mniejszy biust po ćwiczeniach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-24, 20:06   #1
ela1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 3

mniejszy biust po ćwiczeniach


Jesli istnieje juz taki watek,to bardzo przepraszam,jestem nowa i jeszcze nie wszystko ogarniamMam maly problem. maly w znaczeniu doslownym,ale od poczatku:nigdy nie przepadalam za sportem.Tanczylam kiedys towarzyski,ale tetaz miaalam juz 3lata przerwy i na tym koniec,Nie bylam gruba,jednak moj brzuch niestety nie byl plaski i w kwietniu postanowilam zawalczyc o lepsza figure na wakacje. Zaczelam cwiczyc z Ewa Chodakowska i zwracac uwage na to co jem-wybieram glownie zdrowe produkty i ograniczylam slodycze,wszystko szlo wspaniale,efekty byly widoczne z miesiaca na miesiac,moje cialo wyglada lepiej,mam duzo ladniejsza cere(mam skore tradzikowa)jednak wraz z centymetrami z brzucha zeszly centymetry z biustu...z 65E zrobilo sie 65B,strasznie mnie to przygnebia i zamiast cieszyc sie zgrabna figura-chodze i placze po katach,mysle,ze nawet lepiej sie czulam w 'poprzednim'wcieleniu'.Co dziwne-wagowo nic nie schudlam,przy wzroscie 160nadal waze 48kg,mialam w koncu byc szczesliwa i zadowolona ze swojego wygladu,a jest chyba gorzej niz wczesniej.Czy spadek biustu spowodowaly cwiczenia,zdrowsza dieta czy wszystko na raz?czy mozna jakos jeszcze powrocic do stanu poprzedniego?rozwazalam juz nawet operacyjne powiekszanie piersi,ale wolalabym wlasne,takie jak mialam kiedys a i 20lat to nie jest raczej wiek na tego typu ingerencje w organizm...powinnam przestac cwiczyc,zaczc jesc jak kiedys czy wszystko na raz?Blagam o pomoc...
ela1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 20:22   #2
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: mniejszy biust po ćwiczeniach

Cytat:
Napisane przez ela1994 Pokaż wiadomość
Jesli istnieje juz taki watek,to bardzo przepraszam,jestem nowa i jeszcze nie wszystko ogarniamMam maly problem. maly w znaczeniu doslownym,ale od poczatku:nigdy nie przepadalam za sportem.Tanczylam kiedys towarzyski,ale tetaz miaalam juz 3lata przerwy i na tym koniec,Nie bylam gruba,jednak moj brzuch niestety nie byl plaski i w kwietniu postanowilam zawalczyc o lepsza figure na wakacje. Zaczelam cwiczyc z Ewa Chodakowska i zwracac uwage na to co jem-wybieram glownie zdrowe produkty i ograniczylam slodycze,wszystko szlo wspaniale,efekty byly widoczne z miesiaca na miesiac,moje cialo wyglada lepiej,mam duzo ladniejsza cere(mam skore tradzikowa)jednak wraz z centymetrami z brzucha zeszly centymetry z biustu...z 65E zrobilo sie 65B,strasznie mnie to przygnebia i zamiast cieszyc sie zgrabna figura-chodze i placze po katach,mysle,ze nawet lepiej sie czulam w 'poprzednim'wcieleniu'.Co dziwne-wagowo nic nie schudlam,przy wzroscie 160nadal waze 48kg,mialam w koncu byc szczesliwa i zadowolona ze swojego wygladu,a jest chyba gorzej niz wczesniej.Czy spadek biustu spowodowaly cwiczenia,zdrowsza dieta czy wszystko na raz?czy mozna jakos jeszcze powrocic do stanu poprzedniego?rozwazalam juz nawet operacyjne powiekszanie piersi,ale wolalabym wlasne,takie jak mialam kiedys a i 20lat to nie jest raczej wiek na tego typu ingerencje w organizm...powinnam przestac cwiczyc,zaczc jesc jak kiedys czy wszystko na raz?Blagam o pomoc...
ten wątek to tak serio?
wyglądasz lepiej,poprawiła ci się cera,masz lepszą figurę a ty ryczysz bo ci się piersi zmniejszyły?szok!zacznij jeść przestań ćwiczyć pewnie znowu urosną i będziesz chodziła z brzydką cerą,boczkami,oponką na brzuchu ale co tam?najważniejsze że będziesz miała duże piersi
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 20:30   #3
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: mniejszy biust po ćwiczeniach

