Pytania i porady fryzjerskie - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-07-10, 14:24   #361
Lucja Gasior
Przyczajenie
 
Avatar Lucja Gasior
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

a czego by¶ siê chcia³a dowiedzieæ? na forum z pewno¶ci± kto¶ Ci pomo¿e
Lucja Gasior jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-11, 07:23   #362
xpalinkax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Otó¿, mo¿ecie mi powiedzieæ jaki kolorek by mi pasowa³? Chcia³abym chocia¿ lekko przyciemniæ w³osy, ale nie wiem co wybraæ, bo wszystko mi siê sp³ukuje.
http://3.bp.blogspot.com/-Doy7I9lOyw...0/DSC00153.JPG
xpalinkax jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-11, 13:18   #363
Adziak123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Mam ogromny problem!!! Wczoraj pofarbowa³am w³osy Castnig creme gloss 743 Ognisty bursztyn ale na moich w³osach wyszed³ dos³ownie marchewkowy. Wcze¶niej mia³am ciemny/¶redni blond. Czy mogê co¶ zrobiæ, ¿eby ratowaæ ten kolor?
Wróciæ do ciemnego blondu lub cokolwiek innego ¿eby ten kolor nie by³ taki pomarañczowy?
Adziak123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-13, 14:18   #364
imy
Zadomowienie
 
Avatar imy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: ma³opolska/ £ód¼
Wiadomo¶ci: 1 491
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez xpalinkax Poka¿ wiadomo¶æ
Otó¿, mo¿ecie mi powiedzieæ jaki kolorek by mi pasowa³? Chcia³abym chocia¿ lekko przyciemniæ w³osy, ale nie wiem co wybraæ, bo wszystko mi siê sp³ukuje.
http://3.bp.blogspot.com/-Doy7I9lOyw...0/DSC00153.JPG
To zdjêcie jest z³e, wklej normalne zdjêcie to mo¿e uzyskasz jakie¶ porady.
__________________
http://kurmanuel.blogspot.com
blog kulinarny- zapraszam
Koktajl awokado
Zupa krem z dyni
Kurczak curry z ananasem i kukurydz±












imy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-14, 08:11   #365
xpalinkax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...a75cb68bf.html
[http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...a75cb68bf.html
xpalinkax jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-15, 11:41   #366
Kornelia1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 33
Czym rozja¶niæ ciemny blond?

Cze¶æ,
szukam porady odno¶nie rozja¶nienia w³osów. Mam ¶redni / ciemny blond wlosy, nie farbowane. Chcia³abym je jednak o 2-3 tony rozja¶niæ w domu, najlepiej czym¶ zmywalnym. Czy mo¿ecie m co¶ poleciæ? Je¶li nie ma takich szamponów koloryzuj±cych (np do 28 myæ), to ostatecznie mo¿e byæ farba, tylko bez amoniaku. Na rynku jest sporo ró¿nych marek, ja kompletnie siê nie znam, bo nigdy nie farbowa³am, liczê na wasze do¶wiadczenie.
Kornelia1234 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-15, 12:50   #367
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak ³atwo!
Wiadomo¶ci: 1 514
Odp: Dot.: Czym rozja¶niæ ciemny blond?

Cytat:
Napisane przez Kornelia1234 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ,
szukam porady odno¶nie rozja¶nienia w³osów. Mam ¶redni / ciemny blond wlosy, nie farbowane. Chcia³abym je jednak o 2-3 tony rozja¶niæ w domu, najlepiej czym¶ zmywalnym. Czy mo¿ecie m co¶ poleciæ? Je¶li nie ma takich szamponów koloryzuj±cych (np do 28 myæ), to ostatecznie mo¿e byæ farba, tylko bez amoniaku. Na rynku jest sporo ró¿nych marek, ja kompletnie siê nie znam, bo nigdy nie farbowa³am, liczê na wasze do¶wiadczenie.
Nie rozjasnisz w³osów na chwilê, tego nie da siê juz odwróciæ. Spróbuj moze odcienie 9.0 albo 10.0 z Garnira Olia, jesli juz ma byc koniecznie bez amoniaku.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fuzukatsu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-07-15, 16:08   #368
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez xpalinkax Poka¿ wiadomo¶æ
Otó¿, mo¿ecie mi powiedzieæ jaki kolorek by mi pasowa³? Chcia³abym chocia¿ lekko przyciemniæ w³osy, ale nie wiem co wybraæ, bo wszystko mi siê sp³ukuje.
http://3.bp.blogspot.com/-Doy7I9lOyw...0/DSC00153.JPG
je¶li wszystko siê wyp³ukuje, potrzebna jest prepigmentacja, w³osy masz porowate poniewa¿ rozja¶nia³a¶ i wysuszy³a¶ w³osy jednocze¶nie pozbywaj±c ich pigmentu. Proponuje naturê 7/0+8/0 pó³ na pó³ plus woda 6% - do prepigmentacji tak samo 7/0 i 8/0.
My¶lê ¿e powinna¶ celowaæ w kolory bardziej naturalne nieco ciemniejsze.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-15, 23:39   #369
xpalinkax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

