Ja też chętnie bym się zmieniła...Po 30-tce :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-07, 21:53   #1
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
hej
przeglądam wątki o metamorfozach i jestem pełna podziwu dla Was. Doszłam do wniosku, że po 30- tce w końcu mogłabym coś z sobą zrobić.. Tylko zupełnie nie mam na siebie pomysłu.
1) Jaki kolor włosów? Przerabiałam już czerwienie, brązy, czekoladę, prawie czerń
2) Jaka fryzura (do dzisiaj nie udało mi się ustalić kształtu twarzy )
3) Jakie kolory?
4) Sugestie, propozycje, uwagi...?
Wklejam kilka zdjęć - od tych robionych ładnych kilka lat temu do obecnego ..

nie wiem czemu zdjęcia się nie załadowały, a w dodatku nie mam opcji "edytuj" przy tamtym poście, więc przepraszam za post pod postem, ale chcę dodać zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P8218721a.jpg (30,5 KB, 222 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (43,9 KB, 287 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6210060.jpg (47,2 KB, 203 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0014.jpg (42,8 KB, 224 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P9280215.jpg (20,9 KB, 164 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0012.jpg (34,1 KB, 258 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-11-08 o 22:15
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 11:31   #2
KradnePomidory
Rozeznanie
 
Avatar KradnePomidory
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: wROCK .
Wiadomości: 655
Zrobiłam dla CIebie wersje Fotoszopową mojej wizjii
Wybacz za smugi , ale się śpieszyłam :P
Zmieniłam Ci kolor oczu na turkusowy <soczewki sobie z ym spokojnie poradzą>
kolor włosów na czerń z fioletowym połyskiem <3 + Minigrzyweczka
Taki makijarz jest dla Ciebie odpowiedni , i pamiętaj że usta powinnaś raczej rozjaśniać niż pociemniać ,bo przyciemnione strasznie cię postarzają .

Zapomniałam o zdjęciu Przepraszam za post pod postem , gdyż nie ma opcji edytuj ><
http://img46.imageshack.us/img46/4781/00121hc5.jpg
__________________
KOSMETYKI CIUCHY KSIĄŻKII BIŻU

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-11-08 o 22:16 Powód: post pod postem
KradnePomidory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 11:53   #3
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Ja też chętnie bym się zmieniła...Po 30-tce :)

ojej, a czemu chcesz coś zmieniać? jestes neizwykle atrakcyjną kobietą uwazam, ze ciemna szminka niepotrzebnie dodaje Ci powagi, lepiej wyglądasz w lżejszym makijażu. kolor włosów można pogłębić (nasycona czekolada), ale to nie jest konieczne. uczesanie - lekkie fale. co można dodać? chyba nic, wyglądasz SUPER!
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 21:11   #4
anuanusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 077
Dot.: Ja też chętnie bym się zmieniła...Po 30-tce :)

tu ślicznie wyglądasz wróć do tego koloru i róż taki jak tu bo teraz ostatnio masz chyba coś bardziej pomarańczowego + chłodniejsze cienie https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1226095068
anuanusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 21:37   #5
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Ja też chętnie bym się zmieniła...Po 30-tce :)

Cytat:
Napisane przez KradnePomidory Pokaż wiadomość
Zapomniałam o zdjęciu Przepraszam za post pod postem , gdyż nie ma opcji edytuj ><
http://img46.imageshack.us/img46/4781/00121hc5.jpg
dziękuję Ci za propozycję, ale niestety, soczewki nie wchodzą w grę, gdyż mój TŻ jest uczulony na kolorowe soczewki (podobnie jak na staniki push-upy), które wg niego oszukują Zresztą, gdy się poznaliśmy, nosiłam soczewki zwykłe i nie wiedział , że noszę okulary, sam zaproponował, że kupi mi zerówki, bo uwielbia kobiety w okularach A gdy się dowiedział, ze mam wadę wzroku i powinnam nosić okulary, był zachwycony Soczewki więc odpadają zwłaszcza kolorowe Muszę zostać przy naturalnym kolorze oczu

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
ojej, a czemu chcesz coś zmieniać? jestes neizwykle atrakcyjną kobietą uwazam, ze ciemna szminka niepotrzebnie dodaje Ci powagi, lepiej wyglądasz w lżejszym makijażu. kolor włosów można pogłębić (nasycona czekolada), ale to nie jest konieczne. uczesanie - lekkie fale. co można dodać? chyba nic, wyglądasz SUPER!
Bardzo Ci dziękuję Ale sama wiesz, że chyba mało jest kobiet, które są w 100% zadowolone ze swojego wyglądu (ja niestety, do nich nie należę ) i nie chciałyby nic zmieniać. Tylko, że ja nie mam pomysłu na siebie ani trochę. Może rzeczywiście spróbuję znowu czekolady?

