierem z utwardzaczem to trzyma sie conajmniej 3 tyg do nastepnej wizyty
Xiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 09:02   #36
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Manicure tytanowy

jest roznica i to spora. Ja mam w tej chwili pomalowane profesjonalnie w salonie OPI zwyklym lakierem, mija trzeci tydzien i juz sa odpryski na wolnym brzegu. Jak mam hybryde to sie trzyma 1-1,5miesiaca (w zaleznosci od koloru i wielkosci odrostu) bez jednego nawet odprysku. Paznokcie na stopach z hybryda wygladaja po prostu estetyczniej (nie wspominajac juz o lustrzanym blasku topu i mozliwosciach ozdob no ale to juz temat na dyskusje mani lakierowe vs. mani hybrydowe ).
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 09:10   #37
Xiaaa
Raczkowanie
 
Avatar Xiaaa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 204
Dot.: Manicure tytanowy

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
jest roznica i to spora. Ja mam w tej chwili pomalowane profesjonalnie w salonie OPI zwyklym lakierem, mija trzeci tydzien i juz sa odpryski na wolnym brzegu. Jak mam hybryde to sie trzyma 1-1,5miesiaca (w zaleznosci od koloru i wielkosci odrostu) bez jednego nawet odprysku. Paznokcie na stopach z hybryda wygladaja po prostu estetyczniej (nie wspominajac juz o lustrzanym blasku topu i mozliwosciach ozdob no ale to juz temat na dyskusje mani lakierowe vs. mani hybrydowe ).
No blysk owszem daje hybryda fajny
Z drugiej strony ja na przyklad robie co 2 tyg manicure i wtedy tez zmieniam pokrycie na stopach zeby pasowalo. Wiadomo ze nie mam wtedy odrostow na stopach ani odpryskow ale chodzi o wspolgranie
Xiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-08, 20:29   #38
puczizSSG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3
Dot.: Manicure tytanowy

Ja nie ściagam paznokci tytanowych za każdym razem acetonem, robie normalnie korektę frezarką i pilnikiem. Pod spodem jest taka warstwa zabezpicająca i nie ma możliwości dotrzeć do naturalnej płytki frezem (no chyba ze sie nieuważnie pracuje). Jak byłam na szkoleniu to zalecali wykonywanie korekty frezarką, aceton tylko jeżeli klientka rezygnuje z paznokci. u mnie calkowicie tytany wyparły hybryde i żel. W stopach też je robie. Co do zdobień to też sie da w załaczniku zdjęcie zdobienia, które poprzednim razem miałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2014-03-25-19.31.00.jpg (76,8 KB, 357 załadowań)
puczizSSG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 07:39   #39
patinka246
Raczkowanie
 
Avatar patinka246
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 142
Dot.: Manicure tytanowy

puczizSSG bardzo fajne ale duzo pierniczenia się chyba :P no mi tez mowili ze mozna robic uzupelnienia. Jeszcze nie probowalam jak to wspolgra ze stempelkami, farbkami akrylowymi i kolorowymi żelami... moje klientki to sroczki, lubia zdobienia. A wlasnie a jak przykleic cyrkonie?? A plytka? jest naprawde odzywiona po tym? Nic nie pęka? Nie zapowietrza się? Mam ten zestaw startowy ale narazie jakos nie mam zaufania do tej metody. Zrobie sobie, potem kolezance no i moze zaczne na klientkach.
patinka246 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 16:48   #40
puczizSSG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3
Dot.: Manicure tytanowy

na poczatku jest sie ciezko przestawic, ale dlatego ze to jest zupelnie inna metoda jak zaczynałam robić żele, to tez wydawalo mi sie to "czarną magią" a poźniej robi sie wyszystko automatycznie. Mi korekta zajmuje 45minut- do godziny maksymalnie. zdobienie żelami odpada, bo odpryskuje na drugi dzien. Natomiast farbki, cyrkonie czy jakieś hologramy jak najbardziej. co do pękania i powietrza... wiadomo że trzeba dobrze ten paznokiec zbudować, dlatego uważam ze szkolenie jest bardzo ważne, bo pokażą jak ten paznokieć dobrze zbudować i zabezpieczyć. mam kilka klientek, którym żele czy hybrydy sie strasznie podpowietrzaly, zrobiłam im tytany i nic sie nie dzieje...

