Jak wykonać taki delikatny makijaż , co zrobić żeby cera była tak idealnie gladka ?:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-05, 15:48   #1
Ati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 328
Red face

Jak wykonać taki delikatny makijaż , co zrobić żeby cera była tak idealnie gladka ?:)


...
__________________


Edytowane przez Ati
Czas edycji: 2010-04-03 o 19:08
Ati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 16:09   #2
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: Jak wykonać taki delikatny makijaż , co zrobić żeby cera była tak idealnie glad

Zależy jaką masz cerę. Bo jak wiadomo jeżeli ktoś ma super gładką to niewiele potrzeba żeby taki efekt uzyskać, gorzej jak skóra jest trochę bardziej zniszczona

Myślę, że taki efekt można uzyskać mocno kryjącym podkładem który nie będzie tworzył jednocześnie maski lub podkładem mineralnym
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 16:12   #3
Ati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 328
Dot.: Jak wykonać taki delikatny makijaż , co zrobić żeby cera była tak idealnie glad

Mam cerę mieszaną , zero pryszczy i krostek , jedynym problemem jest to że np. w okolicach oczu cera jest ciemniejsza , a w okolicy nosa pory się rozszerzają.
Ale zamiaruję kupić mus z Lirene i tonik antybakteryjny.
__________________

Ati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 16:13   #4
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Jak wykonać taki delikatny makijaż , co zrobić żeby cera była tak idealnie glad

Uzyc fotoszopa - ale to tylko dziala na zdjecia.

W zyciu przyda sie dobra baza pod makjaz, dobrze kryjacy podklad, a zeby dodac zdrowego balsku rozswietlacz(taki bez duzych drobinek, dajacy satynowy efekt) i matowy/w kremie roz.

Generalnie rzecz biorac idealna cera da sie uzyskac jesli... ma sie idealna cere(a przynajmniej bez wypuklych/wkleslych niedoskonalosci, bo przebarwienia mozna ukryc).
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 16:25   #5
Sexi_Pistol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 405
Dot.: Jak wykonać taki delikatny makijaż , co zrobić żeby cera była tak idealnie glad

Ja używam bazy silikonowej pod podkład, ona wygładza. Co doz djęcia, jest wygładzone - poznać to można po tym, że skora pod oczami jest identyczna jak na policzkach. Wiem, bo też mam takie zdjęcia. Poza tym makijaż do pokazów/filmow/sesji zdjeciowych jest inny niż normalny.
__________________
...
Sexi_Pistol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 19:06   #6
goplana84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 248
GG do goplana84
Dot.: Jak wykonać taki delikatny makijaż , co zrobić żeby cera była tak idealnie glad

Witajcie. Mnie tez interesuje taki makijaż, notabene modny już od dluzszego czsu i ponadczasowy. Znalazłam kilka wskazówek w sieci, może się przydadzą. Ale zgadzam się z poprzedniczkami, że takim make upem nie ukryjemy niedoskonałości cery i musi ona być w miar dobrym stanie.


http://www.papilot.pl/article/1372/N...zdym-calu.html
goplana84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 07:43   #7
Mrrówcia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 506
Dot.: Jak wykonać taki delikatny makijaż , co zrobić żeby cera była tak idealnie glad

Zawsze marzyłam o idealnie gładkiej buźce.. niestety mam sporo krostek i żaden puder chuba tego nie ukryje.. poradzicie coś jak można zminimalizować te krostki? Jakiego podkładu najlepiej używać?
Mrrówcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-06, 08:39   #8
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Jak wykonać taki delikatny makijaż , co zrobić żeby cera była tak idealnie glad

ja sądzę, ze może być pomocna dobra baza pod podkład i jakiś rozświetlający lekko podkład. Niestety do takiego makijażu wbrew pozorom, przydałoby się trochę gotówki bo podkład musi być idealny. Poza tym w taki efekcie pomogą meteoryty, wiadomej firmy zbójecko drogie, ale może odpowiedniki np. APC też dadzą radę.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 09:23   #9
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Jak wykonać taki delikatny makijaż , co zrobić żeby cera była tak idealnie glad