Cytat:
Napisane przez anuanusia Pokaż wiadomość
tu ślicznie wyglądasz wróć do tego koloru i róż taki jak tu bo teraz ostatnio masz chyba coś bardziej pomarańczowego + chłodniejsze cienie https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1226095068
No i właśnie tu mam problem- kilka osób powiedziało mi, że czerń dodaje mi lat i postarza Inne osoby z kolei namawiają mnie na ciemny kolor włosów. Sama już nie wiem.
Co do makijażu w chłodniejszych cieniach - załączam w takim razie dwa zdjęcia- jedno w ciepłych brązach i pomarańczowym odcieniu różu, drugie w chłodnej tonacji. Czy rzeczywiście muszę zrezygnować z tych ciepłych barw?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P9170259a.jpg (43,3 KB, 166 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P9140128a.jpg (51,0 KB, 163 załadowań)
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 22:33   #6
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Ja też chętnie bym się zmieniła...Po 30-tce :)

powiem szczerze... szminki dodają Ci lat oczywiscie nie chcialam Cie urazic. uwazam poprostu,ze masz bardzo dziewczęcą urodę. jakbysmy miały okazję się poznać w życiu nie dałabym Ci 30 lat i nie pomyślałabym nawet, żeby mówić Ci na "pani"
oba makijaże są super, ja zrezygnowałabym jedynie z kolorowych pomadek. cieliste usta jak najbardziej. wybłyszczykowane, świeże. czarne włosy nie postarzają Cię. jeśli dobrze się czułaś w tym odcieniu, to do niego wróć
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 09:00   #7
ekspresja
Raczkowanie
 
Avatar ekspresja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 54
Dot.: Ja też chętnie bym się zmieniła...Po 30-tce :)

Dolaczam sie do zachwytow kolezanek - jestes bardzo ladna.
A teraz moje zdanie ( z perspektywy 30 paru lat) - gleboka czern albo kasztanki z czerwonym polyskiem (masz taki chyba na jednym ze zdjec) naprawde dodaja lat - widac since pod oczami i rzadko pasuja do osob o jasnych oczach. Mnie te kolorki kojarza sie niezmiennie z paniami sprzedajacymi na bazarkowych straganach (uklon w strone tych pan, to zadna ujma pracowac w handlu) - na moim bazarku sa takie wlasnie babki, ktore maja dwa rodzaje koloru na glowach, czern i kasztany (oba sztuczne i postarzajace). Zeby naprawde dobrze doradzic trzeba by znac Twoj naturalny kolor wlosow (podejrzewam jasny mysi braz) i karnacja (jak sie opalasz?). Ja widze Cie w odcieniach czekolady od mlecznej, przez srednia do gorzkiej. Bez czerwonych i rudych polyskow.... Cielisty albo bezowy blyszczyk jak najbardziej. Na oczy polecam cienie Revlona Colorstay - zajrzyj na KWC - maja kolorystycznie swietne palety i nie zbieraja sie w zalamaniach powiek.
ekspresja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-09, 14:40   #8
KradnePomidory
Rozeznanie
 
Avatar KradnePomidory
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: wROCK .
Wiadomości: 655
Dot.: Ja też chętnie bym się zmieniła...Po 30-tce :)

Bez soczewek myśle , że ta fryzura także wyglądała by świetnie xd
__________________
KOSMETYKI CIUCHY KSIĄŻKII BIŻU
KradnePomidory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 16:11   #9
agusia18xxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 10
Dot.: Ja też chętnie bym się zmieniła...Po 30-tce :)

Soczeki + czarne włosy w fryzurze jaką proponowała "kradnePomidory" i bedziesz wygladac slicznie
agusia18xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 17:32   #10
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Ja też chętnie bym się zmieniła...Po 30-tce :)

Ja Cie widze w srednim neutralnym brazie-nie za ciemnym i nie za jasnym.Odpada gleboka czern i odcienie rudo-czerwonawe.
Na usta blyszczyki-odcienie neutralny roz,bez,koral.

