Atak uczulenia. Co wtedy? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-02, 16:36   #31
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: Atak uczulenia. Co wtedy?

Ami, mój mąż smaruje tym kremem swoje dłonie (wiecznie alergicznie podrażnione) i mu to bardzo pomaga. Ja nim smaruję natomiast okolice oczu, gdy podrażni mnie zbyt hojnie () nałożony Juvit - zaczerwienienie i suche placki znikają w ciągu jednej nocy.Trzeba tylko uważać, bo tuż po nałożeniu go na skórę zmiany alergiczne zaogniają się i to może trochę piec (to chyba działanie mocznika (), który jest w składzie). Później jednak wszystko się normalizuje. Krem łagodzi i dobrze nawilża.

A! Używamy Balneum Intensiv. Niestety nie wiem jak wypada ten krem w porównaniu z Emolium. Nie stosowaliśmy jeszcze.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 16:42   #32
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Atak uczulenia. Co wtedy?

My mamy ten problem, że zmian prawie nie ma, jest za to przeraźliwy świąd skóry. I nic nie pomaga. Trzeba będzie wypróbować to Emolium... Może się uda.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 16:53   #33
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: Atak uczulenia. Co wtedy?

A, rozumiem. Ciężka sprawa. A dermatolog co na to?
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 23:31   #34
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Atak uczulenia. Co wtedy?

Ami, ja próbowałam się ratować Balneum podczas tego ataku alergii, od którego zaczął się ten wątek, ale mi nie pomógł. A Emolium tak
Więc nie wiem, jak na dłuższą metę, ale na raziem Emulium rządzi
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 23:55   #35
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Atak uczulenia. Co wtedy?

To jakiś proroczy temat, rano go poczytałam, a teraz siedzę z czerwoną plamą na prawym policzku Heh, życie uczuleniowca, no nic, przynajmniej nie swędzi... Pójdę jeszcze wziąść Allermed... tup tup

Już Sandijko, dzięki za ten tip z Emolium, ja normalnie używam do kąpieli emulsji Oilatum Stiefela, ale spróbuję tego Emolium, może będzie lepsze.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 11:19   #36
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Atak uczulenia. Co wtedy?

Cytat:
Napisane przez amika79
A, rozumiem. Ciężka sprawa. A dermatolog co na to?
3 dermatologów wykluczyło świerzb, uznało, że to alergia, kazało brać leki antyalergiczne, używać kosmetyków dla alergików i wsio. Podejrzewam, że to kwestia wody, przynajmniej w moi przypadku, bo jak jestem u mojego chłopaka kilka dni, to nic nie swędzi.
Z kolei u mamy stwierdzono niedoczynność tarczycy i bardzo wysoki cholesterol- podobno jednym z objawów może być świąd skóy.
U brata również bardzo wysoki cholesterol. A ojciec... może siła sugestii?

Dobrze, że coraz więcej jest kosmetyków dla alergików w przystępnych cenach, przynajmniej można próbować do woli. Zobaczymy jak to Emolium. Z tego co pisze Amika, warto spróbować.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 21:36   #37
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Atak uczulenia. Co wtedy?

A ja raczej nie jestem podatna na alergie, choc w dziecinstwie czesto chorowalam i podejrzewali ze to przez alergie, mialam rozmne testy i nic nie wykryli.

Ale teraz mnie po czyms strasznie wysypalo i niestety nie wiem po czym.. Jest moze jakas lista składnikow uczulających zebym to mogla sprawdzic? A np jakbym zaczela brac Zyrtec albo cos innego na alergie i dalej stosowala wszystkie kosmetyki ( czyli rowniez ten co mnie uczula) to uczulenie by mi zeszło? czy musze go odstawic? ( bo podejrzewam albo krem Biodermy, albo taki lek na tradzik, ktory wprowadzilam 2 dni temu..)
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-04, 05:03   #38
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Atak uczulenia. Co wtedy?

Cytat:
Napisane przez lolitka123
A np jakbym zaczela brac Zyrtec albo cos innego na alergie i dalej stosowala wszystkie kosmetyki ( czyli rowniez ten co mnie uczula) to uczulenie by mi zeszło? czy musze go odstawic? ( bo podejrzewam albo krem Biodermy, albo taki lek na tradzik, ktory wprowadzilam 2 dni temu..)
Zdecydowanie musisz odstawić wszystkie kosmetyki, które mogą być odpowiedzialne za uczulenie. Branie leku anty i jednoczesny kontakt z alergenem jest bez sensu.