o, dzieki
xpalinkax jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-16, 10:26   #370
lexy109
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

witam, chcia³abym siê poradzic. obecnie mój kolor w³osów to ciemny br±z i zastanawiam siê o zmianie koloru na ja¶niejszy. Dodaje swoje zdjêcie i zdjêcie koloru w³osu jaki chcia³abym miec, doradzcie prosze czy bêdzie mi pasowa³ waszym zdaniem
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1329.jpg (103,0 KB, 35 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg beauty-blond.jpg (59,3 KB, 32 za³adowañ)
lexy109 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-16, 12:02   #371
Kornelia1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 33
Dot.: Odp: Dot.: Czym rozja¶niæ ciemny blond?

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Poka¿ wiadomo¶æ
Nie rozjasnisz w³osów na chwilê, tego nie da siê juz odwróciæ. Spróbuj moze odcienie 9.0 albo 10.0 z Garnira Olia, jesli juz ma byc koniecznie bez amoniaku.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Dziêkujê ale czyta³am trochê o tych farbach i dziewczyny pisz±, ¿e nawet te odcienie najja¶niejsze nie rozja¶niaj± wiêc mo¿e inna marka?
Kornelia1234 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-16, 12:48   #372
vanilla246
Raczkowanie
 
Avatar vanilla246
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Czechowice Dziedzice (ko³o Bielska Bia³ej)
Wiadomo¶ci: 63
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cze¶æ !
Mam pewien problem i liczê na pomoc. Do niedawna nie farbowa³am w ogóle w³osów, jednak zdecydowa³am siê na ten krok. Kuzynka mojego ch³opaka jest fryzjerk±, wiêc postanowi³am siê oddaæ w jej rêce. Mój naturalny kolor to ciemny blond/jasny br±z. Wybra³am sobie jeden z odcieni farb Artego 8.3 (jasny z³ocisty blond). Fryzjerka doda³a do farby wodê 6% i 9%. Efekt farbowania by³ straszny. Kolor jaki mi wyszed³ to jaki¶ z³oto rudy, wiêc postanowi³a mi ratowaæ w³osy pasemkami zrobionymi rozja¶niaczem i wygl±da to o wiele lepiej. Jednak mam ju¿ odrost i jest on do¶æ ciemny. Chcia³abym zafarbowaæ ca³e w³osy na jaki¶ jasny blond. Czy zwyk³a farba dostêpna w sklepie z³apie ?? Czy odrost bêdzie siê bardzo odró¿nia³ ?? Co mam zrobiæ w tej sytuacji ?? Bardzo proszê o pomoc
vanilla246 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-17, 22:57   #373
youandme19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 6
Hej

Hejka !!
Wiecie mo¿e czy farba wellaton 8/74 zawiera amoniak? Bardzo podoba mi siê ten kolor, ale mam cieniutkie w³osy i bojê siê ¿e amoniak mo¿e je zniszczyæ.
youandme19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-18, 07:15   #374
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Boles³awiec
Wiadomo¶ci: 1 868
Dot.: Hej

Heh, oczywi¶cie ze zawiera amoniak bo to farba trwa³a,u¿ywa³am tego odcienia jaki¶ czas temu i nie zniszczy³ jako¶æ szczególnie w³osów.
__________________
Nigdy nie k³óæ siê z g³upcem...ludzie mog± nie dostrzec ró¿nicy....