Masz piekne oczy
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 19:38   #11
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Ja też chętnie bym się zmieniła...Po 30-tce :)

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
powiem szczerze... szminki dodają Ci lat oczywiscie nie chcialam Cie urazic. uwazam poprostu,ze masz bardzo dziewczęcą urodę. jakbysmy miały okazję się poznać w życiu nie dałabym Ci 30 lat i nie pomyślałabym nawet, żeby mówić Ci na "pani"
oba makijaże są super, ja zrezygnowałabym jedynie z kolorowych pomadek. cieliste usta jak najbardziej. wybłyszczykowane, świeże. czarne włosy nie postarzają Cię. jeśli dobrze się czułaś w tym odcieniu, to do niego wróć
Dlaczego miałabym poczuć się urażona ? Sama baaardzo rzadko używam kolorowym pomadek i błyszczyków, bo czuję się w nich jakoś tak... dorosło Ja wiem, dorosła jestem już dawno, ale jakoś niespecjalnie lubię dodawać sobie lat
Co do czarnych włosów- właśnie nie wiem, czy dobrze się w nich czułam. Chyba jednak nie do końca byłam przekonana do tego koloru. Dziękuję Ci bardzo za opinię

Cytat:
Napisane przez ekspresja Pokaż wiadomość
Dolaczam sie do zachwytow kolezanek - jestes bardzo ladna.
A teraz moje zdanie ( z perspektywy 30 paru lat) - gleboka czern albo kasztanki z czerwonym polyskiem (masz taki chyba na jednym ze zdjec) naprawde dodaja lat - widac since pod oczami i rzadko pasuja do osob o jasnych oczach. Mnie te kolorki kojarza sie niezmiennie z paniami sprzedajacymi na bazarkowych straganach (uklon w strone tych pan, to zadna ujma pracowac w handlu) - na moim bazarku sa takie wlasnie babki, ktore maja dwa rodzaje koloru na glowach, czern i kasztany (oba sztuczne i postarzajace). Zeby naprawde dobrze doradzic trzeba by znac Twoj naturalny kolor wlosow (podejrzewam jasny mysi braz) i karnacja (jak sie opalasz?). Ja widze Cie w odcieniach czekolady od mlecznej, przez srednia do gorzkiej. Bez czerwonych i rudych polyskow.... Cielisty albo bezowy blyszczyk jak najbardziej. Na oczy polecam cienie Revlona Colorstay - zajrzyj na KWC - maja kolorystycznie swietne palety i nie zbieraja sie w zalamaniach powiek.
Hmm. Tydzien temu zakupiłam farbę w kolorze mlecznej czekolady i teraz się zastanawiam, czy mam odwagę na taki kolor I czy będzie mi w nim dobrze.. Ale pewnie niebawem się skuszę i wkleję zdjęcia
Co do oczy Revlona- owszem, posiadam kilka paletek, byłam z nich zadowolona, dopóki nie odkryłam MAC-a, NYX- a i innych pigmentów Tylko wciąż eksperymentuję z kolorami, bo te polecane do mojego typu, jakoś kiepsko na mnie wyglądają

Cytat:
Napisane przez KradnePomidory Pokaż wiadomość
Bez soczewek myśle , że ta fryzura także wyglądała by świetnie xd
Tak jak pisałam wyżej, wracam do nieco jaśniejszych odcieni, ale nad fryzurą się cały czas zastanawiam
Cytat:
Napisane przez agusia18xxx Pokaż wiadomość
Soczeki + czarne włosy w fryzurze jaką proponowała "kradnePomidory" i bedziesz wygladac slicznie

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Ja Cie widze w srednim neutralnym brazie-nie za ciemnym i nie za jasnym.Odpada gleboka czern i odcienie rudo-czerwonawe.
Na usta blyszczyki-odcienie neutralny roz,bez,koral.