Ja nie jestem alergiczką, ale uczulenia mi się też zdarzają. Wracam wtedy do najbardziej podstawowej pielęgnacji, co do której mam pewność, że nie uczula. Zwykle domyślam się co mogło mnie uczullić i nie wracam już do tego kosmetyku.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 22:08   #39
saska3
Raczkowanie
 
Avatar saska3
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 59
Dot.: Atak uczulenia. Co wtedy?

Przyłączę się do grona alergikówJa mam uczulenie na paracetamol(podobno najmniej uczulający-a bąble mam po nim wielkości jajka) i na niektóre produkty spożywcze niestety ostatnio dostałam potwornego uczulenia- wysypka z pokrzywką i wielkimi czerwonymi plamami po pysznym schabiku na cytrynowo w knajpieaż strach chodzić w takie miejsca.Ale do sedna nałykałam się olbrzymich ilości wapna rozpuszczalnego, wysmarowałam fenistilem- ale na swędzenie najbardziej mi pomógł-lotion po opalaniu firmy Oriflame. Ma on w swoim składzie aloes-bardzo dobrze nawilża i łagodzi podrażnienia.Pozdrawiam
__________________
Dobro i Zło mają to samo oblicze, wszystko zależy jedynie od momentu, w którym staną na drodze człowieka.

Paulo Coelho
saska3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 22:14   #40
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Atak uczulenia. Co wtedy?

A no właśnie, ja miałam kiedyś żel Nu Skin aloesowy - miał chyba 40% tego aloesu... nie pamiętam, ale sporo. Faktycznie aloes łagodzi takie zmiany, ale z kolei co poniektóre sztuki alergików są uczulone na aloinę - i bądź tu człowieku mądry.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 00:45   #41
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Atak uczulenia. Co wtedy?

O, przypomniałyście mi o aloesiku
Już w jakims wątku - chyba "patentach na bycie naj" zachwycałam się okładami z liścia i miąższu tej roślinki, wielbię ją bezkrytycznie
A pamiętam, że jak miałam jakąś pokrzywkę, bo zeżarłam owoce z pewnej sałatki, która, jak się później okazało, średnio mi się przysłużyła, to jak się poobkładałam aloesikiem, to się znacznie zmiejszyło uczulenie.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-29, 11:08   #42
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Atak uczulenia. Co wtedy?

Cytat:
Napisane przez Rayne
A no właśnie, ja miałam kiedyś żel Nu Skin aloesowy - miał chyba 40% tego aloesu... nie pamiętam, ale sporo. Faktycznie aloes łagodzi takie zmiany, ale z kolei co poniektóre sztuki alergików są uczulone na aloinę - i bądź tu człowieku mądry.
o ile mi wiadomo, to aloina znajduje się tylko w skórce liści aloesu, zaś Nu Skin używa samego miąższu.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 09:19   #43
_mina_
Raczkowanie
 
Avatar _mina_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 169
Dot.: Atak uczulenia. Co wtedy?

Cytat:
Napisane przez Wojtusia
Dzisiaj poszłam do apteki wykupic receptę, bo alergolog przypisała mi Finistil w tabletkach, ale okazało sie, że został już wycofany i go nie ma. Dostałam tylko jedno opakowanie za darmo, z datą ważności 05. 2006. Czyli już niby przeterminowane. I tak się zastanawiam, czy jak bedę go brała kilka dni to coś mi się stanie? Bo troche się boję, bo zawsze przeterminowane leki wyrzucałam. Ale nie mam pojęcia czym go zastąpić, a do alergologa wybrać się narazie nie mogę.
moglas spokonie brac bo leki sa dobre jeszcze jakies 3 miesiace po terminie przydatnosci.
__________________
Im wyższy poziom rozwiju, tym rzadziej się śmiejemy, a częściej uśmiechamy.
"Trud istnienia" K.Dąbrowski


Kramik:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...31#post3489631
Torby:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148476
_mina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 12:26   #44
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Atak uczulenia. Co wtedy?

Cytat:
Napisane przez _mina_
moglas spokonie brac bo leki sa dobre jeszcze jakies 3 miesiace po terminie przydatnosci.

