Dokument "Chłopaki do wzięcia" - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-27, 15:59   #3931
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Oj ludziska, nie wciskajcie sobie nawzajem dziecka w brzuchy. Jedni słuchają, inni nie słuchają. I to naprawdę nie jest tak, że jeśli ktoś nie słucha, to:
-kłamie
-nie wie że lubi
-na pewno jeszcze polubi
Wielu z nas muzyka disco polo kojarzy się tylko z żenującymi tekstami i muzyką graną na najniższym, najbardziej podstawowym poziomie. Na świecie powstaje nieustannie masa dobrej, naprawdę wartościowej muzyki - klasycznej, rocka, jazzu, filmowej i innych gatunków. Niektórym z nas po prostu szkoda własnego czasu, bo zamiast odpalić "majteczki w kropeczki" można sobie włączyć np. filmówkę Tarantino. To tak jak z filmami - możesz oglądać Dlaczego ja? i twierdzić, że to też aktorstwo, a możesz wybrać coś innego. Czy osobom, które śmieją się z Dlaczego ja? też wmawiacie, że jeszcze zaczną to oglądać? Albo oglądają potajemnie?
Dajmy sobie lubić co chcemy, ludzie
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 16:07   #3932
Krysiakrystyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 89
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

No i po co wyjezdzasz z tekstem majteczki w kropeczki? Nie lepiej bara, bara, bara?
Krysiakrystyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 20:58   #3933
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Ten wątek nie jest założony w celu dyskusji o preferencjach muzycznych.
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 03:49   #3934
Bartek1110
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 66
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez andrzej2525 Pokaż wiadomość
Za jakiś czas sam będzie słuchał.
No ba bezsprzecznie. Zaraz po tym jak jakiś kot dostanie licencję pilota Dreamliner'a

Melisa to raczej potrzebna tym co reagują alergicznie na to,ze ktoś odważy się powiedzieć o disco polo chłam. Przypominają chociażby takich vegan. Jak oni na prawo i lewo drą paszcze jaka ta ich dieta wspaniała to jest ok, ale jak ktoś odważy się powiedzieć, że lubi mięso to żyła im w d.... pęka i od razu by linczowali.
Bartek1110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 22:36   #3935
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Bartek1110 Pokaż wiadomość
No ba bezsprzecznie. Zaraz po tym jak jakiś kot dostanie licencję pilota Dreamliner'a

Melisa to raczej potrzebna tym co reagują alergicznie na to,ze ktoś odważy się powiedzieć o disco polo chłam. Przypominają chociażby takich vegan. Jak oni na prawo i lewo drą paszcze jaka ta ich dieta wspaniała to jest ok, ale jak ktoś odważy się powiedzieć, że lubi mięso to żyła im w d.... pęka i od razu by linczowali.
Nie w tym rzecz. To, że Ty nie lubisz tego rodzaju muzyki nie znaczy, że nikt nie może lubić. Każdemu podoba sie co innego.
Osobiście nie słucham ale nieraz bawiłam się przy disco polo i miło wspominam.

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Oj ludziska, nie wciskajcie sobie nawzajem dziecka w brzuchy. Jedni słuchają, inni nie słuchają. I to naprawdę nie jest tak, że jeśli ktoś nie słucha, to:
-kłamie
-nie wie że lubi
-na pewno jeszcze polubi
Wielu z nas muzyka disco polo kojarzy się tylko z żenującymi tekstami i muzyką graną na najniższym, najbardziej podstawowym poziomie. Na świecie powstaje nieustannie masa dobrej, naprawdę wartościowej muzyki - klasycznej, rocka, jazzu, filmowej i innych gatunków. Niektórym z nas po prostu szkoda własnego czasu, bo zamiast odpalić "majteczki w kropeczki" można sobie włączyć np. filmówkę Tarantino. To tak jak z filmami - możesz oglądać Dlaczego ja? i twierdzić, że to też aktorstwo, a możesz wybrać coś innego. Czy osobom, które śmieją się z Dlaczego ja? też wmawiacie, że jeszcze zaczną to oglądać? Albo oglądają potajemnie?
Dajmy sobie lubić co chcemy, ludzie
Nikt nikomu nie wmawia że czegoś słucha, nikt nikogo nie namawia do słuchania tego rodzaju muzyki. Tyle w temacie.