Masz piekne oczy
Dziekuję bardzo Ale to chyba chodziło o oczy z przeróbki KradnePomidory, bo moje naturalne są średnio efektowne
Cóż, spróbuję jednak chyba tego brązu, aczkolwiek boję się strasznie
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-17, 20:51   #12
KradnePomidory
Rozeznanie
 
Avatar KradnePomidory
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: wROCK .
Wiadomości: 655
Dot.: Ja też chętnie bym się zmieniła...Po 30-tce :)

'Dziekuję bardzo Ale to chyba chodziło o oczy z przeróbki KradnePomidory, bo moje naturalne są średnio efektowne
Cóż, spróbuję jednak chyba tego brązu, aczkolwiek boję się strasznie
'

Kochana Twoje oczy są ładne i bez przeróbki ! Poprostu skoro chciałaś jakiejś zmiany zaproponowałam Ci je , a Twoje naturalne są piękne uwierz mi , takie kocie ; d
__________________
KOSMETYKI CIUCHY KSIĄŻKII BIŻU
KradnePomidory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 23:52   #13
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Ja też chętnie bym się zmieniła...Po 30-tce :)

Cytat:
Napisane przez KradnePomidory Pokaż wiadomość
'Dziekuję bardzo Ale to chyba chodziło o oczy z przeróbki KradnePomidory, bo moje naturalne są średnio efektowne
Cóż, spróbuję jednak chyba tego brązu, aczkolwiek boję się strasznie
'

Kochana Twoje oczy są ładne i bez przeróbki ! Poprostu skoro chciałaś jakiejś zmiany zaproponowałam Ci je , a Twoje naturalne są piękne uwierz mi , takie kocie ; d
Dziękuję Kociego w nich nic nie dostrzegam, ale miło przeczytać coś takiego

Dziewczyny kochane
siedziałam, siedziałam i zrobiłam coś takiego. Zbliża się czas wyboru fryzury i koloru, a ja nadal nie mam pomysłu na siebie
Czy to coś, co zrobilam na zdjęciach nadaje się do czegoś?

Pierwsze zdjęcie to czerwienie, których podobno powinnam unikać, ale chciałam sprawdzić
Drugie - ciemne blondy i jasne brązy
Trzecie - ciemne brązy
Czwarte- ciemne brązy, czernie

Zdjęcie do przeróbki wybrałam mało udane, ale zobaczyłam to dopiero, gdy odeszłam na chwilę od komputera i wróciłam Spojrzałam na moją pracę z dystansem i ... niekoniecznie mi się to spodobało Ale skoro już się napracowałam, to prosze, powiedzcie mi, co z tego nadaje się do ewentualnego wykorzystania po przeróbkach

Fryzury też mi jakieś durne powychodziły Eh..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg czerwienie.jpg (76,8 KB, 204 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blondybrazy.jpg (75,4 KB, 272 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brazy.jpg (77,3 KB, 270 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciemne.jpg (78,8 KB, 209 załadowań)
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 01:18   #14
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Ja też chętnie bym się zmieniła...Po 30-tce :)

w jakim programie robiłas przeróbki??? sa świetne moim zdaniem...

Wracając do konkretów: czerwienie- odpadają całkowicie, także te mocne czernie z ostatniego zestawu, nie pasuja Ci, najładniej Tobie w kolorach średniego brązu i ciemniejszego blondu, najbardziej podobasz mi sie na zdjęciach 6a i 13 (chodzi tu zarówno o kolor, jak i fryzurę), nie ścinaj za bardzo włosów, tam gdzie jestes obcięta na pazia, czy tego typu takich bardziej geometrycznych fryzurach, moim zdaniem wyglądałabyś bardzo powaznie na "40".

Tyle moje zdanie. pozdrawiam
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 03:55   #15
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Ja też chętnie bym się zmieniła...Po 30-tce :)

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Dziękuję Kociego w nich nic nie dostrzegam, ale miło przeczytać coś takiego

Dziewczyny kochane
siedziałam, siedziałam i zrobiłam coś takiego. Zbliża się czas wyboru fryzury i koloru, a ja nadal nie mam pomysłu na siebie
Czy to coś, co zrobilam na zdjęciach nadaje się do czegoś?

Pierwsze zdjęcie to czerwienie, których podobno powinnam unikać, ale chciałam sprawdzić
Drugie - ciemne blondy i jasne brązy
Trzecie - ciemne brązy
Czwarte- ciemne brązy, czernie

Zdjęcie do przeróbki wybrałam mało udane, ale zobaczyłam to dopiero, gdy odeszłam na chwilę od komputera i wróciłam Spojrzałam na moją pracę z dystansem i ... niekoniecznie mi się to spodobało Ale skoro już się napracowałam, to prosze, powiedzcie mi, co z tego nadaje się do ewentualnego wykorzystania po przeróbkach

Fryzury też mi jakieś durne powychodziły Eh..

