Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;) - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-28, 22:16   #1291
mekintoszek
Rozeznanie
 
Avatar mekintoszek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 580
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cześć dzuwczynki

Lemoorko, kolanko-łokieć

Poemi, pogadaj z nim, dlaczego ukrył to przed Tobą...To niepokojące.

Co do zapachów, moim ukochanym jest Sotto Voce L.Biagotti-już go nie produkują Potem pokochałam Premier Jour Niny Ricci - też go wycofują. Podoba mi się Code Armaniego, ale troche oklepany jest, uwielbiam Dior Addict, ten klasyczny chyba, taki ciężki, granatowy. Lubię Pradę-smierdziela, ale na wieczór. Jednak wciąż szukam "mojego" zapachu. Lubię pudrowe, muskowe, otulające. Nie lubię świeżych, wakacyjnych zapachów. Ostatnio w ciemno kupiłam In White J.del Pozo i całkiem mi się podoba, ale wciąż nie jest idealny Może ktoś mi podsunie jakies typy na podstawie tych, które wypisałam, bo latam po perfumeriach jak głupia i wciąż nie znalazłam niczego, co mi zastąpi Sotto Voce
mekintoszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 00:14   #1292
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Noi po filmie,fajny ale zbytnio przewidywalny.Momentami były okropne sceny. No,ale horrory to ja bardzo lubie. Mój tż cior śpi na sofie. A ja z laptopem ns drugiej sofie wizażuje. Zaraz go zaciągne na pięterko.
Spać.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 00:30   #1293
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość

Poemi, nie wydaje Ci się, że trochę przesadzasz? Czy Wy w ogóle umiecie ze sobą normalnie rozmawiać? Trudna sytuacja a Ty od razu z nim zrywasz? Dojrzali ludzie wyjaśniają takie sytuację - rozmowa przynosi zaskakująco dobre rezultaty czasami To pewnie zwykłe nieporozumienie....
Rozmowa nic nie przyniosła

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Rozumiem cię Poemi,bo chyba też bym się wkurzyła na twoim miejscu.Macie wgląd do swoich archiwów a nagle ci wejśc i przeczytać nie pozwala,to tak jakby coś ukrywało czym z nią pisał.
Nie rób czasami głupstw,abyś potem nie żałowała.Ok witaj zaro84 na wątku
Na razie jestem pijana i niczego nie żałuję. TŻ tłumaczy się, że skasował bo bym się wkurzała... Ale przecież powiedział mi o co chodziło....

ja: co napisała?
TŻ: właśnie wróciłam z italii, [coś tam coś tam] co powiesz na kawę?
ja: skopiuj mi
TŻ: skasowałem
ja: czemu?
TŻ: bo byś się wkurzała

no błagam! skasował to co napisała i to co odpisał! Boże! A tak poza tym to pijana strasznie jestem, ledwo piszę...


Cytat:
Napisane przez Joanna4000 Pokaż wiadomość
Poemi jeśli jest to rozmowa na gadu-gadu to idzie to bardzo łatwo odzyskać... Jest taki specialny program idzie go z netu ściągnąć....
To na naszej klasie niestety. Ale może można odzyskać jakoś?

W każdym razie nie doszliśmy do porozumienia... Ja po 2 piwach i 3 bardzo wściekłych jestem zobojętniona (i pijana) i zimno mi... Stwierdzam, że pijana jestem szczęśliwa. Przyjaciel kazał mi zaprosić 18-latka na sylwestra... Jutro pomyślę... Bo na sylwestra idę. Nawet siedziałam z TŻ-em w aucie, ale do końca się nie pogodziliśmy i wysiadłam. Podobno będzie dobrze (tak mówi przyjaciel) i mam nie płakać za takiem TŻ-em (tak mówi mama). Idę spać bo widzę podwójnie.
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 08:21   #1294
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cóż, Poemi, będę okrutna, ale skoro opisujesz tutaj to wszystko, to na pewno liczysz się z tym, że nie każdy będzie Cie głaskał po główce .

Ja na miejscu twojego TŻ nie zamykałabym się całkowicie na inne dziewczyny. Dużo w tym wątku piszesz o waszym związku i ja naprawde dziwię się, jak twój TŻ to wszystko wytrzymuje... Gdyby mój chłopak tak się zachowywał, już dawno przestałabym traktować poważnie i przyszłościowo ten związek.
BTW. Czy przypadkiem nie stawiałas mu kiedyś ultimatum, ze jak do końca roku się nie oświadczy to "będzie bardzo źle"? Może on już zaczął się przygotowywać na to "bardzo źle"

Na twoim miejscu zamiast upijac się z kolegą zastanowiłabym się jak uratowac swój związek. Nie twierdzę że jest jakieś zagrożenie ze strony tej kolezanki... Moim zdaniem to ty jesteś największym zagrożeniem dla waszego związku. Jak w końcu się nad tym poważnie nie zastanowisz to... Wtedy może być naprawdę źle.
Ale to twoje życie, rób z nim co chcesz
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 09:07   #1295
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

cześć dzieczyny

Poemi lepiej już?
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 11:15   #1296
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Cóż, Poemi, będę okrutna, ale skoro opisujesz tutaj to wszystko, to na pewno liczysz się z tym, że nie każdy będzie Cie głaskał po główce .

