Panny Młode - Kielce cz. III - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-19, 17:37   #2821
rptrbj1978
Rozeznanie
 
Avatar rptrbj1978
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 901
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Dziekuje za bukiecik
rptrbj1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 17:49   #2822
Beatka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 303
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez karothka Pokaż wiadomość
Audacieux, Beatko piękne z Was panny młode!! Beatko, gdzie zakupiłaś kwiatek do włosów? Właśnie szukam czegoś podobnego.
dziekuje
co do kwaituszka- kupilam go w malutkim saloniku zaraz nastepne wejscie kolo paryzanki- tam babka ma duzy wybor spinek i w ogole gadzetow o polowe tansze niz w paryzance bo tam za podobny kwiat zyczyla sobie 150zl!!!! Ja zaplacilam za niego 85zl- z tego kwaituszka sa spuszczone jeszecze takie 4 zylki na ktorych przykleojne sa listeczki- wygladalo to swietnie bo frzyjerka mi przeplotla je miedzy wlosami bo ja myslalam, ze beda zwisac a tak efekt byl super, tym bardziej ,ze nie mialam welonu

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Cytat:
Napisane przez rptrbj1978 Pokaż wiadomość
Dziekuje za bukiecik
a bardzo prosze
__________________
13.o6.2009...
http://s3.suwaczek.com/20090613640114.png
Beatka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 18:12   #2823
Anikaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Witam wszystkie panny Młode Ja ślubuje dopiero 25.09.2010 ale byłam 13 czerwca 2009 na weselu u koleżanki i było super Wesele było w Czterech Wiatrach w Chańczy. Jedzienie i obsługa naprawde dobre a zespół który grał na weselu tez był świetny Nazwa Zespołu Combo Dance jest ich 5 i mają młodą solistke która śpiewa naprawde ślicznie mają jeszcze wolne terminy na przyszły rok i moze uda sie że zgrają na moim weselu a wracając do sali naprawde ładna sala
Pozdrawiam wszystkie PM i życze wszytskiego naj najlepszego
Anikaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 18:36   #2824
frugo84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 93
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Bardzo dziekuje za przywitanie i wsparcie
No ja wczoraj tak sie przejelam tymi weselnymi wypiekami że juz mam zamowiony tort. Bardzo sie ciesze bo znalazlo sie jeszzce miejsce u Dorotki a uwazam ze ma najlepsze torty. Place 35 zl za kg wiec uważam że przystepna cena. Co do ciast to sie jeszzce zastanawiam bo u Dorotki wg mnie dość drogo... a mam sporo gości: powiedziala 30-37 zl za kg w zależności od ciasta. Bylam tez na I Maja w cukierni "Ciasta domowe" i tam Pani powiedziala 22-23 zl za kg ...wiec dla mnie roznica jest. No i nie wiem jeszzce na co sie zdecyduje, może polecilybyscie mi kogos jeszcze z przystepnymi cenami?
Z gory dziekuje

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

No to super, myslę, że bedziemy bardzooo zadowolone wnioskując po propozycjach

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Cytat:
Napisane przez honolinka Pokaż wiadomość
frugo84 mamy tego samego fotografa i kamerzystę!
Myśle że bedziemy bardzo zadowolone
frugo84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 19:28   #2825
Daysy85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 069
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Hej co do Niny to czesała mnie na wesele 13 czerwca byłam bardzo zadowolona bo fryzura świetnie się trzymała i nie była zlepkiem lakieru, czego nienawidzę.
Oczywiście Nina będzie czesała mnie na mój ślub!!!
Daysy85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 19:35   #2826
karothka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N.Ireland
Wiadomości: 436
GG do karothka
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez Beatka10 Pokaż wiadomość
co do kwaituszka- kupilam go w malutkim saloniku zaraz nastepne wejscie kolo paryzanki- tam babka ma duzy wybor spinek i w ogole gadzetow o polowe tansze niz w paryzance bo tam za podobny kwiat zyczyla sobie 150zl!!!! Ja zaplacilam za niego 85zl- z tego kwaituszka sa spuszczone jeszecze takie 4 zylki na ktorych przykleojne sa listeczki- wygladalo to swietnie bo frzyjerka mi przeplotla je miedzy wlosami bo ja myslalam, ze beda zwisac a tak efekt byl super, tym bardziej ,ze nie mialam welonu
Dziękuję za namiary.
__________________
Odkąd Cię pokochałam, moja samotność zaczyna się dwa kroki od Ciebie...