tak jak juz edyt trafnie zauwazyla-efekt ze zdjecia jest mozliwy dzieki PS

a ze swojej strony moge dodac ze jesli masz rzeczywiscie cere w dobrej kondycji to podklady mineralne, dobra baza pod nie, rozswietlacz(mineralny lub moje ulubione meteoryty Guerlain'a) i odrobina bronzera naprawde umozliwiaja osiagniecie takiego efektu.. do tego perelki idealnie wygladzaja cere, jest jedwabista w dotyku..
to jest zestaw ktory uzywam na codzien i nigdy podkladem tradycyjnym nie osiagnelam takiego efektu.
W zaleznosci od formuly masz rozne stopnie krycia, choc i tak sugeruje sprobowac lzejsze podklady na poczatek one rowniez pieknie kryja..
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 19:50   #10
Maamba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Zielona Góra/ Canterbury
Wiadomości: 366
Dot.: Jak wykonać taki delikatny makijaż , co zrobić żeby cera była tak idealnie glad

" Stempel " w photoshopie niestety

Ja również używam City Matt'a i pudru rozświetlającego
Chciałabym kupić puder w kompakcie z Synergen - ciekawe jaki efekt będzie bo słyszałam że twarz jest po nim gładka
__________________
Studia ! Nie ma mnie na wizażu !
Maamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 20:56   #11
Mrrówcia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 506
Dot.: Jak wykonać taki delikatny makijaż , co zrobić żeby cera była tak idealnie glad

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
ja sądzę, ze może być pomocna dobra baza pod podkład i jakiś rozświetlający lekko podkład. Niestety do takiego makijażu wbrew pozorom, przydałoby się trochę gotówki bo podkład musi być idealny. Poza tym w taki efekcie pomogą meteoryty, wiadomej firmy zbójecko drogie, ale może odpowiedniki np. APC też dadzą radę.
a co to są te meteoryty??
Mrrówcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-09, 17:15   #12
OwocowaLandrynaax3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 158
Dot.: Jak wykonać taki delikatny makijaż , co zrobić żeby cera była tak idealnie glad

Guerlain, Meteoryty, cena waha się w okolicach 200zł. Wydawane są edycje limitowane meteorytów w kulkach, bądź w kamieniu, zazwyczaj na każdą porę roku(?). KWC:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...-w-kulkach.htm

Watęk Guerlain'owy:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=378858
OwocowaLandrynaax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 19:09   #13
Mrrówcia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 506
Dot.: Jak wykonać taki delikatny makijaż , co zrobić żeby cera była tak idealnie glad

Dziękuję bardzo za odpowiedź juz zabieram się do czytania :P
Mrrówcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 21:53   #14
AguchaG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 85
Dot.: Jak wykonać taki delikatny makijaż , co zrobić żeby cera była tak idealnie glad

Odswierzam temat mam skóre strasznie sucha. Uzywam dobrych kosmetykow kryolan, czyli baze, kamuflaz oraz podklad nawilazajacy z Sephory. Uzywam tez kremu nawilzajacego przed oraz tonizuje. Ale i tak mam strasznie sucha cere, jak zrobie sobie makijaz to widac te niedoskonalosci i takie suche skorki. Robie peelingi itp ale nic to nie dawalo. Zaczelam lykac belisse hydro. Myslicie ze to poprawi ma cere aby byla gladka pod makijazem? Jak nie to czy macie jakies sposoby? Bo po co mi taki makijaz ktory wyglada zle przez ta skore...
AguchaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 14:07   #15
AguchaG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 85
Dot.: Jak wykonać taki delikatny makijaż , co zrobić żeby cera była tak idealnie glad

Nikt nie ma zadnych rad?
AguchaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.