O nie wiedziałam o tym Dzięki
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 20:44   #45
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Atak uczulenia. Co wtedy?

Eee
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 20:56   #46
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Atak uczulenia. Co wtedy?

Na taki atak, Sandijo, o ktorym piszesz, to pomaga mi jedynie antybiotyk acetyloecysteina -> ACC. Mialam watpliwą przyjemnośc przezyc cos takiego w zeszlym tygodniu, po wyjezdzie do puszczy bialowieskiej, kiedy to trawy pylily na maksa. Dostalam ostrego zapalania zatok na tle alergicznym i skonczylo sie tak, ze po probach zaleczenia tego Allertekiem i innymi cudami wyzebralam u znajomej aptekarki wlasnie ACC. Nic innego na mnie nie dziala.


Ale wszystko zalezy od tego jak objawia sie Twoja alergia. Niektorzy puchna, dostaja wysypku. Mnie sie "rzuca" na drogi oddechowe.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 21:24   #47
_mina_
Raczkowanie
 
Avatar _mina_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 169
Dot.: Atak uczulenia. Co wtedy?

czy to "eee" odnosi sie do mnie?
__________________
Im wyższy poziom rozwiju, tym rzadziej się śmiejemy, a częściej uśmiechamy.
"Trud istnienia" K.Dąbrowski


Kramik:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...31#post3489631
Torby:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148476
_mina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 22:03   #48
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Atak uczulenia. Co wtedy?

Z tego co wiem, to jeżeli na leku widnieje data ważności 05.2006 to można spożyć go do końca maja, ale nie trzy miesiące dłużej.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 22:09   #49
_mina_
Raczkowanie
 
Avatar _mina_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 169
Dot.: Atak uczulenia. Co wtedy?

Rozumiem wiec ze lekarze ktorzy mi to powiedzieli sa w bledzie?
A zreszta niech kazdy robi co chce. Ja nikomu nie radze zeby bral przeterminowane leki, tylko mowie ze po dacie waznosci taki lek mozna brac po 2-3 miesiacach jesli byl odpowiednio przechowywany. Nie wzielam sobie tego z powietrza tylko tak mowie lekarze a kto sie ma znac na tym jak nie oni lub farmaceuci (no ale jesli sie myle...)
__________________
Im wyższy poziom rozwiju, tym rzadziej się śmiejemy, a częściej uśmiechamy.
"Trud istnienia" K.Dąbrowski


Kramik:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...31#post3489631
Torby:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148476
_mina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-09, 22:25   #50
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Atak uczulenia. Co wtedy?

Nie wiem, jacy lekarze Ci to powiedzieli. Nie świadczy to o nich dobrze. Może trzeba było spytać jakiś innych lub farmaceutów?
Jeżeli masz jakieś wątpliwości,zajrzyj proszę chociazby tu:
http://www.drug.pl/index.php4?action...icle&article=1


Lub zapytaj naszego eksperta, czyli Justy.

Nie spotkałam jeszcze ani jednego lekarza czy farmaceuty, który by zalecał branie leku pod tak długim upływie od terminu wazności.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 22:56   #51
_mina_
Raczkowanie
 
Avatar _mina_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 169
Dot.: Atak uczulenia. Co wtedy?

edit: bez odbioru
__________________
Im wyższy poziom rozwiju, tym rzadziej się śmiejemy, a częściej uśmiechamy.
"Trud istnienia" K.Dąbrowski


Kramik:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...31#post3489631
Torby:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148476

Edytowane przez _mina_
Czas edycji: 2006-07-10 o 13:39
_mina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 13:16   #52
Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Rosa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 829
Dot.: Atak uczulenia. Co wtedy?

odkopujac watek .... a mnie aloes w ogóle nie pomaga czesto musze zmieniac leki antyalergiczne typu telfast,zyrtec itp bo po dłuzszym czasie brania nie działaja juz na mnie.
Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 16:46   #53
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Atak uczulenia. Co wtedy?