Polecam wrócić już do tematu wątku.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-29, 00:11   #3936
paweu871
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 2
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Przeglądam stare odcinki, pamietacie Mariusza z Gostynina? Korzystał z biura Ostoya. Znalazł dzieki niemu 20letnią Natalię. :P

http://www.ostoya.com.pl/news/336/64...asze-pary.html

Dodaję do tutejszego kompendium wiedzy;p
paweu871 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-29, 09:15   #3937
Zdzislawo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 20
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Na pewno ta cała Natalia jest w tej samej sieci. Z poprzednimi ,,nie zaiskrzyło'' pewnie dlatego że były w innej.
Zdzislawo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-29, 10:00   #3938
andrzej2525
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 277
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Taka piękna jak Mariusz przystojnyMoże siorbie też spaghetti.

Edytowane przez andrzej2525
Czas edycji: 2016-05-29 o 10:01
andrzej2525 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-29, 10:06   #3939
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Oglądałam ostatnio te stare odcinki. Ten cały tygrysek to jest mega wymagający i wszystko jest w stanie zaakceptować, ale innego operatora komórkowego nie hahahaha

Dodatkowo ten jeden bliźniak (ten który się nie przebiera) to dopieo jak sypnął wymaganiami w biurze matrymonialnym to babie prawie włosy dęba stanęły - musi być atrakcyjna, szczupła, bez okularów. Jakby okulary to nie wiem co było, jakaś rysa na wyglądzie! Sam wygląda dramatycznie a wymagania ma jak jakiś książe.
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-29, 15:36   #3940
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Oglądałam ostatnio te stare odcinki. Ten cały tygrysek to jest mega wymagający i wszystko jest w stanie zaakceptować, ale innego operatora komórkowego nie hahahaha

Dodatkowo ten jeden bliźniak (ten który się nie przebiera) to dopieo jak sypnął wymaganiami w biurze matrymonialnym to babie prawie włosy dęba stanęły - musi być atrakcyjna, szczupła, bez okularów. Jakby okulary to nie wiem co było, jakaś rysa na wyglądzie! Sam wygląda dramatycznie a wymagania ma jak jakiś książe.
I mówił coś o prostych zębach; ) a sam ....
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-29, 21:46   #3941
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Aaa... Cały tydzień czekałam na "chłopaków", a potem włączyłam tv dopiero o 21.50 Na ipli można zobaczyć ostatni odcinek, ale za 19,90 zł... Macie jakieś namiary na darmowe obejrzenie? Wiem, ze pewnie jutro znajdę coś, choćby na chomiku, ale to dopiero jutro
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-29, 21:48   #3942
wiki2501
Rozeznanie
 
