Operacje nosa - zbiorczy! - Strona 174 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-11, 12:24   #5191
mroznykasztan
Raczkowanie
 
Avatar mroznykasztan
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: whatever
Wiadomości: 90
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez nemenzis Pokaż wiadomość
Hej. Macie tak u swoich nowych nosów ,że jak macacie nos to czujecie przestrzeń pod palcami tak jakby kości nie oparły się o siebie? Jestem 6 miesięcy no prawie 7 po operacji i wyczuwam taką przestrzeń przy lewym kancie nosa jakaś masakra u mnie to wygląda to jakby jedna kość była wyżej oparta o drugą , też mi chrząstka odstaje niestety będę musiała piłować dr o to żeby ją poprawił ,czubek mam jeszcze trochę gruby mam nadzieje że zwęzi się jeszcze bo czuje ,że jest jeszcze odrętwiały. I wyczuwam masę nierówności, jakieś małe guzki na całym nosie ,ale tego nie widać , też tak macie? Nos po operacji tak się zmienia ,że nie cieszcie się za bardzo op zdjęciu gipsu ,że jest piękny bo wtedy jest opuchnięty i nie widać pod opuchlizną jego prawdziwego kształtu. Wiem to sama po sobie bo mój nos po zdjęciu gipsu był równiutki i mega ładny ,a jak opuchlizna schodziła to już nie wyglądał tak pięknie.
Efekt operacji można dopiero po roku oceniać, więc teraz za wcześnie na myślenie o piłowaniu chrząstki bo Twój lekarz nie podejmie się tego szybciej niż jak wyżej napisałam, rok czasu od operacji (pisze z własnego doświadczenia, możesz stronkę wcześniej przeczytać o mojej przeprawie z poprawkami) Co do przegrody nosa, to nie czuję żadnej przerwy między przegrodami, góra nosa to gładka, jednolita kość, z prawej jak i z lewej strony. A co do guzków i nierówności, to też tak mam, ale tego nie widać, jestem 6 lat po operacji nosa. Co do opuchlizny nosa, to u mnie wyglądało to tak, że w ciągu roku opuchlizna można powiedzieć że całkowicie zeszła z całego nosa prócz czubka. Czubek "dochodził do siebie" dłużej, dopiero po 2óch latach zeszło mi uczucie zdrętwienia czubka nosa, i wróciło czucie, no i wtedy opuchlizny też już nie było, i nos zrobił się proporcjonalny.
mroznykasztan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 08:46   #5192
Kornelia1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 33
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Mam pytanie do dziewczyn, które miały "metodę otwartą", ja ma mieć nacięcie na słupku i w skrzydełkach nosa, które maja być zmniejszone. Jak to jest z bliznami, czy są bardzo widoczne? Po jakim czasie przestają być już tak widoczne? Aha, i może jeszcze podpowiecie jak to jest z sprtem tj bieganie i jazda na rowerze, kiedy można do tego wrócić?
Kornelia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 00:56   #5193
Laura288
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 4
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Dziewczyny!Szukam informacji o doktorze Dydymskim.Zdecydowalam sie na operacje u niego ale nie moge znalezc zadnych opinii osob,ktore byly przez niego operowane.Moze odezwie sie ktos kto miał zabieg u tego chirurga
.Pozdrawiam.
Laura288 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 02:56   #5194
Xsiksor
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez Laura288 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!Szukam informacji o doktorze Dydymskim.Zdecydowalam sie na operacje u niego ale nie moge znalezc zadnych opinii osob,ktore byly przez niego operowane.Moze odezwie sie ktos kto miał zabieg u tego chirurga
.Pozdrawiam.
dupisz englisZ?
Xsiksor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 23:45   #5195
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Witajcie ponownie
Byłam dziś na konsultacji u Doktora Greese Łyko na 23 lipca mam termin operacji noska
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 22:34   #5196
Himee
Raczkowanie
 