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

patinka246 a czemu nie masz zaufania? bylas na szkoleniu?
puczizSSG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 18:45   #41
Xiaaa
Raczkowanie
 
Avatar Xiaaa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 204
Dot.: Manicure tytanowy

Co do zdejmowania koloru frezarka zamiast zmywaczem - czy wam sie wtedy nie nagrzewa za bardzo płytka?
Xiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-10, 21:02   #42
patinka246
Raczkowanie
 
Avatar patinka246
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 142
Dot.: Manicure tytanowy

Bylam na szkoleniu. Metoda wcale nie jest taka prosta jak mi sie wydawalo ale tez mysle ze to kwestia przyzwyczajenia sie.
patinka246 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 07:34   #43
slodka1978
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Manicure tytanowy

próbował już ktoś zastąpić ea base ,bo niestety zbiłam butelkę i myślę czy da się to zastąpić innym preparatem który posiadam do żelu lub akrylu?
slodka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 08:51   #44
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Manicure tytanowy

u mnie w mieście tylko dwa gabinety wykonują tego typu manicure-koszt: 75zł. Kiedy zapytałam o zdobienia Pani powiedziała że na tego typu manicure zdobień się już nie wykonuje-czyli Paniom się nie chce bo doskonale wiadomo że się da.
Nie będę więc póki co kombinować i dalej jadę z hybrydą
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 15:35   #45
KaliNails
Raczkowanie
 
Avatar KaliNails
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 83
Dot.: Manicure tytanowy

Słuchajcie na niektórych stronach można wyczytać że manicure tytanowy w USA juz od 1996 cieszy się popularnością... serio? jeśli faktycznie tak jest i nie wyparł innych metod to raczej u nas też będzie dodatkiem w ofercie stylizacji paznokci niż taką rewolucją jak hybryda
__________________
mój blog paznokciowy
www.kalinails.blogspot.com
KaliNails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 06:37   #46
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Manicure tytanowy

pomijając fakt że przyszedł do nas z dwudziestoletnim opóźnieniem...
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 20:28   #47
AdHd1986
Rozeznanie
 
Avatar AdHd1986
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: południowy zachód
Wiadomości: 672
Dot.: Manicure tytanowy

dziewczyny, mam paznokcie rozdwojone, i połamane. co trochę podrosną zaraz się łamią... używałam utwardzaczy, odżywek, regenerum, gelacet... nic nie pomaga... może ten manicure tytanowy?? co mi radzicie?
__________________
jest między nami gra, gra jak świat stara....
AdHd1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 20:33   #48
Tigressa
Rozeznanie
 
Avatar Tigressa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 545
Dot.: Manicure tytanowy

Cytat:
Napisane przez AdHd1986 Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam paznokcie rozdwojone, i połamane. co trochę podrosną zaraz się łamią... używałam utwardzaczy, odżywek, regenerum, gelacet... nic nie pomaga... może ten manicure tytanowy?? co mi radzicie?
Dopoki bedziesz je robic bedzie dobrze ale sam stan nie poprawi sie
Tigressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 20:35   #49
AdHd1986
Rozeznanie
 
Avatar AdHd1986
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: południowy zachód
Wiadomości: 672
Dot.: Manicure tytanowy

Cytat:
Napisane przez Tigressa Pokaż wiadomość
Dopoki bedziesz je robic bedzie dobrze ale sam stan nie poprawi sie
a coś co poprawi ich stan? nie mam już pomysłu... dermatolog mi przepisała Gelacet, było ok, ale jak skończyłam pić to się znowu połamały... a gelacet kosztuje 60 zł za 21 saszetek
__________________
jest między nami gra, gra jak świat stara....
AdHd1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-09, 06:08   #50
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Manicure tytanowy

to wątek na temat manicure tytanowego. Pomocy dotyczącej odżywiania paznokci szukaj w wątku z paznokciami naturalnymi.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 09:54   #51
now_enjoyment
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2
Exclamation Dot.: Manicure tytanowy

Miałam paznokcie tytanowe na mój ślub
Tak więc na blogu dodałam dokładną recenzję tych paznokci
xxx


zapraszam tam wszystko razem ze zdjęciami jak to wyglądało jeśli chodzi o zabieg i trwałość


zapraszam do zapoznania się i komentowania chętnie odpowiem na pytania

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-01-16 o 23:48 Powód: Link.
now_enjoyment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 09:23   #52
KaliNails
Raczkowanie
 
Avatar KaliNails
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 83
Dot.: Manicure tytanowy

