Nikt bardiej kryteycznie nie oceni kobieta niz druga kobieta wiec prosze szczerze:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-21, 21:02   #1
EluSiaW22
Raczkowanie
 
Avatar EluSiaW22
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 57

Nikt bardziej krytycznie nie oceni kobietę niz druga kobieta wiec prosze szczerze:)


kochane wizaznaki, zalaczam kilka moich fotek i czekam na sugesteie uwagi, opinie, czy powinnam cos zmienic w sowim wygladzie, co jest ok, a co mozna lekko zmodyfikowac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja 5.jpg (59,5 KB, 643 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja6.jpg (56,9 KB, 665 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (85,0 KB, 696 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja8.jpg (106,2 KB, 745 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja10.jpg (82,6 KB, 749 załadowań)
EluSiaW22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 22:02   #2
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Nikt bardiej kryteycznie nie oceni kobieta niz druga kobieta wiec prosze szczerze:)

A ja się nie zgadzam z tym co masz w temacie Wydaje mi się, że wlasnie kobiety umieją wypatrzyć w drugiej kobiecie coś ładnego,nawet jesli jest to osoba powszechnie uważana za nieatrakcyjną. Wiele razy słyszałam z ust męzczyzn wulgarne komentarze na temat kobiet, ktore im sie tak nie podbają. Nigdy nie slyszałam żeby któras kobieta coś podobnego powiedziała Nie chce oczywiście myslec stereotypami, bo wiem ze kazdy jest inny i kazdy myśli reaguje inaczej.

Co do Twojego pytania - właściwie nie wiem, co w Tobie jest do zmienienia. Masz super figurę i ładną twarz Wg mnie najfajniej wygladasz na ostatniej fotce Hmm..może pomysl nad innym kolorem włosów - proponowałabym jaśniejszy i bez tych czerwonawych pasemek

Pozdrawiam
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 22:21   #3
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Nikt bardiej kryteycznie nie oceni kobieta niz druga kobieta wiec prosze szczerze:)

Cytat:
Napisane przez Joey
A ja się nie zgadzam z tym co masz w temacie Wydaje mi się, że wlasnie kobiety umieją wypatrzyć w drugiej kobiecie coś ładnego,nawet jesli jest to osoba powszechnie uważana za nieatrakcyjną.
Ja mysle, ze to zdecydowania dziala w obie strony. Kobiety sa po prostu bardziej wyczulone na inne kobiety .
Co do zmiany, nie bardzo podobaja mi sie te miedziane refleksy. Widzialabym Cie w jednolitym kolorze, nieco jasniejszym niz obecnie.. (Chyba nic nowego nie powiedzialam :P)
A po co zmieniac jak jest dobrze?
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 22:28   #4
Amonea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1
Dot.: Nikt bardiej kryteycznie nie oceni kobieta niz druga kobieta wiec prosze szczerze:)

fajna z Ciebie dziewczyna, zmienilabym tylko Twoje ciuszki... nie w moim stylu (zwlaszcza kolczyki!!)
ale to juz kwestia gustu

PS - nie za duzo proznosci w tym wszystkim??
Amonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 22:28   #5
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Nikt bardiej kryteycznie nie oceni kobieta niz druga kobieta wiec prosze szczerze:)

Widziałabym Cię w innym kolorze włosów. Ten jest troszkę za ciemny. Jakiś brąz.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 22:37   #6
charlotta1
Raczkowanie
 
Avatar charlotta1
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 397
Dot.: Nikt bardiej kryteycznie nie oceni kobieta niz druga kobieta wiec prosze szczer

ja też w sprawie ubrań: masz ciekawą urodę a one sprawiają, że wyglądasz jak tysiące innych dziewczyn na ulicach. spróbuj poszukać bardziej indywidualnego stylu.

ps. świetna figura

pozdr
lotta
charlotta1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 22:42   #7
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Nikt bardiej kryteycznie nie oceni kobieta niz druga kobieta wiec prosze szczer

Ja o ciuchach nie mówię, bo to kwestia gustu, niektórzy np. nie lubią się wyróżniać i kupią to, co ma połowa dziewczyn w kraju. To podobno nasza polska cecha, hihi. Co prawda ja niecierpię takich ubrań, ale jesli Eli się podobają ...
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-21, 22:52   #8
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Nikt bardiej kryteycznie nie oceni kobieta niz druga kobieta wiec prosze szczer