Avatar Himee
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 273
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Witajcie ponownie
Byłam dziś na konsultacji u Doktora Greese Łyko na 23 lipca mam termin operacji noska
Mam nadzieję, że wszystko się uda!
A czy zabieg został już wyceniony, i mogę wiedzieć ile kosztuje korekta nosa u dr Łyko? Czy moze jest jakiś odgórnie ustalony cennik?
Himee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 23:32   #5197
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez Himee Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że wszystko się uda!
A czy zabieg został już wyceniony, i mogę wiedzieć ile kosztuje korekta nosa u dr Łyko? Czy moze jest jakiś odgórnie ustalony cennik?
Tak już znam kwotę U mnie oprócz nosa będzie usuwana spora blizna nad brwią, na nosie też ją mam jednak tą na nosku będę mogła zrobić dopiero po okolo roku jak sie wszystko zagoi. Łączny koszt korekcji nosa czyli usunięcie garbu, skrócenie go i dekilatne zwężenie oraz usunięcie blizny nad brwią w sumie pod tez bo jest spora to koszt 12 000 zł już ze wszystkim, kosztami szpitalnymi, narkozą itp
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-23, 21:53   #5198
kupiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 107
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Tak już znam kwotę U mnie oprócz nosa będzie usuwana spora blizna nad brwią, na nosie też ją mam jednak tą na nosku będę mogła zrobić dopiero po okolo roku jak sie wszystko zagoi. Łączny koszt korekcji nosa czyli usunięcie garbu, skrócenie go i dekilatne zwężenie oraz usunięcie blizny nad brwią w sumie pod tez bo jest spora to koszt 12 000 zł już ze wszystkim, kosztami szpitalnymi, narkozą itp
kobieto nie boisz się tyle rzeczy robić za jednym razem? A pomyślałaś jeśli nic z tego nie wyjdzie? Szczerze życzę powodzenia!
kupiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-23, 22:16   #5199
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez kupiak Pokaż wiadomość
kobieto nie boisz się tyle rzeczy robić za jednym razem? A pomyślałaś jeśli nic z tego nie wyjdzie? Szczerze życzę powodzenia!
Tyle rzeczy na raz? Usunięcie blizny na luku brwiwym i nos? Przeciez blizny na nosie nie zrobie teraz bo lekarz powiedzial mi ze to niemożliwe, więc dla mnie to wcale dużo nie jest.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 15:09   #5200
mroznykasztan
Raczkowanie
 
Avatar mroznykasztan
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: whatever
Wiadomości: 90
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Tyle rzeczy na raz? Usunięcie blizny na luku brwiwym i nos? Przeciez blizny na nosie nie zrobie teraz bo lekarz powiedzial mi ze to niemożliwe, więc dla mnie to wcale dużo nie jest.
Masz rację! Nie słuchaj tych bzdur, czy nie boisz się robić tyle rzeczy na raz, bo to tylko świadczy o niezorientowaniu w temacie
Pewnie już nie możesz się doczekać? Pamiętam, jak ja skreślałam dni w kalendarzu do operacji, a w dniu zabiegu byłam szczęśliwa jak dziecko gdy dostaje lizaka
mroznykasztan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 15:29   #5201
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez mroznykasztan Pokaż wiadomość
Masz rację! Nie słuchaj tych bzdur, czy nie boisz się robić tyle rzeczy na raz, bo to tylko świadczy o niezorientowaniu w temacie
Pewnie już nie możesz się doczekać? Pamiętam, jak ja skreślałam dni w kalendarzu do operacji, a w dniu zabiegu byłam szczęśliwa jak dziecko gdy dostaje lizaka
Czy nie moge sie doczekać? Hmm powiem tak strasznie sie denerwuje nie chodzi o ból ale o to np. ze nie bede mogla przez jakis czas oddychac noskiem. Troche też jestem niepocieszona faktem, że muszę czekać rok żeby usunąc blizne z nosa więc znowu będa plastry, gojenie itp.. Dziś robiłam badania z krwi, jutro ide je odebrać. Czeka mnie jeszcze rtg klatki piersiowej, ekg serca i posiew z nosa.

