Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy! - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-01-18, 21:40   #4681
weronika_m5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 9
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Hej dziewczyny. Pomoglyscie mi parę razy, wiec teraz też zwracam się z prośbą o pomoc.

9 stycznia kupowałam w aptece nowy krążek - temperatura wtedy spadla poniżej 0, było około -2 stopni. Zanim dotarłam do domu - szlam jakies 10 min w tej temperaturze, jechałam chwile autobusem i jakies 10 min szlam z przystanku do domu. Krazek umieściłam w lodowce, bo tam zawsze go trzymam (w zasadzie tylko przez jeden dzien, bo zawsze kupuje dzień przed)

Mam pytanie - czy tak niska temperatura mogła wpłynąć na dzialanie krążka? Wiem, ze powinno sie go trzymać w temperaturze lodowkowej lub wyzszej i nie powinno sie zamrazac. Jednak same wiecie, ze jakos ten krazek z apteki do domu musi trafić :p dodam, ze był caly czas e torebce. Czy któras z Was miala taka sytuacje? Jak radzicie sobie z kupowaniem krazkow w taka temperature?
weronika_m5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-19, 06:15   #4682
anieleczka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 452
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez weronika_m5 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Pomoglyscie mi parę razy, wiec teraz też zwracam się z prośbą o pomoc.

9 stycznia kupowałam w aptece nowy krążek - temperatura wtedy spadla poniżej 0, było około -2 stopni. Zanim dotarłam do domu - szlam jakies 10 min w tej temperaturze, jechałam chwile autobusem i jakies 10 min szlam z przystanku do domu. Krazek umieściłam w lodowce, bo tam zawsze go trzymam (w zasadzie tylko przez jeden dzien, bo zawsze kupuje dzień przed)

Mam pytanie - czy tak niska temperatura mogła wpłynąć na dzialanie krążka? Wiem, ze powinno sie go trzymać w temperaturze lodowkowej lub wyzszej i nie powinno sie zamrazac. Jednak same wiecie, ze jakos ten krazek z apteki do domu musi trafić dodam, ze był caly czas e torebce. Czy któras z Was miala taka sytuacje? Jak radzicie sobie z kupowaniem krazkow w taka temperature?
Na pewno przez tą chwilę nie zdążył Ci zmarznąć, w końcu miałaś to w torebce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anieleczka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-19, 06:20   #4683
Cytrynusia
Rozeznanie
 
Avatar Cytrynusia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 500
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez weronika_m5 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Pomoglyscie mi parę razy, wiec teraz też zwracam się z prośbą o pomoc.

9 stycznia kupowałam w aptece nowy krążek - temperatura wtedy spadla poniżej 0, było około -2 stopni. Zanim dotarłam do domu - szlam jakies 10 min w tej temperaturze, jechałam chwile autobusem i jakies 10 min szlam z przystanku do domu. Krazek umieściłam w lodowce, bo tam zawsze go trzymam (w zasadzie tylko przez jeden dzien, bo zawsze kupuje dzień przed)

