Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-23, 09:14   #61
szepty_lasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 566
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
A przy rezerwacji zaznacza się, że podróżny to dziecko? Bo ja nie kojarzę, żebym zaznaczała, że jestem dorosłym, ale mogę się mylić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zaznacza się bo za dzieci do 2 lat nie płaci się za bilet (siedzi na kolanach u rodzica).
Nie wiem czy tak ma ryanair bo nie korzystam, ale regularne linie mają
szepty_lasu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 09:18   #62
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
leciałam raz Ryanairem z dzieckiem, 2 lata temu, więc mogło się zmienić do teraz. ale na pewno oznaczało się dziecko, jako dziecko. nas akurat nie dotyczył problem gdzie będzie siedziało dziecko, bo chcieliśmy siedzieć wszyscy razem, to zarezerwowaliśmy konkretne miejsca. ale było to wyraźnie zaznaczone, że jeden z pasażerów jest dzieckiem.
Cytat:
Napisane przez szepty_lasu Pokaż wiadomość
Zaznacza się bo za dzieci do 2 lat nie płaci się za bilet (siedzi na kolanach u rodzica).
Nie wiem czy tak ma ryanair bo nie korzystam, ale regularne linie mają
Szkoda zatem, że linie lotnicze automatycznie nie posadzą dziecka obok rodzica. Ja już pominę fakt, że jeśli wskazanie miejsca jest płatne, to rodzic powinien zapłacić, żeby tę pewność mieć, no ale chyba nikt nie chce siedzieć obok samotnego dziecka, no ja bym przykładowo nie chciała, żeby obok mnie leciał sam 5-latek, a rodzice gdzieś na drugim końcu.

W PKP jest tak, że jeśli nie ma miejsc obok siebie to dostaje się najbliższe i już parę razy zdarzyła mi się sytuacja, że kupiłam dwa bilety dla siebie i TŻ miesiąc wcześniej, bo jedziemy 6h i chcemy siedzieć razem (pociąg bezprzedziałowy), a rodzic przychodzi i prosi nas o zamianę, bo ona/on dostał osobne miejsca z dzieckiem. No i to mnie irytuje, bo kurczę nie po to planuję na miesiąc z góry, żeby potem komuś swoje miejsca oddawać, ale jak się nie zgodzę to wyjdę na wredną sukę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez invisible_01
Czas edycji: 2020-01-23 o 09:19
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 09:19   #63
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

O boże jak ja bym chciała chociaż raz nie wykupić tego miejsca i usłyszeć "nie, nie można się zamienić, będzie pani siedzieć sama a dzieci gdzie indziej". Najlepiej na drugim końcu samolotu. Marzę o tym!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 09:22   #64
szepty_lasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 566
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
O boże jak ja bym chciała chociaż raz nie wykupić tego miejsca i usłyszeć "nie, nie można się zamienić, będzie pani siedzieć sama a dzieci gdzie indziej". Najlepiej na drugim końcu samolotu. Marzę o tym!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No nie? to samo
szepty_lasu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 09:22   #65
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
O boże jak ja bym chciała chociaż raz nie wykupić tego miejsca i usłyszeć "nie, nie można się zamienić, będzie pani siedzieć sama a dzieci gdzie indziej". Najlepiej na drugim końcu samolotu. Marzę o tym!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, tylko ciekawe, czy Ty byś chciała wylądować sama obok obcego dziecka w samolocie, podczas gdy sporo dzieci się lotu boi. Ja bym nie wiedziała, co mam zrobić jakby to dziecko przykładowo płakało (mówić do niego czy udawać, że go nie widzę), poza tym byłoby mi go strasznie żal, że je na pewno krępuje siedzenie obok obcej baby. No nie, przykro mi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 09:23   #66
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Super, tylko ciekawe, czy Ty byś chciała wylądować sama obok obcego dziecka w samolocie, podczas gdy sporo dzieci się lotu boi. Ja bym nie wiedziała, co mam zrobić jakby to dziecko przykładowo płakało (mówić do niego czy udawać, że go nie widzę), poza tym byłoby mi go strasznie żal, że je na pewno krępuje siedzenie obok obcej baby. No nie, przykro mi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przecież to był żart..
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 09:24   #67
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87528367]Przecież to był żart..[/QUOTE]Widocznie nie w mojej kategorii poczucia humoru.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-23, 09:34   #68
Ninquelote
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninquelote
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 316
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Szkoda zatem, że linie lotnicze automatycznie nie posadzą dziecka obok rodzica. Ja już pominę fakt, że jeśli wskazanie miejsca jest płatne, to rodzic powinien zapłacić, żeby tę pewność mieć, no ale chyba nikt nie chce siedzieć obok samotnego dziecka, no ja bym przykładowo nie chciała, żeby obok mnie leciał sam 5-latek, a rodzice gdzieś na drugim końcu.