Widze, że jesteś już po operacji więc może podzielisz sie doswiadczeniem i uspokoisz mnie troszke? Duzo juz czytałam na temat operacji nosów i że jest to jedna z najtrudniejszych operacji. U kogo robiłaś?
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-24, 15:47   #5202
mroznykasztan
Raczkowanie
 
Avatar mroznykasztan
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: whatever
Wiadomości: 90
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Czy nie moge sie doczekać? Hmm powiem tak strasznie sie denerwuje nie chodzi o ból ale o to np. ze nie bede mogla przez jakis czas oddychac noskiem. Troche też jestem niepocieszona faktem, że muszę czekać rok żeby usunąc blizne z nosa więc znowu będa plastry, gojenie itp.. Dziś robiłam badania z krwi, jutro ide je odebrać. Czeka mnie jeszcze rtg klatki piersiowej, ekg serca i posiew z nosa.

Widze, że jesteś już po operacji więc może podzielisz sie doswiadczeniem i uspokoisz mnie troszke? Duzo juz czytałam na temat operacji nosów i że jest to jedna z najtrudniejszych operacji. U kogo robiłaś?
Nie masz czym się denerwować jeśli będziesz robić operację u dobrego lekarza. Ja się bardzo miło zaskoczyłam samą operacją i rekonwalescencją (pomijam kwestie poprawek które później miałam) Najcięższe było 10 dni z gipsem, fakt, nie można się nawet schylić. Co do oddychania buzią, ja byłam przyzwyczajona bo miałam wybitą przegrodę, i od małego nie używałam nosa do oddychania. Siniaki szybko schodzą, ja przy zdjęciu gipsu nie miałam już żadnego. Nie bolało mnie nic, nie wzięłam ani jednej tabletki przeciwbólowej. Jedyne czego się bałam to narkoza, ale wszystko poszło dobrze. Robiłam w Szczecinie w ArtPlasice. Co jeszcze chcesz wiedzieć? Pytaj
mroznykasztan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 17:02   #5203
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez mroznykasztan Pokaż wiadomość
Nie masz czym się denerwować jeśli będziesz robić operację u dobrego lekarza. Ja się bardzo miło zaskoczyłam samą operacją i rekonwalescencją (pomijam kwestie poprawek które później miałam) Najcięższe było 10 dni z gipsem, fakt, nie można się nawet schylić. Co do oddychania buzią, ja byłam przyzwyczajona bo miałam wybitą przegrodę, i od małego nie używałam nosa do oddychania. Siniaki szybko schodzą, ja przy zdjęciu gipsu nie miałam już żadnego. Nie bolało mnie nic, nie wzięłam ani jednej tabletki przeciwbólowej. Jedyne czego się bałam to narkoza, ale wszystko poszło dobrze. Robiłam w Szczecinie w ArtPlasice. Co jeszcze chcesz wiedzieć? Pytaj
Poprawek? A co sie dzialo?
Co do przegrody nosowej to raczej z nia problemow nie mam wiec moze jakos wytrwam
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 17:42   #5204
mroznykasztan
Raczkowanie
 
Avatar mroznykasztan
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: whatever
Wiadomości: 90
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Poprawek? A co sie dzialo?
Co do przegrody nosowej to raczej z nia problemow nie mam wiec moze jakos wytrwam
Stronę wcześniej wszystko opisałam
mroznykasztan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 20:05   #5205
kupiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 107
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez mroznykasztan Pokaż wiadomość
Nie masz czym się denerwować jeśli będziesz robić operację u dobrego lekarza. Ja się bardzo miło zaskoczyłam samą operacją i rekonwalescencją (pomijam kwestie poprawek które później miałam) Najcięższe było 10 dni z gipsem, fakt, nie można się nawet schylić. Co do oddychania buzią, ja byłam przyzwyczajona bo miałam wybitą przegrodę, i od małego nie używałam nosa do oddychania. Siniaki szybko schodzą, ja przy zdjęciu gipsu nie miałam już żadnego. Nie bolało mnie nic, nie wzięłam ani jednej tabletki przeciwbólowej. Jedyne czego się bałam to narkoza, ale wszystko poszło dobrze. Robiłam w Szczecinie w ArtPlasice. Co jeszcze chcesz wiedzieć? Pytaj
rzeczywiście dobrze wybrałaś, ile miałaś tych poprawek?
To że Ciebie nie bolało nie znaczy , że innych też nie będzie.
kupiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 10:50   #5206
kasia8008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Raz tu raz tam :)
Wiadomości: 57
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Faktycznie wybór specjalisty ma kolosalne znaczenie. Ja osobiście zdecydowałam się na Łatkowskie z CHP i również jestem bardzo zadowolona z efektu. Ogromnie zaimponował mi samym podejściem przed zabiegiem. Widać, że potrafi uspokoić pacjenta i sprawić by ten myślał pozytywnie
kasia8008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 21:59   #5207
kupiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 107
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

po obejrzeniu tego reportażu odechciało mi się operacji poprawkowej:

http://wiadomosci.onet.pl/wideo/fatalne-skutk i-operacji-plastycznej ,130131,w.html#fp=wiem
kupiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 07:32   #5208
mroznykasztan
Raczkowanie
 
