Stracilam wyczucie stylu, jak je odzyskac? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-22, 14:36   #1
Mimillla
Raczkowanie
 
Avatar Mimillla
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 148

Stracilam wyczucie stylu, jak je odzyskac?


Cześć dziewczyny, piszę do Was moim małym problemem, mam nadzieję że jak zawsze będziecie potrafiły pomóc Jestem pewną siebie kobietą, uważam że całkiem ładną, prowadzę dość aktywny tryb życia, często pracę i miejsce zamieszkania zmieniam pod wpływem impulsu i uwielbiam tę spontaniczność. Nigdy nie miałam problemu z doborem strojów, zawsze świetnie się czułam w tym co mam na sobie, często słyszałam komplementy dot mojego stylu. Ale teraz nie wiedzieć czemu nie potrafię się ciekawie ubrać. .. mam wrażenie ze moje stroje są strasznie przeciętne, niczym nie wyróżniają się na tle szarej ulicy. Dodatkowo aktualnie pracuje jako barista co wymaga ode mnie czarnych outfitów, a przynajmniej górnej części stroju. Mam nadzieję że doradzicie mi coś ciekawego (i niekoniecznie drogiego -z racji zaplanowanych wyjazdow), bo pod tym względem zawsze można na was liczyć
Mimillla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 08:35   #2
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: Stracilam wyczucie stylu, jak je odzyskac?

Cytat:
Napisane przez Mimillla Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, piszę do Was moim małym problemem, mam nadzieję że jak zawsze będziecie potrafiły pomóc Jestem pewną siebie kobietą, uważam że całkiem ładną, prowadzę dość aktywny tryb życia, często pracę i miejsce zamieszkania zmieniam pod wpływem impulsu i uwielbiam tę spontaniczność. Nigdy nie miałam problemu z doborem strojów, zawsze świetnie się czułam w tym co mam na sobie, często słyszałam komplementy dot mojego stylu. Ale teraz nie wiedzieć czemu nie potrafię się ciekawie ubrać. .. mam wrażenie ze moje stroje są strasznie przeciętne, niczym nie wyróżniają się na tle szarej ulicy. Dodatkowo aktualnie pracuje jako barista co wymaga ode mnie czarnych outfitów, a przynajmniej górnej części stroju. Mam nadzieję że doradzicie mi coś ciekawego (i niekoniecznie drogiego -z racji zaplanowanych wyjazdow), bo pod tym względem zawsze można na was liczyć
Ja polecam wycieczkę po sklepie, np tkmaxxie w poszukiwaniu inspiracji. Warto przejrzeć też katalogi / gazety modowe
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 08:48   #3
Cobia
Raczkowanie
 
Avatar Cobia
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 32
Dot.: Stracilam wyczucie stylu, jak je odzyskac?

Jeśli szukasz inspiracji to przeglądaj blogi modowe. Próbuj zestawiać ciuchy. Z tego co pisałaś wnioskuję, że jesteś świadoma swoich mankamentów lub atutów. Nie bój się po prostu eksperymentować.
Cobia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 09:13   #4
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Stracilam wyczucie stylu, jak je odzyskac?

jak mozesz byc w pracy ubrana w dowolnym kolorze pod warunkiem, ze to czarny, to sie nie dziwie ze czujesz ze nie wyrozniasz sie z tlumu. To chyba jest nawet celem Twojego pracodawcy.

Jedyne co mozna doradzic to spore dekoldy zeby tej czerni za blisko twarzy nie miec i jakas rozswietlajaca bizuterie na ten dekold, chyba ze tez jest zakazana. Jedyne czym mozesz zagrac to sex appeal i swiatlem.

Poza tym chyba mozesz pozwolic sobie na mocniejszy makijaz i ciekawsze upiecie wlosow. Moze cos w stylu lat 60tych?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 10:33   #5
beatrixx73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 10
Dot.: Stracilam wyczucie stylu, jak je odzyskac?

Cytat:
Napisane przez Cobia Pokaż wiadomość
Jeśli szukasz inspiracji to przeglądaj blogi modowe. .
zgadza się najlepsza skarbnica inspiracji
a swoją drogą dziwne, że tak Ci się nagle zmieniło.. może po prostu dorosłaś i nie lubisz już takich szaleństw?
beatrixx73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-23 11:33:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.