Avatar wiki2501
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 835
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Aaa... Cały tydzień czekałam na "chłopaków", a potem włączyłam tv dopiero o 21.50 Na ipli można zobaczyć ostatni odcinek, ale za 19,90 zł... Macie jakieś namiary na darmowe obejrzenie? Wiem, ze pewnie jutro znajdę coś, choćby na chomiku, ale to dopiero jutro
Wiele nie straciłas według mnie, cały odcinek był o tym teledysku, generalnie nuda. Spróbuj może gdzieś na wykopie poszukać, widziałam ze tam są wrzucane odcinki
wiki2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-29, 21:52   #3943
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez ania z wzgórza marzeń Pokaż wiadomość
I mówił coś o prostych zębach; ) a sam ....
Ja tych bliźniaków kojarzę jeszcze z MAM TALENT bodajże, czy podobnego programu... Śpiewali coś chyba z TERCETU EGZOTYCZNEGO. Później trafiłam na nich u Drzyzgi. Za każdym razem byli strasznie pewni siebie, choć występy były na serio słabiutkie. Nie wiem jakie Wy macie odczucia, ale ja, gdy ich widzę, dostaję ataku śmiechu. Ani nie wyglądają, zero samokrytyki, a zachowują się jakby mogli poderwać każdą laskę, oczywiście, nie chodzi o pierwszą lepszą laskę. Ten w kiecce w ogóle jest dobry. On nie czuje się kobietą, szuka dziewczyny... Tylko po co mu te damskie ciuszki?
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-29, 22:19   #3944
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Ja tych bliź kojarzę jeszcze z MAM TALENT bodajże, czy podobnego programu... Śpiewali coś chyba z TERCETU EGZOTYCZNEGO. Później trafiłam na nich u Drzyzgi. Za każdym razem byli strasznie pewni siebie, choć występy były na serio słabiutkie. Nie wiem jakie Wy macie odczucia, ale ja, gdy ich widzę, dostaję ataku śmiechu. Ani nie wyglądają, zero samokrytyki, a zachowują się jakby mogli poderwać każdą laskę, oczywiście, nie chodzi o pierwszą lepszą laskę. Ten w kiecce w ogóle jest dobry. On nie czuje się kobietą, szuka dziewczyny... Tylko po co mu te damskie ciuszki?
Jak nie czuje sie kobieta? On uwaza sie za 100% kobiete. Przeszedl terapie hormonalna i ma dokumenty juz jako kobieta, tzn akt urodzenia, dowod i reszte dokumentow. Aktualnie oglasza sie na portalach matrymonialnych jako pani/pan-shemale czy jakos tam do seksu za pieniądze
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 06:18   #3945
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez dorris23 Pokaż wiadomość
Jak nie czuje sie kobieta? On uwaza sie za 100% kobiete. Przeszedl terapie hormonalna i ma dokumenty juz jako kobieta, tzn akt urodzenia, dowod i reszte dokumentow. Aktualnie oglasza sie na portalach matrymonialnych jako pani/pan-shemale czy jakos tam do seksu za pieniądze
Teraz podobno tak, ale w jednym z początkowych odcinków powiedział, że dla niego te przebieranki to tylko zabawa, szuka dziewczyny i jak znajdzie to przestanie to robić. Wiadomo, że zwłaszcza teraz brzmi to komicznie no ale może on po prostu takim sposobem chciał ukryć jak głęboko siedzi w nim kobieta. Udawał przed światem, że to niewinna zabawa.


Co do wczprajszego odcinka to dziwi mnie że jakikolwiek zespół, nieważne że disko polo zdecydował się nagrać z nimi teledysk.
Aniela to już naprawdę mogłaby sobie wprawić zęby!
Bandziorek wygląda naprawdę dramatycznie.
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 08:10   #3946
Krysiakrystyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 89
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Teraz podobno tak, ale w jednym z początkowych odcinków powiedział, że dla niego te przebieranki to tylko zabawa, szuka dziewczyny i jak znajdzie to przestanie to robić. Wiadomo, że zwłaszcza teraz brzmi to komicznie no ale może on po prostu takim sposobem chciał ukryć jak głęboko siedzi w nim kobieta. Udawał przed światem, że to niewinna zabawa.


Co do wczprajszego odcinka to dziwi mnie że jakikolwiek zespół, nieważne że disko polo zdecydował się nagrać z nimi teledysk.
Aniela to już naprawdę mogłaby sobie wprawić zęby!
Bandziorek wygląda naprawdę dramatycznie.
Aniela mówiła że będą im zazdrości występu w teledysku i właśnie się zaczęło hihihi
Krysiakrystyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 09:49   #3947
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Teraz podobno tak, ale w jednym z początkowych odcinków powiedział, że dla niego te przebieranki to tylko zabawa, szuka dziewczyny i jak znajdzie to przestanie to robić. Wiadomo, że zwłaszcza teraz brzmi to komicznie no ale może on po prostu takim sposobem chciał ukryć jak głęboko siedzi w nim kobieta. Udawał przed światem, że to niewinna zabawa.