Avatar mroznykasztan
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: whatever
Wiadomości: 90
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez kupiak Pokaż wiadomość
rzeczywiście dobrze wybrałaś, ile miałaś tych poprawek?
To że Ciebie nie bolało nie znaczy , że innych też nie będzie.
Czytanie ze zrozumieniem się kłania forumowiczko 1.napisałam, że sama operacja mnie miło zaskoczyła, poprawki, są odrębną sprawą 2. nie napisałam że dobrze wybrałam lekarza, 3. nie napisałam że operacja nie boli, tylko że mnie nie bolało, a jak wiadomo, forum to opinie i doświadczenie innych. No ale cóż, jak chce się być zgryźliwym, to zawsze się znajdzie coś do przyczepienia

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Cytat:
Napisane przez kupiak Pokaż wiadomość
po obejrzeniu tego reportażu odechciało mi się operacji poprawkowej:

http://wiadomosci.onet.pl/wideo/fatalne-skutk i-operacji-plastycznej ,130131,w.html#fp=wiem
Poprawka, to nie tylko ingerencja chirurgiczna która równa się operacji.
mroznykasztan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 08:44   #5209
kupiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 107
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez mroznykasztan Pokaż wiadomość
Czytanie ze zrozumieniem się kłania forumowiczko 1.napisałam, że sama operacja mnie miło zaskoczyła, poprawki, są odrębną sprawą 2. nie napisałam że dobrze wybrałam lekarza, 3. nie napisałam że operacja nie boli, tylko że mnie nie bolało, a jak wiadomo, forum to opinie i doświadczenie innych. No ale cóż, jak chce się być zgryźliwym, to zawsze się znajdzie coś do przyczepienia

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------



Poprawka, to nie tylko ingerencja chirurgiczna która równa się operacji.
Przeciez sama pisałaś o poprawkach, które miałaś w późniejszym czasie.
Reoperacja jest o wiele gorsza od operacji.
kupiak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-26, 08:57   #5210
mroznykasztan
Raczkowanie
 
Avatar mroznykasztan
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: whatever
Wiadomości: 90
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez kupiak Pokaż wiadomość
Przeciez sama pisałaś o poprawkach, które miałaś w późniejszym czasie.
Reoperacja jest o wiele gorsza od operacji.
Reoperacja jest ponownym zabiegiem operacyjnym, więc ciągle piszesz o tym samym nie rozumiejąc kontekstu
Poprawki które ja miałam nie miały nic wspólnego z ponownym otwieraniem nosa
mroznykasztan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 09:22   #5211
kupiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 107
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez mroznykasztan Pokaż wiadomość
Reoperacja jest ponownym zabiegiem operacyjnym, więc ciągle piszesz o tym samym nie rozumiejąc kontekstu
Poprawki które ja miałam nie miały nic wspólnego z ponownym otwieraniem nosa
a co miałaś poprawiane i dlaczego kilka razy!
kupiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 22:47   #5212
AniaT_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 4
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