Masz mocno zarysowany podbródek dlatego może popracuj nad jego modelowaniem różem. I faktycznie pasowałby Ci inny styl ubierania, coś z zadziorem. Masz fajny kształt oczu.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 23:02   #9
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: Nikt bardiej kryteycznie nie oceni kobieta niz druga kobieta wiec prosze szczerze:)

ja bym nic nie zmieniała fajna kobietka z Ciebie

mysle ze pasują do Ciebie brązy, czerń, czerwień.

jestes takim tajemniczym typem, zadziornym
Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 00:08   #10
EluSiaW22
Raczkowanie
 
Avatar EluSiaW22
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 57
Dot.: Nikt bardiej kryteycznie nie oceni kobieta niz druga kobieta wiec prosze szczer

dzikeuje wszystkim za wypowiedzi i opinie, jesli chodzi o mnie to uwazam ze mam za ostre rysy twrarz ( za kanciaste) nie wiem jaka dobrac fryzurke zeby je zlagodzic, mam tez wysokie czlowo wiec grzywka musi zostac, najbardziej lubie miec taka z ukosa, odpada taka clkowiecie przykrywajaca czoło przy tej długosi włosow, wtedy znikła by mi twarz. A co do stylu ubran, uwielbiam ubierac sie kobiece, zwiewnie, a aktulana moda ( te wszytskie kokardki, wstazeczki, kolory) switenie podkreslaja nasza plec, czuje sie w tych ubraniach jak prawdziwa kobieta , jeszcze niedawno w modzie nie byeło nic z kobiecosci, probowano upodobnic nas do mezczyzn, a teraz CUDOWNIE JEST BYC KOBIETĄ
EluSiaW22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 10:30   #11
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Dot.: Nikt bardiej kryteycznie nie oceni kobieta niz druga kobieta wiec prosze szczer

a mi sie właśnie te Twoje ostre rysy podobają;-)
Moglabyś tylko lekko wymodelować brodę aby ją optycznie skrócić;-)

Ubranka to faktycznie kwestia gustu ale te, które prezentujesz na zdjęciach odbierają Ci szlachetności, a dodają pospolitości. Fajniej bys wygladała np. w jeansach i tej luźnej, czarnej bluzce i japonkach;-)
pzdr
Sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-22, 17:17   #12
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Nikt bardiej kryteycznie nie oceni kobieta niz druga kobieta wiec prosze szczerze:)

Mysle, ze przede wszystkim jasnieszy kolor wlosow zlagodzilby Ci rysy .
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 12:53   #13
charlott
Raczkowanie
 
Avatar charlott
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 49
GG do charlott Wyślij wiadomość przez MSN do charlott
Dot.: Nikt bardiej kryteycznie nie oceni kobieta niz druga kobieta wiec prosze szczerze:)

równiez myślę, że mogłabyś pomyśleć o innym kolorze włosów.. taki cieplt brązik i do tego jasniejsze bardzo delikatne refleksy..
takie czerwone pasemka dodaja wampowatosci i nie zawsze to wyglada.. dobrze, tak na codzien ;-)

ale ogolnie bardzo ladna z Ciebie kobietka naprawde.. figura oczka itp

ps. Kolczyki sa super ;-) sama mam w tym stylu kilka par (to sie nazywa chorobaaaaaa:P))))


pozdrawiam serdecznie
charlott jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 13:17   #14
oLaSeK=D
Zadomowienie
 
Avatar oLaSeK=D
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Paris, France
Wiadomości: 1 603
Cool Dot.: Nikt bardiej kryteycznie nie oceni kobieta niz druga kobieta wiec prosze szczerze:)

Fakt,ciuszki troche tandetne...ale macie racje,że to kwestia gustu...No ale te buciki różowe i kolczyki to mnie juz zupełnie powaliły... Masz ciekawa twarz,a twoja fryzurka, jej kolor i kształt niwelują tą orginalność i urodę. To takie moje uwagi, mówcie sobie,że jestem czepialska,co mi tam
oLaSeK=D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 13:18   #15
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Nikt bardiej kryteycznie nie oceni kobieta niz druga kobieta wiec prosze szczerze:)

