Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to??? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-13, 19:13   #241
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Chetnie wyprobowałabym ten filtr jako, ze przyjdzie mi sie rozstać z Avenką. Jakos go przegapiłam, a teraz moze sie okazac, ze tez bedzie mial zmieniony skład :/. Ktoś sie już orientuje czy do Klorane również wprowadzają parsol ? Narazie nigdzie ani widu ani slychu informacji, chyba jeszcze nie wypuscili tegorocznej wersji.

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2010-05-13 o 20:14
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 20:15   #242
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Chetnie wyprobowałabym ten filtr jako, ze przyjdzie mi sie rozstać z Avenką. Jakos go przegapiłam, a teraz moze sie okazac, ze tez bedzie mial zmieniony skład :/. Ktoś sie już orientuje czy do Klorane również wprowadzają parsol ? Narazie nigdzie ani widu ani slychu informacji, chyba jeszcze nie wypuscili tegorocznej wersji.

Teraz spray ma oznaczenie SPF 30 i ciekawa jestem jak z mleczkiem oraz skladem.
Moze ktoras sie skusila na zakup?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 06:40   #243
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Teraz spray ma oznaczenie SPF 30 i ciekawa jestem jak z mleczkiem oraz skladem.
Moze ktoras sie skusila na zakup?
Żeby sprecyzować, spray ma SPF 30 co najmniej od zeszłego roku, nie jest więc to nowa zmiana. Skład był taki jak poprzedniej wersji (na pewno bez parsolu), ale nie wiem czy w roku bieżącym go nie zmieniono.

Co do obecnego roku, mleczko jest chyba jeszcze nieuchwytne. Mam jeszcze resztki w tubce, ale potem chyba przerzucę się na LRP. O ile wytrzymam ten alkohol :)
arat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 10:15   #244
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez arat Pokaż wiadomość
Żeby sprecyzować, spray ma SPF 30 co najmniej od zeszłego roku, nie jest więc to nowa zmiana. Skład był taki jak poprzedniej wersji (na pewno bez parsolu), ale nie wiem czy w roku bieżącym go nie zmieniono.

Co do obecnego roku, mleczko jest chyba jeszcze nieuchwytne. Mam jeszcze resztki w tubce, ale potem chyba przerzucę się na LRP. O ile wytrzymam ten alkohol :)

Slusznie,masz racje jakos nie zwrocilam na to uwagi przez poczynione zapasy
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 14:08   #245
silkmoon
Raczkowanie
 
Avatar silkmoon
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 359
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Witam, odświeżę wątek Może wiecie gdzie można to mleczko kupić w Krakowie? Kiedyś było w Ziko, ale już chyba nie mają (przynajmniej na stronie)...
__________________
Dołączę się do zamówienia z ZSK/Mazideł/Naturalisa/Naturalnego Piękna? <- za jakiś czas
silkmoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 15:57   #246
Annabel Lee
Raczkowanie
 
Avatar Annabel Lee
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 54
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Jak już ktoś odświeżył ten wątek to dopiszę że jakiś czas temu pojawił się nowy spray Klorane SPF50+ - pojemność aż 200ml.
Tutaj teraz jest po okazyjnej cenie:
KLIK

Edytowane przez Annabel Lee
Czas edycji: 2012-04-01 o 16:13
Annabel Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 01:12   #247
silkmoon
Raczkowanie
 
Avatar silkmoon
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 359
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Udało mi się znaleźć w aptece VenaVita . Na razie testowałam na ręce - trochę lepiący i śmiesznie pachnie. Zobaczymy jaki będzie na twarzy pod makijażem.
__________________
Dołączę się do zamówienia z ZSK/Mazideł/Naturalisa/Naturalnego Piękna? <- za jakiś czas
silkmoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:34.