22.08.2009-to był Ten dzień
karothka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 20:19   #2827
aniaaa84
Zadomowienie
 
Avatar aniaaa84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 952
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez ivona84 Pokaż wiadomość
Wiola25 ślubuje 31 grudnia 2009 bo mnie juz prosiła o wpisanie do kalendarza
Aniaaa84 a ktoś kiedyś pisał o jakimś remoncie w cukierni Branci Janusz? A to może chodziło o Pasternaka? Nie wiesz nic o tym?
Dzięki za info oWioli co do daty ślubu.
Jak byliśmy w cukierni B.J. to nikt nic nie mówił o remoncie, u Pasternaka Pan na wstepie zaznaczył, że nie wie czy do 5 września wyrobią się z remontem i co za tym idzie czy będą "działać" juz z wypiekami
__________________
05.09.2009
aniaaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-19, 22:06   #2828
monini2507
Zakorzenienie
 
Avatar monini2507
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 391
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

jutrzejszym pannom młodym wszystkiego najlepszego w tym tak ważnym dniu w zyciu oby wam pogoda dopisała pozdrawiem gorąco

Dziewczynki a wy wyglądałyscie cudnie na prawde a co do bukietu i i fryzjerki to nie wiedziałam że w tym salonie ta babka tak fajnie czesze i że takie piękne kwiatuszki miałas piszę ponieważ mieszkam w poblizu tego salonu i kwiaciarni ale tak to jest jak czlowiek nie chodzi to nie wie ale cenna wskazówka na przyszłosc przyda sie
monini2507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 07:44   #2829
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Honolinka, Karothka, Rptrbj1978, Beatka10 - dziękuję
Rptrbj1978 - to są race. Zostały użyte przez kolegów męża, którzy robili nam "bramkę" - taką, gdzie trzeba wódkę wypić (i wódką zaplacić za przejazd). Bramek mieliśmy w sumie trzy, ale ta najbardziej widowiskowa
__________________


Edytowane przez Audacieux
Czas edycji: 2009-06-20 o 07:46
Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 07:50   #2830
rptrbj1978
Rozeznanie
 
Avatar rptrbj1978
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 901
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

hej kolejna sobota zimna i mokra to szok!!! powoli zaczynam byc przekonana na maxa do terminu zima
rptrbj1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 09:03   #2831
agulack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 324
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

No pogoda naprawdę tragedia i to już chyba 3 sobota z rzędu
Ps. Audacieux wyglądałaś jak księżniczka
__________________

agulack jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-20, 09:12   #2832
Evundza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 32
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Dla zainteresowanych kwaciarnia p. Okły podaje numer 509214809
Evundza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 09:27   #2833
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez agulack Pokaż wiadomość
No pogoda naprawdę tragedia i to już chyba 3 sobota z rzędu
Ps. Audacieux wyglądałaś jak księżniczka
Ja to tak myślę,że jak ciągle tak będzie to jakiś koszmar normalnie.To nie jest normalne z tą pogodą :/
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 10:08   #2834
Modliszka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 69
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Dziewczyny !ja mam pytanie z innej beczki Zastanawiamy sie nad stolem wiejskim z tym, ze do wystroju naszej sali nie pasuje taki typowy zreszta rodzicom nie podoba sie ze goscie zamiast sie bawic to okupuja wiejski stol Dlatego myslimy o wiejskim stole ale na polmiskach tj.kielbasa w kawalku kaszanka salceson itd. Powiedzcie mi czy macie kogos kto robi takie wyroby i czy orientujecie sie ile cos takiego kosztuje
Modliszka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 10:49   #2835
tatarata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez Modliszka86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny !ja mam pytanie z innej beczki Zastanawiamy sie nad stolem wiejskim z tym, ze do wystroju naszej sali nie pasuje taki typowy zreszta rodzicom nie podoba sie ze goscie zamiast sie bawic to okupuja wiejski stol Dlatego myslimy o wiejskim stole ale na polmiskach tj.kielbasa w kawalku kaszanka salceson itd. Powiedzcie mi czy macie kogos kto robi takie wyroby i czy orientujecie sie ile cos takiego kosztuje
wiesz co u mnie zalatwiaja taki stol razem z sala, i powiedzieli mi za to 800-1000zl, a wiem ze mozna tez wzisc samemu np. z wiru
__________________


24.07.2010
tatarata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 10:56   #2836
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez Modliszka86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny !ja mam pytanie z innej beczki Zastanawiamy sie nad stolem wiejskim z tym, ze do wystroju naszej sali nie pasuje taki typowy zreszta rodzicom nie podoba sie ze goscie zamiast sie bawic to okupuja wiejski stol Dlatego myslimy o wiejskim stole ale na polmiskach tj.kielbasa w kawalku kaszanka salceson itd. Powiedzcie mi czy macie kogos kto robi takie wyroby i czy orientujecie sie ile cos takiego kosztuje
Wiele osób chwali sobie wyroby z WIRu. Może po prostu zadzwoń i zapytaj czy jest taka możliwość.
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 12:18   #2837
margaret82
Zadomowienie
 