Moja wymiana:





Perfumy: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post80378806
julittaa22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-18, 07:44   #375
youandme19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Hej

Dziêkujê za pomoc
Ja zwykle u¿ywa³am farb Naturia Slodkie Cappucino, ale po tej farbie strasznie mi wlosy wypada³y i by³y zniszczone

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Poka¿ wiadomo¶æ
Heh, oczywi¶cie ze zawiera amoniak bo to farba trwa³a,u¿ywa³am tego odcienia jaki¶ czas temu i nie zniszczy³ jako¶æ szczególnie w³osów.
youandme19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-18, 11:05   #376
Laguna05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 40
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Mam okr±g³± twarz i w d³ugich w³osach mi nie ³adnie wiêc chodzê w koku albo zwi±zuje w³osy w koñski ogon, czy bêdzie mi ³adnie w krótkich w³osach ? Mo¿e tak mniej wiêcej ¶ci±æ je a¿ za ucho? Teraz mam w³osy za ³opatki ale naprawdê nie nadaj± siê do eksponowania, no i ci±gle mi wypadaj±
__________________
Drinki w g³owie- taka faza,
Cieszy mnie Bacardi, Mojito, Oaza.
Laguna05 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-19, 12:23   #377
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Hej

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Poka¿ wiadomo¶æ
Heh, oczywi¶cie ze zawiera amoniak bo to farba trwa³a,u¿ywa³am tego odcienia jaki¶ czas temu i nie zniszczy³ jako¶æ szczególnie w³osów.
Julita, masz mo¿e zdjêcia po niej?
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-25, 23:21   #378
cold one
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 262
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

hej, znowu siê do Was zwracam czy mogê u¿yæ farby opalizuj±cej np. majirel 9.22 lub 8.2 na moich w³osach? czy wyjdzie zieleñ?

d±¿ê do be¿u, co¶ jak na drugim zdjêciu.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg w1.jpg (23,7 KB, 9 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg cd.jpg (26,1 KB, 12 za³adowañ)
cold one jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-13, 13:59   #379
hopefulness24
Przyczajenie
 
Avatar hopefulness24
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witam, mam pewien problem z koñcówkami... otó¿ moje w³osy by³y wycieniowane, wyrówna³am ju¿ ty³, jednak z jednej strony g³owy zosta³o jeszcze kilka kosmyków, s± du¿o krótsze od reszty w³osów, a do tego strasznie zniszczone.. Wygl±da to nieestetycznie, reszta w³osów jest zdrowa i równa.. Nie wiem co mam zrobiæ, trochê szkoda mi ¶cinaæ gdy¿ reszta w³osów jest d³uga i zdrowa a te kosmyki siêgaj± mi ledwie ramienia.. Czy jest jakie¶ rozwi±zanie na to ¿eby ¶cinaæ tylko koñcówki tych zniszczonych w³osów i czekaæ a¿ siê zregeneruj±? Czy jedyne wyj¶cie to obciêcie wszystkich w³osów..
hopefulness24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-13, 15:09   #380
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 6 309
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Czy kto¶ wie co oznaczaj± litery alfabetu na farbach? Przyk³adowo L'Oreal Excellence Creme Haircolor, Medium Ash Blonde 7 1/2 A
LoveMessages jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-13, 19:12   #381
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak ³atwo!
Wiadomo¶ci: 1 514
Odp: Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez LoveMessages Poka¿ wiadomo¶æ
Czy kto¶ wie co oznaczaj± litery alfabetu na farbach? Przyk³adowo L'Oreal Excellence Creme Haircolor, Medium Ash Blonde 7 1/2 A
Oznaczaj± odcieñ, w tym przypadku A to Ash w³a¶nie

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fuzukatsu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-19, 19:57   #382
natasiaa115
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 1
Blond rude w³osy pomocy

Witam. Jakie¶ 3 tygodnie temu rozja¶ni³am w³osy z koloru ciemny br±z i wysz³y rude , po czym pofarbowa³am na ciemny blond i dalej by³y rude. W ci±gu tych trzech tygodni jeszcze raz rozja¶ni³am w³osy,i dwa razy farbowalam na naturalny blond,ale i tak nic to nie da³o i mam nadal rude w³osy!!! Ju¿ niewiem co mam dalej robiæ z tymi w³osami,chcia³abym wrócic do mojego naturalnego blondu. Proszê , dorad¼cie mi co mam jeszcze zrobic aby te w³osy wkoncu by³y blond..
natasiaa115 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-19, 21:00   #383
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 2 431
Dot.: Blond rude w³osy pomocy