ja od dziecka zmagam się z kompleksem krzywego nosa ale nie mam odwagi żeby poddać się operacji ..bardzo bym chciała ale jest to zapewne kosztowne i bolesne jeżeli któraś z was mogłaby mi polecić jakąś dobrą i niedrogą klinikę to byłabym bardzo wdzięczna
__________________
Polecam wspaniałe pokoje nad morzem !
AniaT_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 22:51   #5213
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Ja juz porobiłam badania oprócz RTG klatki piersiowej ( muszę mieć skierowanie ) i tak mam 2 zle wyniki z krwi chodzi mi o PT czas protrombinowy i INR oba wskaźniki odpowiadaja za krzepniecie krwi u mnie niestety jest słabe krzepnięcie.. Miała ktoras z was tak samo? Co może byc tego przyczyna? Jutro powtarzam badanie jeśli będzie to samo to niestety czeka mnie wizyta u hematologa a w związku z tym przełożenie operacji..
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 12:05   #5214
kasia8008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Raz tu raz tam :)
Wiadomości: 57
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez AniaT_ Pokaż wiadomość
ja od dziecka zmagam się z kompleksem krzywego nosa ale nie mam odwagi żeby poddać się operacji ..bardzo bym chciała ale jest to zapewne kosztowne i bolesne jeżeli któraś z was mogłaby mi polecić jakąś dobrą i niedrogą klinikę to byłabym bardzo wdzięczna
Moim zdaniem, lepiej trochę się wstrzymać i odłożyć trochę większą sumę niż iść do najtańszego specjalisty. Ja specjalnie wybrałam doktora Łątkowskiego, żeby potem uniknąć kolejnych poprawek. Nie ma sensu szukać takich pozornych oszczędności, lepiej jest zrobić raz a dobrze!
kasia8008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 15:02   #5215
kupiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 107
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

[QUOTE=kasia8008;41542456]Moim zdaniem, lepiej trochę się wstrzymać i odłożyć trochę większą sumę niż iść do najtańszego specjalisty. Ja specjalnie wybrałam doktora Łątkowskiego, żeby potem uniknąć kolejnych poprawek. Nie ma sensu szukać takich pozornych oszczędności, lepiej jest zrobić raz a dobrze![/QUOTE
mam rozumieć, że 13tyś to jeszcze za mała sumka, bo właśnie tyle zapłaciłam za swój zabieg?! Czeka mnie reoperacja!!!!!!!!!!!!!
kupiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 17:23   #5216
Ilonaa
Raczkowanie
 
Avatar Ilonaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 59
Dot.: Operacja plastyczna nosa dr Wilgus???

Ja mam zaplanowaną operację nosa na 11.09.2013 na 8:00. Wypadło na Euroklinikę w Katowicach, operację przeprowadzi dr Jerzy Wilgus. O tym aby zmienić nijako nos myślałam od dziecka, ale nie było pieniążków. Teraz już mam i pozostaje tylko modlić się żeby wszystko poszło dobrze i aby efekt był zadowalający Mój mąż się bardzo stresuje(uważa, że nie powinnam bo i tak wyglądam ślicznie, ale skoro ma mi to polepszyć samoocenę i humor ...) z resztą ja również, ale... musi się udać Będę miała ścięty garbek i delikatnie skrócony nosio czyli tzw. kompletna plastyka nosa z 2 dniowym pobytem w klinice i wszystkim, wszystkim doktor poinformował mnie na konsultacji(120 zł ok 7 min), że zapłacę 8300 zł.
Gdy będzie po operacji dam znać!

ps: Wdzięczna będę jeśli wkleicie fotki "przed i po" operacji nosa w Euroklinice - dr. Wilgus
__________________
ilonkasz
Ilonaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 20:02   #5217
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Odp: Dot.: Operacja plastyczna nosa dr Wilgus???

Cytat:
Napisane przez Ilonaa Pokaż wiadomość
Ja mam zaplanowaną operację nosa na 11.09.2013 na 8:00. Wypadło na Euroklinikę w Katowicach, operację przeprowadzi dr Jerzy Wilgus. O tym aby zmienić nijako nos myślałam od dziecka, ale nie było pieniążków. Teraz już mam i pozostaje tylko modlić się żeby wszystko poszło dobrze i aby efekt był zadowalający Mój mąż się bardzo stresuje(uważa, że nie powinnam bo i tak wyglądam ślicznie, ale skoro ma mi to polepszyć samoocenę i humor ...) z resztą ja również, ale... musi się udać Będę miała ścięty garbek i delikatnie skrócony nosio czyli tzw. kompletna plastyka nosa z 2 dniowym pobytem w klinice i wszystkim, wszystkim doktor poinformował mnie na konsultacji(120 zł ok 7 min), że zapłacę 8300 zł.
Gdy będzie po operacji dam znać!