Mam pytanie - czy tak niska temperatura mogła wpłynąć na dzialanie krążka? Wiem, ze powinno sie go trzymać w temperaturze lodowkowej lub wyzszej i nie powinno sie zamrazac. Jednak same wiecie, ze jakos ten krazek z apteki do domu musi trafić dodam, ze był caly czas e torebce. Czy któras z Was miala taka sytuacje? Jak radzicie sobie z kupowaniem krazkow w taka temperature?
Dokładnie, to była tylko chwila więc nic się nie stało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytrynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 11:13   #4684
patrycja3252
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 8
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Witam, stosuję krążęk Nuvaring iwykonywałam badania kontrolne układu krzepnięcia. Wyniki wyszły w normie, jednak czas protrombinowy wynosi 10,9 sekund przy normie 10,4-13,0. Czy to, że mój wynik zanjduje się przy dolnej granicy normy oznacza coś niepokojącego? Dziękuję za odpowiedź.
patrycja3252 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-11, 17:22   #4685
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez patrycja3252 Pokaż wiadomość
Witam, stosuję krążęk Nuvaring iwykonywałam badania kontrolne układu krzepnięcia. Wyniki wyszły w normie, jednak czas protrombinowy wynosi 10,9 sekund przy normie 10,4-13,0. Czy to, że mój wynik zanjduje się przy dolnej granicy normy oznacza coś niepokojącego? Dziękuję za odpowiedź.
Wg mnie wcale nie znajduje się blisko dolnej granicy. Masz w porządku wyniki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-12, 09:33   #4686
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez patrycja3252 Pokaż wiadomość
Witam, stosuję krążęk Nuvaring iwykonywałam badania kontrolne układu krzepnięcia. Wyniki wyszły w normie, jednak czas protrombinowy wynosi 10,9 sekund przy normie 10,4-13,0. Czy to, że mój wynik zanjduje się przy dolnej granicy normy oznacza coś niepokojącego? Dziękuję za odpowiedź.
Przesadzasz. Wynik jest w porządku.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 11:23   #4687
patrycja3252
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 8
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Dziękuję za odpowiedzi mam jeszcze jedno pytanie- teraz został mi przepisany Polaring i pani w aptece powiedziała, że nie musi być przechowywany w lodówce, tylko w tempertaurze pokojowej do 25 stopni. Jednak temperatura w pokoju przekroczyła 25 stopni i nie wiem, czy krążek będzie skuteczny? Na ulotce jest napisane, że nie ma specjalnych zaleceń co do temperatury przechowywania. Czy te trzy krążki, które posiadam, będą skuteczne?
patrycja3252 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-17, 12:30   #4688
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez patrycja3252 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi mam jeszcze jedno pytanie- teraz został mi przepisany Polaring i pani w aptece powiedziała, że nie musi być przechowywany w lodówce, tylko w tempertaurze pokojowej do 25 stopni. Jednak temperatura w pokoju przekroczyła 25 stopni i nie wiem, czy krążek będzie skuteczny? Na ulotce jest napisane, że nie ma specjalnych zaleceń co do temperatury przechowywania. Czy te trzy krążki, które posiadam, będą skuteczne?
Będą
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-03, 07:33   #4689
Empire098
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 6
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Hej stosuje Nuvaring pierwszy raz. Pierscien włożyłam 23.02 stad moje pytanie jesli chodzi o współżycie, to musze odczekac te siedem dni od pytania krazka i pozniej moge upawiac seks bez dodatkowego zabezpieczenia? Czy powinnismy jednak uzywac prezerwatywy do wlozenia następnego krążka? ?
Empire098 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 21:14   #4690
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Empire098 Pokaż wiadomość
Hej stosuje Nuvaring pierwszy raz. Pierscien włożyłam 23.02 stad moje pytanie jesli chodzi o współżycie, to musze odczekac te siedem dni od pytania krazka i pozniej moge upawiac seks bez dodatkowego zabezpieczenia? Czy powinnismy jednak uzywac prezerwatywy do wlozenia następnego krążka? ?
Jeśli włożylaś w pierwszy dzień miesiączki to nie musisz czekać.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-10, 21:29   #4691
Empire098
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 6
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Mam jeszcze jedno pytanie, jesli złożyłam pierścień wieczor 23.02 kolo godziny 19 to mam go wyciagnac 15.03 czy 16.03??
Empire098 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-10, 22:40   #4692
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Empire098 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze jedno pytanie, jesli złożyłam pierścień wieczor 23.02 kolo godziny 19 to mam go wyciagnac 15.03 czy 16.03??
Książkowo byłoby 16.03.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 07:17   #4693
kairi93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 25
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez GosiaMargarita Pokaż wiadomość
Cześć, krążek stosuję od maja 2016 roku (jest to moja pierwsza antykoncepcja), wszystko było okej, jednak od jakiegoś czasu mam straszne wahania nastroju, jakbym permanentnie miała PMS.....raz jestem zadowolona, dosłownie za 5 minut wpadam w szał- jestem dosłownie nie do zniesienia (współczuję mojemu facetowi). Czy któraś z Was też tak miała? Zastanawiam się nad odstawieniem antykoncepcji....bo nie wytrzymam sama ze sobą
ja mam podobnie... stosuję krążek od października 2014 (czyli już ponad 3 lata). To była moja pierwsza antykoncepcja z której zawsze byłam zadowolona. Jednak od ok. 3 miesięcy czuję że coraz mniej jestem sobą ;/ dodatkowo z czasem pojawiły się pajączki na nogach i 2 x większy cellulit. Zdarzyło się też że 2 razy plamiłam w trakcie stosowania krążka.
Na libido nie narzekam ale te wahania nastroju i depresyjne nastroje mnie wykańczają. Nie wiem czy jest to spowodowane porą roku czy może jeszcze czymś innym. Byłam u ginekologa i niby wszystko jest ok. Coraz poważniej myślę o zaprzestaniu antykoncepcji tylko nie widzę innych alternatyw skoro krążek ma i tak mało hormonów...

czy któraś z was też tak miała, że efekty uboczne pojawiły się dopiero po długim czasie używania a wcześniej wszystko było ok?
kairi93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 07:35   #4694
Caudofemoralis
Tęczowa Jaszczurka
 