Ja na miejscu twojego TŻ nie zamykałabym się całkowicie na inne dziewczyny. Dużo w tym wątku piszesz o waszym związku i ja naprawde dziwię się, jak twój TŻ to wszystko wytrzymuje... Gdyby mój chłopak tak się zachowywał, już dawno przestałabym traktować poważnie i przyszłościowo ten związek.
BTW. Czy przypadkiem nie stawiałas mu kiedyś ultimatum, ze jak do końca roku się nie oświadczy to "będzie bardzo źle"? Może on już zaczął się przygotowywać na to "bardzo źle"

Na twoim miejscu zamiast upijac się z kolegą zastanowiłabym się jak uratowac swój związek. Nie twierdzę że jest jakieś zagrożenie ze strony tej kolezanki... Moim zdaniem to ty jesteś największym zagrożeniem dla waszego związku. Jak w końcu się nad tym poważnie nie zastanowisz to... Wtedy może być naprawdę źle.
Ale to twoje życie, rób z nim co chcesz
Jaki związek?

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
cześć dzieczyny

Poemi lepiej już?
Lepiej. Pierwszy raz w życiu tak miałam, że się obudziłam i kręciło mi się w głowie . Już mi w sumie wisi wszystko. Mama się pyta czy mi ciężko i że mam z nią pogadać i coś powiedzieć... No to jej mówię, że mi ciężko bo ta świetna torba którą właśnie przecenili chyba nie będzie czekać na moją wypłatę . W każdym razie dzisiaj po pracy powtórka z wczoraj .

Ps.
Kupiłam tamtą sukienkę . Okazuje się, że 2 rzeczy motywują mnie do wstania z łóżka...
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 11:16   #1297
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez Poemi Pokaż wiadomość
Lepiej. Pierwszy raz w życiu tak miałam, że się obudziłam i kręciło mi się w głowie . Już mi w sumie wisi wszystko. Mama się pyta czy mi ciężko i że mam z nią pogadać i coś powiedzieć... No to jej mówię, że mi ciężko bo ta świetna torba którą właśnie przecenili chyba nie będzie czekać na moją wypłatę . W każdym razie dzisiaj po pracy powtórka z wczoraj
to dobrze, że juz lepiej a z spotkacie się z TZ żeby to wszystko obgadać? bo podejrzewam, że już się troszkę uspokoiłaś
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-29, 11:24   #1298
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
to dobrze, że juz lepiej a z spotkacie się z TZ żeby to wszystko obgadać? bo podejrzewam, że już się troszkę uspokoiłaś
Chyba już nie ma po co. Ale z drugiej strony musi mi oddać ładowarkę do telefonu... Zobaczymy jak będzie. Znaczy prawdopodobnie kiedyś się spotkamy, ale nie wiem czy mam ochotę z nim rozmawiać.
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 11:24   #1299
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez et-ka Pokaż wiadomość
oooo..wieczór i takie gaduły tutaj.szokszok
może i w weekend coś popiszecie?
ja się zgłaszam

Jak wczoraj było fajnie z Wami kochanymi gadułami

Cytat:
Napisane przez mekintoszek Pokaż wiadomość
Cześć dzuwczynki

Lemoorko, kolanko-łokieć

Dzisiaj wstałam o 6, deszcz pada i mam wolne trybienie. Co to za wskazówka?

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość

Na twoim miejscu zamiast upijac się z kolegą zastanowiłabym się jak uratowac swój związek. Nie twierdzę że jest jakieś zagrożenie ze strony tej kolezanki... Moim zdaniem to ty jesteś największym zagrożeniem dla waszego związku. Jak w końcu się nad tym poważnie nie zastanowisz to... Wtedy może być naprawdę źle.
Ale to twoje życie, rób z nim co chcesz
Ja bym nie mogła tak rozegrać takich sytuacji- iść się z kims upić.