Cytat:
Napisane przez now_enjoyment Pokaż wiadomość
Miałam paznokcie tytanowe na mój ślub
Tak więc na blogu dodałam dokładną recenzję tych paznokci
xxx


zapraszam tam wszystko razem ze zdjęciami jak to wyglądało jeśli chodzi o zabieg i trwałość


zapraszam do zapoznania się i komentowania chętnie odpowiem na pytania
czyli wychodzi na to że metoda tytanowa służy także do przedłużania paznokcia?? dobrze zrozumiałam?
__________________
mój blog paznokciowy
www.kalinails.blogspot.com

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-01-16 o 23:48 Powód: Link w cytacie.
KaliNails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 14:15   #53
now_enjoyment
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2
Dot.: Manicure tytanowy

Tak dokładnie moja mama miała przedłużane wszystkie paznokcie
pozdrawiam
now_enjoyment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-17, 19:37   #54
atilaaav
Raczkowanie
 
Avatar atilaaav
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 425
Dot.: Manicure tytanowy

Jeżeli 3 razy miałam robioną hybrydę i paznockie zaczęły się łamać/ lakier zaczął odchodzić po 2 czy 3 dniach, to decydować się na tytanowe?

Robiłam zawsze u jednej kosmetyczki lakierami gelish, nie wiem czy jest to spowodowane użyciem preparatów właśnie tej firmy (która ma niezłe opinie)
Dodatkowo mam wrażenie, że moje paznokcie są w troche lepszej kondycji niż poprzednio (ale nawet wtedy nie miałam rozdwojonych)

Czy w moim przypadku manicure tytanowy to strata pieniędzy?

Podrosły mi dośc sporo, nigdy nie miałam takiej długości, są dosć twarde i chce je utrzymać (albo nawet bardziej zapuścić) do świąt
atilaaav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 09:42   #55
Daxia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: Manicure tytanowy

Zestaw z La Femme- easy disign jest to to samo za jakies 140zl i to wcale nie odżywia plytki to jest zwyczajny akryl
Daxia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 20:52   #56
bzulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 78
Dot.: Manicure tytanowy

hej, a czy któras z Was co ma zestaw z SNS mogłaby podac skład z opakowania??
bzulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 06:53   #57
haneczka28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: z domu:)
Wiadomości: 166
Dot.: Manicure tytanowy

A kto wie gdzie w Białysmtoku??taki się robi??
haneczka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 18:44   #58
k4tie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 44
Dot.: Manicure tytanowy

w Białymstoku na Kolejowej, salon Aleja Piękności. Przypadkowo natknęłam się na taką informację na ich fp
k4tie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 12:02   #59
viola_bra
Przyczajenie
 
Avatar viola_bra
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2
Dot.: Manicure tytanowy

Ja regularnie robię sobie manicure tytanowy, bo podoba mi się w nim to, że jest mega trwały - bardziej niż hybryda i że nie trzeba go utrwalać UV - czyli narażać skóry na działanie promieniowania (czytałam, że w Stanach z tego powodu odnotowują przypadki czerniaka pod płytką paznokcia - trochę się wystraszyłam). Najlepiej wychodzą wszystkie brokatowe kolorki z drobinkami, kreseczkami. Niestety niektóre "płaskie" kolory ciężko się nakłada i niedoświadczone w nakładaniu dziewczyny mogą zostawić smugi - trzeba iść do dobrej specjalistki moim zdaniem. Acha i przy spiłowywaniu czasem uszkadza się skórki, jak manikiurzystka się zagapi, albo zbyt intensywnie piłuję warstwę tytanu przy skórze.
viola_bra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 12:47   #60
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure tytanowy

Cytat:
Napisane przez viola_bra Pokaż wiadomość
Ja regularnie robię sobie manicure tytanowy, bo podoba mi się w nim to, że jest mega trwały - bardziej niż hybryda i że nie trzeba go utrwalać UV - czyli narażać skóry na działanie promieniowania (czytałam, że w Stanach z tego powodu odnotowują przypadki czerniaka pod płytką paznokcia - trochę się wystraszyłam). Najlepiej wychodzą wszystkie brokatowe kolorki z drobinkami, kreseczkami. Niestety niektóre "płaskie" kolory ciężko się nakłada i niedoświadczone w nakładaniu dziewczyny mogą zostawić smugi - trzeba iść do dobrej specjalistki moim zdaniem. Acha i przy spiłowywaniu czasem uszkadza się skórki, jak manikiurzystka się zagapi, albo zbyt intensywnie piłuję warstwę tytanu przy skórze.
...
czyli przy zmianie na nowy Ci spiłowuje a nie odmacza...
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-13 10:06:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:00.