Avatar Caudofemoralis
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 911
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez kairi93 Pokaż wiadomość
Coraz poważniej myślę o zaprzestaniu antykoncepcji tylko nie widzę innych alternatyw skoro krążek ma i tak mało hormonów...
Ja z krążka przeszłam na wkładkę Jaydess, jeśli nie planujesz ciąży w ciągu najbliższych 3 lat, to może być coś dla ciebie. Jaydess jest hormonalna, ale działa miejscowo i zwykle nawet nie zatrzymuje owulacji. NuvaRing nosiłam kilka miesięcy i przestałam, bo popsuły mi się wyniki + miałam uczucie ciężkości nóg. Przy Jaydess zero efektów ubocznych, a noszę już trzeci rok
Caudofemoralis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 08:16   #4695
kairi93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 25
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

no właśnie planuję ciąże za jakieś 1,5 - 2 lata :p
kairi93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-29, 18:43   #4696
spira
Raczkowanie
 
Avatar spira
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 75
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Dziewczyny

pomóżcie proszę przy technikaliach muszę włożyć krążek w środę, a w sobotę wyjeżdżam i wracam dopiero w czwartek. Raczej nie będę mieć dostępu do lodówki. Jak go przewozić i przechowywać przez te kilka dni, aby nie stracił swoich właściwości? Jakie macie metody?

Dziękuję za pomoc
__________________
63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58- 57 - 56 - 55
spira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-29, 19:01   #4697
lenka990
Zaszynszylowana
 
Avatar lenka990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 6 994
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez spira Pokaż wiadomość
Dziewczyny

pomóżcie proszę przy technikaliach muszę włożyć krążek w środę, a w sobotę wyjeżdżam i wracam dopiero w czwartek. Raczej nie będę mieć dostępu do lodówki. Jak go przewozić i przechowywać przez te kilka dni, aby nie stracił swoich właściwości? Jakie macie metody?

Dziękuję za pomoc
"NuvaRing może być przechowywany w temperaturze do maksymalnie 30 stopni przez 4 miesiące, a w temperaturze 2-8 stopni przez 36 miesięcy. Jak z tego wynika do 4 miesięcy może być przechowywany zarówno w lodówce jak i temperaturze pokojowej."
__________________
18.02.2006
01.05.2014
14.08.2016


"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
lenka990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-30, 18:46   #4698
spira
Raczkowanie
 
Avatar spira
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 75
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

o wow! to dla mnie nowość dziekuje o dlaczego w takim razie w aptekach tak uczulają na tę lodówkę?
__________________
63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58- 57 - 56 - 55
spira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-08, 07:48   #4699
Empire098
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 6
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Hej jesli opłukałam krążek kilka razy ciepłą woda może stracić swoje właściwości i przestać działać??
Empire098 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-08, 15:38   #4700
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Empire098 Pokaż wiadomość
Hej jesli opłukałam krążek kilka razy ciepłą woda może stracić swoje właściwości i przestać działać??
Nie straci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-13, 18:46   #4701
Empire098
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 6
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Hej czy jesli wlozylam pierscien po tej'siedmiodniowej' przerwie o jeden dzien za pozntj(tj powinnam go wlozyc 23 marca a wlozylam 24 ) o to czy mam wyjac go dzis tj 13.04 czy jjutro14.04?
Empire098 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-14, 08:09   #4702
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Empire098 Pokaż wiadomość
Hej czy jesli wlozylam pierscien po tej'siedmiodniowej' przerwie o jeden dzien za pozntj(tj powinnam go wlozyc 23 marca a wlozylam 24 ) o to czy mam wyjac go dzis tj 13.04 czy jjutro14.04?
Moim zdaniem po 3 tyg od założenia czyli licząc od 24.03

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-14, 18:38   #4703
Empire098
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 6
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

A powiedzcie mi jeszcze czy przez to jednodniowe opoznienie jedo dzialanie moglo sie zmniejszyc? Czy wgl dzialal jak nalezy jesli wlozylam go po 8 dniach ??
Empire098 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-14, 20:42   #4704
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 077
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Empire098 Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi jeszcze czy przez to jednodniowe opoznienie jedo dzialanie moglo sie zmniejszyc? Czy wgl dzialal jak nalezy jesli wlozylam go po 8 dniach ??
Skuteczność mogła się zmniejszyć. Jest o tym informacja w ulotce:

"Postępowanie, gdy po tygodniowej przerwie pacjentka zapomniała założyć nowy system terapeutyczny dopochwowy

Jeśli przerwa w stosowaniu systemu terapeutycznego dopochwowego była dłuższa niż 7 dni, należy jak najszybciej założyć nowy system. Jeśli w czasie następnych 7 dni będzie miał miejsce stosunek, należy zastosować dodatkową metodę antykoncepcji (np. prezerwatywa). Jeśli stosunek miał miejsce w czasie przerwy w stosowaniu systemu terapeutycznego dopochwowego, istnieje możliwość zajścia w ciążę. W takim przypadku należy jak najszybciej skontaktować się z lekarzem. Im dłuższa przerwa w stosowaniu systemu terapeutycznego dopochwowego, tym większe prawdopodobieństwo ciąży".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 10:31   #4705
spira
Raczkowanie
 
