jakiego używacie podkładu? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-18, 22:47   #61
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: jakiego używacie podkładu?

ingrid
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 22:52   #62
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
.
Dla mnie teraz Vichy dermablend, za jego trwałość i krycie.Przy tym nie zapycha
Ja też właśnie tego używam
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 09:27   #63
MnemeE
Raczkowanie
 
Avatar MnemeE
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 94
GG do MnemeE Send a message via Skype™ to MnemeE
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Cytat:
Napisane przez maszToCoChcesz Pokaż wiadomość
ingrid
Ingrid? Też używałam, i szczerze nie byłam z niego zadowolona. Używałam wersji nie w tubce ale w opakowaniu z pompką, twarz to tym podkładzie okropnie się mi świeciła, jakbym się wysmarowała tłustym kremem. Nie wiem jednak jak sprawuje się wersja w tubce, a wiem że się różnią.
MnemeE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 10:37   #64
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Cytat:
Napisane przez MnemeE Pokaż wiadomość
Ingrid? Też używałam, i szczerze nie byłam z niego zadowolona. Używałam wersji nie w tubce ale w opakowaniu z pompką, twarz to tym podkładzie okropnie się mi świeciła, jakbym się wysmarowała tłustym kremem. Nie wiem jednak jak sprawuje się wersja w tubce, a wiem że się różnią.
Mi twarz świeci się po 99% podkładów które przetestowałam, ale od tego jest puder,(mój ukochany rimmel stay matte od lat) żeby zmatowić podkład i utrwalić go przy okazji. Chyba, że Tobie świecił się mimo użycia pudru, takie przypadki też i mi się zdarzały Chociaż znam dziewczyny, które używają tylko podkładu lub tylko pudru, czego nie jestem w stanie zrozumieć.
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 18:08   #65
MnemeE
Raczkowanie
 
Avatar MnemeE
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 94
GG do MnemeE Send a message via Skype™ to MnemeE
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Cytat:
Napisane przez pepita Pokaż wiadomość
Mi twarz świeci się po 99% podkładów które przetestowałam, ale od tego jest puder,(mój ukochany rimmel stay matte od lat) żeby zmatowić podkład i utrwalić go przy okazji. Chyba, że Tobie świecił się mimo użycia pudru, takie przypadki też i mi się zdarzały Chociaż znam dziewczyny, które używają tylko podkładu lub tylko pudru, czego nie jestem w stanie zrozumieć.
Szczerze mówiąc nie lubię używać pudru, kiedyś używałam, ale już od mniej więcej 4 lat nie stosuje, jedynie puder diamentowy z Biochemii Urody, ale to tylko gdy maluję się kremem BB, a puder diamentowy nie ma za zadanie matowić ale optycznie wygładzać i zmiękczać rysy twarzy, dodatkowo daje jednak bardzo delikatne, satynowo-matowe wykończenie. Używam go w minimalnych ilościach. Nie używam pudru bo po prostu nie lubie mieć kilku warstw czegoś na twarzy, krem i jedna cienka warstwa podkładu w zupełności wystarczą, naturalność przede wszystkim.
MnemeE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 18:16   #66
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Almay Clear Complexion, jedyny podkład który poradził sobie z mega przetłuszczająca się skórą
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 18:35   #67
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Cytat:
Napisane przez MnemeE Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc nie lubię używać pudru, kiedyś używałam, ale już od mniej więcej 4 lat nie stosuje, jedynie puder diamentowy z Biochemii Urody, ale to tylko gdy maluję się kremem BB, a puder diamentowy nie ma za zadanie matowić ale optycznie wygładzać i zmiękczać rysy twarzy, dodatkowo daje jednak bardzo delikatne, satynowo-matowe wykończenie. Używam go w minimalnych ilościach. Nie używam pudru bo po prostu nie lubie mieć kilku warstw czegoś na twarzy, krem i jedna cienka warstwa podkładu w zupełności wystarczą, naturalność przede wszystkim.
Tobie tak, mi nie Naturalność to coś co ja np. chcę ukryć. Jak dla mnie nałożenie podkładu i nie utrwalenie go pudrem nie ma sensu i nie wygląda ładnie.
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-21, 10:14   #68
MnemeE
Raczkowanie
 