W PKP jest tak, że jeśli nie ma miejsc obok siebie to dostaje się najbliższe i już parę razy zdarzyła mi się sytuacja, że kupiłam dwa bilety dla siebie i TŻ miesiąc wcześniej, bo jedziemy 6h i chcemy siedzieć razem (pociąg bezprzedziałowy), a rodzic przychodzi i prosi nas o zamianę, bo ona/on dostał osobne miejsca z dzieckiem. No i to mnie irytuje, bo kurczę nie po to planuję na miesiąc z góry, żeby potem komuś swoje miejsca oddawać, ale jak się nie zgodzę to wyjdę na wredną sukę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale po co zamieniać się z którymś z was? Przecież wtedy będzie siedziała koło twojego TZ a nie dziecka. Łatwiej zamienić się z kimś kto ma miejsce obok matki albo obok dziecka.
__________________
Bo jestem kluską, po prostu kluską
Choć bardzo staram się, wyglądać na istotę ludzką
Tak naprawdę jestem pierogiem
Ninquelote jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 09:37   #69
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

Cytat:
Napisane przez Ninquelote Pokaż wiadomość
Ale po co zamieniać się z którymś z was? Przecież wtedy będzie siedziała koło twojego TZ a nie dziecka. Łatwiej zamienić się z kimś kto ma miejsce obok matki albo obok dziecka.
W domyśle, jak matka dostała siedzenie w Wagonie 1 a dziecko w wagonie 5, to prosi 2 osoby z jednego wagonu o zmianę. I wtedy matka i dziecko siedzą obok siebie, i jedna osoba idzie do wagonu 1, a druga do 5

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 10:08   #70
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
(...)W PKP jest tak, że jeśli nie ma miejsc obok siebie to dostaje się najbliższe i już parę razy zdarzyła mi się sytuacja, że kupiłam dwa bilety dla siebie i TŻ miesiąc wcześniej, bo jedziemy 6h i chcemy siedzieć razem (pociąg bezprzedziałowy), a rodzic przychodzi i prosi nas o zamianę, bo ona/on dostał osobne miejsca z dzieckiem. No i to mnie irytuje, bo kurczę nie po to planuję na miesiąc z góry, żeby potem komuś swoje miejsca oddawać, ale jak się nie zgodzę to wyjdę na wredną sukę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PKP to temat rzeka. mnie strasznie wkurza, że sprzedają bilety bez miejscówek na dalekich trasach.
kupiłam ostatnio bilet odpowiednio wcześniej, żeby mieć miejsce siedzące. ale i tak stałam całą drogę. czemu? bo na wcześniejszych stacjach na moim miejscu usiadła 100-letnia chyba kobieta. o lasce, zgarbiona i w ogóle. podeszłam do niej i zapytałam uprzejmie czy nie pomyliła może miejsc. to się okazało, że nie było już wolnych siedzących jak kupowała bilet i sobie usiadała, na chwilę, ale oczywiście mi zwolni moje miejsce. no ale kurcze głupio mi było... to stałam całą drogę z Rzeszowa do Wrocławia

co do pogrubionego wykluczasz możliwość, że po prostu tak im sprzedali bilety? wiele razy mi się zdarzyło, że prosiłam w kasie o miejsca obok siebie, kobieta zapewniała mnie, że będą obok siebie, a potem okazywało się, że owszem są dość blisko... ale zdecydowanie nie obok siebie.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 10:10   #71
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

Nie wszystkie tanie linie mają taką politykę. W Wizzairze dzieciak do 14 lub 16 roku życia musi siedzieć przy dorosłym opiekunie. Jeżeli z jakiegoś powodu system ich rozdzielił, to personel pokładowy ma obowiązek przesadzenia ich razem. Chodzi tutaj o względy bezpieczeństwa- szukający się wzajemnie członkowie rodziny mogą iść pod prąd i blokować przejścia, zamiast biec do najbliższego wyjścia awaryjnego.