Avatar margaret82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 704
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez Modliszka86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny !ja mam pytanie z innej beczki Zastanawiamy sie nad stolem wiejskim z tym, ze do wystroju naszej sali nie pasuje taki typowy zreszta rodzicom nie podoba sie ze goscie zamiast sie bawic to okupuja wiejski stol Dlatego myslimy o wiejskim stole ale na polmiskach tj.kielbasa w kawalku kaszanka salceson itd. Powiedzcie mi czy macie kogos kto robi takie wyroby i czy orientujecie sie ile cos takiego kosztuje
Tak jak piszą dziewczyny wystarczy zamówić wyroby z tej firmy którą podają i nie ustawiać tradycyjnego stołu wiejskiego tylko poukładać je na półmiskach

My dziś podpisaliśmy umowę z Dj'em i jak tak dłużej z nim pogadałam to na prawdę bardzo sympatyczny chłopak
Kolejna rzecz na liście odhaczona
Teraz jeszcze kamerzysta i fotograf :/
__________________
Bo Cię kocham i już,bo z Tobą zawsze jest sens a bez Ciebie go nie ma,bo z Tobą można pójść na koniec świata i nie czuć zmęczenia,bo lubię kiedy się uśmiechasz,bo z Tobą można stracić majątek i nadal być bogatym,Bo Ty i tylko Ty
margaret82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 12:53   #2838
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez margaret82 Pokaż wiadomość
Tak jak piszą dziewczyny wystarczy zamówić wyroby z tej firmy którą podają i nie ustawiać tradycyjnego stołu wiejskiego tylko poukładać je na półmiskach

My dziś podpisaliśmy umowę z Dj'em i jak tak dłużej z nim pogadałam to na prawdę bardzo sympatyczny chłopak
Kolejna rzecz na liście odhaczona
Teraz jeszcze kamerzysta i fotograf :/
A macie już jakiegoś fotografa i kamerzystę upatrzonego?
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 14:22   #2839
Anikaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Jeżli chodzi o fotografa i kamerzyste to bardzo fajna reklame ma WIDEOCENTRUM.pl robią fajne fotki i plenery ale niestety nie znam ceny
Anikaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-20, 15:05   #2840
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez Anikaaa Pokaż wiadomość
Jeżli chodzi o fotografa i kamerzyste to bardzo fajna reklame ma WIDEOCENTRUM.pl robią fajne fotki i plenery ale niestety nie znam ceny
5000zł za wszystko:P.
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 15:12   #2841
Daysy85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 069
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Jeżeli chodzi o wiejskie jadło z Wiru ... to jest super maja szynki i kiełbasy bez polepszaczy i innych chemii. nie są drogie.
A jeżeli mogę Wam doradzić to tu koło Kościoła Sw. Józefa jest mały punkt Wiru ( w nowym budynku takim kolorowym na roku Warszawskiej i Toporowskiego.)nie ma tam kolejek i obsługuje tam bardzo miła Pani blondynka. Na pewno Wam dobrze doradzi bo zna się na rzeczy. niejednokrotnie kupowałam tam mięsko i wędlinkę i zawsze miała cierpliwość do klientów i uśmiech na twarzy
Daysy85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 16:38   #2842
margaret82
Zadomowienie
 
Avatar margaret82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 704
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez honolinka Pokaż wiadomość
A macie już jakiegoś fotografa i kamerzystę upatrzonego?
Ja już gdzieś tam dzwoniłam kiedyś i pytałam o terminy ale jeszcze nie oglądaliśmy efektów pracy żadnego kamerzysty ani fotografa.
__________________
Bo Cię kocham i już,bo z Tobą zawsze jest sens a bez Ciebie go nie ma,bo z Tobą można pójść na koniec świata i nie czuć zmęczenia,bo lubię kiedy się uśmiechasz,bo z Tobą można stracić majątek i nadal być bogatym,Bo Ty i tylko Ty
margaret82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 18:52   #2843
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

ja zamawiałam ciasta u Sołtyków. Oni też przyjmują zamówienia nawet 2 tyg. wcześniej. Mają atrakcyjne ceny i wspaniale zdobią torty! Mają cały album pięknych tortów i można wybierać i przebierać.
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 18:59   #2844
Kasia1429
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 163
GG do Kasia1429
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Hej Wam Kochane. Heh, po długich zastanowieniach podjęliśmy decyzje o terminie 25,06.2011 nawet przyszłą Teściowa byłą już zaa
Aha, dla zainteresowanych podaje stronkę świetnego skrzypka
http://www.skrzypce.org/
naprawdę warty polecenia!!!
Kasia1429 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 21:18   #2845
margaret82
Zadomowienie
 