Avatar MnemeE
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 94
GG do MnemeE Send a message via Skype™ to MnemeE
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Cytat:
Napisane przez pepita Pokaż wiadomość
Tobie tak, mi nie Naturalność to coś co ja np. chcę ukryć. Jak dla mnie nałożenie podkładu i nie utrwalenie go pudrem nie ma sensu i nie wygląda ładnie.
To że puder utrwala podkład to fakt, dlatego używam pudru diamentowego na kremie BB gdyż nie trzyma się on tak długo jak podkład. Można jednak znaleźć podkład który wytrzymuje przez dzień w nienaruszonym, bądź po prostu bardzo dobrym stanie, i ja taki właśnie znalazłam, więc nie mam potrzeby używania pudru. Nie wygląda to ładnie? Dlaczego tak twierdzisz? Jak dla mnie naturalność wygląda dużo lepiej niż tapeta na twarzy, w moim przypadku każdy puder był widoczny na twarzy, osiadał się na włoskach, i bardzo trudno się go było pozbyć, dawał efekt płaskiego, nienaturalnego matu, no i oczywiście świadomość że nawalam sobie niepotrzebną warstwę makijażu, i moja skóra dusiła się w tym sprawił że z tego zrezygnowałam. Wytłumacz mi proszę, bo nie potrafię zrozumieć, dlaczego twierdzisz że makijaż bez pudru wygląda "nie ładnie"?
MnemeE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 10:53   #69
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Cytat:
Napisane przez MnemeE Pokaż wiadomość
To że puder utrwala podkład to fakt, dlatego używam pudru diamentowego na kremie BB gdyż nie trzyma się on tak długo jak podkład. Można jednak znaleźć podkład który wytrzymuje przez dzień w nienaruszonym, bądź po prostu bardzo dobrym stanie, i ja taki właśnie znalazłam, więc nie mam potrzeby używania pudru. Nie wygląda to ładnie? Dlaczego tak twierdzisz? Jak dla mnie naturalność wygląda dużo lepiej niż tapeta na twarzy, w moim przypadku każdy puder był widoczny na twarzy, osiadał się na włoskach, i bardzo trudno się go było pozbyć, dawał efekt płaskiego, nienaturalnego matu, no i oczywiście świadomość że nawalam sobie niepotrzebną warstwę makijażu, i moja skóra dusiła się w tym sprawił że z tego zrezygnowałam. Wytłumacz mi proszę, bo nie potrafię zrozumieć, dlaczego twierdzisz że makijaż bez pudru wygląda "nie ładnie"?
Ilekroć widziałam moje koleżanki, które używają samego podkładu to za każdym razem widok był taki sam, ich twarze strasznie się świeciły, nie wiem jakiego podkładu używały ale wyglądały fatalnie, zwłaszcza po kilku godzinach na uczelni kiedy w niektórych miejscach podkład im się wytarł tworząc plamy na twarzy... Ja swojej naturalności nienawidzę, mam czerwone policzki i nos i robię wszystko aby to ukryć. Poza tym jeśli ktoś decyduje się na używanie podkładu to może przecież użyć pudru transparentnego, mój w sumie nie jest transparentny ale kryje tak słabo, że mogę uznać go za taki Kiedyś skończył mi się puder i nałożyłam sam podkład to po 2-3 godzinach zniknął z mojej twarzy co w moim przypadku jest niedopuszczalne, nie akceptuję swoich popękanych naczynek, rumienia i koniec, dla mnie to jest główny argument dla którego używanie pudru jest konieczne i szczerze wolę sztuczną tapetę niż moją czerwono białą twarz poza tym bardzo dużo osób chwaliło mi ten makijaż i pytało jakich kosmetyków używam... Udało mi się uniknąć efektu maski na twarzy i zakryć coś tak rzucającego się w oczy
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!