Fryzura nr 16-opinia moja i Tz
Kolor nr 16 (ten sam) albo numer 7.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 11:08   #16
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Ja też chętnie bym się zmieniła...Po 30-tce :)

Slicznie wyglädalabys na zdjeciu nr; 16 i 10 kolor jak i fryzura.
Nie powiedzialabym ze wyglädasz na swoje lata,wyglädasz duzo mlodziej dalabym ci 27/8 lat
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 19:44   #17
ekspresja
Raczkowanie
 
Avatar ekspresja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 54
Dot.: Ja też chętnie bym się zmieniła...Po 30-tce :)

2a, 6a, 15 i 7 - perfekcyjne kolory dla Ciebie (oczywiscie moim zdaniem) - wygladasz w nich bardzo korzystnie i zdecydowanie mlodziej niz w czerni.
Mleczna czekolada to dobry wybor tylko raczej nie uzyskasz tego koloru bez wczesniejszej dekoloryzacji - sama farba polozona na farbowane wczesniej na ciemno wlosy nic nie da...
ekspresja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 21:20   #18
Olsztynianka
Raczkowanie
 
Avatar Olsztynianka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 58
Dot.: Ja też chętnie bym się zmieniła...Po 30-tce :)

Mi się najbardziej podobasz w kolorku ze zdjęcia 4a i 6a
Olsztynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 00:05   #19
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Ja też chętnie bym się zmieniła...Po 30-tce :)

Dziewczyny, strasznie Wam dziękuję za wszystkie opinie i za miłe słowa.
Niutka, CzarnyElf, kaska222, Olsztynianka

Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość
w jakim programie robiłas przeróbki??? sa świetne moim zdaniem...
To nie program a stronka w Internecie

Doszłam do wniosku, że skoro na co dzień chodzę w okularach, to bez sensu wstawiać fryzury bez nich W dodatku tamta fotka nienajlepiej oddawała mój odcień skóry i makijaż, w jakim zazwyczaj chodzę. No więc zrobiłam taki makijaż, nałożyłam okulary, pstryknęłam fotkę (eh, dołuje mnie mój wygląd na zdjęciach ) i znowu pobawiłam się fryzurami..

Wiem, że proszę o wiele, ale czy mogłybyście teraz zerknąć na te fotki ? Która fryzurka i kolor będzie dla mnie najbardziej odpowiedni? Ja już nie mam zielonego pojęcia Mam dosyć swojego wyglądu i mam ogromną ochotę na zmiany, ale boję się, że jak sama zdecyduję, to będzie jeszcze gorzej.
Która z nich? A może żadna...?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzury1_3.jpg (81,3 KB, 176 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury4_6.jpg (73,4 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury7_9.jpg (81,5 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury10_12.jpg (83,4 KB, 138 załadowań)
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-21, 00:08   #20
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Ja też chętnie bym się zmieniła...Po 30-tce :)

Znowu nie mam opcji "edytuj" przy poście, więc przepraszam za dwa pod sobą.
Ekspresja - przepraszam, zjadło mi podziękowania dla Ciebie
Co do dekoloryzacji - wiem i jestem na nią przygotowana w przypadku, gdy zdecyduję się na jaśniejszy kolor niż mam obecnie (a wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że powinnam go zmienić )


Cytat:
Napisane przez ekspresja Pokaż wiadomość
2a, 6a, 15 i 7 - perfekcyjne kolory dla Ciebie (oczywiscie moim zdaniem) - wygladasz w nich bardzo korzystnie i zdecydowanie mlodziej niz w czerni.
Mleczna czekolada to dobry wybor tylko raczej nie uzyskasz tego koloru bez wczesniejszej dekoloryzacji - sama farba polozona na farbowane wczesniej na ciemno wlosy nic nie da...
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 09:56   #21
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Ja też chętnie bym się zmieniła...Po 30-tce :)

podobasz mi sie we fryzurach 10 11 i 12 (choc nie są do siebie podobne ). co do koloru, to chyba najlepszy wg mnie 3 i 4 z fryzury 10. i nr 1 z 12
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 09:57   #22
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Ja też chętnie bym się zmieniła...Po 30-tce :)

kurcze! zapomnialam zaytac o adres tej stronki! podzielisz sie?
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 16:04   #23
KradnePomidory
Rozeznanie
 