Ja miałam b. podobne kolczyki (różowe motylki, ale kończyły się inaczej) zanim zrobiło się na nich takie wielkie buuum. Teraz już ich prawie w ogóle nie noszę, bo nie cierpię powielania. I bardzo mi ich żal, bo były takie oryginalne.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 13:24   #16
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Nikt bardziej krytycznie nie oceni kobietę niz druga kobieta wiec prosze szczer

ciuszkow nie bede oceniac bo to nie moj 'klimat'...
ale co do wlosow: ladna masz fryzure, tego bym sie trzymala, chociaz troche krotsze takie do brody podwiniete do srodka moglby zniwelowac efekt dlugiego noska (ja mam to samo - w pewnych fryzurach z profilu mam nos jak cyrano de bergerac i grzywka - skosna i dluzsza, tak zeby opadala na oczy, pozatym nie robilabym kresek na dolnej i gornej powiece. Masz ladne oczy, same z siebie juz lekko skosne, a te kreski to poglebiaja i troche postarzaja.
no i to wszytsko co mi sie nasuwa narazie

pozdr
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 20:58   #17
EluSiaW22
Raczkowanie
 
Avatar EluSiaW22
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 57
Dot.: Nikt bardiej kryteycznie nie oceni kobieta niz druga kobieta wiec prosze szczer

co do ubranek, to byly kupione zeszlego roku w Londynie, a teraz dopiero po roku, z tak duzym opoznieniem moda trafiła do nas, niestety, teraz wiekszosc dziewczyn teraz nosi rzeczyw tym stylu, a na pocztaku były niesamowicie oryginalne, gdy przywiozłam je do Polski
Miałam kiedy sjasniejszez włoski, wlasnie braz, z jansiejszymi pasmkami, mialam taka fryzurke jeszcze dwa miesiace temu, ale znudził mi sie juz ten kolor, a ja lubie czeste zmiany,srednio zmieniam kolor co dwa trzy miesiace za kolejne dwa miesiace znowu cos zmieniam, teraz zapuszczam włoski, bo juz dawno nie miałam dłuzszym niz na fotkach, szkoda tylko ze włosy nie odrastaj w ciagu tygodnia, mzonaby czesciej eksperymentować
ponizej zalaczam zdjecie na ktorym mam takie wlasnie wlosy o otorych piszecie. Zauwazylam ze rysy zaostrzyly mi sie po tym jak schudłam, no coz od kilku miesiecy jestem mezatką, a zadna dieta nie dzila tak rewelacyjnie jak stan zakochania, chyba cos Panie mozecie pwoiedziec na ten temat
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg toja1.jpg (57,9 KB, 344 załadowań)
EluSiaW22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 21:08   #18
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Nikt bardiej kryteycznie nie oceni kobieta niz druga kobieta wiec prosze szczer

Ojej, no na tym zdjęciu ślicznie. Na tamtych masz pocieniowane włosy proste, takie "poszarpane" i to również przyczynia się do zaostrzenia rysów twarzy, ale na Twoim miejscu nie przejmowałabym się - i tak wyglądasz świetnie. Lubisz eksperymentować to to rób.
Masz filigranową figurę, powiedz: jesteś przy tym wysoka?
Gratuluję stanu zakochania, ale już nie chudnij.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 21:46   #19
EluSiaW22
Raczkowanie
 
Avatar EluSiaW22
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 57
Dot.: Nikt bardiej kryteycznie nie oceni kobieta niz druga kobieta wiec prosze szczer

Mam 168, czyli tak srednio, a co do tego zakochania, jem tak jak zawsze i dlatego wogole nie rozumiem dlaczego chudne, szczerez to przedtem bardziej sie spobie podobałam z bardziej okrągłą buzia, ale z drugiej strony jak miło jest kupowac mniejsze ubrania
EluSiaW22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-23, 21:53   #20
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Nikt bardiej kryteycznie nie oceni kobieta niz druga kobieta wiec prosze szczer

No to masz tyle co ja, ale mnie jest więcej. Na niektórych stan zakochania działa na odwrót -tyją, np. Edyta Górniak. Zatem z tego dwojga wolałabym chudnąć, ale u mnie nie występuje żadna z tendencji.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 21:59   #21
EluSiaW22
Raczkowanie
 
Avatar EluSiaW22
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 57
Dot.: Nikt bardiej kryteycznie nie oceni kobieta niz druga kobieta wiec prosze szczer

Tylko co bedzie jak mi kiedys przejdzie ten stan ? Oby to nie nstapilobo...... booje sie pomyslec ze zadziała w druga strone. ZArtuje !!! co tam figura najwazniejsza jest miłość
EluSiaW22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 22:02   #22
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Nikt bardiej kryteycznie nie oceni kobieta niz druga kobieta wiec prosze szczer