Edytowane przez pepita
Czas edycji: 2012-12-21 o 10:57
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 20:12   #70
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Treść usunięta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2012-12-21 o 20:15
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 21:23   #71
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Zgadzam się w 100% bo wiem co to znaczy "mieć coś do ukrycia", nie mam problemów typu trądzik czy inne krosteczki ale za to jestem osobą o bardzo jasnej karnacji (nie opalam twarzy od kilku lat) i czerwony nos i policzki od popękanych naczynek bardzo rzucają się w oczy. Kiedyś jakaś kosmetyczka albo dermatolog nawet powiedziała mi, że owa tapeta w pewien sposób chroni moje naczynka w zimie i wcale w to nie wątpię Poza tym... Według mnie dbająca o siebie i swój wizerunek kobieta nie do końca stawia na naturalność tylko na dobry wygląd, stara się wyglądać jak najlepiej, zatuszować to co ma do ukrycia... Chociaż znam takie dziewczyny, które mają ładną cerę ale robią sobie na twarzy ową tapetę. Niektórzy stawiają makijaż na 2 skrajnościach, albo jest on delikatny, praktycznie niewidoczny (Ci co mogą sobie na taki pozwolić niech korzystają śmiało z tego przywileju bo nie wszyscy mogą) albo odrazu tapeta czy tam maska. Jak wcześniej wspominałam, mam dużo do ukrycia, jeden, spory czerwony obszar na jasnej cerze i udaje mi się go zamaskować w 100% bez efektu maski czy tapety. Póki co nie spotkałam się z krytyką odkąd mam swoje stałe kosmetyki do makijażu. Niektórzy nawet nie sądzili, że mam takie problemy z cerą, część osób myślała, że mam taką ładną cerę jedynie zmatowioną jakimś pudrem, kiedy pokazałam im się bez makijażu byli w szoku i tak trochę ze współczuciem na mnie patrzyli... Generalnie razi mnie to propagowanie naturalności bo nikt sobie nie zdaje sprawy z jakimi problemami z cerą borykają się kobiety. Ten kto ma ładną cerę i może sobie pozwolić na naturalność niech się cieszy, że może ale nie demonstruje swoich poglądów przy osobach które mają sporo do ukrycia bo to na prawdę bywa przykre. Ja od wielu lat bezskutecznie walczę z naczynkami, rumieniem... Walka z wiatrakami. Tak dla przypomnienia -> filmik. Większość pewnie go zna. Podsumowując: nie zawsze stawiałabym na naturalność.
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-22, 01:03   #72
Julenia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 66
Dot.: jakiego używacie podkładu?

moim faworytem i praktycznie przez cały rok uzywam Shiseido Sun Protection Liquid Foundation oraz miesiąc temu odkryłam podkład Soraya z nazwą "sceniczny make up" (jakoś tak) w kolorze naturalnym. Doskonale sie je nakłada, szybko i ladnie się wchłaniają, lekko kryją co mi bardzo pasuje i są bardzo wydajne, poza tym cenową nie szokują. polecam oba.

Julenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 08:38   #73
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Treść usunięta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2012-12-22 o 08:58
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 19:11   #74
MnemeE
Raczkowanie
 