Co do wczprajszego odcinka to dziwi mnie że jakikolwiek zespół, nieważne że disko polo zdecydował się nagrać z nimi teledysk.
Aniela to już naprawdę mogłaby sobie wprawić zęby!
Bandziorek wygląda naprawdę dramatycznie.
Właśnie o tym pisałam. Jego brat się go wstydził, a Alex w ogóle nie uważał, by ubierał się inaczej. Jest facetem i szuka kobiety. Ale może faktycznie jest to tylko mistyfikacja.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 11:00   #3948
k_ana_q
Przyczajenie
 
Avatar k_ana_q
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 25
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Ci z teledysku to mają cichy ubaw z nich...chcą swoją oglądalność podnieść kosztem śmiechów z chłopaków...scena gdy Anielka goni Jarusia z flaszką no comment...
Eh...ciekawe co u pana od zupek i pszczelarza... :P
Brakuje dla "osłody" pana Stasia - i ta muzyczka co leciała gdy go pokazywali - idealne dopasowanie
Dobrze, że można sobie stare odcinki pooglądać
k_ana_q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 14:50   #3949
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Nigdzie nie ma 105 do obejrzenia Gość z vimeo zwinął kramik, na seriale.net nic nowego... ktoś coś?
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-30, 14:58   #3950
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Teraz podobno tak, ale w jednym z początkowych odcinków powiedział, że dla niego te przebieranki to tylko zabawa, szuka dziewczyny i jak znajdzie to przestanie to robić. Wiadomo, że zwłaszcza teraz brzmi to komicznie no ale może on po prostu takim sposobem chciał ukryć jak głęboko siedzi w nim kobieta. Udawał przed światem, że to niewinna zabawa.


Co do wczprajszego odcinka to dziwi mnie że jakikolwiek zespół, nieważne że disko polo zdecydował się nagrać z nimi teledysk.
Aniela to już naprawdę mogłaby sobie wprawić zęby!
Bandziorek wygląda naprawdę dramatycznie.
Równiez uważam, że chciał to ukryć. Ogladałam jakis czas temu Rozmowy w Toku z jego udziałem gdzie już był wtedy podczas terapii hormonalnej i z tego co pamiętam, mówił tam, że od zawsze czuł się kobieta itd...
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 21:19   #3951
201707171038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 948
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

a ja mam nadzieje że Miśkowi - Łukaszowi wyjdzie z ta dziewczyną co mu pomogła ciuchy w LUMPEKSIE znaleźć. On jest jeden z nielicznych którym kibicuje
201707171038 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 21:43   #3952
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Już jest na serial.net

Matko bosko chłopakowsko, Bandziorek wygląda strasznie... Która dziewczyna takiego zechce dotknąć palcem, a co tu o związku mówić :/ Ja wiem, że są różne gusta i guściki, ale on to jest już ekstremum z tymi zębami.

Pan Henio desperat miły jest, żal mi go bardzo. W jakim on świecie żyje jeśli myśli, że kobieta z ogłoszenia przyjedzie do niego do domu na pierwszą randkę... Umówiłby się jak człowiek w restauracji w okolicznym mieście, chociaż na kawę do kawiarni zaprosił... Ktoś powinien nim pokierować, bo biedaczyna umrze w tej swojej chacie bez choćby jednej kobiety w swoim życiu...

Czy ta blondynka pod koniec odcinka, która się spodobała Bandziorkowi, to Alex czy nie Alex? Zatrzymałam odtwarzanie żeby się przyjrzeć, ale nie mogę się zdecydować Jeśli to jakaś żeńska gwiazda disco polo to niech mi łaskawie wybaczy ten nietakt ;D
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 04:41   #3953
paweu871
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 2
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez jols Pokaż wiadomość
a ja mam nadzieje że Miśkowi - Łukaszowi wyjdzie z ta dziewczyną co mu pomogła ciuchy w LUMPEKSIE znaleźć. On jest jeden z nielicznych którym kibicuje