Avatar KradnePomidory
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: wROCK .
Wiadomości: 655
Dot.: Ja też chętnie bym się zmieniła...Po 30-tce :)

fryzura nr 1 - kol 1 i blond też łądny ale jakiś inny odcień :P Mniej żółty
Fryz nr 3 - ostatnia [Niewiem o co chodzi innym ze Ci czerwienie nie pasują , bardzo Ci w nich ładnie ]Nr 4 - 2 lub 3 [3 łądniejszy chyba :P ] Fryz 10 - kol 1 , No i 10 najłądniejsza <333
__________________
KOSMETYKI CIUCHY KSIĄŻKII BIŻU
KradnePomidory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 19:11   #24
anuanusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 077
Dot.: Ja też chętnie bym się zmieniła...Po 30-tce :)

Fryzura 1 kolor blond fajnie w nim wyglądasz
anuanusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 20:50   #25
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Ja też chętnie bym się zmieniła...Po 30-tce :)

Dziewczyny, wielkie dzięki
chociaż przyznam, że teraz mam jeszcze większy bałagan w głowie niż miałam na początku Najpierw słyszałam, że czerwienie mi nie pasują, teraz, że są ok, blondy też mnie zaskoczyły, bo moi znajomi odrzucili je jako pierwsze )
eh, wychodzi na to, że tylko ciemna czerń, którą nosilam ostatnio zdecydowanie odpada
Co do adresu stronki to www.taaz.com - trzeba się tam zarejestrować, a potem można sobie robić makijaże i fryzury
No nic, za kilka dni wybieram się do fryzjera i ciągle nie jestem zdecydowana Chyba wezmę ze sobą laptopa i po prostu pokażę te moje fryzurki uwzględniając Wasze opinie
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 22:26   #26
KradnePomidory
Rozeznanie
 
Avatar KradnePomidory
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: wROCK .
Wiadomości: 655
Dot.: Ja też chętnie bym się zmieniła...Po 30-tce :)

może dlatego , że ładnemu we wszystkim ładnie ;p Tylko że każdy ma inny gust ;] Może poprostu zrób sobie tą w której najlepiej bys się czuła ? xd
__________________
KOSMETYKI CIUCHY KSIĄŻKII BIŻU
KradnePomidory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 23:14   #27
iwa2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 181
Dot.: Ja też chętnie bym się zmieniła...Po 30-tce :)

hm.. chyba ładnie byłaby Ci w balejażu, jasne kolory, cud! Zmien cos jak czujesz taką potrzebę, to strasznie dodaje pewności siebie, że sie ma jeszcze kontrolę i mozna wiele jak tylko sie chce.Trzymam kciuki!
iwa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 15:49   #28
olsenik
Przyczajenie
 
Avatar olsenik
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 28
Dot.: Ja też chętnie bym się zmieniła...Po 30-tce :)

Ja też jestem za jasnym kolorkiem! Tylko nie tleniony kolor 'na kurczaka' ale coś ładnego, stonowanego, co by wyglądało naturalnie
A może fryzjer doradzi ci coś dobrego? Mówi się, że dobfy fryzjer kolorysta to taki, który sam dobierze |Ci odcien, który najlepiej pasuje do Twojego typu urody, a nie wyciągnie Ci palete barw i zapyta: to co robimy?
__________________
"Zaraz na początku życia ktoś powinien nam powiedzieć, że umieramy. Może wtedy żylibyśmy pełnią życia w każdej minucie każdego dnia!"

Słuchajcie, przecież można prościej http://www.mozeszprosciej.pl/ naprawdę polecam, po co cierpieć?
olsenik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 15:05   #29
dzwoneczek186
Rozeznanie
 
Avatar dzwoneczek186
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kevelaer, Niemcy
Wiadomości: 753
GG do dzwoneczek186
Dot.: Ja też chętnie bym się zmieniła...Po 30-tce :)

Ja glosuje na kolor 7, fryzurka... zaszalej z 17
dzwoneczek186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 18:43   #30
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: Ja też chętnie bym się zmieniła...Po 30-tce :)

Według mnie najładniej wygladasz w jasnych włosach, prostych, bez grzywki.
Fajnie, że podałas stronkę z której kozystasz przy dobieraniu fryzur, gdyż jest naprawde świetna
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:58.