Avatar MnemeE
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 94
GG do MnemeE Send a message via Skype™ to MnemeE
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Cytat:
Napisane przez pepita Pokaż wiadomość
Ilekroć widziałam moje koleżanki, które używają samego podkładu to za każdym razem widok był taki sam, ich twarze strasznie się świeciły, nie wiem jakiego podkładu używały ale wyglądały fatalnie, zwłaszcza po kilku godzinach na uczelni kiedy w niektórych miejscach podkład im się wytarł tworząc plamy na twarzy... Ja swojej naturalności nienawidzę, mam czerwone policzki i nos i robię wszystko aby to ukryć. Poza tym jeśli ktoś decyduje się na używanie podkładu to może przecież użyć pudru transparentnego, mój w sumie nie jest transparentny ale kryje tak słabo, że mogę uznać go za taki Kiedyś skończył mi się puder i nałożyłam sam podkład to po 2-3 godzinach zniknął z mojej twarzy co w moim przypadku jest niedopuszczalne, nie akceptuję swoich popękanych naczynek, rumienia i koniec, dla mnie to jest główny argument dla którego używanie pudru jest konieczne i szczerze wolę sztuczną tapetę niż moją czerwono białą twarz poza tym bardzo dużo osób chwaliło mi ten makijaż i pytało jakich kosmetyków używam... Udało mi się uniknąć efektu maski na twarzy i zakryć coś tak rzucającego się w oczy
Ja jestem fanką naturalności, wyznaje zasadę "im mniej, tym lepiej". Oczywiście żeby makijaż jakoś wyglądał czasem konieczne są poprawki w ciągu dnia, bądź utrwalenie makijażu. Ja idealnej skóry twarzy nie mam, jednak wiele do ukrycia też nie mam. Wydaje mi się że to po prostu kwestia tego kto ma jaką cere, na każdej twarzy podkład może zachowywać się inaczej, ja na szczęście nie mam z tym problemów. Jedni potrzebują nałożyć na twarz trochę więcej, grunt to żeby umieć się wymalować Wiele dziewczyn nakłada "kilo" tapety na twarz tak że wygląda to masakrycznie, a są takie które po prostu umieją się malować i robią to w taki sposób żeby po prostu wyglądało to atrakcyjnie. Chodzi o to żeby podkreślić swoją urode a nie ją zakryć i/lub zmienić
MnemeE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 21:27   #75
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Cytat:
Napisane przez MnemeE Pokaż wiadomość
Ja jestem fanką naturalności, wyznaje zasadę "im mniej, tym lepiej". Oczywiście żeby makijaż jakoś wyglądał czasem konieczne są poprawki w ciągu dnia, bądź utrwalenie makijażu. Ja idealnej skóry twarzy nie mam, jednak wiele do ukrycia też nie mam. Wydaje mi się że to po prostu kwestia tego kto ma jaką cere, na każdej twarzy podkład może zachowywać się inaczej, ja na szczęście nie mam z tym problemów. Jedni potrzebują nałożyć na twarz trochę więcej, grunt to żeby umieć się wymalować Wiele dziewczyn nakłada "kilo" tapety na twarz tak że wygląda to masakrycznie, a są takie które po prostu umieją się malować i robią to w taki sposób żeby po prostu wyglądało to atrakcyjnie. Chodzi o to żeby podkreślić swoją urode a nie ją zakryć i/lub zmienić
To nie do końca fair oceniasz wygląd innych, nie zdajesz sobie sprawy jak źle czują się w swojej skórze. To całe gadanie o naturalności, jaka to ona jest piękna w swojej prostocie może tylko ich zranić, bo oni wcale nie chcą ciągle się tak ukrywać pod tą tapetą... Po prostu nie miałaś jeszcze poważnych problemów z cerą, ja znam ten ból i na samą myśl o swojej naturalności mam łzy w oczach... Tu nie ma co podkreślać, można jedynie zakryć i nie widzę innej opcji. To samo powiedzą Ci inne dziewczyny, które również mają tego typu problemy. Bo nigdy nie wiesz co kryje się pod tą tapetą... Być może jest to coś co dla jednej osoby jest zmorą na całe życie a dla Ciebie tylko przebarwieniem lub blizną...
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!

Edytowane przez pepita
Czas edycji: 2012-12-22 o 21:30
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 02:26   #76
Julenia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 66
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Falabella, dokładnie tak- niewiele ponad stówę mam nadzieję, że będzie Ci dobrze służył, jesli się oczywiście zdecydujesz
Julenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 11:08   #77
MnemeE
Raczkowanie
 