Witam. Po pierwsze nale¿a³o przeprowadziæ dekoloryzacjê nie za¶ rozja¶nianie. Dobry dekoloryzator wymy³by barwnik do granic mo¿liwo¶ci. W³a¶ciwie mo¿na by to przeprowadziæ i teraz, ale odradzam z uwagi na to co ju¿ zosta³o w³osom zrobione, bo wyobra¿am sobie w jakim s± stanie. Rozja¶niacz zrobi³ co móg³ i zatrzyma³ siê na barwniku z jakim ju¿ sobie nie radzi- przy rozja¶nianiu jest to zazwyczaj odcieñ czerwony/rudy. ¯adna farba rozja¶niaj±ca ju¿ wiêcej nie zdzia³a, a tym bardziej farba blond tego nie pokryje, z prostej przyczyny- ja¶niejszy barwnik nie pokryje ciemniejszego.
Wyj¶cia z tej sytuacji s± takie: wariant desperacki i ryzykowny- odczekasz kilka tygodni, zobaczysz w jakim stanie s± w³osy i je zdekoloryzujesz ( aczkolwiek zaznaczam, ¿e efekt bêdzie zale¿a³ od tego jakimi farbami farbowa³a¶ , jak d³ugo, jak mocno wnikn±³ barwnik we w³os). Przy tej opcji, bior±c pod uwagê co juz zosta³o zrobione, na pewno zniszczysz w³osy i nieodzowne bêdzie te¿ ich podciêcie.
Inna mo¿liwo¶æ- farbujesz w³osy kolorem o ton ciemniejszym niz ten, który uzyska³a¶ po zabiegach i poprostu czekasz a¿ w³osy odrosn± ( mo¿esz te¿ nie farbowaæ i czekaæ).
Prawda jest niestety taka, ¿e na tym poziomie bez dalszych drapie¿nych dla w³osów zabiegów innych efektów nie obecne nie uzyskasz i musisz odpowiedzieæ sobie czy warto. Rudego barwnika po rozja¶nianiu, jak ju¿ wspomina³am, nie naruszy ani ¿adna farba rozja¶niaj±ca, ani p³ukanka itp, mo¿e jedynie nieco zblakn±æ.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe

Edytowane przez Mariti
Czas edycji: 2013-08-19 o 21:01
Mariti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-21, 17:56   #384
pudrowaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 4
farbowanie rudego

Witam. Mam w³osy farbowane w kolorze miedziany rudy, taki trochê w zasadzie z³ocisty rudy mo¿na powiedzieæ. Kupi³am sobie farbê w kolorze bardzo bardzo jasny blond. Czy kto¶ siê orientujê co z tego mi wyjdzie? Czy w³osy siê du¿a rozja¶ni± i bêdzie taki blondo-rudy czy raczej taki nadal rudy tylko trochê ja¶niejszy? Pozdrawiam
pudrowaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-21, 18:12   #385
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 2 431
Dot.: farbowanie rudego

W najlepszym wypadku w³osy rozja¶ni± siê o ton, je¶li zakupi³a¶ farbê blond rozja¶niaj±c±. Niemniej nie zmyje to miedzianego barwnika i efekt bêdzie ledwo widoczny.
Je¶li chcesz mieæ blond a kolor jaki masz jest do¶æ jasny "wystarczy" w³os rozja¶niæ, je¶li jest ciemniejszy nieodzowna bêdzie dekoloryzacja, w obu przypadkach kondycja w³osa ucierpi.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-23, 16:07   #386
Elly08
Raczkowanie
 
Avatar Elly08
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 41
Angry jaka farba na rude wlosy

Witajcie
mam problem z kolorem moich wlosow.
Na pocz±tku farbowa³am wlosy szamponetka firmy Marion na kolor 'kasztan'. Wszystko by³o fajnie, do momentu kiedy kolor zaczal siê wyplukiwac i pojawily siê rude przeb³yski. Zrozpaczona usilowalam je rozjasnic, aby pozbyæ siê tego rudego odcienia. Niestety, wlosy zrobily siê jeszcze bardziej rude ! Kolor jest teraz zbli¿ony do marchewki. Boje siê, ze kolejne rozja¶nienie mo¿e sprawiæ, ze bêd± coraz bardziej rude.