Ostatnio zrobiłam męzowi taka jazde, że szkoda gadać. Efekt był taki,że sie oboje poryczeliśmy Nie będe tu pisac o co posżło, bo to zbyt hmm błahe dla innych, dla mnie osobiste

Efekt był taki,że przed jego wyjazdem się pogodzilismy. Przyjechał długo rozmawialiśmy
Ale usłyszałam coś, co sobie zapamiętam- liczyłem na trochę zrozumienia Zakuło, bo to oznacza,że zrobiłam przykrość
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 11:28   #1300
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez Poemi Pokaż wiadomość
Chyba już nie ma po co. Ale z drugiej strony musi mi oddać ładowarkę do telefonu... Zobaczymy jak będzie. Znaczy prawdopodobnie kiedyś się spotkamy, ale nie wiem czy mam ochotę z nim rozmawiać.
a ja i tak wiem, że będziecie dalej razem ja tez czasem się tak wkurze na TZ piszę Wam, że nie chce mi się z nim gadać i być, ale jednak kocham go i nie moge bez niego żyć
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 11:41   #1301
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
a ja i tak wiem, że będziecie dalej razem ja tez czasem się tak wkurze na TZ piszę Wam, że nie chce mi się z nim gadać i być, ale jednak kocham go i nie moge bez niego żyć
A ja myślę, że to już koniec. Nawet moja mama tak myśli i mój przyjaciel też. Znaczy on twierdzi, że TŻ-owi bardzo zależy (gadał z nim wczoraj), ale skoro z nim zerwałam to miałam powody i muszę być konsekwentna. No i jestem.
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-29, 14:01   #1302
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez Poemi Pokaż wiadomość
A ja myślę, że to już koniec. Nawet moja mama tak myśli i mój przyjaciel też. Znaczy on twierdzi, że TŻ-owi bardzo zależy (gadał z nim wczoraj), ale skoro z nim zerwałam to miałam powody i muszę być konsekwentna. No i jestem.
jestes uparta jak osioł i tyle
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 14:36   #1303
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

poemi, przemyśl to... takie decyzje pod wpływem emocji spowodują, że potem możesz żałować.
W każdym razie mam nadzieję, że rozwiązanie, obojętnie jakie będzie, to tylko dla Waszego dobra.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 15:23   #1304
mekintoszek
Rozeznanie
 
Avatar mekintoszek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 580
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Lemoorko, ta wskazówka to odnośnie tyłozgięcia
Poemi takie rozstania już mieliście i wszystko kończyło się dobrze zazwyczaj-podejrzewam, że teraz też tak będzie. A to, że mam mówi tak, a przyjaciel inaczej to sorki, ale nie ma chyba znaczenia. No chyba, że jesteś zakończyć związek, bo ktoś tak powiedział. Chyba najważniejsze jest jednak to co Ty i Twój TZ myslicie o Waszym związku-dla mnie takie sondowanie wśród rodziny czy przyjaciół to dziecinada troszkę
mekintoszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 15:32   #1305
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

caly jej zwiazek to dziecinada - z jej strony oczywiscie, masakra

wole sie juz nie wypowiadac bo powiem cos nie milego....
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 15:54   #1306
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Poemi, czekam na dalszy ciąg wydarzeń.
on chce z toba byc, ty z nim tez. a utrudniasz to wam niemilosiernie.
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 15:58   #1307
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Poemi, ten Twój TŻ powinien mocno kopnąć Cię w pupę i może wtedy bys się nauczyła..
przejdzie Ci i do niego wrócisz? ech, to nie jest zabawka i zabawa..
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 16:27   #1308
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
caly jej zwiazek to dziecinada - z jej strony oczywiscie, masakra

wole sie juz nie wypowiadac bo powiem cos nie milego....
Ja myślę podobnie Svinecko...ale też wolę nic nie mówić, bo potem wyjdzie, że się czepiam, albo nie znam szczegółów.
Ale uważam, że wiek nie świadczy o tym, że ktoś już dojrzał do bycia z kimś w poważnym związku...
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 16:32   #1309
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

pewnie i tak sie zejdą, więc moim zdaniem lepiej pogdać i wyjaśnić to między sobą a nie odgrywać scenki i wciagac do tego mamę, przyjaciół

Poemi oby ułozyło się tak jak chcesz
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-29, 17:47   #1310
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Byłam 4 godziny w pracy za taką dziewczynę (kobietę?)... Wiedziałam, że chce się zamienić bo planuje popić... Ale to co zobaczyłam przerosło wszystko . Przyszła hmm... Ciężko określić jej stan, ale fazę miała konkretną . Miała nadzieję, że zostanę za nią do końca chociaż wcześniej jej mówiłam, że nie ma takiej opcji...

W pracy za to ci którzy wiedzą twierdzą, że się zejdę z TŻ-em. Ewentualnie zapraszają mnie na imprezy. W następnym tygodniu 2 imprezy i jeden wypad na lodowisko . Jedno jest pewne: nie będę się nudzić.