Avatar MnemeE
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 94
GG do MnemeE Send a message via Skype™ to MnemeE
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Cytat:
Napisane przez pepita Pokaż wiadomość
To nie do końca fair oceniasz wygląd innych, nie zdajesz sobie sprawy jak źle czują się w swojej skórze. To całe gadanie o naturalności, jaka to ona jest piękna w swojej prostocie może tylko ich zranić, bo oni wcale nie chcą ciągle się tak ukrywać pod tą tapetą... Po prostu nie miałaś jeszcze poważnych problemów z cerą, ja znam ten ból i na samą myśl o swojej naturalności mam łzy w oczach... Tu nie ma co podkreślać, można jedynie zakryć i nie widzę innej opcji. To samo powiedzą Ci inne dziewczyny, które również mają tego typu problemy. Bo nigdy nie wiesz co kryje się pod tą tapetą... Być może jest to coś co dla jednej osoby jest zmorą na całe życie a dla Ciebie tylko przebarwieniem lub blizną...
Ja rozumiem że jeżeli ktoś ma duże problemu z trądzikiem, przebarwieniami, bliznami i innymi niedoskonałościami to chce to zatuszować, dzięki temu czuje się lepiej, pewniej. Ja naprawdę to rozumiem. Mi bardziej chodzi o takie osoby ktore mają pare niewielkich pryszczy lub przebarwień na krzyz, robią z tego wielkie halo jakby miały całą twarz w trądziku różowatym najwyższego stopnia, albo jakby im nie wiele do tego brakowało. Chcodzi mi o to że są takie dziewczyny które po prostu wyolbrzymiają swój problem, robią z igły widły i niepotrzebnie walą na siebie tapete. Ja w wieku gimnazjalnym miałam dość spory trądzik, w prawdzie nie było mi z tym dobrze, ale nie przeżywałam tego tak bardzo jak większość dziewczyn które miały mniejszy trądzik ode mnie.
MnemeE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 12:08   #78
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Cytat:
Napisane przez MnemeE Pokaż wiadomość
Ja rozumiem że jeżeli ktoś ma duże problemu z trądzikiem, przebarwieniami, bliznami i innymi niedoskonałościami to chce to zatuszować, dzięki temu czuje się lepiej, pewniej. Ja naprawdę to rozumiem. Mi bardziej chodzi o takie osoby ktore mają pare niewielkich pryszczy lub przebarwień na krzyz, robią z tego wielkie halo jakby miały całą twarz w trądziku różowatym najwyższego stopnia, albo jakby im nie wiele do tego brakowało. Chcodzi mi o to że są takie dziewczyny które po prostu wyolbrzymiają swój problem, robią z igły widły i niepotrzebnie walą na siebie tapete. Ja w wieku gimnazjalnym miałam dość spory trądzik, w prawdzie nie było mi z tym dobrze, ale nie przeżywałam tego tak bardzo jak większość dziewczyn które miały mniejszy trądzik ode mnie.
Nie każdy jest w stanie zaakceptować swój wygląd Są takie szczegóły, których oni nienawidzą po prostu i już, dla nas to jest tylko jeden pryszcz czy przebarwienie a dla nich to jest udręka. Moja znajoma miała pieprzyka na nosie i dopiero jak go usunęła to uświadomiłam sobie, że ona coś tam miała przy tym nosie, ja nie byłam w stanie zauważyć tego przez kilka lat a dla niej ten pieprzyk był zmorą przez całe życie Uwierz mi, że osoba która ma problem z cerą jest w stanie zrozumieć wszystko, bo wie jak komuś jest niezręcznie z tym jak wygląda. Poza tym osobiście nie jestem zwolenniczką używania korektoru, pokdładu czy pudru tylko w tym miejscu gdzie coś się dzieje... Na mojej twarzy zaraz to się odznacza dlatego nie nakładam podkładu tylko na policzki i nos ale na całą twarz, i jeśli miałabym jedno małe przebarwienie czy wyprysk to zrobiłabym to samo Bo nie ma nic gorszego(w makijażu, a nie jego braku ) niż plamy na buzi. Także wolę jak już ktoś się wytapetuje cały niż miałby chodzić z plamami... Jeśli chodzi o kompleksy to jestem w stanie zrozumieć wszystko bo sama je mam i nie radzę z nimi do końca
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 14:45   #79
GuelderRose
Raczkowanie
 
Avatar GuelderRose
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 33
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Dream matte mousse jest dla mnie najlepszy!
GuelderRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-08, 15:18   #80
fantazja__
Raczkowanie
 
Avatar fantazja__
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 116
Dot.: jakiego używacie podkładu?