Jak siê pozbyæ tego koloru ?
Chcialabym pofarbowaæ wlosy na ciemny blond farba bez rozja¶niacza, ¿eby ju¿ nie niszczyc wlosow. Jaka farbe polecacie, która idealnie pokrylaby mój rudy kolor ?

Nie chce byæ ju¿ ruda ;c
Elly08 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-24, 17:24   #387
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: jaka farba na rude wlosy

A istniej± w ogóle farby chemiczne bez rozja¶niacza?
Z tego co mi wiadomo, nadtlenek wodoru jest w ka¿dej.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-24, 18:07   #388
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 2 431
Dot.: jaka farba na rude wlosy

Lisabeth wydaje mi siê, ¿e autorce chodzi o co¶ innego

Ellyo aby przykryæ rudo¶ci musisz wybraæ kolor przynajmniej 2 tony ciemniejszy ni¿ posiadasz obecnie, niemniej barwnik czerwony jest bardzo mocny i zapewne bêdzie widaæ w trakcie wyp³ukiwania siê farby ciep³e refleksy. Je¶li wybierzesz odcieñ ciemny blond w tonacji takiej samej jak± masz obecnie efekt przykrycia bêdzie siê utrzymywa³ do pierwszych myæ , lub w ogóle.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-24, 20:00   #389
n_a_g_i_n_i
Raczkowanie
 
Avatar n_a_g_i_n_i
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 168
Dot.: jaka farba na rude wlosy

Cytat:
Napisane przez Elly08 Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie
mam problem z kolorem moich wlosow.
Na pocz±tku farbowa³am wlosy szamponetka firmy Marion na kolor 'kasztan'. Wszystko by³o fajnie, do momentu kiedy kolor zaczal siê wyplukiwac i pojawily siê rude przeb³yski. Zrozpaczona usilowalam je rozjasnic, aby pozbyæ siê tego rudego odcienia. Niestety, wlosy zrobily siê jeszcze bardziej rude ! Kolor jest teraz zbli¿ony do marchewki. Boje siê, ze kolejne rozja¶nienie mo¿e sprawiæ, ze bêd± coraz bardziej rude.

Jak siê pozbyæ tego koloru ?
Chcialabym pofarbowaæ wlosy na ciemny blond farba bez rozja¶niacza, ¿eby ju¿ nie niszczyc wlosow. Jaka farbe polecacie, która idealnie pokrylaby mój rudy kolor ?

Nie chce byæ ju¿ ruda ;c

A próbowa³a¶ p³ukanek o srebrnym odcieniu? .
__________________
Zakochana w bransoletce Pandory



n_a_g_i_n_i jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-25, 19:13   #390
Elly08
Raczkowanie
 
Avatar Elly08
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 41
Dot.: jaka farba na rude wlosy

Cytat:
Napisane przez Mariti Poka¿ wiadomo¶æ
Lisabeth wydaje mi siê, ¿e autorce chodzi o co¶ innego

Ellyo aby przykryæ rudo¶ci musisz wybraæ kolor przynajmniej 2 tony ciemniejszy ni¿ posiadasz obecnie, niemniej barwnik czerwony jest bardzo mocny i zapewne bêdzie widaæ w trakcie wyp³ukiwania siê farby ciep³e refleksy. Je¶li wybierzesz odcieñ ciemny blond w tonacji takiej samej jak± masz obecnie efekt przykrycia bêdzie siê utrzymywa³ do pierwszych myæ , lub w ogóle.
dziekuje Ci bardzo za odpowiedz
a czy moglabys polecisz mi dok³adnie jakas sprawdzona firme ?

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez n_a_g_i_n_i Poka¿ wiadomo¶æ
A próbowa³a¶ p³ukanek o srebrnym odcieniu? .
nie, nie probowalam, ale jakos nie wierze, ze mi one ten rudy zdemaskuj±.. a w ogole o jakie p³ukanki chodzi ? slyszalam o nich, ale nigdy nie widzia³am na oczy. Nie wiem nawet jakiej to firmy.. czy moglabys mi wyslac link tej p³ukanki ? bylabym bardzo wdzieczna

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

post na tym blogu na pewno przeczytam
Elly08 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-11-14 10:44:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:05.