Avatar margaret82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 704
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Ja bym chciała, żeby u Nas zaśpiewał chór bo u nas w parafii jest chór i bardzo ładnie śpiewają tylko nie wiem czy bedzie nas stac na taką przyjemność W przyszłą sobote żeni sie syn koleżanki mojej mamy i właśnie ma u nich śpiewać chór to wypytam co i jak
__________________
Bo Cię kocham i już,bo z Tobą zawsze jest sens a bez Ciebie go nie ma,bo z Tobą można pójść na koniec świata i nie czuć zmęczenia,bo lubię kiedy się uśmiechasz,bo z Tobą można stracić majątek i nadal być bogatym,Bo Ty i tylko Ty
margaret82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 00:51   #2846
17072010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łowicz
Wiadomości: 153
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Witajcie dziewczyny
Jestem tu nowa ale dziś chyba mnie zaciekawiło wasze forum...
Moja data to 17 lipiec 2010
zespół- "Menuet" z Jędrzejowa
pierwszy taniec- Niebieska piosenka
sala- Nagłowice
Kamerzysta- studio Krystian z Jędrzejowa
Fotograf - .... i tu właśnie pojawia się problem bo Ci co mogli być są zajęci... może macie namiary na jakichś dobrych fotografów i oczywiście w przystępnej cenie?? Byłabym wdzięczna za pomoc... zależy mi głównie na takiej bardziej artystycznej fotografii...
pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc
17072010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 06:26   #2847
rptrbj1978
Rozeznanie
 
Avatar rptrbj1978
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 901
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Dziewczyny poradzcie cos bardzo bym chciała miec branzolete na ramię!!!!przeszłam przez poł kielc i nic nie ma!!! moze któras z was widziała lub cos fikusnego na ramie doradzcie miałam tka kiedys ale mi pekła. help !!!!
rptrbj1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 07:04   #2848
17072010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łowicz
Wiadomości: 153
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

poszukaj na allegro w biżuterii wpisz na ramię tam zawsze się coś znajdzie
17072010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 08:48   #2849
Kasiulinka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 42
Smile Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

rptrbj1978 możesz wkleić zdjęcie tek która ci się rozwaliła?albo jakoś ją opisać?Ja robię biżuterię i mogłabym ci taką zrobić ewentualnie, a jakie masz kolczyki( ew. naszyjnik)

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez 17072010 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny
Jestem tu nowa ale dziś chyba mnie zaciekawiło wasze forum...
Moja data to 17 lipiec 2010
zespół- "Menuet" z Jędrzejowa
pierwszy taniec- Niebieska piosenka
sala- Nagłowice
Kamerzysta- studio Krystian z Jędrzejowa
Fotograf - .... i tu właśnie pojawia się problem bo Ci co mogli być są zajęci... może macie namiary na jakichś dobrych fotografów i oczywiście w przystępnej cenie?? Byłabym wdzięczna za pomoc... zależy mi głównie na takiej bardziej artystycznej fotografii...
pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc

Ja mam styczniów- może sprawdź czy są zajęci 17.07.2010
są na prawdę super- możesz wejść na ich stronę www.styczen-fotografia.pl


A tak z innej beczki to ostatnio byłam na makijażu próbnym u pani Anety Wasińskiej i na prawdę jestem bardzo zadowolona, byłam akurat na ślubie kuzynki więc miałam mozliwość zobaczyć jak się będzie zachowywał po całej nocy- na prawdę był super, nic się nie świeciło i nawet po całej nocy wyglądał wspaniale. W ogóle pani Anetka to na prawdę profesjonalistka- nawet mi zrobiła badanie skóry przed makijażem i w ogóle jest bardzo miła, tak więc na prawdę polecam
Kasiulinka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 09:18   #2850
Alice the Bride
Raczkowanie
 
Avatar Alice the Bride
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Kasiulinka22 a moglabys przypomniec w ktorym salonie pani Aneta przyjmuje? Wiem, ze ktos juz o tym pisal ale nie moge znalezc. Zapisze sobie do mojego zeszytu slubnego
Dziewczyny tak wogole to wczoraj przypadkiem znalezlismy z TZ obraczki, ktore w koncu podobaly sie nam obojgu. Tak to nie moglismy dojsc do porozumienia. No i pani nam powiedziala ze w Kruku to jest tak, ze co jakis czas zmieniaja kolekcje i nie wiadomo do kiedy one beda. Stad nasze rozterki czy to nie bedzie za wczesnie jak je kupimy powiedzmy z 8 miesiecy przed slubem???
__________________
Oświadczył się 1.1.2009 o godz 0:00
Nasz ślub 22.05.2010

Alice the Bride jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:52.