czesc dziewczyny
ja używam podkładu soraya
ale ostatnio myślałam o tym żeby w ogóle przestać używać ale w tym problem że bez podkładu moja cera nie wygląda już tak dobrze policzki są jakieś czerwone a reszta blada.
fantazja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 07:47   #81
intimone
Raczkowanie
 
Avatar intimone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 207
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Cytat:
Napisane przez fantazja__ Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny
ja używam podkładu soraya
ale ostatnio myślałam o tym żeby w ogóle przestać używać ale w tym problem że bez podkładu moja cera nie wygląda już tak dobrze policzki są jakieś czerwone a reszta blada.

To jeśli nie masz większych problemów z cerą to spróbuj kremu BB. Osobiście nie używałam, bo ja potrzebuję czegoś kryjącego, a krem BB jest właśnie dla osób z bezproblemową cerą taką jak wydaje mi się twoja z tego co piszesz, że potrzebujesz podkładu tylko po to aby zakryć rumieńce

Dodam też, że ostatnio skusiłam się na podkład rimmel wake me up, bo była super promocja i kupiłam go za jakieś 23zł w Rossmannie. Ale totalna porażka. Jedyne co mi się w nim podoba to idealny odcień jaki dobrałam.
Wake me up też jest dla cery bezproblemowej, która nie potrzebuje większego krycia.
Ogólnie jest on super i jego tez możesz przetestować, bo super rozświetla buzię i jest fajny, ale niestety nie dla mojej cery.

Edytowane przez intimone
Czas edycji: 2013-02-09 o 07:50
intimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 10:26   #82
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Revlon Colorstay
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 11:52   #83
intimone
Raczkowanie
 
Avatar intimone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 207
Dot.: jakiego używacie podkładu?

A powiedzcie mi czy True Match jest warty ?? Do tej pory używałam Max Factora Lasting Performance jak już wcześniej pisałam, ale od czasu do czasu próbuje coś nowego i zastanawiam się właśnie czy mnie zadowoli przy problematycznej cerze, z którą Max Factor radzi sobie doskonale.
intimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 14:44   #84
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Cytat:
Napisane przez intimone Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi czy True Match jest warty ?? Do tej pory używałam Max Factora Lasting Performance jak już wcześniej pisałam, ale od czasu do czasu próbuje coś nowego i zastanawiam się właśnie czy mnie zadowoli przy problematycznej cerze, z którą Max Factor radzi sobie doskonale.
Ja uważam, że jest warty Zwłaszcza, że ciągle widzę go na promocji 33-38zł ! Sama przestawiłam się z Lasting Performance i Colorstay na True Match i jestem bardzo zadowolona. Jeśli masz bardzo jasną/jasną karnację to tym bardziej Jak chcesz to mogę wstawić zdjęcie z jakimi przebarwieniami radzi sobie true match. Jedno zrobię teraz, póki nie mam makijażu a później dla porównania zrobię jak już będę w pełni gotowa do wyjścia

Ok, jest w załączniku... W sumie to ciężko było zrobić zdjęcie żeby było widać pajączki i rumień ale coś tam jest (skruszony tusz w gratisie ) A dzisiaj i tak nawet dobrze "to" wygląda, czasami kontrast jest znacznie większy i true match radzi sobie tak samo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01232.jpg (61,0 KB, 42 załadowań)
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!

Edytowane przez pepita
Czas edycji: 2013-02-10 o 15:05
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 17:10   #85
MnemeE
Raczkowanie
 
Avatar MnemeE
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 94
GG do MnemeE Send a message via Skype™ to MnemeE
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Ja polecam wszystkim podkłady Annabelle Minerals. Nie dawno się spotkałam z tą firmą, i żałuję że tak późno. Wcześniej używałam głównie Revlon Colorstay oraz kryjącego kremu BB Missha Perfect Cover (czy jakoś tak ). Jeżeli chodzi o Annabelle Minerals to jak sama nazwa wskazuje są to kosmetyki mineralne (podkłady, róże, korektory). Ja zakupiłam matujący podkład i muszę wam powiedzieć że kryje on lepiej niż Revlon CS, a do tego jest znacznie mniej widoczny na twarzy Polecam spróbować, można zamawiać próbki (jedna starcza na średnio 10 użyć więc warto spróbować).
MnemeE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 20:51   #86
intimone
Raczkowanie
 