na fejsie ustawił sobie związek od 31 marca
paweu871 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 06:16   #3954
andrzej2525
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 277
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Pan Henio desperat miły jest, żal mi go bardzo. W jakim on świecie żyje jeśli myśli, że kobieta z ogłoszenia przyjedzie do niego do domu na pierwszą randkę... Umówiłby się jak człowiek w restauracji w okolicznym mieście, chociaż na kawę do kawiarni zaprosił... Ktoś powinien nim pokierować, bo biedaczyna umrze w tej swojej chacie bez choćby jednej kobiety w swoim życiu...
Pan Henio chyba pojedzie po całości jeszcze nie poznał,żadnej ,a już opowiada o sprzedaży gospodarstwa,oj jakaś go wyleczy z majątku i co zrobi ktoś co całe życie na roli spędził bez gospodarstwa?Jak to jest w Polsce jest więcej wdów jak wdowców ,a oni mają problem.
andrzej2525 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 07:23   #3955
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez jols Pokaż wiadomość
a ja mam nadzieje że Miśkowi - Łukaszowi wyjdzie z ta dziewczyną co mu pomogła ciuchy w LUMPEKSIE znaleźć. On jest jeden z nielicznych którym kibicuje
Ja mu też kibicuje, ale on jak i inni w tym serialu jest za bardzo zdesperowany i obawiam się że będzie bral każdą, która jego będzie chciała..

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Pan Henio desperat miły jest, żal mi go bardzo. W jakim on świecie żyje jeśli myśli, że kobieta z ogłoszenia przyjedzie do niego do domu na pierwszą randkę... Umówiłby się jak człowiek w restauracji w okolicznym mieście, chociaż na kawę do kawiarni zaprosił... Ktoś powinien nim pokierować, bo biedaczyna umrze w tej swojej chacie bez choćby jednej kobiety w swoim życiu...
Henio fakt desperat, ale według mnie również niestety nie potrafi się zachować. Po pierwsze ta kobieta pytała gdzie ją zaprosi, a on że do domu, na drugie takie samo pytanie odpowiedział "noo możemy gdzieś wyjść czy do kolegi ...." Pierwsze spotkanie chce zorganizować i nie ma kompletnie na nie pomysłu. Dodatkowo na koniec rozmowy takie teksty "napewno się sobie spodobamy", "napewno nam się uda" z taką straszną desperacją w oczach. Kurcze z jednej strony żal, ale z drugiej strony takimi sposobami to on nie znajdzie nikogo.
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 08:20   #3956
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

https://m.youtube.com/watch?v=JeGTcFTOHiM



Ależ mnie wkurza ten kucharz. Sam przytyk a opowiada o nawykach żywieniowych swojej partnerki. Jeszcze jak opowiadał o swoich poprzednich związkach to mówi ze brzydkie dziewczyny byly. I kto to mówi..
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 08:29   #3957
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Tak, kucharz (na fb mówią na niego Ostropest ) jest żenujący do kwadratu. Cała ta rozmowa z właścicielem restauracji była poniżej jakiegokolwiek poziomu, widać że restauracja chciała się pokazać w tv, a gadka o szukaniu przez kucharza dziewczyny była obrzydliwie sztucznym dodatkiem do tego.
No jak można, jak można w tv na całą Polskę powiedzieć, że dziewczyna z którą się jest, z którą się mieszka (i z jej synem!) wyobraża sobie trochę za dużo? I że źle się odżywia. A sam ostatnio mówił, że przytył na jej kuchni i nadal taki pączek w maśle chodzi. Laska powinna go wywalić na zbity pysk z domu, niech mieszka sobie na zapleczu tej restauracji z siekierami. Co za buc.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 12:29   #3958
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Riczard napisal na fejsie, ze odchodzi z serialu. Ciekawe czy faktycznie odchodzi, czy producenci go pogonili.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 16:05   #3959
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Riczard napisal na fejsie, ze odchodzi z serialu. Ciekawe czy faktycznie odchodzi, czy producenci go pogonili.
Gdzie? Bo mam go w znajomych ale nic takiego nie widze.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 16:11   #3960
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez dorris23 Pokaż wiadomość
Gdzie? Bo mam go w znajomych ale nic takiego nie widze.
W komentarzach pod filmikiem z urodzin Aski.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-05 14:16:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:05.