Inna inszość jest przy rodzicach w dwoma infantami (dzieciaki do 2 rż), bo wtedy cała rodzina nie może siedzieć razem (znaczy jeden rodzic jest z jednym dzieckiem w jednym rzędzie, drugi- w drugim itd. Nie mogą razem siedzieć na jednej "trójce", np. miejsca 14A i 14B, ale mogą siedzieć na 14 A i 14 E. Przynajmniej tak jest w Wizzairze)

Szokuje mnie polityka Ryanaira, ale czemu mnie jeszcze u nich cokolwiek dziwi



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-23, 20:17   #72
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

Pierwsze słyszę, żeby ryan pozwalał dzieciom siedzieć z dala od rodziców. SmartSelect_20200123-211632_Brave.jpeg

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 21:53   #73
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

Otóż to. Podejrzewam, że tatuś z przywołanego postu na FB nie doczytał/nie dopilnował i teraz się burzy w internecie. Albo dzieciaki są już w wieku mocno nastoletnim i nie łapią się już na bycie dziecięcym pasażerem

Wydaje mi się, że nawet gdyby Ryan chciał brać hajs za rezerwowanie miejsc dzieci, to regulacje IATA/EASA wymuszają na liniach nakaz usadowienia dzieci obok rodziców, właśnie ze względów bezpieczeństwa.
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-24, 05:49   #74
Talullah
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 160
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
A przy rezerwacji zaznacza się, że podróżny to dziecko? Bo ja nie kojarzę, żebym zaznaczała, że jestem dorosłym, ale mogę się mylić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie dziwi mnie to trochę bo w 2019 leciałam z dzieckiem ryanairem (nie wakacje z biura podróży bo tam z automatu się siedzi razem rodzinnie), gdy rezerwowałam bilety była opcja że 2 dorosłych i 3 latek (wyskoczyła mi rubryka z wiekiem) i z automatu 2 miejsca były obok siebie, nawet było zaznaczone że to obowiązek rodzic z dzieckiem a jedno hen daleko i tu dopłacałam żeby mąż siedział z nami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Talullah
Czas edycji: 2020-01-24 o 05:54
Talullah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-24, 08:11   #75
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
no nie wiem... jestem zaznajomiona z polityką losowości miejsc w tanich liniach, ale pomyślałabym, że jeśli kupuję na jednej rezerwacji miejsce z pasażerem zaklasyfikowanym jako dziecko, to z automatu są to miejsca obok siebie. no bo sorry... małżeństwo można sobie posadzić z dala od siebie, nastolatek też spokojnie przeżyje siedząc 10 rzędów dalej niż rodzic. ale dziecko? no przecież to w ogóle nie powinno wchodzić w grę, żeby mogło siedzieć osobno. i to już nawet nie ze względu na wygodę rodzica, ale... oczekuje się, że kto będzie się zajmował tym dzieckiem jak będzie siedziało miedzy obcymi ludźmi?
skoro linie dopuszczają, że tak się może zdarzyć, to powinni być zabezpieczeni na taki wypadek.
Otóż to.
Nienormalna polityka i zupełnie nielogiczna
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-02, 08:51   #76
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

Moja siostra wprowadziła nową zasadę - w nocy nie wolno spuszczać wody w toalecie bo się dziecko budzi.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-02, 10:52   #77
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Moja siostra wprowadziła nową zasadę - w nocy nie wolno spuszczać wody w toalecie bo się dziecko budzi.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Twoja siostra zasługuje na osobny wątek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-02, 10:58   #78
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Twoja siostra zasługuje na osobny wątek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-02, 10:59   #79
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Moja siostra wprowadziła nową zasadę - w nocy nie wolno spuszczać wody w toalecie bo się dziecko budzi.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Moja babcia też nie kazała w nocy spuszczać wody żeby nie budzić SĄSIADÓW.