Chyba mnie jakaś grypa bierze bo wszystko mnie boli
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 17:51   #1311
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez Poemi Pokaż wiadomość
W pracy za to ci którzy wiedzą twierdzą, że się zejdę z TŻ-em. .
Chyba mnie jakaś grypa bierze bo wszystko mnie boli
ja też tak myślę

teraz panuje grypa mój P. też ma więc uważaj na siebie
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 18:00   #1312
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
ja też tak myślę

teraz panuje grypa mój P. też ma więc uważaj na siebie
To ja pewnie też mam bo czuję się jakbym miała umrzeć...

Szczerze mówiąc dopuszczam powrót do TŻ-a jedynie w przypadku gdyby zmienił to co mi nie pasuje, ale na to się nie zanosi i chyba jestem pogodzona z tym. A przynajmniej tak się czuję. Mama mówi, że może tak jest lepiej.
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 18:02   #1313
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez Poemi Pokaż wiadomość
To ja pewnie też mam bo czuję się jakbym miała umrzeć...

Szczerze mówiąc dopuszczam powrót do TŻ-a jedynie w przypadku gdyby zmienił to co mi nie pasuje, ale na to się nie zanosi i chyba jestem pogodzona z tym. A przynajmniej tak się czuję. Mama mówi, że może tak jest lepiej.
każdy ma jakies wady
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 18:06   #1314
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
każdy ma jakies wady
Nie mówię o wadach tylko o zachowanie pt. "nie zależy mi".
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 18:22   #1315
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Poemi, Ty sobie sama odpowiedz na pytanie czy chcesz do niego wrócić. I zostaw tą odpowiedź dla siebie.
Co do zmian... to wydaje mi się, że Ty też ideałem nie jesteś (jak nikt), a z Twoich postów wynika, że nie bardzo się zmieniasz, nawet takiej chęci nie wykazujesz....więc nie możesz tego wymagać od niego. Tzn możesz, ale nie liczyłabym, że to coś da.
Poza tym z Twoich postów wynika też, że jemu bardzo, ale to bardzo na Tobie zależy - znosi wszystkie Twoje dziwactwa i dość...hmmm... niezrównoważone akcje. Więc może ten wniosek, że 'nie zależy mu', jest trochę na wyrost.
Z resztą Twoja sprawa - rób tak, żebyś była szczęśliwa... ale radziłabym otworzyć oczy w końcu.
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 18:34   #1316
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Poemi, Ty sobie sama odpowiedz na pytanie czy chcesz do niego wrócić. I zostaw tą odpowiedź dla siebie.
Co do zmian... to wydaje mi się, że Ty też ideałem nie jesteś (jak nikt), a z Twoich postów wynika, że nie bardzo się zmieniasz, nawet takiej chęci nie wykazujesz....więc nie możesz tego wymagać od niego. Tzn możesz, ale nie liczyłabym, że to coś da.
Poza tym z Twoich postów wynika też, że jemu bardzo, ale to bardzo na Tobie zależy - znosi wszystkie Twoje dziwactwa i dość...hmmm... niezrównoważone akcje. Więc może ten wniosek, że 'nie zależy mu', jest trochę na wyrost.
Z resztą Twoja sprawa - rób tak, żebyś była szczęśliwa... ale radziłabym otworzyć oczy w końcu.

Ja nie traktowałam TŻ-a w taki sposób jak on mnie. W każdym razie było minęło .

Ps.
TŻ lubił mój charakter więc słowo "znosił" jest trochę nie na miejscu
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 10:28   #1317
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

puchy puchy puchy
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 10:30   #1318
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
puchy puchy puchy
A nom.


Ja jestem na chwile,bo ide na śniadanko,które tż przygotował.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 10:49   #1319
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

muszę się czymś zająć bo ostatnio zbyt czesto myślę o dziecku...serce by chciało ale rozum nie dopuszcza takiej myśli przez nastepne 10 lat
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 11:27   #1320
zara_84
Rozeznanie
 
Avatar zara_84
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 751
GG do zara_84
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Dzień dobry wszystkim

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
muszę się czymś zająć bo ostatnio zbyt czesto myślę o dziecku...serce by chciało ale rozum nie dopuszcza takiej myśli przez nastepne 10 lat
Nie martw sie Kasiu, kto wie co bedzie za następne 2 czy 3 lata, nie mowiąc juz o 10-ciu. Pewnie już dawno bedziesz wtedy szcześliwą mamusią

Jestem od Ciebie starsza o 3 lata, a ostanio podczas rozmowy o dzieciach (chcę miec dwójkę) moja mama calkiem serio powiedziala mi, ze "przecież juz jestem za stara na dwójkę dzieci" Najpierw myślałam że żartuje, ale okazalo sie że tak całkowicie na powaznie tak myśli
Ale nie zamierzam sie przejmować, jeszcze ją zaskoczę
__________________
When I'm good I'm very good. When I'm bad I'm even better...
zara_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:30.