Avatar spira
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 75
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Dziewczyny pomocy! 18 maja wyjeżdżam na dość ekstremalna wyprawę. Krążek powinnam wyjąc 23 maja, a 30 maja włożyć nowy. Wtedy wciąż będę na wyjeździe. Chce uniknąć wożenia krazka ze sobą i narażanie go na działanie wysokich i niskich temperatur, czy tez uszkodzenie.
Jak to zrobić żeby albo włożyć krążek przed 18 maja? Czyli wyjąc po 2 tyg i od razu włożyć nowy na 3 tyg. Czy wtedy skuteczność będzie zachowana? Albo nie wyjmować 23 maja po 3 tyg, tylko 30 maja po 4 tyg? Czy wtedy skuteczność będzie zachowana? Jak to zrobić? Dziękuje!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58- 57 - 56 - 55
spira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 11:09   #4706
deserova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 369
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez spira Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy! 18 maja wyjeżdżam na dość ekstremalna wyprawę. Krążek powinnam wyjąc 23 maja, a 30 maja włożyć nowy. Wtedy wciąż będę na wyjeździe. Chce uniknąć wożenia krazka ze sobą i narażanie go na działanie wysokich i niskich temperatur, czy tez uszkodzenie.
Jak to zrobić żeby albo włożyć krążek przed 18 maja? Czyli wyjąc po 2 tyg i od razu włożyć nowy na 3 tyg. Czy wtedy skuteczność będzie zachowana? Albo nie wyjmować 23 maja po 3 tyg, tylko 30 maja po 4 tyg? Czy wtedy skuteczność będzie zachowana? Jak to zrobić? Dziękuje!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Można spkojnie przetrzymać tydzień dłużej. Masz to napisane kilka postów temu i w ulotce...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
deserova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-05, 10:48   #4707
ciaax85
Raczkowanie
 
Avatar ciaax85
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 73
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Hej, mam do was pytanie.
Czy jeżeli włożyłam pierwszy raz krążek w 1 dzień okresu i teraz mi się☠skończył (po 5 dniach) to mogę normalnie już uprawiać seks bez dodatkowego zabezpieczenia, czy lepiej przeczekać tydzień?
ciaax85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-05, 13:45   #4708
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez ciaax85 Pokaż wiadomość
Hej, mam do was pytanie.
Czy jeżeli włożyłam pierwszy raz krążek w 1 dzień okresu i teraz mi się☠skończył (po 5 dniach) to mogę normalnie już uprawiać seks bez dodatkowego zabezpieczenia, czy lepiej przeczekać tydzień?
Antykoncepcja już działa, nie musisz się dodatkowo zabezpieczać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-02, 20:11   #4709
Cytrynusia
Rozeznanie
 
Avatar Cytrynusia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 500
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Dziewczyny, prosze o pomoc bo troche popadam w paranoje. 28 kwietnia (sobota) powinnam wyjac krazek. Zapomnialam i wyjelam go dopiero o 9 w poniedzialek. Miesiaczke normalnie dostalam i wlozylam krazek 5 maja w sobote tak jak robilam to dotychczas. W tym miesiacu wyjelam krazek 26 maja czyli w sobote tak jak zazwyczaj. Ale w zeszlym tygodniu zle sie czulam i okres podczas 7 dniowej byl bardzo skąpy i spóźnił sie o 1 dzien. Natomiast wszystkiemu towarzyszyły tak jak zwykle duze skurcze ale tak jak pisze był bardzo skąpy. Czy jest ryzyko ciąży? Przepraszam za chaos.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytrynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-02, 21:55   #4710
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Cytrynusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, prosze o pomoc bo troche popadam w paranoje. 28 kwietnia (sobota) powinnam wyjac krazek. Zapomnialam i wyjelam go dopiero o 9 w poniedzialek. Miesiaczke normalnie dostalam i wlozylam krazek 5 maja w sobote tak jak robilam to dotychczas. W tym miesiacu wyjelam krazek 26 maja czyli w sobote tak jak zazwyczaj. Ale w zeszlym tygodniu zle sie czulam i okres podczas 7 dniowej byl bardzo skąpy i spóźnił sie o 1 dzien. Natomiast wszystkiemu towarzyszyły tak jak zwykle duze skurcze ale tak jak pisze był bardzo skąpy. Czy jest ryzyko ciąży? Przepraszam za chaos.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nie ma
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-23 12:54:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:20.