Oczywiście, że wybiłam jej to z głowy. Jak tak można, przecież to śmierdzi w tym kiblu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-02, 11:10   #80
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

A to w ogóle sporo starszych zwłaszcza ludzi kultywuje takie myślenie, to samo prysznica nie wolno brać po nocach, bo puszczaną wodę słychać..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-03, 13:46   #81
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

U mnie w bloku to by trzeba zaprzestać sikania aby sąsiadów nie budzić z siłą wodospadu
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-08, 00:45   #82
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

Historia zasłyszana od pracownika sklepu z odzieżą i akcesoriami. Madka wjeżdża do sklepu z dzieckiem w wózku, zaczyna oglądać ubrania. Dziecko ściąga z wieszaka jakieś akcesoria do włosów i wkłada je do buzi i żuje. Pracownik podchodzi do madki i mówi, że jej dziecko gryzie towar. Madka zapewnia, że... jej dziecko przecież nie ma jeszcze zębów, więc spokojnie, niczego nie gryzie, po czym zostawia dziecko z towarem w buzi i wraca do przeglądania ubrań

Kolejna sytuacja, którą widziałam wczoraj w centrum handlowym i przez którą już chyba nigdy nie tknę jedzenia w miejscach tego typu. Punkt z jedzeniem wyłożonym na tacach wzdłuż przejścia, działający na zasadzie nałóż co chcesz i ile chcesz, zważ, zapłać. Do jedzenia podbiega dziecko, na oślep wkłada rękę w jedzenie i wyciąga garść makaronu z sosem. Podbiega do niego ojciec, łapie go za ramię, mówi ,,natychmiast to tam odłóż!”. Dziecko odkłada to jedzenie z powrotem na tacę, a pracownik stoi, patrzy, nie reaguje, tylko uśmiecha się do dziecka. Samo w sobie jest to już obrzydliwe, ale fakt, że mamy sezon grypowy, odrzuca mnie podwójnie.
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-09, 08:48   #83
viva
Zadomowienie
 
Avatar viva
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 953
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Moja siostra wprowadziła nową zasadę - w nocy nie wolno spuszczać wody w toalecie bo się dziecko budzi.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

U mojej siostry to samo
__________________
Najpiękniejsza we wsi.
viva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-09, 19:44   #84
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

Cytat:
Napisane przez viva Pokaż wiadomość
U mojej siostry to samo
U mnie jest ta sama reguła. Całkiem uzasadniona, bo spuszczanie wody w kiblu budziło również mnie (dziecka teraz nie rusza ). Ale obowiązuje domowników, jak mamy gości, to spoko, bo sypialnia wtedy zamknięta.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-09, 19:45   #85
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

To znaczy, że jak ktoś zrobi kupę w nocy, to ta kupa tak smierdoli do rana?

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-09, 19:49   #86
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
To znaczy, że jak ktoś zrobi kupę w nocy, to ta kupa tak smierdoli do rana?

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Nie mamy tego problemu, bo nikt nie robi kupy w nocy Nie, tak serio to tu chodzi o zwykłe siknięcie. Co i tak obecnie się jakoś w sumie zdarza raz w miesiącu. Moze dlatego u nas to się sprawdza
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-09, 20:43   #87
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Nie mamy tego problemu, bo nikt nie robi kupy w nocy Nie, tak serio to tu chodzi o zwykłe siknięcie. Co i tak obecnie się jakoś w sumie zdarza raz w miesiącu. Moze dlatego u nas to się sprawdza
Zapach moczu, który sobie przeleżał, no świetny zapach do kibelka

Też mnie czasem budzi dźwięk spuszczanej wody, ale serio, myśl o nie spłukiwaniu jest tak obrzydliwa... Jak nam się kiedyś spłuczka zepsuła to się latało z miską i kombinowało, żeby się jakoś spłuknęło, pomimo braku ciśnienia, a tu ludzie na własne życzenie zostawiają do rana do wąchania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-09, 20:58   #88
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

rano musi strasznie walić w toalecie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-09, 21:03   #89
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Nie mamy tego problemu, bo nikt nie robi kupy w nocy Nie, tak serio to tu chodzi o zwykłe siknięcie. Co i tak obecnie się jakoś w sumie zdarza raz w miesiącu. Moze dlatego u nas to się sprawdza
Chyba by mnie musiało porąbać, żebym zostawiła toaletę bez spuszczania wody do rana. Po pierwsze - niezależnie od tego, jak kocham TŻ, to nie chciałabym ani rano zastać w łazience smrodu jego sików (własnych też nie), ani nie chciałabym, żeby on zastał moje. Jeśli spłuczka za głośno chodzi, to można spłukać toaletę wodą z wiaderka jakoś ciszej, ale zostawić mocz do rana to dla mnie kompletna ohyda. Fuj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-09, 21:15   #90
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

W życiu bym nie zostawiła niespłukanego kibla całą noc. No nie ma takiej opcji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-16 00:46:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:15.