jak schudn±æ?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promuj± odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczno¶ci, tzw. "diety g³odówkowe", które nie maj± nic wspólnego ze zdrowym od¿ywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chc± zwalczaæ wszystkie choroby powi±zane z zaburzeniem ³aknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie siê) oraz dla osób, które pragn± takim osobom radziæ, pomagaæ i wspieraæ.
  • Na tym forum nie mo¿na namawiaæ do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz mo¿na pisaæ o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami ³aknienia mog± tworzyæ swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastêpuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialno¶ci za udzielane tutaj porady, natomiast z pe³n± stanowczo¶ci± bêdziemy têpiæ wszelkie w±tki "pro-ana".
  • Na forum obowi±zuje dodatek do regulaminu, zapoznaj siê z nim zanim we¼miesz udzia³ w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-05-06, 13:22   #31
Bluelita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: jak schudn±æ??

W³a¶nie zastanawiam siê nad tym, czy mam prawo byæ szczê¶liwa nie maj±c rozmiaru 34?
Jak dot±d nikogo o to nie zapyta³am i jestem szczê¶liwa, ale w³a¶nie my¶lê sobie teraz, ¿e mo¿e jednak bezprawnie?

Kiedy¶ pisa³am pracê, z powodu której zanurzy³am siê w liczne ksiêgi naukowe.. i odkry³am, ile manipulacji spo³ecznej jest w propagowaniu takiego a nie innego wzorca urody, wygl±du, sylwetki. Je¶li kiedy¶ bêdziecie mia³y z³y dzieñ z powodu wagi, poczytajcie sobie o idea³ach piêkno¶ci w ró¿nych epokach i jak siê to zmienia³o.. Co mówi nam, ¿e nasz aktualny jest rzeczywi¶cie najw³a¶ciwszy? Ludzie ka¿dej z owych epok tak przecie¿ uwa¿ali o swoim ideale...
Spo³eczeñstwo coraz bardziej tyje, wiêc idea³em jest szczuplaczek.. Kiedy jednak spo³eczeñstwo by³o wychudzone g³odem, idea³em by³y kobiety kr±glejsze...
Ale trudno jest uciec manipulacji mediów, reklamy....
Bluelita jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-06, 17:31   #32
poldek 86
Raczkowanie
 
Avatar poldek 86
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 306
Dot.: jak schudn±æ??

jedzenie w nocy?? kto¶ mi podpowie czy istnieje gdzies taki w±tek?? przepraszam ze pisze tak nie w temacie ale ju¿ nie wiem gdzie szukaæ...
jak kto¶ wie to prosze jaki¶ link na pw
poldek 86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-04, 12:35   #33
convali
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 96
Dot.: jak schudn±æ??

Niestety nie wiem czy istnieje ju¿ taki w±tek. Wed³ug mnie je¶li masz taki problem to powinna¶ siê udaæ do lekarza albo dietetyka. Wracaj±c do tematu odchudzania moim zdaniem je¶li kto¶ chce szybko i zdrowo zrzuciæ zbêdne kilogramy to kilkudniowy odchudzaj±cy wyjazd jest jak dla mnie dobrym sposobem na rozpoczêcie tego trudnego procesu. Ostantio natknê³am siê na ofertê Primavera SPA w Jastrzêbiej Górze gdzie po okiem specjalistów razem z innymi walczysz o wymarzon± sylwetkê. Wybieranie diety na w³asn± rêkê jest dla mnie do¶æ ryzykowne.

Edytowane przez convali
Czas edycji: 2010-11-04 o 12:36
convali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:37.