Rosa, ja tez cały czas jestem na antyalergicznych lekach. Biore telfast 180 i clemastin czy ty przytyłaś po lekach od alergii? bo słyszałam opinie, że po dłuższym stosowaniu mozna utyc troche, ale nie wiem czy to tylko plotki czy nie.
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 17:37   #54
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Atak uczulenia. Co wtedy?

no to ja również melduje się jako alergiczka. uczulona jestem na : leki ( np. Davercin, Upsarin itp) substancje w kosmetykach ( wszytsko co z migdałów, rumianek) jedzenie: śliwki, brzoskwinie, na niektore detergenty i na pyłki niestety też

jednak narazie nie znalazłam dobrego sposobu na eliminacje alergii, oprócz oczywscie całkowitego wykluczenia alergenu... niestety nie zawsze się da.. gdy trzy lata temu wprowadziłam się do mojego TŻ., z powodu wody walczyłam przez ponad pół roku ze świądem skóry, nawilżanie natłuszanie leki antyalergiczne niestety nic nie pomagały... stosować musiałam Hydrocortizne 0,1% przez długi czas.. niestety odbiło się to na mojej skórze bardzo negatywnie... ciągle jest przesuszona i podrazniona.. ale cóż coś za coś.
Teraz bardzo uważam na to czym się smaruje ( zawsze robie dzień wczesniej test na przedramieniu lub dłoni) no i uwazam na to co jem... czyli zero nowości
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 11:26   #55
Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Rosa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 829
Dot.: Atak uczulenia. Co wtedy?

wojtusia niestety przytyłam i nabawiłam sie rozstepów dodatkowo:/ ale mysle ze to z kombinacji zarówno leków typu telfast jak i sterydów na naprawde silną już alergie + tabletki antykoncepcyjne :/
teraz jestem na "odwyku" od sterydów a takze rzuciłam tablety anty
Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 15:00   #56
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Atak uczulenia. Co wtedy?

Podbijam watek, bo znalazlam bardzo dobry kremik na podrazniona skore. Ostatnio moja twarz zrobila sie hiperwrazliwa, nie moglam niczego uzywac. Byla czerwona, piekaca, luszczaca sie, sciagnieta i w skupiskach malych krosteczek. Wybralam sie pare dni temu do apteki, bo juz nie moglam na siebie patrzec. I postanowilam wyprobowac Epitheliale A.H A-dermy na bazie wyciagu z owsa i z zawartoscia 0,2% kwasu hialuronowego. Smaruje podraznione miejsca juz 2 dzien i widze ogromna poprawe! Juz po pierwszym dniu, zaczerwienienie zeszlo, teraz skora wyraznie sie regeneruje. Prewencyjnie smaruje nim cala twarz, widocznie ja koi. Do tego nie jest tlusty i nie zostawia filmu na skorze, wchlania sie do matu. Do zmywania twarzy uzywam teraz mleczka Toleriane, mycie Rosaliaciem rowniez ja podraznialo (co doprowadzalo mnie juz do rozpaczy, bo to moj ulubiony zel). Delikatnie musze wacikiem z mleczkem zmywac twarz, bo kazde tarcie powoduje zaczerwienie.
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 18:35   #57
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Atak uczulenia. Co wtedy?

dobre wieści Ivvonko przynosisz - ten nowy Epitheliale mnie kusi, mimo że poprzednik mnie nie powalił
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 18:38   #58
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Atak uczulenia. Co wtedy?

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
dobre wieści Ivvonko przynosisz - ten nowy Epitheliale mnie kusi, mimo że poprzednik mnie nie powalił
Mnie "powalił', tak samo mniej więcej jak Dermalibour - pisałam już gdzies o tym. Ale tego nowego również żem ciekawa Skład to-to gdzieś w necie posiada?

Edit: znalazłam skład i wiesz, Aga, jakby Ci to powiedzieć... Sama zobacz:

http://www.saninforma.it/Sezione.jsp...SezioneRif=406
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 18:44   #59
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Atak uczulenia. Co wtedy?

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Mnie "powalił', tak samo mniej więcej jak Dermalibour - pisałam już gdzies o tym. Ale tego nowego również żem ciekawa Skład to-to gdzieś w necie posiada?

Edit: znalazłam skład i wiesz, Aga, jakby Ci to powiedzieć... Sama zobacz:

http://www.saninforma.it/Sezione.jsp...SezioneRif=406
własnie to zobaczyłam
jest nawet na KWC http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16441

noo... to jednak najbliższy krem to weleda z dzikiej rózy
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 18:46   #60
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Atak uczulenia. Co wtedy?

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
własnie to zobaczyłam
Nie martw się, mnie shea też zapycha, jak jest tak wysoko w składzie - więc nie będę go nawet testować. W sumie zawsze jedno mazidło mniej
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:33.