Cytat:
Napisane przez ela1994 Pokaż wiadomość
Jesli istnieje juz taki watek,to bardzo przepraszam,jestem nowa i jeszcze nie wszystko ogarniamMam maly problem. maly w znaczeniu doslownym,ale od poczatku:nigdy nie przepadalam za sportem.Tanczylam kiedys towarzyski,ale tetaz miaalam juz 3lata przerwy i na tym koniec,Nie bylam gruba,jednak moj brzuch niestety nie byl plaski i w kwietniu postanowilam zawalczyc o lepsza figure na wakacje. Zaczelam cwiczyc z Ewa Chodakowska i zwracac uwage na to co jem-wybieram glownie zdrowe produkty i ograniczylam slodycze,wszystko szlo wspaniale,efekty byly widoczne z miesiaca na miesiac,moje cialo wyglada lepiej,mam duzo ladniejsza cere(mam skore tradzikowa)jednak wraz z centymetrami z brzucha zeszly centymetry z biustu...z 65E zrobilo sie 65B,strasznie mnie to przygnebia i zamiast cieszyc sie zgrabna figura-chodze i placze po katach,mysle,ze nawet lepiej sie czulam w 'poprzednim'wcieleniu'.Co dziwne-wagowo nic nie schudlam,przy wzroscie 160nadal waze 48kg,mialam w koncu byc szczesliwa i zadowolona ze swojego wygladu,a jest chyba gorzej niz wczesniej.Czy spadek biustu spowodowaly cwiczenia,zdrowsza dieta czy wszystko na raz?czy mozna jakos jeszcze powrocic do stanu poprzedniego?rozwazalam juz nawet operacyjne powiekszanie piersi,ale wolalabym wlasne,takie jak mialam kiedys a i 20lat to nie jest raczej wiek na tego typu ingerencje w organizm...powinnam przestac cwiczyc,zaczc jesc jak kiedys czy wszystko na raz?Blagam o pomoc...
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 21:04   #4
fitnesowapani
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 269
Dot.: mniejszy biust po ćwiczeniach

Heh... trzeba się liczyć z tym że jak zaczyna sie dietę i ćwiczenia odchudzanie to piersi niestety ale coz maja mniejszy rozmiar ( nie zawsze co prawda, ale w większości przypadkach). Wróć do poprzedniego stylu bycia to może i piersi powrócą do stanu sprzed aktywności, tylko nie wiem jaki sens bo masz to co chcialas ładną buzię, zgrabne ciało
fitnesowapani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 21:18   #5
ela1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 3
Dot.: mniejszy biust po ćwiczeniach

tylko ze teraz wygladam nieproporcjonalnie i mam na piesiach hmm lekko zwiotczala skore?ciezko to nazwac,ale widac,ze tam cos bylo,a teraz brak..wygladam jak dorastajacy chlopiec :-/
ela1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 20:18   #6
mydreams24
Raczkowanie
 
Avatar mydreams24
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 107
Dot.: mniejszy biust po ćwiczeniach

tak jak dziewczyny piszą to całkiem normalne, najlepiej nosić biustonosz sportowy lepiej podtrzymuje piersi ,nie wiem sama gdzieś wyczytałam
poczytaj sobie o naturalnym powiększeniu piersi...jakieś herbatki z kozieradki podobno dobrze wpływają na biust, sama mam zamiar tego kiedyś wypróbować, w sumie nic nie stracisz
mydreams24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 07:33   #7
Kuningatar
Raczkowanie
 
Avatar Kuningatar
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Fennia
Wiadomości: 459
Dot.: mniejszy biust po ćwiczeniach

Cytat:
Napisane przez mydreams24 Pokaż wiadomość
tak jak dziewczyny piszą to całkiem normalne, najlepiej nosić biustonosz sportowy lepiej podtrzymuje piersi ,nie wiem sama gdzieś wyczytałam
poczytaj sobie o naturalnym powiększeniu piersi...jakieś herbatki z kozieradki podobno dobrze wpływają na biust, sama mam zamiar tego kiedyś wypróbować, w sumie nic nie stracisz
Owszem, za to może zyskać problemy z cyklem menstruacyjnym, trawieniem i cerą. Ziółka na "naturalne powiększenie piersi" (i każde inne też) potrafią nieźle namieszać w hormonach. Nie odradzam, ani nie jestem zdeklarowaną przeciwniczką, ale uważam, że najpierw należy poznać swój typ hormonalny, przeanalizować mechanizm działania ziół i być przygotowanym na możliwe efekty uboczne. Jednym z nich może być spowolnienie spalania tkanki tłuszczowej.
__________________
You say I'm getting older. I say I'm getting better.
Kuningatar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-26, 09:42   #8
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: mniejszy biust po ćwiczeniach

Mi tez zmalal biust, ale reszta wyglada lepiej. Juz sie z tym pogodzilam. Jak kiedys bede obrzydliwie bogata to sobie powiększe i tyle.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:09.