Avatar intimone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 207
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Cytat:
Napisane przez pepita Pokaż wiadomość
Ja uważam, że jest warty Zwłaszcza, że ciągle widzę go na promocji 33-38zł ! Sama przestawiłam się z Lasting Performance i Colorstay na True Match i jestem bardzo zadowolona. Jeśli masz bardzo jasną/jasną karnację to tym bardziej Jak chcesz to mogę wstawić zdjęcie z jakimi przebarwieniami radzi sobie true match. Jedno zrobię teraz, póki nie mam makijażu a później dla porównania zrobię jak już będę w pełni gotowa do wyjścia

Ok, jest w załączniku... W sumie to ciężko było zrobić zdjęcie żeby było widać pajączki i rumień ale coś tam jest (skruszony tusz w gratisie ) A dzisiaj i tak nawet dobrze "to" wygląda, czasami kontrast jest znacznie większy i true match radzi sobie tak samo

Oj to będę musiała koniecznie go wypróbować w takim razie. Jest on chyba nawet tańszy od Max Factora.
A orientujecie się czy na allegro Max Factor to oryginał za taką niską cenę jak na niektórych aukcjach jest po ok 35 zł a normalnie kosztuje on ok 60...

A co do tego Annabelle Minerals... To gdzie można go dostać i za ile ?
intimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 21:15   #87
MnemeE
Raczkowanie
 
Avatar MnemeE
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 94
GG do MnemeE Send a message via Skype™ to MnemeE
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Annabelle Minerals tylko i wyłącznie w ich sklepie internetowym: annabelleminerals.pl
na wizażu masz też wątek o tych podkładach: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=621970&page=3
oraz recenzje podkładów (wstawiam do matującego): https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...#review-738927

Przesyłka jest niedroga bo tylko 8,50zł a za próbkę płacisz 7,50zł ale warto bo starcza spokojnie na 10 użyć więc myślę że warto.
MnemeE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 21:32   #88
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Ja zawsze zamawiałam maxfactora na allegro z odbiorem osobistym, ale nie sądzę aby były to podróbki Nie spotkałam się jeszcze z podróbkami maxfactora ani nawet nie słyszałam o nich
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 21:38   #89
intimone
Raczkowanie
 
Avatar intimone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 207
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Patrzyłam właśnie na ich stronę, i wydaje mi się, że bardziej niż próbkę opłaca się kupić od razu cały produkt.. Nie mają jakiś wielkich cen, bo 10g podkładu kosztuje 50 zł. Narazie nie jestem bardzo przekonana do krycia podkładu mineralnego, ale chyba będę musiała kiedyś spróbować... Jak już opanuję swoja kapryśną cerę hehe

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez pepita Pokaż wiadomość
Ja zawsze zamawiałam maxfactora na allegro z odbiorem osobistym, ale nie sądzę aby były to podróbki Nie spotkałam się jeszcze z podróbkami maxfactora ani nawet nie słyszałam o nich

Ja właśnie słyszałam żeby uważać na podróbki na allegro skoro cena się tak różni od ceny sklepowej. A masz jakiegos zaufanego sprzedawcę na allegro tego produktu czy różnie zamawiasz ?
intimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 08:32   #90
aalicja28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5
Dot.: jakiego używacie podkładu?

Dla mnie najlepszy jest Dax Cosmetics Cashmere Mus podkład korygujacy . Podkład ma super konsystencję, jest lekki, bdb się rozprowadza, dobrze zakrywa niedoskonałości a co najważniejsze jest trwały i długotrwale matuje. Kupuję go w Rosmanie za ok 40 zł, jest super wydajny, wystarcza na ok 3 miesiące przy codziennym stosowaniu.Warto wypróbować, dużo firmowych drogich podkładów przy nim odpada.
aalicja28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-22 18:41:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:34.