Cytat:
Napisane przez EluSiaW22
co tam figura najwazniejsza jest miłość
O to to!
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 22:48   #23
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: Nikt bardiej kryteycznie nie oceni kobieta niz druga kobieta wiec prosze szczer

ja Cie widze w czarnych bucikach na wysokim obcasie i damskim garniturze
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-24, 12:16   #24
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Nikt bardiej kryteycznie nie oceni kobieta niz druga kobieta wiec prosze szczer

jesli lubisz taki styl to spoko ale 1 wiem napewno! zastap te spodenki w groszki jakimis jeansami ( w ciemnym koorze.wrangler oferowal takie obcisle ciemne, mega biodrowkio prostej nogawce,cudenko) i podwin nogawki tak do polowy lydki moze tez zmien szarfe w spodniach na wstazke zblizonaw kolorze do kolorku kolczykow)i bedzie gitmoze jeszcze zmienic butki na bardziej odkryte??? np.na paseczkach jakies czarne z cekinkami( czarne do wszystkiego pasuja)
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-24, 17:02   #25
EluSiaW22
Raczkowanie
 
Avatar EluSiaW22
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 57
Dot.: Nikt bardiej kryteycznie nie oceni kobieta niz druga kobieta wiec prosze szczerze:)

Marze dokładnie o takich spodniach, jakie opisałas, tylko ciezko było mi znalezc cos takiego, teraz wiem ze trzeba szukac takich spodenek firmy wrangler, nie lubie jeansow z dodatkiem streczu, szukam wlasnie takich fajnych prostych biodrowek, z prwdziwego jeansu, a teraz wszedzie strecz:/
EluSiaW22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-24, 20:32   #26
happygirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 614
Dot.: Nikt bardiej kryteycznie nie oceni kobieta niz druga kobieta wiec prosze szczerze:)

Ja tez uwazam, ze sliczna z ciebie kobietka. I pasuje ci ta nowa fryzurka. Jedyne, co zauwazylam, to rzeczywiscie troszke szpiczasta broda, ale jest na to sposob: mozna ja wymodelowac rozem. Dobierz jakis ciemny kolorek (najlepiej bezowy, bezowo-brazowy, oby nie rozowy i delikatnie pociagnij nim czubek brody pedzlem do rozu. Powinno zadzialac tylko uwazaj, zeby nie zrobila ci sie wyraznie zaznaczona plama - ma zmiejszac, ale niewidzialnie.

Pozdrawiam i gratulacje z okazji slubu
happygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-24, 21:44   #27
EluSiaW22
Raczkowanie
 
Avatar EluSiaW22
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 57
Dot.: Nikt bardiej kryteycznie nie oceni kobieta niz druga kobieta wiec prosze szczerze:)

dziekuje i skorzystam z rady
EluSiaW22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-25, 12:35   #28
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Nikt bardiej kryteycznie nie oceni kobieta niz druga kobieta wiec prosze szczerze:)

szpiczasta broda jest super mezczyzni lubia taka urode mowi sie ze kobieta powinna byc podobna do kotki ( XY lubia takie) czyli trojkatna twarzyczka,duze oczy( masz duze i kocie oczka), maly nosek(chyba tez waski) i male usteczka( nie waskie tylko poprosty mniejsze i pelne) jak najbardziej sie kwalifikujesz do tej grupy))fryzurka jest naprawde super kolorek tez fantastycznie malujesz oczka a te wranglery to ja sama sobie tez zakupilam i uwazam ze swietnie wyszczuplaja + wydluzaja nogi( sama jestem bardzo szczupla ,ale nie chuda, a nogi mo sie zrobily do samej szyi do tego sa mega biodrowkii ifajnie wygladaja do bucikow na obcasie napewno byloby Ci ladnie
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-25, 12:36   #29
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Nikt bardiej kryteycznie nie oceni kobieta niz druga kobieta wiec prosze szczerze:)

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=55392202



dokladnie takie same mam))) swietne:P nawet gdzy sie spieraja wygladaja swietnie mam swoje od jakiegos roku
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-25, 15:44   #30
EluSiaW22
Raczkowanie
 
Avatar EluSiaW22
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 57
Dot.: Nikt bardiej kryteycznie nie oceni kobieta niz druga kobieta wiec prosze szczer

bardzo dziekuje ci za opis, musze wybrac sie do sklpeu wranglera , dokładnie czegos takiego szukam
EluSiaW22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:03.