Przeszłość. Czy mam prawo ją znać? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-25, 09:16   #151
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Przeszłość. Czy mam prawo ją znać?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Problem w tym, że według niektórych osób, które są za szczerością, takie nie mówienie jest równoznaczne z kłamstwem. Zmuszają do powiedzenia jak było, przy jednoczesnym oczekiwaniu jednej właściwej odpowiedzi. I to jest stawianie człowieka przed opcją "powiem prawdę i rozstanie, albo skłamię i będzie dobrze".
I tak, wiemy że Ty miałeś do kitu z eks i teraz jest Ci bosko, ale świat nie składa się tylko z Ciebie. Ludzie są różni i stają przed różnymi dylematami.

Dlatego warto pamiętać, że jeśli żądamy szczerości, że jeśli chcemy wiedzieć, znać szczegóły, to ta prawda nie musi, ale może nas zaboleć.
Bardzo mnie też rozbrajają te uwagi w stylu gdybym się dowiedziała że mąż 15 lat temu namawiał eks na coś to (...). I bach xy lat związku pod znakiem zapytania. To nie wiesz z kim jesteś od lat i sąsiadka albo eksówa musiała cię oświecić? Retoryczne. Po 1 15 lat temu mógł mieć inne poglądy, do tego inny etap życia i możliwości. Po 2 nie wiem skąd to miałoby wypływać. Zawsze można osobie która roznosi ściśle prywatne rewelacje zarzucić kłamstwo bo nie jest fair wpływać komuś na życie opowiadaniem pierdół.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-25, 09:16   #152
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Przeszłość. Czy mam prawo ją znać?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-25 10:16:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:56.