ps: Wdzięczna będę jeśli wkleicie fotki "przed i po" operacji nosa w Euroklinice - dr. Wilgus
7 minut ? Bardzo krotka konsultacja. Ile sie czeka od konsultacji do operacji?
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 20:50   #5218
Trzy_metry_nad_niebem
Raczkowanie
 
Avatar Trzy_metry_nad_niebem
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 136
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Już niedługo i ja pozbędę się swojego największego kompleksu.
Wybrałam dr.Stępniewskiego.Jestem już po konsultacji.Była bardzo krótka, trwała jakieś 5 minut / 50 zł ale dopiero mi się przypomniało jak wyszłam,że nie zapłaciłam a doktor nic nie mówił doktor posadził mnie przed swoim laptopem i pozwolił pooglądać zdjęcia jego pacjentów "przed" i "po". Zasugerował również, że wskazana byłaby poprawa brody, ale świetnie, że w cenie noska Nic nie będę dopłacać. Czyli będę miała robioną brodę i nos / 7tysięcy + 120 zł doba w klinice, ja zostanę dwie + 150 zł moja siostra, bo sama nie chcę jechać ( podniesienie, usuwany garbek, chyba zwężany ). Szczegółowa konsultacja odbywa się przed zabiegiem.Wtedy też doktor pokazuje propozycję nosków, można iść z symulacją nowego nosa za ew. poprawkę nosa nie płaci się
Sam doktor wydaje się być bardzo sympatyczny, widać że kocha swoją pracę Szkoda tylko , że tak cicho i nie wyraźnie mówi
Poza tym, że ogromnie się cieszę, to bardzo się stresuję Począwszy od samej organizacji, tego że czegoś zapomnę zabrać itd już o samej op. nie wspominając, na sam widok lekarzy mi słabo ale wiem, że muszę to zrobić dla siebie, bo kiedyś ten kompleks mnie wykończy

Macie jakieś fotki wymarzonych nosków ? Ja cały czas zastanawiam się czy chcę prosty czy z łukiem i lekko zadarty Teraz mam opadającą końcówkę :/

Edytowane przez Trzy_metry_nad_niebem
Czas edycji: 2013-06-29 o 21:06
Trzy_metry_nad_niebem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 12:24   #5219
kaasiek1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 41
Dot.: Operacja plastyczna nosa dr Wilgus???

Cytat:
Napisane przez Ilonaa Pokaż wiadomość
Ja mam zaplanowaną operację nosa na 11.09.2013 na 8:00. Wypadło na Euroklinikę w Katowicach, operację przeprowadzi dr Jerzy Wilgus. O tym aby zmienić nijako nos myślałam od dziecka, ale nie było pieniążków. Teraz już mam i pozostaje tylko modlić się żeby wszystko poszło dobrze i aby efekt był zadowalający Mój mąż się bardzo stresuje(uważa, że nie powinnam bo i tak wyglądam ślicznie, ale skoro ma mi to polepszyć samoocenę i humor ...) z resztą ja również, ale... musi się udać Będę miała ścięty garbek i delikatnie skrócony nosio czyli tzw. kompletna plastyka nosa z 2 dniowym pobytem w klinice i wszystkim, wszystkim doktor poinformował mnie na konsultacji(120 zł ok 7 min), że zapłacę 8300 zł.
Gdy będzie po operacji dam znać!

ps: Wdzięczna będę jeśli wkleicie fotki "przed i po" operacji nosa w Euroklinice - dr. Wilgus
Na twoim miejscu poszukałabym opinii na jego temat. Chyba nie spotkalam zadnej przychylnej. Uwierz, lepiej dowiedz sie jak najwiecej o lekarzu przed operacja bo potem bedziesz sobie plula w brode.
kaasiek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 08:33   #5220
201607181007
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 42
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

hej, moj wielki dzien juz jutro, pomozecie co spakowac do szpitala,zebym tylko nic nie zpaomniala, co mam zabrac?co Wy bralyscie na op? a i jeszcze jedno pytanko, podobno niemozna miec makijazu w tym dniu, a ja nie wyjde na ulice bez najmnieijszej warstwy puderku czy moze ktos mial makijaz i pozniej zmyl czy lepiej odpuscic i straszyc na ulicy hihi
201607181007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:04.